ASI-BG.COM • Виж темата - Отново любов /Aşk Yeniden/ по FOX, романтична комедия

Отново любов /Aşk Yeniden/ по FOX, романтична комедия

Re: Отново любов /Aşk Yeniden/ по FOX, романтична комедия

Мнениеот petan » Пет Мар 27, 2015 12:14 pm

Снова любовь/Aşk yeniden❤
7 cерия с русскими субтитрами.

Изображение
https://vk.com/askyeniden?w=wall-75842146_7213
http://maxserials.tv/news/snova_ljubov_ ... 03-28-4744

Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Съб Мар 28, 2015 11:53 am

Изображение
«Снова Любовь». 2-ой анонс к 8-ой серии с русс. суб.
https://vk.com/askyeniden?w=wall-75842146_7357

превод от руски написа:
Фатих: Харесвам ли ти?
Зейнеп: Да, харесваш ми.
Феми: Фатих!
Зейнеп: Веднъж даже възглавницата целувах.
Фатих: Даже възглавницата е получила целувка, само аз не съм.
Фатих: Остана ни една несвършена работа, нека да я завършим ...не съм те целунал.
Гюлсум: Цялото мое наследство оставям на правнука си Селим.
Зейнеп: Фатих, няма смисъл да скриваме, да разкажем и да се избавим от това ...
Орхан: Той е баща на Селим?
Фатих: Той...той...той не е никакъв баща. Просто е дал малко биологичен материал.
Зейнеп: Нищо не става по-добре, Фатих още повече услужнява нещата и всичко заради мен.
Фатих: Заради теб съм готов на всичко.
Орхан: Ех, приятелю мой, виж само каква любов!
Фатих: Спри, не бягай, не бягай.

Зейнеп: Не ми е нужен повече никакъв принц.

Изображение Виж само каква любов!!! ИзображениеИзображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Вто Мар 31, 2015 7:33 pm

Изображение Актрисата Йозге Йозпиринчи разказва за своята работа и личен живот в априлския брой на “All Turkey” [difus_blush2.gif]
превод от руски написа:- Тази роля се отличава от предишните ви роли. Тя е повече весела и енергична. Лъжа ли се?
- Не се лъжете. В крайна сметка щастието в серила съвпадна с моето лично щастие. Снимах се в много драми. Не ме разбирайте погрешно, но аз толкова плаках в своите роли, че ми се искаше малко щастие, исках да се смея, да вдъхна сеж въздух и тази роля е нещо ново за мен. Режисьорът Ерсой Гюляр е великолепен в това. Не ни прекъсва никога сцените, даже ако си забравим репликите, той продължава да снима, давайки ни възможност да импровизираме. Нима този сериал не е динамичен? Хората са ни гледали мен и Буура основно в драми. Първият въпрос, който всички са си задавали, е бил: „Как тези двамата ще могат да играят комедия?”. Честно да ви кажа и мен ме безпокоеше това, защото в Турция основно се пускат еднотипни комедии. Ние не снимаме много комедии. Имаме прекрасен сценарий, добър режисьор, енергиите ни с Буура си паснаха. Имам партцор, на който мога да се доверя. Всички моменти, когато се подиграваме с него при снимане, много добре са отпечатани на снимки.
- Във вашия инстаграм видяхме много весели снимки, където той спи, и т.н.?
- Да, аз обичам такива неща. Ние сме 6 дни в седмицата на снимки. Докато сте в кадър, всичко е добре, но след това на снимачната площадка вие не общувате, не се срещате. Аййй... това е много сучно.
- Как се запознахте за първи път с Буура?
- Това беше преди 2 години в Чешме. Аз бях позната с неговото момиче Нилюфер. Когато видях Буура за първи път, казах :”О, Господи, що за мъж е този? Цял ден седи на едно място и не влиза в морето.”Сега прекрасно разбирам защо е така. Той е много ленив мъж.
- Снимайки се в сериала, остава ли ви време за себе си?
- Честно да си кажа, от момента, когато започнаха снимките за сериала, не ми остава време за мен. Когато имам свободно време, старая се да го прекарвам с моя любим, с родителите ми и приятелите ми.
- По-рано се занимавахте с пилатес, нали така?
- Да, когато времето е хубаво обичам да ходя на плажа Джадбостан и да бягам там. Обикновенно заради моята работа се намирам в Европа. Когато се връщам тук, казвам „бау”.
- Ползвате ли воден транспорт?
- Да, ползвам. Ползвам и обществен транспорт. Никога не съм имала с това проблем. Но ето какво е интересното. На снимките на „Отново любов” се случи нещо особено. Неотдавна снимахме в Картепе. Когато влезнахме в гората, забелязахме малка къщичка и лелка, която продаваше кренвиши (колбас). Ние отидохме и тя ни позна от сериала „Отново любов”.
- Кръгът на зрителите доста е широк.
- Да, това е удивителното. Намираш в хората взаимност и успех от свършената работа. Спокойни сме, щастливи сме, мотивацията ни е на висота!
- Но ти седиш като на тръни.
- Разбира се, разбира се. Много сериали на мои приятели сега се закриват. Радвам се за себе си, в същото време съм огочена заради тях. Тази ситуация продължава вече 2 години. Някои продуценти трябва да се отказват от своите идеи. Докато в Турция стават толкова ужасни събития, нашият сектор също е длъжен да вземе страна. Хора умират, деца страдат от насилие, убиват жени.
- Ти споделяш своите мисли в социалните мрежи с фотогравии.
- Правя го, защото не мога спокойно да заспя. Но от друга страна не мога да споделям всичко, което ми се случва през деня. Аз правя това, което ми диктува моята съвест и това не пречи на никой. Обществото се оплаква , че сега ние седим в социлните мрежи. От друга страна социалните мрежи са хубав способ за общуване.
- Ти имаш дух на студентка.
- Да имам – малко. Може би някога всичко ще захвърля, ще взема чанта, ще взема този, когото обичам, котките си, 4-5 дрешки, храна, пиене и ще отида да живея някъде в селска къща. Обичам такъв живот.

Перевод : Елвира Бланко / #online@askyeniden

ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение Интервю с Буура Гюлсой за списание "Marie Claire" (март- 2015) в частта, отнасяща се за участието му в сериала „Отново любов”. [difus_blush2.gif]
превод от руски написа:- Бихте ли ни разказали историята, която се развива в сериала „Отново любов” по канал Fox?
- Любимата ми част в сериала е, когато Фатих и Зейнеп се забавляват. Затади играта на сватба, те са принудени да лъжат своите роднини. Разбира се, в най-скоро време проблемите в техните взаимоотношения само ще се увеличават и ще стават все по-объркващи. Те се оказват в много бързо равиващите се истории, които са смешни.
- Какво най-харесва турския зрител в сериала „Отново любов”?
- Разбира се, това е любимата му история. От една страна - девойка с дете на ръце, която е останала съвсем сама, от друга страна – млад човек, обезпечен от семейството, но който иска сам да се изправи на крака. Хората обичат истории, в които се пресичат различни пътища.
- Какви са отношенията ви с Йозге Йозпринчи, добре ли си пасвате?
- С Йозге сме работили и по-рано. Познати сме, но по време на сериала станахме малко по-близки. Нашият режисьор Ерсой Гюлер ни дава възможност да импровизираме. В тези моменти на импровизация ние се разбираме с половин дума. Йозге е такава актриса, че работата с нея е удоволствие.
- Първият епизод е сниман в Ню Йорк. Как минаха снимките?
- Беше много студено. Знам, че снимахме когаато температурата беше минус 15 градуса. Разбира се, да се снима в такъв град като Ню Йорк, с чуждестранен екип, мога да кажа, че енергията на града и екипа много ни зареди. Ако ни кажат отново да снимаме там, няма да кажа „не”.
Превод: Елвира Бланко и Катя Капур.
Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Сря Апр 01, 2015 10:06 am

Total /31 март 2015, еп.8Изображение

2 ASK YENIDEN FOX TV 20:59:04 23:32:09 8,19 18,65
АВ
1 ASK YENIDEN FOX TV 20:59:04 23:32:09 9,71 22,32

Изображение Зейнеп го усмърти Ертан със замах зъбчо:
- Какво направи? Ти добре ли си?
- Аз съм добре, но ми се струва, че той не е.
....
- Умрял ли е?
- Умрял е.
- Шегуваш се?!
- Разбира се, че се шегувам. Жив е негодника.
ИзображениеРазнасяха го цял ден из дома на Фати и накрая го опаковаха и го пратиха с един тир за ... Русия заедно с кюнците хи хи:
Изображение До желаната целувка така и не се стигна, защото все някой ги прекъсваше [277.gif]
- Фатих бей!
- По дяволите, Гюнай! Каквоооо?
- Г-жа Гюлсум ви вика.
- Вика ме, винаги ме викат. Добре.Излез, излез! Ела тук, малката!
- После, после ... Баба ти те вика.
- Но аз не отговорих. Моят отговор е "да"! Изображение
Изображение Орхан и Селин научават за голямата лъжа на Фати и Зейнеб.
- Този Ертан е бивше гадже на Зейнеб. Те заедно са избягали в Америка.
- Как така? Зетко, не отвлече ли ти моята сестра?
- Ние по-късно се запознахме. Той изоставил Зейнеб в Америка.
- Значи той е просто бивш възлюбен?
- Не. Той изоставил Зейнеб със Селим на ръце.
- Какво?!
- Какво?! Това ... зетко, това значи, че той е баща на Селим?
- Оп ...оп...оп...няма такова бащинство. Той просто е дал малко биологичен материал, биологичен материал. Това е всичко.
...............
Селин: Зейнеб, каквото и да стане, Селим е мой племенник.
Зейнеб: Благодаря.
................
- Стига, Зейнеб. Не се растройвай., всичко ще се нареди.
- Нищо няма да се нареди, Фати. Всичко става все по-лошо и всичко е заради мен.
- Защо заради теб? Всичко е заради този негодяй Ертан.
- И на твоята глава стоварвам ненужни проблеми. Рдно свършва, друго започва.
- Аз съм съгласен на всичко, което идва от теб. Няма проблем, Сега иди и спокойно си легни да спиш.
Орхан: Леле, човече. Виж каква любов!
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Сря Апр 01, 2015 9:35 pm

Ехо... здрасти: обичам те: да се намърдам и азе у любофта [newsm08.gif] която е много готина, супер свежарска [difus_ok.gif] Дано си останат такива и до последния епизод. Който силно се надявам да не е 101 зъбчо: Най-много един сезон... всяка една лъжа оттам насетне ще им дойде повече. намигане:
Гледам ги с бг превод и съм до Е6. Не че не ме тресе любопитството за снощната и предна серия, ама нямам време да гледам на турски, на руски... [yahoo_10.gif] ще чакам [newsm08.gif] и ще следя за инфо. [difus_18.gif]
[difus_20.gif] влюбена: [difus_20.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот petan » Чет Апр 02, 2015 7:39 pm

g_georgieva08 написа: Не че не ме тресе любопитството за снощната и предна серия, ама нямам време да гледам на турски, на руски... [yahoo_10.gif] ще чакам [newsm08.gif] и ще следя за инфо.

здрасти:
Гледам в превод на руски и това ми стига, доволно [difus_19.gif] Гледах онлайн само първите два епизода, имаше и онлайн превод. Но когато дигнаха времетраенето над 90 минути - без мен не не: Освен това рускините спряха и с онлайн преводите, а това е все пак комедия и са важни репликите!
и така:
1-ый анонс к 9-ой серии с русс. суб.
Изображение
https://vk.com/askyeniden?w=wall-75842146_8041
Ask Yeniden/ Отново любов - Епизод 9, фрагман 1, Бгсубс
http://vbox7.com/play:31d42d917e
Изображение

превод от руски написа:Резюме еп.9
Госпожа Мерием иска да разкаже всичко на Зейнеп, но Шевкет звъни на Фати и всичко проваля. Фати разбира, че г-жа Мерием е майка на Зейнеп и това го кара да започне да крие неща от Зейнеп.
Шевкет и Мерием един ден изчезват, за да изяснят отношенията си. Това предизвиква паника в Ерол. Той ги кара да разкажат всичко на Зейнеп.
Зейнеб подозира, че Фати я лъже. В същото време и Мукадес подозира това и го използва за своите планове. Помагайки на Шевкет, Фати напълно губи доверието на Зейнеп.

Видях, че са пуснали после по-разширено резюме, с повече обяснения, но пак е същото като това, корто съм постнала по-горе намигане:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Пет Апр 03, 2015 7:47 pm

Ask Yeniden/ Отново любов - Епизод 9, фрагман 2, Бгсубс
Изображение
http://vbox7.com/play:eea0dc02ce
Изображение [difus_blush2.gif]
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ето го и актьора - месар хи хи: ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображение

ep.10 мисля: Изображение

Изображение това е племенника на месаря Исмет, също месар. Ще го сватосват за дъщерята на дебелата Айфер, Шазимет. Като го видяха в месарницата (еп.8), направо онемяха Изображение
еп.9 /7 април 2015
Total

2 ASK YENIDEN FOX TV 20:59:11 23:38:37 7,66 18,16
АВ
1
2 ASK YENIDEN FOX TV 20:59:11 23:38:37 8,89 21,97
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Съб Апр 04, 2015 9:04 am

Снова любовь/Aşk yeniden❤,
8 серия с русскими субтитрами.

Изображение
https://vk.com/askyeniden?w=wall-75842146_8383

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Сря Апр 08, 2015 10:00 am

Aşk Yeniden 10.Bölüm Fragmanı
Видео от : dailymotion.com

«Снова Любовь». 1-ый анонс к 10-ой серии с русс. суб.
Изображение
https://vk.com/askyeniden?w=wall-75842146_8956

Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Сря Апр 08, 2015 5:48 pm

ep.9
Изображение
превод от руски написа:Изображение
- Орхан, да не си избрал филм на ужасите? Ако е такъв, тръгвам си.
- Не, защо ми е да избирам филм на ужасите.
- Не знам. Вие момчетата сте такива, обичате да водите момичетата на филм на ужасите, за да ги е страх и да ви хванат за ръката.
- Ой, ой, ой ... Не се нуждая от такова нещо, защото мога да те хвана за ръката във всеки момент, нали? Не съм такъв тип. Дошли сме на много хубав филм, романтичен, романтичен като нас.
- Нали не е тъжен?
- Тъжен ... Оф, не е тъжен, не е ужасен, какъв филм ще гледаме тогава?
- Екшън, синко, екшън.
- Господи, спаси ме!

Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Чет Апр 09, 2015 6:16 pm

превод от руски написа:Резюме еп.10 Изображение
Изображение Виждайки Фатих и Ирем заено, Зейнеп губи доверието си във Фаих, мислейки че подозренията й са се оправдали. За да не лъже Зейнеп, на Фатих не му остава нищо друго, освен да й каже истината. Дерин Шевкет спасява Фатих, като неговите думи убеждават Зейнеп.
Изображение Шевкет иска да организира празник с обрязването на Селим. Фатих, за да не загуби отново доверието на Зейнеб, решава да бъде внимателен и да не я изпуска от погледа си. Тя започва отново да му вярва и решава да приеме предложението ма Мерям.
Изображение След обрязването животът продължава. Идва вечерта на празненството. Всички проблеми са преодолени. Семействата на Фатих и Зейнеп лека -полека се освобождават от напрежението между тях. Обрязването минава гладко, всички танцуват. Но неканен гост с лоши намерения нарушава тази щастлива сцена ...
Изображениедвете откачалки хи хи: Изображение ИзображениеИзображение

Непорочното зачатие Изображение на всички казва, че е бременна намигане:

Отново любов - Епизод 10, фрагман 2, Бгсубс
http://vbox7.com/play:7705ff77f2
Изображение

Ресул Диндар ще изпълни в 10-и епизод песента "Найино" ИзображениеИзображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Съб Апр 11, 2015 11:15 am

Изображение
9 серия с русскими субтитрами.
https://vk.com/askyeniden?w=wall-75842146_9160
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Нед Апр 12, 2015 3:37 pm

Изображение „Животът е това, което става с теб, докато ти кроиш други планове”
Интервю на Буура за априлския брой на "Esquire Turkiye". До този момент проектите , в които е участвал, ни го разкриваха като „ не особено силен човек”. Но... тези дни Буура Гьолсой ни се ракрива в друга светлина и казано по-точно, той ни кара да се смеем.
Откъси от интервюто с него:
превод от руски написа:- „Аз съм сторонник на това, особено когато си студент, че трябва да учиш далеч от родителите си. Всички неща, които стават в живота на човек, влиаят на характера му и постепенно го променят. След получаване на средното си обраование, аз се отправих за Кипър. Обкръжаваща среда ми повлия и аз започнах да се увличам по философия, психология и социология. Като добавка, взимах уроци по архитектура, това пробуди в мен любопитството към другите видове изкуство. Заниманията с различни видове изкуства влият позитивно на вашия мироглед. За времето, прекарано в Кипър, аз с епревърнах от спокоен и безметежен момък, в много по социален човек.”

- „С охота изучавах архитектура, докато не излязох на театрална сцена. Тогава разбрах, че за мен актьорското майсторство е еинасвеният способ за самоизразяване. На сцената аз искрено и напълно мога да изразя себе си. Отдава ми се лесно да се изразявам чрез разкази и интерпретации.”
- Като млад човек на 33, не с ели вълнувате, че времето изтича като вода?

- Честно казано, не се вълнувам. Напротив, чувствам се много по-силен след 30-те. Даже никога не съм се тревожил по този повод. Мога да кажа искрено, че се удивлявам на това, колко бързо минаха моите 20 гидини, времето, когато постъпвах в университета и когато го завърших.

- „ Мисля, че в живота няма нищо невъзможно и светът не е голям. Всеки човек има мечта и определена цел в живота, която иска да достигне. Аз съм защитник на това, колкото се може по-рано да се започне реализацията на тази мечта. В живота всяка мечта може да стане реалност, трябва само да вярваш искрено в това.”
Превод: @ Елвира Бланко/ Снова Любовь /
Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Сря Апр 15, 2015 9:45 am

Ask Yeniden/ Отново любов
Епизод 11, фрагман 1, Бгсубс

Изображение
http://vbox7.com/play:fbcba37533

Изображение [hearts.gif]Изображение
превод от руски написа: Резюме еп.11
След шока от обрязването (Ертан) семейство Шекеризаде се връща към нормалния ритъм на живот.
Изображение Докато Фати решава проблемите в завода, Зейнеп приема предложението на г-жа Мерием и постъпва на работа в холдинг Ергюлер. В първия си опит да стъпи на крака, Зейнеп донася голяма загуба на холдинга.
Изображение Опитвайки се да поправи ситуацията и да помогне на компанията, тя попада в ареста.
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Съб Апр 18, 2015 10:36 am

Изображение
10. Серия с русскими субтитрами от группы
https://vk.com/askyeniden?w=wall-75842146_9748
/зареждането на видеофайла е много бавно [yahoo_10.gif] /
http://maxserials.tv/news/snova_ljubov_ ... 04-19-4744

TOTAL/еп.10_ 14 април 2015 Изображение

2 ASK YENIDEN FOX TV 20:59:21 23:41:45 7.92 18.79
АВ

2 ASK YENIDEN FOX TV 20:59:21 23:41:45 8.96 21.60
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Съб Апр 18, 2015 5:09 pm

Изображение
http://vbox7.com/play:2d8ddb01a9
Отново любов - Епизод 11, фрагман 2, Бгсубс

ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Пон Апр 20, 2015 10:17 am

здрасти: обичам те:

И като съм зараслиствала старите страници на академията... размаза ми се чак погледа зъбчо:

Туй пък си го откраднах от рейтингите [newsm08.gif]

Започвам да се разочаровам от романтичната комедия "Отново любов" мисля: Намалиха комедията за сметка на турските им традиции (в последния епизод доста време беше "обрязването" :) ), започнаха и с едни недоизказани истории от миналото плезене 2:

Не намирам време още да изгледам епизод 8 с превод, ама и аз останах с впечатления за разводняване на действието. намигане: А пък ми и предстоят още. Пожелавам си това дизи да е като онова докторското ... сетих се: Пътят на живота - 13 епизодчетА, Супер! ама... надали [newsm08.gif]
[difus_20.gif] влюбена: [difus_20.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот petan » Сря Апр 22, 2015 9:50 am

Отново любов - Епизод 12, фрагман 1, Бгсубс
http://vbox7.com/play:c8f495d25b
Изображение
https://vk.com/askyeniden

превод от руски написа:Резюме еп.12 Изображение
След провала с бизнесмена, Зейнеп изпада в депресия. Разбира се, Фатих няма да я остави и подготвя разни планове, за да я направи щастлива. Виждайки нещастната Зейнеп, Шевкет провежда с нея разговор, след който тя идва на себе си и решава да продължи делото на Шевкет. На следващия ден събира приятелите си и отива с тях на риболов в открито море , без да предупреди баща си. Тъй като в лодката горивото привършва, групата спира на един остров и се сблъсква със страшна тайна ...

ИзображениеИзображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Чет Апр 23, 2015 11:11 am

TOTAL/21 април 2015/ЕП.11

2 ASK YENIDEN FOX TV 20:59:33 23:28:17 8.11 18.66
АВ
1 ASK YENIDEN FOX TV 20:59:33 23:28:17 9.27 22.48

ep.11
ИзображениеИзображение
- Как ти изглеждам?
- Като баба ми! Г-жа Гюлсум на младини. хи хи:

Изображение - Ако искате, можете да си отидете, но госпожата ще остане тук.
- Добре, тогава аз също ще остана.
- По каква причина?
- По причина, че съм нейн съпруг.
- Какъв съпруг, Господине? Тук е написано, че г-жа Зейнеп не е омъжена.

11. Серия с русскими субтитрами от группы ЗЕТА
Изображение
https://vk.com/askyeniden?w=wall-75842146_10305
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Съб Апр 25, 2015 11:18 am

Aşk Yeniden 12.Bölüm 2.Fragman
Изображение
превод от руски написа:- Както не можах да се справя с другите неща, така не можах и с това.
- Шазимет!
- Все пак аз съм просто едно момиче от беден район.
- Колко е хубаво, когато човек се самопознава.
- О, Господи!
- Сега ще свърша с теб, глупако!
- Зейнеп е в депресия. Длъжни сме да я изкараме от това състояние.
- Ти защо изпадна в депресия?
- Длъжна съм да те питам къде излизаш и къде ходиш.
- 2,3 ... Хвърляй зад борд!
- Госпожа!
- Слушам ви! Да, слушам ви! Аз съм госпожата.
- Аз съм прокълната. Според мен е по-добре да напусна кораба.
- Ще отидем на онзи остров и ще си направим пикник!
- Намерих начин да те извадя от депресията. Ще доведем докрай нашата незавършена работа.
- Аз се вкамених, жалко за нашата младост. Ела насам!
- Ааааа...

Ертан зад борда [yahoo_10.gif] Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Други