ASI-BG.COM • Виж темата - Отново любов /Aşk Yeniden/ по FOX, романтична комедия

Отново любов /Aşk Yeniden/ по FOX, романтична комедия

Отново любов /Aşk Yeniden/ по FOX, романтична комедия

Мнениеот petan » Нед Фев 08, 2015 9:15 am

Изображение
Йозге Йозпиринджи и Буура Гюлсой

Продукция на: Süreç Film, İnci Gündoğdu- İsmail Gündoğdu
Режисьор: Ali Gundoglu
Сценарий: Ersoy Güler, Ramazan Demirli, Gülbike Sonay Üte Ayık, Eda Tezcan
Оператор: Erçin Karabulut
Арт Директор: Melih Karaman
С участието на: Özge Özpirinçci и Buğra Gülsoy, Tamer Levent, Tülin Oral, Lale Başar, Didem Soydan, Mert Öcal, Nilay Deniz, Can Sipahi

Оставяйки зад себе си досегашния живот, близки и семейство, Зейнеб бяга в Америка след любимия си Ертан, но се завръща в Турция разочарована и с бебе на ръце. От друга страна Фатих, завършвайки образованието си в Америка, също е разочарован от любовта и той се завръща у дома при семейството си.За живота на тези двама млади хора с различни житейски истории, които обратния път към дома ги среща, ще разкаже историята в сериала "Отново любов".
ИзображениеИзображение
ГЛЕДАЙТЕ НИ !

вторник, 20:00 по FOX TV

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Zeynep Taşkın, Fatih Şekercizade, Şevket Taşkın (Reis), Gülsüm Şekercizade, Mukaddes Şekercizade, İrem Şencan
ИзображениеИзображениеИзображение
Ertan, Selin Şekercizade, Orhan Günay
Зейнеб /Zeynep Taşkın/
Красива, привлекателна и в същото време естествена. Тя е от Карадениз. Влюбчива, но и неловка, от страни изглежда силна, но има прекрасно сърце. Не обича да показва болката си. Обича да се показва като силна. Привързана е силно към баща си, но е инат като него. В живота й най –скъпият човек е нейния син Селим, заради когото може да преобърне света. Зейнеп е традиционалистка, но именно когато е збравила традиците, тя извъшва голяма си грешка в живота. Остроумна и весела. Не вярва повече в любовта, защото вече веднъж е излъгана. Сега тя е нащрек при всеки случай, в готовност.

Фатих /Fatih Şekercizade/
Привлекателен, богат, с добро образование. Привързан към семейството си. Не е видял трудности в живота, но е младеж, който е готов на всичко в живота, не може да не му се признае. Същност има смело сърце, благодарение на което той застава срещу всеки, когато е нужно. Към любимите си хора е привързан доста силно. Най-трудната му мисия в живота е тази, която семейството му е отредила. Макар отстрани да изглежда, че всички живеят заради него, в крайна сметка Фатих е готов да пожертва себе си заради тях, но дотогава, докато не се запознава със Зейнеп. С нейната поява, неговит живот се променя кардинално. Фатих не може да повярва на какво е способен , когато е влюбен.

Шевкет (Реис) /Şevket Taşkın (Reis)/, бащата на Зейнеб
Той е рибар от Трабзон, силен, луд като вълните на Карадениз. Много почитан и уважаван сред хората. Добър, но и малко див. Никога не забравя това, което са му сторили. Щом намисли нещо, не отстъпва от своето. Най-скъпият човек за него е неговата дъщеря Зейнеп. Ако все пак забрави за някое лошо, което са му направили, никога не забравя лошите постъпки на дъщеря си. Заради своя инат много пъти се е правил на още по-лош, както и заради своята упоритост е загубил жена си Мерием, която е обичал безумо, но незвисимо от любовта им, след развода никога не се е опитал да я върне.

Гюлсум /Gülsüm Şekercizade/, бабата на Фатих
Тя е на 80 години, но доста запазена, шокозна и опитна госпожа. Тя е привързала османските традиции към живота си. Много се гордее със своа пра-пра дядо. Има излъчване на господарка, не поставя хората под натиск, при вземане на решения е демократична. Много одбър наблюдател и доста умна, нищо не убягва от нейното внимание. Много обича децата си и внуците, което не може да се каже за снаха й Мукадес. Никога не я е обичала, но винаги се отнася към нея с уважение.

Мукадес /Mukaddes Şekercizade/, майката на Фатих
Тя е жената, която се бои да остарее, живее охолен живот, лукс категория. Тя е от доста богата и благородна фамилия. Независимо от това, на нея винаги са й малко парите. Нейният идеал се явява свекърва й - г-жа Гюлсум, но тя се явява и най-голямото препятствие в техния дом, като не й позволява да си отваря устата. Обича да прави планове вместо другите хора, както има много планове и за своите деца. Мукадес не е от тези жени, които бързо ще се предадат. В нейния речник няма думата „отказвам се”.

Ирем /İrem Şencan/
Това е девойката, за която е сгоден Фатих, а също, както мисли г-жа Мукадес, момичето, на което са задължени всички, защото ще се жени за сина й. Ирем е дъщеря на известно семейство. Учила е дизайн и е дефилирала по подиумите на известни модни къщи. Много красива и в същото време – много злобна девойка. Когато губи Фатих, още веднъж разбира колко силно го обича.

Ертан
Това е този, заради който Зейнеб захвърля всичко и заминава за Америка. Той се явява и бащата на бебто Селим. Ертан не понася проблеми, обича свободата, така че е готов да разкара всеки от пътя си, който се опитва да му пречи да живее свободно.

Селин /Selin Şekercizade/, сестра на Фатих, 18-годишна.
Красива девойка. Младостта й е замъглила главата, не й пука от нищо. За разлика от брат си, не обича да слуша майка си. По принцип изслушва мнението на хората, но накрая обезателно прави своето. Широк кръг от приятели. Никога не й стигат парите. Скромна девойка, обича да е такава, каквато е. Общителна. Заради брат си, когато пътя й се пресече с Орхан, то тя ще намери любовта на живота си.

Орхан /Orhan Günay/, братовчед на Зейнеб, 20 годишен.
Лудо момче. Израснал е в ръцете на чичо си и се отнася към него с много уважение. Сега, заедно с него се занимава с рибарство. Той се явява главният в работата при чичо му. Избухлив, когато е сърдит, нищо не вижда от гняв. Безстрашен, действа без да мисли за последствията. Всичко прави под въздействие на емоциите си. Никога не противоречи на чичо си. Благодарение на него, той ще се запознае със Селин, в която след време ще се влюби.
Изображение
Aşk Yeniden 1. Bölüm Fragmanı

Онлайн FOX TV
http://www.fox.com.tr/canli-yayin
http://www.canlitv.mobi/fox-tv
http://www.tvizlek.com/2014/04/fox-tv-izle.html
http://www.ecanlitvizle.com/fox-tv-izle/
http://www.tvport.com/kanal/fox-tv.html
http://www.canlitvlive.com/izle/fox-tv.html

http://www.askyeniden.tv.tr/
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Re: Отново любов /Aşk Yeniden/ по FOX, романтична комедия

Мнениеот petan » Нед Фев 08, 2015 9:54 am

Изображение Aşk Yeniden 1.bölüm 2.tanıtım
 : Съвпадения.
Фатих:
Ще бъдеш ли моя жена?
Зейнеб: Тихо.
В неочакван момент се изправят един срещу друг . /в самолета/
Зейнеб: Аййй... спаси ми живота. /шишето с млякото/
Брак по договор. Изненада.
Малки лъжи. Пророчески сънища.
Зейнеб:
Привет на всички.
Зейнеб: Ставай!
Фатих: Какво правиш?

Изображение Aşk Yeniden 10 Şubat'ta FOX'ta!
от руски написа:
 : - Когато си влюбен, губиш ума си.
- Когато си с нея, зимата се превръща в пролет, а времето лети много бързо.
- Това е любов ...
- Къде беше моя любов, как и с кой?
- Падаме, падаме ...
- За Бога, би ли се успокоила?!
- Впрочем, казвам се Фатих.
- А аз Зейнеб.
- Много ми е приятно! Оставили сте таткото у дома и сте решили сами да пъешествате? Как си, малкия?
- Аз съм самотна майка ...
- Навярно родителите ти много се гордеят с теб ...
- Аз нямам такава дъщеря!
- В крайна сметка това, което ми е нужно, е малко време.
- Шест месеца стигат ли ти?
- Какво смяташ да правиш? Да спреш времето ли?
- Изненада!
- Добре дошъл, Фатих! Сега вече ще бъдем винаги заедно, нали?
- Фатих, трябва спешно да сменя памперса на малкия ...
- Коя е тази жена?
- Майката на това бебе!
- А кой е бащата на детето?
- Тате ...
- Слушам те, синко.
- Как можа да откраднеш дъщеря ми? Изхвърлете го зад борда.
- Каква работа имам с вас? Защо изобщо помагам на дъщерята на рибар?
- Ставай!
- Ти ...аз... малчугана ..., тримата сме толкова красива картина. Изображение

Изображение Какво е Любовта ?
Това е:
[difus_blush2.gif]
превод от руски написа:- Най хубавото нещо в живота.
- Стремежът да бъдеш по-добър заради друг.
- Да го обичаш даже, когато мислиш, че го ненавиждаш.
- Да бъдеш луд, без мисъл ...
- Да се чуватваш несъвършен без него.
- Да не се боите да вярвате, да мечтаете.
- Даже мисълта за него да предизвиква в теб усмивка на лицето ти.
- Да знаеш, че това, което чувстваш, не е по силите ти да го назовеш, да го разпознаеш.
- Да чувстваш по тялото си мравки.
- Когато ти се иска да ненавиждаш, при теб това не се получава.
- Да намериш смисъла във всички песни.
- Да мислиш повече за някой, отколкото за себе си.
- Да се бориш докрай.
- Да искаш да вярваш, че няма край.
- Да чувстваш, че животът ти е дал още един шанс.

превод от руски написа:
Резюме еп.1

Зейнеб и Фатих, които са заминали с огромни мечти, се завръщат от Америка със същите мечти, но разбити. На Зейнеб е нужно семейството й да приеме детето, а Фатих, за да промени живота си, се нуждае от чудо.
Път, който започва с караница ... Те не забелязват, че за всеки от тях детето на Зейнеб се явява чудото, нищо, че детето си има конкретен баща. За Фатих да се ожени за Ирем – също има конкретна преграда. Това е играта със сватбата. Още повече в семействата на Зейнеб и Фатих възниква възмущение по този повод. Нещата стигат до такава точка, че даже всеки от тях да си признае лъжата, то това няма нищо да промени.
Заради бащата на Зейнеб „Дерин Шевкет”, буквално всичко ще се обърка. Докато семействата на двете страни не бъдат включени в играта, Зейнеб и Фатих се сблъскват лице в лице със заплаха , която не са си представяли.

Изображение Зейнеб: Фатих, трябва спешно да сменя памперса на малкия ...
Мукадес: Коя е тази жена?
Фатих: Майката на това дете!
Мукадес: А кой е бащата на детето?
Селим: Тате. /Baba!/
Фатих: Слушам те, синко! /Efendim oğlum !/
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот roslava » Нед Фев 08, 2015 11:52 am

Резюмето на сериала ми харесва,обичам такива романтични комедии,а и главната също харесвам.Сигурно няма да се сдобие с български превод,но поне руснаците да се заемат да превеждат. мисля:
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

Мнениеот petan » Пон Фев 09, 2015 10:17 pm

Изображение

Първият епизод на новия сериал е заснет в Ню Йорк. Буура е последван от приятелката си Нилюфер Gürbüz, с която актьорът движи от 2 години. При Йозге е отлетял Бурак Ямантюрк, който играеше доктор Селим в сериала "По пътя на живота" (спряха го с еп.13 [277.gif] )
Изображение ep.1
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
В сериала участват и две братчета - близначета Изображение Ийит и Яъз обичам те:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Сря Фев 11, 2015 12:38 pm

Изображение

TOTAL
1 KADERIMIN YAZILDIGI GUN STAR TV 20:42:52 23:51:10 7.80 18.51
2 ASK YENIDEN FOX TV 19:59:54 21:58:58 5.90 13.37
...
AB
1 ASK YENIDEN FOX TV 19:59:54 21:58:58 7.89 19.75
...

Изображение Aşk Yeniden 2. Bölüm Fragmanı
 : 
превод от руски написа:Зейнеб: Защо не мога да си тръгна. Знаеш ли ... Когато се стараеш, става много сложно ... Не отхвърляй веднага предизвикателството, стой ...почакай.
Фатих: От нас тримата се получи добра картинка ...Аз просто реших да повярвам в тази лъжа.
Фатих: Какво говориш ти? Това е жена ми!
Фатих: От първата минута, когато видях Зейнеб, разбрах, че искам да изживея с нея целия си живот !
Зейбеб: Не заради това, че го обичам много, а заради това, че го обичам с болка ...В хубавите ми дни беше с мен, но защо те няма, когато ми е лошо ?
Фатих: Защо не слезе от колата?
Зейнеб: За да не те оставя на половината път.
Селин:Любовта ви е от пръв поглед?
https://vk.com/askyeniden?w=wall-75842146_2347
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Чет Фев 12, 2015 9:22 am

Екипът е гледал заедно първия епизод, но пуснаха снимки след рейтинга намигане: явно са изчаквали да видят резултата зъбчо:
ииии... Турция ги е харесала! Изображение нов постер [difus_19.gif]

Първа среща - турболенция ... зъбчо: ИзображениеИзображение
 : Зейнеб: Охааааa, какво правиш? Как си ме прегърнал като /домашно/ животно?
Фатих: Но какво говорите?! Вие сама седнахте в ръцете ми /в скута ми/, а сега излиза, че било като животно?
Зейнеб: Аз какво, специално по мое желание ли седнах в ръцете ви /в скута ви/? Самолетът се наклони и аз неволно паднах!
Фатих: Турболенция ...
Зейнеб: Аз също знам какво е турбуленция ... Намерил се умник! Аллах, Аллах!

Илезнал е репортаж в списание "Hafta Sonu"/уикенд/ Изображение и в превод от руски Изображение

„Ако темата е любов- то няма правилни и неправилни решения”
Йозге Йозпиринчи и Буура Гьолсой се появиха на екрана на FOF TV в нов сериал „Отново любов”. Актьорите , чийто герои са двама млади хора, които се влюбват един в друг, дадоха първото си интервю за Halfa Sonu. Обсъждахме сериала, който след седмица съвпада с Деня на влюбените, как изглежда любовта от позиция на жените и мъжете.
Сериалът „Отново любов”, който зрителите чакаха с нетърпения, се срещна с тях на 10 февруари. Буура Г. в ролята на Фатих, който все още не е изпитал истинска любов и Йозге О. , останала сам с дете на ръце. Благодарение на Фатих, Зейнеб се показва като силна и упорита жена, която се сблъсква отново с любовта. Тези двама актьори много си подхождат и тяхната искреност се отразява на екрана. Тази седмица е 14 февруари, темата е любов и ние ги попитахме какво е това силно чувство, което ги е накарало да я почувстват ...
- За кратко време фрагмента от сериала „Отново любов” достигна голямо количество гледания. Зрителите очакват доста много от сериала. Как мислите, коя от страните в този сериал зрителите ще обикнат повече?
Буура:
В сериала присъства романтика и комедия, а най-главното е любовната история със странно начало. Ще разкажем историята на двама влюбени, които преживяват в непрекъснати кмични ситуации. Те и двамата са ранени в предишните си отношения. Попадат в игра, която след известно време става неконтролируема. Преживяванията на Фатих и Зейнеб ще представят история, която зрителите могат да видят.
Йозге: Когато гледам телевизия, не виждам „Отново любов” като работа. Ние запълваме празнотата в сектора, особено в телевизията. Не го казвам само защото съм в този проект. Ако не играех, то гледайки фрагмента би ми се харесал и си мисля, че ще ми бъде интересно. Е, разбира се бих завидяла (смее се). Големите очаквания от зрителите са завладяващи. Всичките отзиви са положителни и при това още сериала не е започнал, това увеличава нашата мотивация. Това, което ще хареса на зрителите, мисля си, че ще бъде темпото, приключението и ритъма. И си мисля още, , че ще им харесат тези сладки, нескончаеми караници между Фатих и Зейнеб от момента на срещата им.

- Когато получихте предложението, кои фактори повлияха на решението да приемете?
Буура:
Ние сме работили вече с нашия режисьор Ерсой Гюлер. Историята и сценария са негови. Той ми позвъни и ми каза, че в ръцете си има добър проект и иска да работи с мен. Приятната история, отново ще работя с Ерсой Гюлер и с такава талантлива актриса като Йозге, това бяха най-важните фактори за моето решение.
Йозге: Когато до мен дойде сценария и когато започнах да го чета отначало, до края не го изпуснах от ръцете си. Веднага ми се прииска да прочета втория, третия епизод. Срещнах се с нашия режисьор Ерсой Гюлер, той ми разказа цялата история с всички подробности и в този момент аз бях убедена. Единственият въпрос беше с кой ще играя, защото ако между партьорите няма енергия в такъв жанр сериали, в който присъства комедия и романтика, то може да има доста неудачни и фалшиви сцени. В тази насока на мен ми доста провървя, играя с Буура. Ние наистина весело си изкарваме времето (смее се).

- От началото на сезона, отпаднаха от излъчване много нови сериали. Когато идва ново предложение, това не ви ли притеснява при вземане на решение?
Буура:
Вие хабите сили на това. В края на краищата, ако при сериалите няма рейтинг, няма да има и реклама, а ако няма реклама, то просто няма да го излъчват. Низкият показател на рейтинга не означава, че този проект е лош или добър. Аз съм в търсене на проекти, в които искам да бъда и които ще ми доставят удоволствие.
Йозге: В мен възникват единствено въпроси по отношение на телеканала. Някои телеканали не пускат свои проекти, като че ли ги съботират, нищо че те са отдавна готови. Сериалите с добри рейтинги отдавна привършиха. По този повод за мен така въпросът не стои. Затова, когато гледаме FoxTV виждаме, че в продължение на няколко години той изпревари телеканали, които години бяха на челно място, с висок рейтинг, но вече са загубили това положение. Мисля си, че за нашия сериал ще помогне и PR. Разбира се, че това не ни дава увереност, системата на рейтинга е известна на всички, но все пак ни дава сила.

- От актьорите в последно време има недоволство относно условията на работа и продължителността на сериалите. Какво мислите за това?
Буура:
Би било хубаво ако се съберат всички – продуценти, собственици на телеканали, всички, които са зад камерата и се опитата да намерят решение на тези проблеми. Вижте, това не устройва не само работещите, но и зрителите се оплакват.
Йозге: Всичко, което правим, е само да говорим за това. На първо място се ядосвам на себе си, от актьора до продуцента, от режисьора до сценариста, на всички се ядосвам и чудя. В същото време, когато и телезрителите се оплакват от продължителността на сериалите, ние зацикляме на това, че епизодът на конкурентите е бил с 6 минути по-дълъг и затова снимаме каквото ни падне. Това няма отношение с нашия сериал, просто дадох пример.
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Чет Фев 12, 2015 6:28 pm

[41.gif]
Ask Yeniden 2 bolum 2 fragman
Изображение

Изображение-Камил, върни ми детето!
- Детето не е ли при вас?
-Аллах, те са загубилиу детето!........Ако се опитваш да ми отнемеш детето, то стреляй в мен веднага, а не във въздуха.

ИзображениеГюлсюм:Ще отидем да поискаме ръката на Зейнеб от баща й.
Фатих: Не с епритеснявай, мамо. Все пак знаем, че се преструваш.
Шевкет: Ще ги убия!
Зейнеб: Аааа.

ИзображениеФатих: Още щом като видях Зейнеб, веднага реших, че ще изживея с нея целия си останал живот. После виждам, оказва се, че тя също се е влюбила в мен.
Зейнеб: Знаеш ли в какво трудно положение ни постави, казвайки тези думи там долу?

Изображение Мукадес: Нима приличам на такава, която ще даде цялото си състояние на дъщерята на рибар!?!
Изображение
Резюме еп.2
превод от руски написа:Фатих, който се опитва да поправи ситуацията с бащата на Зейнеб, накрая ще обърка всичко. Този проблем ще доведе до изчезването на Селим. Този въпрос ще бъде причина за раздора между двете семейства и обтегнатите отношения със Зейнеб. Сега Шевкет и семейство Шекерджизаде са един срещу друг. Лъжата, която измислиха Зейнеб и Фатих, започва да излиза извън контрол заради това, че родителите започват да се намесват. За да оправи ситуацията, г-жа Гюлсюм решава да отидат в дома на Шевкет, за да поискат ръката на Зейнеб. Но никой не се досеща за плановете на Шевкет.
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Съб Фев 14, 2015 8:11 am

Изображение
https://vk.com/askyeniden?z=video-76175 ... 251c331f32
Aşk yeniden
Снова любовь 1 серия с русскими субтитрами

Изображение

Видях в Контакта една българска девойка, която прави преводи от руски и качва във VBoxa . Така, може би ще има превод и с bg sub намигане:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот roslava » Съб Фев 14, 2015 12:32 pm

petan написа:
Изображение
https://vk.com/askyeniden?z=video-76175 ... 251c331f32
Aşk yeniden
Снова любовь 1 серия с русскими субтитрами

[ Изображение ]

Видях в Контакта една българска девойка, която прави преводи от руски и качва във VBoxa . Така, може би ще има превод и с bg sub намигане:

Благодаря ти за линка. [11363_980.GIF]
Нещо не тръгва сериала, дали го има качен вече в някой руски торент.
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

Мнениеот petan » Съб Фев 14, 2015 12:52 pm

зъбчо:
Тръгва, миличка ! Но трябва да го сложиш на "Смотрим в качестве 360" [doh.gif] И аз чак сега се усетих :)
Обаче лъжата е още по-опашата намигане: Бебето било от "банка сперма" хи хи: , така му рече Зейнеб на Фатих в самолета :Д
Интересно ще стане като се върне от Америка онзи Ертан, татето [newsm08.gif] Фатих е спокоен, че няма баща, освен него намигане: Да, ама Не!
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот roslava » Съб Фев 14, 2015 4:48 pm

Петанче, обичам те: благодаря ти изгледах го. [newsm68.gif]
Хареса ми мноооого,това ще е турския сериал който ще следя. [newsm44.gif]
Зейнеб излъга за детето,че е заченато по изкуствен начин,но тя не очакваше така да се развият събитията.Нормално при един разговор с непознат и то в самолета да излъже,но как ще е по нататък,ще става интересно.
Двете семейства са от луди по луди,и едните и другите са кабадалии,особено рибаря,няма да цепи басма на никой.
Да,интересно ще бъде когато се появи истинския баща на детето,като предяви претенции.Богаташите вече приеха детето,е без бабата,но и тя ще се предаде спрямо детето.А и няма да се разминем без драми,ще има и то доста,турците са царе по драмите и интригите. [smile3532.gif]
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

Мнениеот petan » Съб Фев 14, 2015 9:12 pm

Аз го започнах на обяд, след няколко напъна да тръгне :) и сега догледах останалата по-голяма част [newsm08.gif]
Не знам дали ми се привидя, но Зейнеб го помисли Фатих за обратен - в ръкава на аеропорта и после у тях мисля:
А за името Селим, освен че е улучила на прадядото - за радост на прабабата Гюлсюм зъбчо: , имала е и братче с такова име мисля: но какво е станало, явно ще дадат по-късно ... В резюмето за героите анонсират, че майка й и лудият рибар - баща са се развели и той нито веднъж не я е потърсил, а много я бил обичал намигане: Зейнеб всъщност слезе от колата не толкова след обидите по адрес на баща й от Фатих, а когато я попита къде е майка й !!!!
Ще се разбере ... само да не задълбаят в драма плезене 2: плезене 2: плезене 2: плезене 2:

Изображение [difus_blush2.gif]
иииии... funda [difus_18.gif] Изображение http://www.imagebam.com/image/907da3390202941
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Пон Фев 16, 2015 10:24 am

Изображение
Репортаж с Йозге и Буура за „Мilliyet Turkiye Pazar”

Йозге: „Отначало човек се влюбва в усмивката, а после в очите ...”
Буура: „Никога не съм изпитвал нещо подобно, просто така да видя и да се влюбя ...”

превод от руски написа:........ пропускам историята на героите в сериала "Отново любов"
- Оставяте всички и всичко и заминавате далече, заради любовта. Какво мислите за това?
Йозге: Не зная дали бих могла да направя това.Още повече ако имах баща като този на Зейнеб ... Същност любовта променя човек и аз се затруднявам да отговоря по логика.
Буура: В крайна сметка много сложна ситуация. Никога не съм попадал в такава ситуация. Даже ако се сблъскам, това напълно зависи от психологическото ми състояние в този момент.
„ Дразня се, че в сериалите девойките забременяват от първия път ...
- Зейнеб забременява, но нейното момче не иска бебето.
Йозге:
Тя искаше да му каже това в началото. Но ние избягахме в Америка, бяхме щастливи, влюбени. После се чува от него нещо такова: „Не мога да се оженя за теб и направи аборт.”

- Бихте ли се влюбили в човек с друг майчин език, например както Фатих?
Буура:
Защо не? Ако сте влюбен, вие автоматически започвате да говорите на другия език.
Йозге: Можете да обичате човек и без да говорите.

„Бих желал да получа предложение в хумористичен стил.

[b]- Каква е любовта от пръв поглед?
Буура:
Никога не съм се сблъсквал със ситуация, та да кажа „О, Господи, аз се влюбих!”. При мен всичко започва със симпатия, а после се превръща в любов.
Йозге: Отначало човек се влюбва в усмивката, а после в очите, после в думите, според мен е така.

- Фатих прави предложение на своята любима в кафене . Според вас, какво трябва да бъде то?
Буура:
Според мен то изобщо не трябва да бъде. Понеже не съм романтичен човек, за мен това изглежда странно. Аз съм доста емоционален, но не мога да бъда романтичен. Не мога свободно да изразявам чувствата си към човека, който обичам. Но ако тя добре ме познава, ще й бъде лесно да разбере, че я обичам.
Йозге: За мен, ако трябва да бъда честна, това предложение не ми изглежда привлекателно. Понеже съм малко луда, то предложението трябва да е изпълнено с хумор. Аз също не обичам силно романтиката. Вечеря на свещи- това не е за мен. Отиваш, пиеш едно-две (самогонки) на масата, това е за мен романтика. Аз и Буура не сме от тези хора, които искат всички да разберат за тяхната любов. Има хора, на които това им харесва. Например, да напишат на моста „ще се омъжиш ли за мен?”. Девойките пипадат по това, а на мен ми е смешно.

„Чувствам се още като дете
[b]- Вашата героиня играе на брак. Какво мислите по отношение на брака?
Йозге:
Мен ме плащат тези подписи, бумаги ...Защо трябва да слагам подписа си пред държавата, за да бъда с този човек заедно?!

- Тоест, казвате, че няма да се омъжвате?
Йозге:
Аз съм против да се гледа на брака като необходимост. Тези приготовления, покупки ... дали леля и чичо да не седят на една маса ... това ме напряга.

- А вие как гледате на това, да се ожените още веднъж?
Буура:
Когато му дойде времето, тогава човек е готов за това, то не се планира, така мисля аз.

- Можете ли да се решите сама да отглеждате дете, като Зейнеб?
Йозге:
Мисля, че да. От момента на бременноста жената се чувства майка. Ако майката почувства, че детето й е в опасност, от нея може да се очаква какво ли не. И също: до опредлена възраст детето биологически е привързано към майката. Разбира се, по някое време то ще попита „къде е баща ми”. Ако сте в състояние да отговорите на този въпрос на вашето дете, то – защо не. Някои хора не са готови още да станат родители.

- А вие готовили сте?
Йозге:
Да!
Буура: Аз мисля, че още не съм готов. Чувствам се още като дете . Нямам смелост да поема такава отговорност.

Любовта е като кихване, естествена нужда”.
Буура:
Това е дело на хормоните. Когато сте влюбен, организма ви изработва различни хормони и докато ги има, човек се влюбва отново и отнова.
Йозге: Защо трябва да се обиждаме на любов с напредване на годините? Какво сме преживяли? Любовта е като кихане, естествена нужда. Когато ви се иска да кихате, нима можете да се удържите?

- На някои хора им харесва, че тъмната страна на любовта е страданието.
Йозге:
Пробвах любов с меланхолия, но не се получи.
Буура: Моето душевно състояние е доста променящо се. Бил съм най-различен и опечален, и радостен.

- Какви романтични филми харесватв?
Буура:
Хю Грант.
Йозге: Преди време някой каза, че Буура играе в стила на Хю Грант и според мен е така. Когато става въпрос за романтична комедия, в главата ми изплуват Хю Грант и Джулия Робъртс.

- У нас не се работи много в жанра „романтична комедия”, винаги са едни тежки любовни истории.
Йозге:
Мисля, че това е свързано с амосферата в страната, в която живеем. Затова основно сме с такъв характер: ядосани, на някого крещим, подслушваме зад вратата, а после копаем гроб ...

- Какво правите в свободното си време?
Буура:
Аз по-скоро съм домашар. През лятото обичам нощния живот, а зимата главно съм в къщи. Или в къщи, или с приятели, пием кафе след кафе.
Йозге: Аз също обичам да си бъда в къщи. Понякога цял ден си седя в къщи, лежа, гледам филм, чета книга, играя на електронни игри.

- Занимавате ли се със спорт?
Буура:
Аз се занимамам с кроссфит.
Йозге: Аз с пилатес.

- Буура, струва ми се, че вие пишехте сценарий?
Буура:
Да, след „Прагма”!, ние написахме „Дип”, адаптирахме го за филм. И още: завърших сценария на турски филм, който разказва за живота на Сабри Махир. А сега пиша романтична комедия.
Йозге: При мен никога не се получи.

- А режисура?
Йозге:
В бъдеще бих желала да се заема с това, но засега нямам опит в това. На мен са ми интересни техническите детайли.

„Докато те пиеха чай, аз прекарвах времето с децата.
- Как се работи с деца?
Йозге:
За моята роля много ми помага това, че съм неопитна майка. Когато е непослушен, ние работим с близнаци и понякога ги разменяме.

- Ако имахте близнаци, бихте ли ги разменяли един с друг.
Йозге:
„Йозге иска да спи, донесете единия близнак”. Не би ми пречело, ако така казват.

- Лесно ли свикнаха с вас?
Йозге:
Докато Буура и компанията му пиеха чай, аз прекарвах времето с децата, за да свикнат с мен. В „Червената забрадка” 38 епизода работих с дете, така че съм свикнала. Същност аз обичам деца.
Буура: Аз не съм още свикнал. Когато бях малък, изпуснах братовчед си, но сега започвам да свиквам.

- Как се отнасяте към това, да имате деца?
Буура:
Когато децата не плачат, Йозге иска да си роди детенце, а когато започнат да плачат, казва „не, премислих”.

Изображение

Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Вто Фев 17, 2015 2:24 pm

Поствам гифчета на @ funda/dizifilm [difus_19.gif] , а тя не прави колажи и гифчета на който и да е намигане:
еп. 1 Изображение Изображение и едно селфи хи хи: Изображение Дядо, леля и Селим [difus_img.gif]

Тази вечер, преди излъчването на еп.2, Буура ще отговаря на въпроси на феновете в туитър, 18:00 часа Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот roslava » Вто Фев 17, 2015 8:24 pm

Сериала вече има и български превод: [newsm44.gif]
Благодарение на Gawina и BaMbIto [11363_980.GIF]
Ask Yeniden/ Отново любов
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

Мнениеот petan » Сря Фев 18, 2015 11:25 am

ep.2 / 17.02.2015
Total:

1 ASK YENIDEN FOX TV 20:57:55 22:52:51 10.80 23.64
2 KADERIMIN YAZILDIGI GUN STAR TV 20:42:34 23:41:55 7.31 16.62
AB
1 ASK YENIDEN FOX TV 20:57:55 22:52:51 12.32 27.74
5 KADERIMIN YAZILDIGI GUN STAR TV 20:42:34 23:41:55 5.26 12.04

И на турците им е омръзнало от трагедии и ето, че искат да се посмеят намигане:
Условието на лудия рибар Рейс, за да даде Зейнеб на Фатих е :) богаташите да дадат щерка си Селин на Орхан очички: такава им била традицията, щом Фатих е откраднал Зейнеб намигане: , като преди това катастрофираха с колата в преследване на Селин, прабабата и Зейнеб, когато отидоха да пазаруват за вечерта на събитието - искането на невестата от баща й!
Изображение...Изображение
Естествено, че няма да има съгласие, но ... в трея за еп.3 се вижда, че крадат Селин, а и Рейс ще изкъпе сватята Мукадес хи хи:
Изображение
Aşk Yeniden 3.Bölüm Fragmanı

превод от руски написа:Резюме еп.3
Шевкет подготвя план за отмъщение на Шекерджизаде. Зейнеб даже не е очаквала такава постъпка от баща си. Заради това, че този път Шевкет отвлича Селин, неприязанта между двете семейства нараства.
Фатих и Зейнеб, независимо от другите, също търсят Селин. Но тези опити ще им донесат и на тях известни проблеми.
Мукадес също не стои. Тя решава да направи всичко сама, със собствени сили, но сама попада в трапа, който е изкопала. Само че тя измисля нов план. Даже и да се окаже, че този план ще сработи, вече нищо няма да бъде както преди.

Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот roslava » Сря Фев 18, 2015 12:11 pm

Рейтинга е повече от великолепен [newsm68.gif] Браво дано така да се задържат и по нататък. [28300_634.GIF]
По принцип гледам много рядко сериал,ако не участва Туба,но тук ми хареса сюжета,а и главната също харесвам.Никога не съм я гледала в сериал,познавам я още от времето когато беше с бившия си приятел- Engin Altan.Хубава двойка бяха,но не им е било писано да бъдат заедно.дано и тя да бъде щастлива така както нейния бивш. [emo-5ange.gif]
Изгледах трейлъра за следващият епизод,-бащата на момичето и майката на момчето ще има бой на негри в тъмна нощ.Кой от кой по луд.
[smile3532.gif]
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

Мнениеот petan » Сря Фев 18, 2015 2:24 pm

еп.2
Прабабетката се беше подготвила подобаващо намигане: Изображение за уДжас на Мукадес (свекървата) [277.gif]
и ... само дето аблата ги накара богаташите напразно да обуват чехлички хи хи: Изображение така де, тя е без прислуга :)
и се затичаха в болницата при откачалката и двамата му безмозъчни идиоти :Д , дето им описаха на татето премеждията плезене1:
в преследване колата със Селин (а вътре внука му и щерка му!) нее: Изображение
ИзображениеИзображение дубльора е тъничък, за да не счупи дръвчето зъбчо:

Изображение Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Сря Фев 18, 2015 7:22 pm

Изображение
«Снова Любовь». 1-ый анонс к 3-ей серии с русс. суб.
превод от руски [difus_blush2.gif]
petan написа:Фатих: Селин e отвлечена.
Гюлсюм: Какво?
Зейнеб: Ейййвъх ...
Селин: Помогнете! Защо ме отвличате?
Рибар: Всичко е под контрол!
Шевкет: Орхан я е отвлякъл. Аз откъде да знам?
Ирем: Съдбата й е определила, че трябва да я откраднат.
Мукадес: Какво ще направиш, а? Какво ще направиш?
Шевкет: Благодари на Аллах, че не те хвърлихме в най-дълбокото.
Мукадес: Паднах в морето!
Татето: Шевкет ...
Гюлсюм: Откаченият Шевкет!!
Шевкет: Никаде не ходи, докато не довършиш започнатата работа!
Фатих: Не се размеквай толкова!
Зейнеб: Те могат да използват детето, за да те размекнат. Но не им вярвай в никакъв случай!
Зейнеб: Татенце ... Моля те, кажи!
Шевкет: „Ядец”, ще ти кажа.
Мукадес: Да направя това, ти ме принуди, Шевкет!
Фатих: Не се вълнувай, женичке, твоят съпруг е до теб!
Зейнеб: Какъв ти съпруг? Съпруг на ужким!

Изображение Изображение Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Пет Фев 20, 2015 10:52 am

Изображение
[difus_blush2.gif]
https://vk.com/askyeniden?w=wall-75842146_3239
2 серия сериала Aşk yeniden/ Снова любовь❤ с русскими субтитрами.
Приятного просмотра!

Лудото семейство Шекерджизаде Изображение искам и аз "халваджийска" фабрика [difus_19.gif]
и ... още по - лудите рибари (още не им знам имената) Изображение Шевкет (бащата-откачалка), Камил - високия и тъп, Джеват-ниския и по-малко тъп, Ертем-стария, но май най-нормален между тях.
и ... бившата годеница - тигрица Изображение приема и СелимЧО (сакън! да се не мори да ражда плезене 2: )

Прочетох, че ще се появи и майката на Зейнеб, която е забегнала с един богаташ намигане: ... той май хвърля топа и тя се оказва богатата вдовица мисля: Това разбрах на верев ... Затова Шевкет говори за нейното предателство, което е скрил от Зейнеб (тя е била много малка). Той й дава развод в замяна на дъщеря си мисля: [difus_blush2.gif]
MERYEM ÖZER
Meryem 55-60 yaşları arasında bir kadındır. Zeynep’in annesi, Şevket’in boşandığı eşidir. Son derece hırslı ve dominant bir karakterdir. Yalnız geçirdiği yıllar onu git gide mutsuz, inatçı ve egoist bir insan haline getirmiştir. Başarısızlığa asla tahammülü olmayan Meryem ikinci evliliğini yaptığı adamın vefatıyla ülkenin en zengin kadınlarından biri olmuştur. Şirket yönetimini ve milyon dolarlarla ölçülen serveti tek başına çekip çevirmektedir. İstediği her hangi bir şeyin olamaması gibi bir durum Meryem için söz konusu değildir. Yıllar önce mutluluk duygusunu da bir inat uğruna ayrıldığı Şevket’le birlikte geride bırakmıştır. Bir başkasıyla evlenmesi Şevket’in ona olan kinini arttırdığı için kızından da vazgeçmek zorunda kalmıştır. Şimdilerdeki en büyük arzusu Fatih’in dedelerinden kalan köklü holdingi ve ona bağlı şirketleri kendi holdingi bünyesine katarak ülkenin en büyük tatlı, şekerleme üreticisi olmaktır.

ИзображениеИзображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Следваща

• Advertisement

Назад към Други