ASI-BG.COM • Виж темата - Re: *Aşk Oyunu - Любовна игра * Тема 1

Re: *Aşk Oyunu - Любовна игра * Тема 1

Мнениеот femir » Нед Юни 23, 2013 8:53 pm

Любовна игра / Aşk Oyunu

ИзображениеИзображение

Изображение

Изображение

Резюме:Сарп Тексой е млад и красив мъж който всяка вечер обича да излиза с различни жени и ставащ сензация по списанията.Разбира се той дължи своето име и популярност и на финансовата си стабилност.Въпреки това отношенията му с баща му не са никак розови защото семейството му е недоволно от начина му на живот.Майка му се опитва да го ожени за момиче на име Берна която е момиче от тяхните кръгове.Екин е бедно момиче работещо в фабрика живееща в бедна махала едно от децата на Гюлсер и Исмет по скоро второто им дете.По-големия и брат Куртулуш е човек който тича след мечти които няма как да станат и голямата беля в семейството.Заради безпаричие Екин е започнала да работи от рано за да помага на семейството си работи в фабрика за платове.Работи и нощем и денем.Сарп и Екин се запознават странно в един рейс когато става нещо което кара все повече събитията около тях да се развият.

Изображение

Продукция:Mediya Yapim
Режисьор: Бюлент Ишбилен
Сценаристи: Руя Ишсчили
Музика: Танер Аян
Жанр: Романтична Комедия

Изображение

В ролите:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение ИзображениеИзображение

Приятни минути в темата !!!...
Image
Аватар
femir
новак
новак

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Нед Юни 23, 2013 10:37 pm

[newsm44.gif] [newsm44.gif] [newsm44.gif] [newsm44.gif] [newsm44.gif]

Имаме си ново филмче, ха да видим "Що е то?"

Записвам се за първа серия пък после ще видим намигане:
Последна промяна g_georgieva08 на Пет Юли 05, 2013 8:14 pm, променена общо 1 път
[difus_20.gif] влюбена: [difus_20.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот roslava » Пет Юли 05, 2013 7:25 pm

Хайде и аз се записвам в тази тема. [newsm44.gif] Отдавна не съм гледала турски сериал,но този ми грабна окото,гледам пише романтична комедия,а на мен точно такива ме харесват. [newsm68.gif]
Извинявам се ,че питам през какъв интервал ще се качват серийките. мисля:
И мноооооооооооого благодаря за превода! [11363_980.GIF]
Последна промяна roslava на Пет Юли 05, 2013 8:30 pm, променена общо 1 път
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

Мнениеот femir » Пет Юли 05, 2013 10:07 pm

Здравейте,и от мен радвам се че сериала има интерес [newsm08.gif]
Другото което искам да кажа че ще се постарая и по често да има серия защото за мен беше голямо удоволствие като изгледах сериите за 2 дена повярвайте ми ,но всичко беше до 44 серия от там нататък неможех и да продължа другия артист не ми хареса [emo-5ange.gif] !!!..
Image
Аватар
femir
новак
новак

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Пет Юли 05, 2013 10:21 pm

femir написа:Здравейте,и от мен радвам се че сериала има интерес [newsm08.gif]
Другото което искам да кажа че ще се постарая и по често да има серия защото за мен беше голямо удоволствие като изгледах сериите за 2 дена повярвайте ми ,но всичко беше до 44 серия от там нататък неможех и да продължа другия артист не ми хареса [emo-5ange.gif] !!!..

Изображение

Филмчето е готино, голяма игра се заформя Изображение, а пък когато- тогава ще чакаме Изображение.

Нещо лошо ли се случва след 44Изображение ?
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот roslava » Пет Юли 05, 2013 10:29 pm

Когато можеш ние ще чакаме. [236.gif] След 44 епизод да не се сменя актьора. стена:
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Пет Юли 05, 2013 11:13 pm

Гвоздея на програмата зъбчо: зъбчо: зъбчо:

Изображение
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот roslava » Нед Юли 07, 2013 11:50 am

Изгледах двата преведени епизода и бързам да напиша мнението си още докато съм под въздействието на сериала.
Харесах това което направи бащата на момичето и аз да бях на неговото място бих постъпила по същия начин.Държането на бъдещата свекърва е под всякаква критика,първо с това,че не си свали обувките,а дори настъпи чехлите,оглеждаше къщата толкова явно,не си взе от баницата,а и накара дори мъжа си да не вземе,започна да си говори по телефона едва ли не на пук, и последното нещо което сложи капак на всичко като прекъсна това което искаше да каже бащата.Естествено,че за нея това е добре дошло.Момичето ще има доста ядове с тази злобна жена. стена:
Докато бъдещият свекър ми изглежда добър и свестен човек,очаквам той да я подкрепя и уважава.
Все още не съм много сигурна ,май Сарп започва да се влюбва в Екин.
А най-голямата терца и можеби комичните елементи ще бъдат единствено с брата на Екин,от това което видях то другото ще си е чиста драма.
Сега нямам търпение и ще изгледам маааааалко без субтитри напред,Как може такъв хубав сериал никой не го е превеждал,нито английски,нито руски субтитри намерих.
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

Мнениеот femir » Вто Юли 09, 2013 3:45 am

roslava написа:

Когато можеш ние ще чакаме. [236.gif] След 44 епизод да не се сменя актьора. стена:

След 44 серия се сменя артиста да новия образ се казва Мерт и се изпълнява от Тарду Флордун ама не го харесвам и не се мъчих да гледам за 2-3 серии.Керемджем (Сарп) напуска за да издава албум по принцип е певец по време на сериала много са ги спрягали за двойка в реалния,но нищо не са си признали и едва след 3 години става ясно че са имали връзка след нейни грозни изказвания за него той написва песен за нея в която я обижда и така всички разбират че е имало връзка между тях в момента тя е женена има и детенце-момиче.Той сменя доста момичета,но доколкото знам сега е със Седа Гювен харесали са се от Merhaba Hayat.
Image
Аватар
femir
новак
новак

Статус:

Мнениеот femir » Вто Юли 09, 2013 3:55 am

roslava написа:Изгледах двата преведени епизода и бързам да напиша мнението си още докато съм под въздействието на сериала.
Харесах това което направи бащата на момичето и аз да бях на неговото място бих постъпила по същия начин.Държането на бъдещата свекърва е под всякаква критика,първо с това,че не си свали обувките,а дори настъпи чехлите,оглеждаше къщата толкова явно,не си взе от баницата,а и накара дори мъжа си да не вземе,започна да си говори по телефона едва ли не на пук, и последното нещо което сложи капак на всичко като прекъсна това което искаше да каже бащата.Естествено,че за нея това е добре дошло.Момичето ще има доста ядове с тази злобна жена. стена:
Докато бъдещият свекър ми изглежда добър и свестен човек,очаквам той да я подкрепя и уважава.
Все още не съм много сигурна ,май Сарп започва да се влюбва в Екин.
А най-голямата терца и можеби комичните елементи ще бъдат единствено с брата на Екин,от това което видях то другото ще си е чиста драма.
Сега нямам търпение и ще изгледам маааааалко без субтитри напред,Как може такъв хубав сериал никой не го е превеждал,нито английски,нито руски субтитри намерих.

И аз в началото Фериал не я понасях после за малко ми стана симпатична и после адски антипатична най-омразния ми образ е Кенан през целия сериал неможех да го дишам противна личност зад врата:
Сарп с влюбва в нея по нататък се е просто момчето което е свикнало да го харесват и да му обръщат внимание има доста комични елементи не само от Курти,но и от Сарп и Екин аз лично съм се смяла със Серкан също хубав сериал наистина и аз не бях чувала дори за него и като почнах и от раз ми хвана окото и за 2 дни го изгледах много ми хареса надявам се и на вас да ви хареса и по нататък [newsm08.gif]
Image
Аватар
femir
новак
новак

Статус:

Мнениеот roslava » Вто Юли 09, 2013 8:39 am

femir, благодаря ти за информацията за актьорите от реалният им живот. [236.gif] Както много често се случва м/у двойки,когато се разделят започват да се нападат.На нея ѝ пожелавам семейно щастие,а на него дано този път му се получи със Седа Гювен,тя е много красиво момиче,харесала съм си я още от "Сълзи над Босфора"ако не се лъжа.
Аз набързо прегледах почти всички епизоди до 44,естествено без превод,много и не разбрах,
Скрито съдържание.
За да видите скритото съдържание трябва да сте регистриран потребител.

Ще чакам с нетърпение превода за да се насладя на този прекрасен сериал. разтопяване:
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

• Advertisement

Назад към Други