ASI-BG.COM • Виж темата - Проба, проба - Буря - от къде?

Проба, проба - Буря - от къде?

Проба, проба - Буря - от къде?

Мнениеот alex63 » Пет Фев 24, 2012 10:38 pm

Здравейте мили момичета!
Както виждате аз съм нообранка и се "разцъквам" тук [deal.gif] .
Та питането ми е: някой може ли да ми каже дали има и от къде мога да изтегля сериала "Буря" с Мурат Ялдаръм и Бурчин Терзиоглу?
Бях се зарекла да не гледам повече турските сапунки, но една колежка ме запали с "Любов и наказание" и така ми хареса играта на Ясемин и Саваш( да ви споделя в къщи започнаха да ми викат - Саваш... [2dgq0jo.jpg] ) и после открих и "Гордата Аси" и преди дни я изядох.Макар преди години когато я даваха я пренебрегнах заради "1001 нощ".Играта на Мурат мога да сравня с тази на Стефан Данаилов от наиште артисти - да ни е жив и здрав и още дълги години да ни радва от екрана !Сякаш няма свой живот, а живее с всяка поредна роля [difus_18.gif] !

Сега из нета открих, че на снимачната площадка е открил съпругата си и един клип в който много ме впечетли резюмето или част от него към филма за това искам да го изгледам ако е качен някъде [c06.gif] .

Предварително благодаря за вниманието и съдействието [480.gif] !
Каквото искам, обичам да го постигам/или живота ме глези, и ми го дава/.
Когато мечтая-чувствам, че живея.Когато нямам мечта съм смазана.
http://nikoga.hit.bg/
alex63
новак
новак

Статус:

Re: Проба, проба - Буря - от къде?

Мнениеот petan » Съб Фев 25, 2012 1:05 am

alex63 написа:Както виждате аз съм нообранка и се "разцъквам" тук [deal.gif]

[41.gif] Добре се "разцъкваш" щом правиш нови теми [kangura_crazy.gif] Явно си управна и като така мисля, че ще се справиш и с латиницата на Босна и Херцеговина - там явно сега до дават по TV и го качват в You Tube със SUB - все е нещо [difus_19.gif]

Пускам ти линк към канала на Vekifan и гледам, че е качила преди 4 часа еп.40
http://www.youtube.com/user/Vekifan?feature=watch

Любовта се разбира на всякакъв език без превод [gdance.gif] Може и да си го свалиш, ако ти хареса.
Ще бъде първата тема (може и единствена да е) за Буря (Firtina)!

И ... пиши, пиши ..., разкажи ни дали си струва, щото (аз поне) чакам Бурчин Т. да вземе да си го преведе - знае френски и английски, без това не снима, почива си ...

Слава с това дизи може и да не спечели, но спечели мъж, който й носи наяве, не на дизи, любов и ...[vrwt1s.jpg]

Приятно гледане [difus_18.gif]

Към 23:00 часа вместо кафе - ... по ред Изображение НАЗДРАВЕ !
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот alex63 » Съб Фев 25, 2012 8:07 pm

Благодаря [236.gif] !!!

От кога го търся, но не зная защо в Google все не ми излиза, може би защото ползвам Google.bg, а не" .com".
"Любов и наказание" го изгледах със субтитри, дори и "Гордата Аси" изгледах преди дни, а колежките ми още се мъчат на "Нова...". "Любов и наказание" както казах го изгледах вече, но в vbox7, а youtube.com не ползвам много.
Още ведхъж благодаря и ще пиша обещавам [14ctngx.jpg] !

Лека вечер [newsm10.gif] !
alex63
новак
новак

Статус:

Мнениеот alex63 » Съб Фев 25, 2012 10:16 pm

Ооооххх, ама те субтитрите дето са на латиница, ами и на Босненско-херцеговски.... [difus_cray.gif] !!!
alex63
новак
новак

Статус:

Мнениеот petan » Нед Фев 26, 2012 11:57 pm

alex63 написа:Ооооххх, ама те субтитрите дето са на латиница, ами и на Босненско-херцеговски.... [difus_cray.gif] !!!

Ехххх... само аз ли чета подписа ти [think.gif] Каквото искам, обичам да го постигам/или ...втората част нещо не ти помага.../

Загледах от линка 40 епизод - към края ... ми то всичко се разбира [kangura_crazy.gif] В Босна говорят на 3 езика /диалекта/... ама става с хърватски ... сръбски ... (дано не прочетат [277.gif])

Али прави предложение за брак на Зейнеп ! Ееее... още от кога го е подработила хитрушата [laie67dgirltv7.gif] А Мурат е [difus_what.gif]

Е, какво не е ясно! Нали ще гледаш Бурчин и Мурат - другите не са интересни [difus_nea.gif]

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Аде не се отказвай толкоз лесно и да разказваш ... [kz2vx9.gif]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот alex63 » Вто Фев 28, 2012 8:37 pm

ОК!
Ще се справя разбира се може и Хърватски да проговоря накрая(както Турския на работа- все сме на "Кола геле"," Гюрюш е рус", "Тешекюр лер", "ади би ханъм"-от грматика може да не го докарвам, но казваме което чуем... [laie67dgirltv7.gif] )

Онзи ден когато писах не ми беше добре и се изнервих [6311_467.GIF], а що се отнася до Бурчинката, тя от първата серия го свива на сърмичка- ревнува го от туристките на които той не пропуска да върже спасителната жилетка като са с лице към него,а връзките са откъм гърба им ,а тя уцелва все в такъв момент да се пяви [28326_842.GIF] !
Още преди 15 минута той се оправдава- Ама ти да не ме ревнуваш, нали си знаеш, че само теб обичам???
Така, че уденах темата, но ми е интересно по- точен превод, но гуглето помага.
И така ще го гледам, но по-помалко и ще докладвам [difus_yes.gif] !
alex63
новак
новак

Статус:

Мнениеот alex63 » Пет Мар 02, 2012 8:37 pm

Обещах и ей де мъй на [newsm10.gif] !

Изгледах първи епизод( няма да казвам за колко време [kz9se9.gif] ) - разбира се, но както казваш "нали ще гледаш Мурат и Бърчин", не е така аз чета книга или гледам филм, но държа да осисля цялото съдържание.
Тук нещата са пълна противоположност на това което сме гледали с "Гордата Аси" и "Любов и наказание".
Тя е относително по-богата, а той си е бедно "Корейско" дете!Сватовете пък са си лика прилика- две кукута на средна възраст търсят съкровище [28326_842.GIF] и само дупчат селото.
Отиват да купуват пръстени за сватба и той нали си няма кола, взе от един приятел да идат до града и като се изсипа пред тях с една кола мой набор - червена с един чеерен калник на грунд, голяма тръпка беше [laughing5.gif] !
Абе готин е струва си да се гледа.
За съжаление тези дни ми излязоха някои неща да върша и не мога да ссе свъртя покрай компа.

ПП: Боя се, че до края на филма може и Хърватски да проговоря [464.gif] !
alex63
новак
новак

Статус:

Мнениеот alice in wonderland » Пон Мар 26, 2012 8:47 pm

http://masters-tb.com/details.php?id=73480

Тук мисля, че качват сериала, не знам кой го превежда и дали и най-вече в какви срокове се прави. Но може да следиш в сайта. [canim.gif]
Изображение
"Bana bak, banaaaa..."
Аватар
alice in wonderland
Модератор
Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Вто Юни 12, 2012 3:27 pm

хай:
Преди време от страницата на http://sinematelevizyonlifestyle.com/ попаднах на Murat Yýldýrým Fanclub
и ето това Изображение на РД египетска журналистка е взела интервю ... нищо ново ...
но ме провокира споменаването на любимата му роля Али от Буря , щото там се запознал с жена си.
Таз Firtina се носи тук-там и така и никой не каза колко е велико изпълнението му!

Минах на верев босненските серии Изображение и ... да добавя към отговора на Муратко : леко с нищо незабележимо дизи ... той изобщо си не дава зор... вижда една симпатична хубава жена-колежка, с повече опит от него пред камера , след 4 сушави години (от негово интервю) се прибира при нея за разучаване на ролята (щот е много сложна!) , цветя и рози ... романтика ... турска приказка, дет няма да си я спомниш след време ...
... все пак, може би, една жена (Мерал Окай) съзира в него нещото, което го има по рождение - каризмата и таланта и го насочва към Asi ... с Туба (известна вече) ... той самия не е очаквал такъв успех на сериала мисля:

А Бурчин Т. също имаше своите 5 мин. слава в Ezel ! Защо не го използва - не знам мисля: добре се справи там, на мен ми хареса в ролята [difus_18.gif] Тя не е проста жена и също има своето място, както до Мурат, така и на екрана ...

Това е, което исках да споделя с почитателите на семейството. Ако журналистите продължават да му задават тъпи въпроси - какво да каже момчето, че другите роли са му любими, щот партньорките са по-добри като актриси от жена му срам: [difus_23.gif] домати:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Юли 05, 2012 12:22 pm

Забавно сериалче е луда:
Много ме радва бащата на Али луда: Е , няма такъв смях луда:
Ролята на Мурат като Али е изключително проста /според мен/ и не мога да разбера какво толкова любимо има той в нея не не: Бурчин също . Няма нищо общо с образа , който пресъздаде в Езел . И аз я харесах там , но тук ми е такова кленкало , че много често ми идваше да я мацна с нещо през човката ... а съм гледала само до пета серия , защото само тях намерих с превод хи хи:
Вече ще имам предвид линка с хърватски субтитри , благодаря Петан [236.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

• Advertisement

Назад към Други