ASI-BG.COM • Виж темата - Karagül /Черна роза по tv7.bg и FОХ.tr

Karagül /Черна роза по tv7.bg и FОХ.tr

Re: Karagül /Черна роза по tv7.bg и FОХ.tr

Мнениеот petan » Чет Дек 25, 2014 9:18 am

Изображение
ИзображениеKaragül Episode 64 Preview
Cannet написа:Fırat arrives fully determined to tell the entire truth to Ebru. He is forced to hold off with the sudden heart spasim that Kadriye suffers; however Fırat this time not knowing what he is going to have to deal with he is determined to see this through to the end.
Narin this time seeing the determination in her brother he days of nightmares now start. She is determined to do whatever she has to do in order to prevent this.
With Melek being found, the mansion now is back on balance. However Kendal now makes Melek's being kidnapped a matter of family honor. This however causes Melek's huge revolt, along with Kadriye leading, and all the other women in the mansion who join in this revolt.
Baran grabs Ayşe who had left the mansion, and brings her back into the courtyard. Baran is unaware of the righteousness of what he has done..
Ada who is trying to break away from Serdar, without thinking, she finds herself in the middle of a huge game.
Maya who holds herself responsible for everything; has the pain that she is suffering continuing to grow

ИзображениеИзображениеИзображение "Той те обича толкова много!"
Изображение"Какво искаш от мен? От нас ... какво?"
ИзображениеИзображениеИзображение

Изображение # длъжен съм да кажа"
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Съб Яну 03, 2015 11:04 am

ИзображениеИзображение

Изчезнаха няколко поста преди Нова година ... Трудно ми е да ги възстановя и затова ето накратко за еп.64 :
Изображение Фърат е решен да каже на всички за Баран и Ебру. Идва да пита Кадрие дали не е време да разкрият истината ...Кадрие е съгласна и Фърат ще съобщи истината на другия ден ...на излизане загатва и на Кендал, че добрите му дни ще свършат ...
Не се получава, защото Кендал му прерязва спирачките на колата... Нарин неистово го моли, че иска да умре като майка на Баран и ...колата с Фърат пада в Ефрат! Има свидетели Изображение ...и съседката се обажда на Огюз Изображение Преди това Фърат предава писмото от Мурад на сестрата на Кадрие ...
Нарин скача от колата и по-късно Кендал я намира на пътя, откарва я в болницата и я лъже, че Фърат му е обещал да не казва ...

Изображение Изображение Другата силна сцена е между Кендал и Мелек ... Огюз открива Мелек, която след удара в камъка при падането си, няма спомен какво е станало при отвличането й ... Кендал иска да я води, за да разбере дали честта й е опетнена (изнасилена), но Мелек се опълчва с една реч за честта на Анадолските жени, която намери доста широк отзвук в медиите ...При показанията си в полицията споделя на Огюз, че хората шушукат зад гърба й, сякаш тя е виновна за отвличането й ...

Изображение Ада така и не разкрива поведението си ... набърква в играта си племенника на Директорката, който представя за новото си гадже ...
Total/26.12.2014
1 KARAGUL FOX TV 20:44:20 23:46:54 11.19 27.13
2 MEDCEZIR STAR TV 20:40:41 23:54:21 6.42 15.79
4 ARKA SOKAKLAR KANAL D 20:35:14 23:21:38 5.18 12.27
AB
1 KARAGUL FOX TV 20:44:20 23:46:54 6.87 18.89
2 MEDCEZIR STAR TV 20:40:41 23:54:21 6.43 17.92

Karagül Kadin OlmakИзображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Съб Яну 03, 2015 11:44 am

Karagül 65 . Bölüm Fragmanı (2 Ocak 2015 | Cuma) #Karagül
Изображение

За да бъде заедно със сина си Мехди, Кендал няма да се спре и ще изцапа ръцете си с кръв. Макар и да е прикрил следите на пъкленото си дело, съдбата го наблюдава оттам, откъдето не е очаквал, и му е подготвила изненада.
Резюме:
След обаждането на Фърат, Ебру и Баран отиват в неговата работилница. Гледката, която виждат, ги шокира. Ебру се зарича, че няма да остави нещата така. Намесата и упорството на Ебру и Баран, да се раследва и изясни случаят, всяват смут и паника у Нарин и Кендал.
Злите езици шушукат, че Мелек пази в тайна какво й е сторил Сабри. Заради сплетните, Кендал започва отново да мисли за кръвно отмъщение заради честта си. Той извършва нещо, което никой не е очаквал. Това засяга най-много Кадрие ханъм и жените в конака, които са първите потърпевши. Но този път, Баран твърдо се противопоставя на чичо си.
Ада е с Емре, когато ненадейно отново се сблъскват със Сердар. Краят на тази среща може да завърши с разчистване на сметки. Ебру, Оуз и Елиф са обезпокоени и разтревожени от сигуацията. В стремежа си да събере Мая със Сердар, Ада попада в собствения си капан и решава да избяга в Истанбул.

TOTAL
1 KARAGUL FOX TV 21:01:28 23:34:53 10.60 24.90
AB
1 GULDUR GULDUR SHOW SHOW TV 20:48:34 23:16:32 6.24 16.32
2 KARAGUL FOX TV 21:01:28 23:34:53 5.77 15.14

Изображение Изображение Малкият Ага Мехди Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Съб Яну 03, 2015 11:46 am

Изображение
Karagül 66 . Bölüm Fragmanı (9 Ocak 2015 | Cuma)]

- Кендал държи отговорна за всичко Ебру, заради нейния морал;
- Кадрие се изправя срещу всички, за да защити честта на Мелек;
- Гюлсун казва на полицията, че Фърат е мъртъв и да търсят автомобила му в Ефрат;
- Баран идва на гарата при Ада и тя му признава, че Мая е влюбена в Сердар;
- Мая казва на Сердар, че би дала душата си, живота си за .../предполага се за Ада/;
- изглежда Ебру е организирала жените в конака и накрая те казват на Кендал "нека ги удари"

Изображение Ти си стайно цвете в скъпи вази, два дни живееш и умираш ...но тя е Черна роза, и тя, и тя ...Ако посадиш Черната роза на друго място, не на нейната почва, тя увяхва и умира
Изображение Ебру: Да решим този въпрос веднъж завинаги!На всички нас по един удар /бой/!
Йозлем:Удари ме!.
Сибел:Удари ме!
Емине:Удари ме!
ИзображениеБаран: Ада, слушаш ли ме? Където и да си, излез! Не заминавай!
Мая: Душата си ще дам ...
Ада: Мая е влюбена в Сердар.
Изображение Няма да позволя дъщерями да умре, наранена с думи.
Изображение Застани на колене, Мелек. Не с езиците си, а с ръцете си я утрепайте, давайте!
66. Bölüm Özeti | 9 Ocak Cuma FOX'ta!
[/quote]Kendal, Melek’i kontrole götürmek istemesi üzerine ilk tepkiyi Baran’dan görse de, son noktayı Ebru koyar ve Kendal’ın karşısına bir duvar gibi dikilir. Ebru’nun tepkisi karşısında konak kadınları da Ebru’nun arkasında yer alınca, Kendal neye uğradığını şaşırır. Bu, konak içindeki dengeleri yeniden yerinden oynatır ve Kendal’ın Ebru’ya olan düşmanlığını perçinler.
Melek’in haberi tüm Halfeti’de çalkalanmaktadır. Kadriye bu duruma sessiz kalmaz ve bütün Halfeti’ye akıllara kazınacak bir ders verir.
Ada’nın kaçtığını öğrenen Ebru, Baran’la birlikte peşine düşer. Ebru kızını durdurabilmek için her şeyi göze almıştır. Baran kendinden beklenmedik şeyler yapar ve güvenlik tarafından göz altına alınır.
Fırat’tan haber alamayan Narin, iyiden iyiye panikler ve Kendal’ı sıkıştırmaya başlar.
Serdar, Ada’nın gerçeği öğrendiğinden şüphelenir ve Maya ile konuşmaya karar verir.
Fırat’ın arabasının nehre uçtuğunu gören şahit, sessiz kalmaz... Belki de Kendal’ın ipini çekecek olan telefonu eder. Oğuz aramalara başlar ve nehre düşen aracın Fırat’ın arabası olduğu anlaşılır.[/quote]

Изображение Кендал иска да заведе Мелек за медицински преглед, но първата атака идава от Баран, а после от Ебру, която застава като стена срещу него. Враждебността на Кендал към Ебру става още по-голяма.
Всички в Халфети говорят за случилото се с Мелек, но Кадрие не мълчи и предприема действие, което ще остане в паметта на всички в Халфети.
Изображение Когато Ебру научава, че Ада е избягала от конака, тя и Баран тръгват след нея. Ебру е решена да направи всичко възможно, за да спре дъщеря си. Баран предприема неочакван ход, след който ще има неприятности.
Нарин, която няма вести за Фърат, изпада в паника и започва да притиска Кендал.
Сердар се съмнява, че от Ада ще научи истината и решава да говори с Мая.
Свидетелката, която е видяла колата на Фърат, не мълчи и се обажда в полицията ... това може да е последната капка за Кендал. Огюз зпочва да търси и открива, че колата в реката действително е на Фърат .

TOTAL
1 KARAGUL FOX TV 20:45:11 23:42:56 11.93 27.52
5 MEDCEZIR STAR TV 20:43:53 23:20:26 5.59 12.71
AB
1 GULDUR GULDUR SHOW SHOW TV 20:42:57 23:15:48 7.51 17.71
2 KARAGUL FOX TV 20:45:11 23:42:56 6.75 16.28
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Съб Яну 10, 2015 10:44 am

Изображение
Karagül 67 . Bölüm Fragmanı (16 Ocak 2015 | Cuma)

превод от руски написа:Фикрие: Бащата на моя син ...
Кадрие: Замълчи!
Фикрие: Моля те, прости ми.
Нарин: Какво е станало с моя брат?
Огюз: Как да ти кажа сега ...
Фикрие: Бащата на моя син ...
Кадрие: Замълчи!
Огюз: Нарин!
Кендал: Коя си ти?
Съседката: Аз всичко видях , теб, автомобила и смъртта на чичо Фърат.
Йозлем: Как си могъл да направиш това?
Кадрие: Ето че дойде време да платя за своите грехове /къса снимката с Мехди Ага/
Сердар: Тръгвай! Идваш с мен!
Ада: Какво правиш? Сердар, какво правиш?
Баран: Сердар е отвлякъл Ада?!?
Ебру: Може да е излязъл от колата, да се е спасил ...
Огюз: Ще проверим щателно.
Ада: Стигаааа....
Баран: Ейййй, ти сестра ми ли отвличаш?

https://vk.com/karaguldizi?w=wall-53020197_23432

Резюме еп. 67:
"Ако миналото все още боли, това означава, че то не е минало ..."

Кадрие е принудена да приеме истината за нещо, което тя никога не е мислела, че ще излезе наяве. Опитвайки се да изживее като жена събирането със сестра си след всички тези години, това ги кара да се разделят отново ...
С помощта на кран колата на Фърат е извадена от водата. Фърат не е в колата и това дава надежда на Шамверди и Огюз. Всички в къщата се държат сякаш той е още жив. Започва трудно време на изчакане. Това чакане е най-трудно за Ебру, защото освен, че й е приятел, той е и единственият, на когото може да се опре.
Нарин държи отговорна Ебру, за всичко, което им се случва и противопоставянето между тези две жени избухва наново.
И докато Кендал си мисли, че е решил проблема незабелязано (с Фърат), получава телефонно обаждане , което му носи нова опасност да бъде разделен със сина си.
Сердар не може да разбере причината за държането на Ада на разстояние от него и той решава да се изправи пред нея в училището, като я отвлича. Когато Баран научава за това, той не стои. Реакцията му е толкова голяма, че нито Сердар, нито Ада някога са предполагали.
Междувременно бягството на Сабри от болницата хвърля в тревога всички в конака и напрежението отново нараства.

http://izleyiciplatformu.com/haber/5469 ... eview.html

Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Чет Яну 15, 2015 9:46 pm

Изображение Писмото на Мурад до Фърат
в превод от руски написа:Изображение
Фърат, ако четеш тези редове, означава, че съм мъртъв и не съм успял да направя това, което исках. За моята смърт е виновен единствено Кендал. Ще ти раскажа всичко от самото начало.
Пристигнах в Халфети, за да получа това, което ми принадлежи, за да отведа Баран и го срещна с неговата майка. Ние с Кендал започнахме да се караме. Той ми каза, че няма да ми даде нито Баран, нито моя дял. Удари ме и ме хвърли във водата. Доброто беше, че имах верен приятел, повече от брат и благодарение на неговите хора Джемал и Саламан аз се спасих, разбира се ако така може да се каже. Ударите на Кендал в крайна сметка доведоха до това, че аз получих мозъчен кръвоизлив. Кръвта се натрупа в доста опасна област. През цялото време, във всеки момент аз вървях ръка за ръка със смъртта, изживявайки последните си дни, както разбираш. После разбрах, че Кендал е казал, че съм се самоубил. Отначало бях гневен, после ми премина, нали моята смърт беше неизбежна, не исках любимите ми хора да преживяват два пъти смъртта ми. Реших да не се показвам пред никой.
Това писмо ще го дам на този приятел, за който ти казах. Ако аз не успея да направя това, което искам, той ще ти го изпрати. Фърат, всичко, което искам от теб е да срещнеш Ебру и Баран. Ние всички страдаме от това неправилно решение. Знам, че Нарин ще е разбита, но неговата майка е Ебру. Всички, които пазят тази тайна, са съучастници в този грях. Не е ли време да се съберат майка и син, Фърат? Фърат, както вече казах, ако ти четеш това писмо, това означава, че аз не съм направил нужното, Налага се ти да разкажеш за Баран. Прости ми за това, за което те моля ...”

Фърат даде писмото, заради което Кендал го хвърли с колата в Ефрат и не без помощта на Нарин, на Фикрие ...
Изображение Дундьо обичам те: Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Пет Яну 16, 2015 7:49 pm

Тази вечер еп. 67
# zorlusevda‬ /трудна любов

Изображение

Изображение Състоянието на Мехди се подобрява и всеки момент ще бъде изписан от болницата ...
Изображение "Щом сте дошли, да завършим започнатата работа."
Изображение Сибел очаква времето, когато ще прегърне сина си.
Изображение Колата на Фърат. Какво се е случило с него?
Изображение Мелек среща Сабри. Какво ще стане?
Изображение Не е лесно да обичаш ...
TOTAL
1 KARAGUL FOX TV 20:44:52 23:53:45 11.92 28.18
2 ARKA SOKAKLAR KANAL D 20:31:06 23:14:49 5.97 13.75
АВ
1 GULDUR GULDUR SHOW SHOW TV 20:43:56 23:09:41 7.42 18.38
2 KARAGUL FOX TV 20:44:52 23:53:45 7.36 18.83

Изчетох подробното резюме за еп.67 на @PoisonIvy1990/forum.hr обичам те: Доста е дълго, то и епизодът е повече от 2 часа ...
По-важното:
- Кадрие и Фикрие се опитват за приемат изплувалата тайна за другия син Кенан на Мехди Ага ... но за това се иска време и Фикрие си тръгва ... Кадрие отива на гроба на Агата и му казва, че от днес вече ще си спи сама в леглото, без неговия спомен ... Кенана се обжда на Фикрие и тя му казва, че си е тръгнала, за да не бъде в тежест на сестра си, казва му и за писмото на Мурад до Фърат, което той й остави. Оказва се, че Кенан не знае какво е това писмо и какво пише в него ... Все си спомням, че Кадрие ана каза в интервю, че има 5 деца ... значи остава да се появи още едно , освен Кенан.
- Изкарват колата на Фърат от реката и по-късно на брега намират и тялото ( на финала), но преди това има известно време на надежда за всички, защото прозорецът на колата е бил счупен ... В очакване на вести за Фърат от Огюз в конака стават престелки между Кендал, Ебру, Нарин , както и после в къщата на Фърат ...
- Налага се Асъм да даде отново костен мозък за бебето Мехди ... после го изваждат от ковьоза и Сибел може вече да го кърми. Докато тя му говори на бебето, Айше слуша зад вратата и си тръгва ...Емине я е видяла и казва на Сибел.
- Сердар и Ада ... на път да се разберат, макар и с намесата на Баран.
- Касъм идва в конака ... Йозлем му прави чай и бульон, тя докладва за Фикрие и Кадрие и нещо се е случило между тях, защото са били доста време затворени в една стая, а после Фикрие си е тръгнала ...после го полива с чая... влизат Емине, Касъм и Сибел и й казват, че лудият й брат е избягал.
- Една интересна сцена: Майката на Йозлем отива в конака да й благодари за това, че й е занвсла ядене . Когато тя си тръгва, Мелек я проследява до дома й и се пита какво прави! В къщи майка му заварва Сабри, слага му обяд, но отива за хляб и тогава Мелек влиза в къщата. Той я пита защо е тук и си иска амулета, който й даде при отвличането, но на нея повече й е необходим . В този момент писват полицейски сирени, което означава че майка му го е издала ... Мелек му помага да избяга ... Късно вечерта, когато хвърля боклука, вижда Сабри да се навърта около конака. Писват наново сирени и Мелек го скрива в мазето, като по-късно ще го пусне. Но след като Мая се прибира, Касъм заключва портата, така че Сабри ще престои там поне до сутринта ... Не искам да си мисля, че ще ни поднесат турски вариант на „Стокхолмския синдром”. Да, той нищо не й направи на Мелек, даже да изключим предишните му подвизи към бившата жена, той застреля сестра си на гробището, после пак едва не я уби с Кендал ...за Кендал не ми е жал, но все пак Сабри е идиот!
- Ебру, Баран и Ада са в къщата на Фърат ... там е и Нарин ... чакат вести от Огюз и от трея се вижда в еп.68 , че е намерено тялото на Фърат на брега на реката, индентификация и погребение ...
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Съб Яну 17, 2015 11:18 am

Изображение
Karagül 68 . Bölüm Fragmanı (23 Ocak 2015 | Cuma)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

превод от руски написа:Огюз: Фърат e мъртъв. Много съжалявам. Приемете моите съболезнования!
Нарин: Баткооо!... Махни се! Ще намеря брат си! Баткооо! Батко, къде си?! Баткооо!
Баран: Мамо, той е умрял.
Нарин: Не, не е умрял, ще го намеря!
Баран: Мамо...
Нарин: Баран!... Баткоо!
Мелек: В този огромен свят само невинните ли са длъжни да страдат?!
Кадрие: Няма толкова голям гроб, колкото моите грехове.
Нарин: Ти от самото начало си ме лъгал. Разказвай какво е станало наистина ! Казвай!
Кендал: Мехди си дойде, Мехди! Събирайте... и си купете бонбони.
Нарин: Заради теб полудях, защото ти ми отнемаш всичките близки един по един !
https://vk.com/video137890538_170708247 ... 2d2a7858b9

Изображение Къде си Фърат?! Къде си?!
Изображение Съвестта на Нарин е в капан между смъртта на брат си и Баран, който обича въпреки всичко ... Какво ще направи?
превод от руски написа:еп. 67Изображение
С какво можем да измерим силата на любовта. С невъзможността ... Колкото и трудно да е тя, силата й нараства ... Даже птица да се влюби в риба, къде ще бъде техния дом? Птицата ли ще се спусне в глъбините на водата, рибата ли ще приеме, че гнездото на дървото е нейния дом? С годините любовта преминава. Това е тест за живота. Любовта отминава, но животът остава. Любовта свършва, но съжалението, грехът, страданията остават. Ние обичаме така, както разбиваме на парчета. Ние обичаме така, както разрушаваме.
Ето я турската философия за невъзможната лИбоФ, винаги мнооооого трудна, носеща само мъка и "paramparca" [277.gif] Ами как няма да гледат забрадките от Анадола дизито и да подсмърчат намигане: Кой от тях знае какво е любов зъбчо: като ги продават като крави за разплод стена:
Каква прошка иска Фикрие, какво ще я съди Кадрие, като Агата ги е опрашвал наред, а после там далече ги е издържал - та те не работят, как ще гледат децата си ...
Изображение Шериф Сезер е претърпяла пътен инцидент, но е добре, както съобщава Шукрю Авшар. Изписали са я и си почива . Да минава бързо [difus_victory.gif]

Нарин наистина намушква Ебру, не е сън ИзображениеИзображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Сря Яну 21, 2015 5:53 pm

68. Bölüm Özeti | 23 Ocak Cuma FOX'ta!
Oğuz’un nehirden çıkan cesedin Fırat’a ait olduğunu görmesiyle birlikte, Şamverdi ailesinin yüreğine yeniden bir ateş düşer. Ancak bu ateş herkesten çok Narin’i yakar. Narin, dünyayla ve gerçeklikle bağını koparır. Fırat, Narin için sadece bir ağabey değil, her şeydir. Bundan sonra Narin için hiçbir şey aynı olmayacaktır. Oğuz, Fırat’ın ölümünden şüphelense de elinde bir delil olmadığı için, harekete geçmemektedir. Ancak Oğuz bu işin peşini bırakmamaya kararlıdır. Fırat’ın ölümü sadece Narin’i değil, Kadriye Ana’yı da hayattan tamamen koparır. Kadriye Ana, günlerce odasından çıkmaz... Konak tam anlamıyla bir sessizliğe bürünür... Mehdi bebeğin hastaneden çıkıp konağa gelmesiyle birlikte, konak yeniden hayat bulacakken, gerçeklikten tamamen kopan Narin, şuurunu kaybeder. Her şeyin müsebbibinin Ebru olduğuna inanmaktadır. Narin, tüm konağı alt üst edecek bir hamle ile Ebru’yu bıçaklar. Böylece Şamverdi konağının durulmak bilmeyen suları, yeni bir dalga ile aile fertlerinin hepsini altına alır.
 : Нарин, която обвинява за всичко Ебру, ще я намушка с нож. Всичко ще се обърне с главата надолу .../предполагам, че Ебру няма да издаде Нарин мисля: /
Всички ще бъдат засегнати от Фъратовата смърт, особено Нарин, за която Фърат е бил всичко в живота й. Нарин губи връзка с реалноста. Кадрие няма да излиза дни наред от стаята си.
Изписват бебе Мехди от болницата. Един нов живот идва в конака !
Огюз е решен да разследва смъртта на Фърат и в ръцете му ще попаднат някои доказателства /навярно от чантата на Нарин мисля: /
Изображение

Изображение Мелек се разкъсва между страха и съвестта си.
Изображение "Йозлем ...какво мислиш да правиш?"
Изображение Как ще се отрази на Баран липсата на чичо му до него?
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Съб Яну 24, 2015 8:52 am

TOTALеп.68
1 KARAGUL FOX TV 20:58:59 23:50:07 11.04 25.76
2 MEDCEZIR STAR TV 20:43:40 23:28:15 6.26 14.44
АВ
1 KARAGUL FOX TV 20:58:59 23:50:07 7.65 18.32
2 MEDCEZIR STAR TV 20:43:40 23:28:15 7.50 17.92

Изображение
Karagül 69 . Bölüm Fragmanı (30 Ocak 2015 | Cuma)
ИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение

превод от руски написа:Кендал: Какво се е случило?
Нарин: Като че ли убих Ебру.
Кандал: Какво?!!!!!
Баран: Ебру! ... Моля те, отвори очи, хайде ... ти си силна жена.
/.../: За щастие е в болницата.
Емине: Мамо.
Кендал: Как ще излезем сега от това положение
Мая/Ада/: Мамо, мамо, отвори очи... мамо, мамо, моля те събуди се ...
Сибел: Мехди! Синко!
Кендал: Какво се е случило? ... Синко !
Мая: Мамо, мамо !
Нарин: Аз убих Ебру!
Мая: Мамо, събуди се, мамо!
Изображение

Изображение Сабри ще се измъкне от конака, но Касъм ще го преследва из сокаците намигане:
http://vk.com/video-53020197_171268909
https://vk.com/wall-53020197_24227
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Сря Яну 28, 2015 7:33 pm

Изображение В последните епизоди Кендал се движи с бастун. Оказва се, че е имал проблем с крака и даже се е наложила хирургическа намеса. Сценарият е бил малко изменен и пренаписан с оглед здравословното състояние на актьора.
Изображение "Проклятието на зрителите стана реалност", шегувал се Месут Бей зъбчо: Да му минава бързо [difus_victory.gif] , както казват турците.
http://televizyongazetesi.com/karagul-d ... Mkcvizad1g

Изображение Бюлент Инал влиза в "Черната роза". Щял да завърти любов с Ебру мисля: Предполагам, че ще е в ролята на Кендал мисля:
Навсякъде припомнят как в началото е имало заснети няколко епизода с Бюлент Инал и някоя си като Мурад и Ебру, но продуцента не ги е харесал и въпреки загубата от 400 хил. лири е избрал новите актьори и заснемането е започнало отначало. Така като го гледам, би му подхождала ролята на Кенан,анадолсли турчин хи хи: , та да стъпи на врата на Кендал мисля: Но на този актьор нeщо все му отсвирват дизитата ...явно не трябва да е в главна роля, знам ли плезене 2:

69. Bölüm Özeti | 30 Ocak Cuma FOX'ta!Изображение
fb#‎Karagül‬ написа:Kendal oğlunu konağa getirmenin mutluluğu içindedir. Ancak bu mutluluk, Narin’in Ebru’yu öldürdüğünü söyleyen telefonuyla bozulur. Kendal ilk defa ne yapacağını şaşırır ve Narin’i susturur.
Ebru hastanede ölüm kalım savaşı verirken, Narin Kendal’ın zorlamasıyla kendisini yine abisinin evine kapatır. Olanların hiçbirini hatırlamayan Narin için yaşadıkları tam bir kabustur. Vicdanı ve Kendal’ın baskısı arasına sıkışan Narin delirmenin eşiğine gelir.
Ebru’nun bıçaklanma haberiyle konağa yine bir matem havası çöker. Ancak kimse, kimin yaptığını bilmemekte, bu da endişeleri daha da artırmaktadır.
Baran kendisini bekleyen büyük sürprizden habersiz, konakla hastane arasında gidip gelerek, kardeşlerine destek olmaktadır.
Oğuz elindeki ipuçlarını takip etmekte ve yeni bir iz aramaktadır. Ancak Oğuz bu arayışları sırasında hiç beklemediği bir şekilde karşısına çıkan Narin ile birlikte, hayatının en zorlu sınavını verecektir.
 : Резюме еп.69
Кендал е щастлив от пристигането на сина му в конака. Въпреки това, щастието му е помрачено от това, което Нарин му съобщава по телефона. Кендал за първи път е изненадан и не знае какво да направи и казва на Нарин да мълчи.
Докато Ебру в болницата се бори да остане жива, Нарин се затваря в къщата на брат си по заръка на Кендал. Нарин, която не помни нищо от това, което се е случило, преживява кошмар. Притискана от Кендал, съвестта й стига до ръба на лудостта.
С новината за нараняването на Ебру, в конака отново настъпват сътресения. Въпреки това, никой не знае кой го е направил и по този начин се увеличават техните грижи.
Баран, който го очаква голяма и неочаквана изненада, постоянна снове между конака и болница, като подкрепя сестрите си.
Огюз, освен доказателствата, които има, търси нови улики. Въпреки това, Огюз ще бъде изправен пред най-голямото изпитание в живота си, след като съвсем неочаквано пред него се появява Нарин.

Огюз ще вземе трудно решение ... Нарин му признава за наръгването и той я вкарва в ареста [difus_blush2.gif]
ИзображениеИзображение
Изображение Гюлсум ... един свидетел на престъпление, за което баща й забрани да съобщава, защото се страхуват от отмъщението на Кендал [277.gif] Тя все пак се обади по телефона и съобщи ... така намериха колата и после Фърат ... но това не е достатъчно за правосъдието, ако тя и баща й не свидетелстват намигане:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Съб Яну 31, 2015 10:49 am

еп.69 /30.01.2015
TOTAL

1 KARAGUL FOX TV 21:00:02 23:44:14 11.15 26.75
2 ARKA SOKAKLAR KANAL D 20:48:11 23:15:18 5.72 13.59
АВ
1 KARAGUL FOX TV 21:00:02 23:44:14 8.33 21.50
2 GULDUR GULDUR SHOW SHOW TV 20:47:15 23:16:38 6.11 15.74

Изображение Баран в линейката: Няма да ни оставиш, нали? Сега ти казвам, че няма да се карам повече с Ада, с Мая всичко е наред. но Ада и аз продължаваме да се караме и ти трябва да се намесиш. Ако ти сега умреш, Рюзгар ще бъде съкрушен. Ще бъде съкрушен и много ще плаче. Не можеш да си отидеш без да му кажеш, че го обичаш. Моля те, отвори очи. Изгубихме баща, няма да ги оставиш, нали? Ти няма да ги оставиш. Ти си единствената жена, която се противопостави на чичо. Моля те, отвори очи.

Във връзка с тайната за истинската майка е разговорът между Баран и Айше: Той й казва да не нарича Сибел сестра, зашото е нейна майка и трябва да се помири с нея. Но Сибел му казва, че не е така лесно целият ти живот да е в лъжи и какво би направил той, ако Нарин дойде и му каже, че не му е майка и да го запознае с истинската му майка. и дали той веднага ще я прегърне, сякаш нищо не е било , всичко е в реда на нещата ... а Баран мълчи ...

Изображение "Аз убих брат ми, както и Ебру ...Аз ги убих ...
Изображение "Аз убих Ебру. Боя се, Аби!"
Изображение "Аби, аз станах убийца!"
Изображение "Замълчи! Престани да казваш това!Ти никуми нищо не си направила. Разбра ли ме?"
Изображение Йозлем:"Ти си най-голямата лъжа в живота ми. Ще ми платиш добра цена за тази лъжа. Има начин да си отидеш.Ако досега си тук, дотолкова го дължиш на мен ..."
Изображение "не се безпокой... Всичко ще бъде наред..."
Изображение "О, Аллах, помогни ни ... да не се случи с нея нищо лошо ...
Изображение "Не бой се, сестро. Макар и късно ,аз видях това, което трябваше. Видях го в съня си, един ангел ми се появи в съня. Той докосна душата ми и чух словата му. Познавах само главата на змия, но съм грешал. Прости ми, сестро..."
Изображение "Нима няма да се намери място на земята, където да се скрия с всички мои грехове?! Накарахте ме да се измъчвам, да желая собствената си смърт. Предишната ми болка още не е угаснала в мен, защо ме измъчвате така с друга болка?"
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Пон Фев 02, 2015 9:49 am

Изображение
70 . Bölüm Fragmanı (6 Şubat 2015 | Cuma)

Karagul / Чёрная Роза Анонс 70 серия! https://vk.com/karaguldizi?z=video28211 ... s-53020197
 : Нарин: Аз, аз станах убийца.
Мая: Мамо, мамо ... пъснете ме!
Рюзгар: Много ми е мъчно за мама. Тя ще си дойде ли?
Мая: Мамо, мамо! Събуди се, мамо!
Баран: Давам ви дума, че когато намеря този, който го е направил, то не няма да съм аз, ако не го накарам да съжалява за това, че се е родил на този свят!
Кендал: Намерили са този, който е наръгал Ебру. Това е Нарин.
Нарин: Мамо, кажи ми какво сега да кажа на своя син?
Баран: Ебру, защо те обичам?!
Ада: Убиец! Ти си убиец!
Баран: Мамо.
Нарин: Ти ме накара да повярвам в това, че мога да бтда обичана, че заради мен могат да плачат, без да ме докосваш с ръце, ти ме накара да те почувствам със сърцето си , за което ти благодаря.

Episode 70 Preview
http://izleyiciplatformu.com/haber/5768 ... eview.html
 : Когато сърцето й спира, връщат незабавно Ебру в операционната. За Баран и Мая започва трудно чакане.
Въпреки, че Нарин не си спомня нищо, съвестта й я води в къщата на Фърат, единственото място, където може да почувства себе си и да бъде сама. Обаче има нещо, което не е предвидила – Огюз също е там. Той става свидетел на изповедтта и самопризнанията на Нарин. Сега Огюз е поставен между задължението си и любовта си към Нарин и взима най-трудното решение в живота си, като арестува Нарин.
Баран продължава да подкрепя сестрите си и брат си тайно от майка си. Когато научава истината, светът се сгромолясва върху него.
Разпити и начало на съдебно дело за Нарин. В същия момент Баран научава и друга истина за майка си. Дори и да мисли, че може да й прости, през този период това няма да е лесно за него.
В конака вземат решение да не казват на момичетата за Нарин, тъй като те се занимават с болката на майка им. Когато Ада и Мая научават истината, че Нарин е намушкала майка им, за тях връзката с Шамверди приключва.
Решението, което взема Прокурора по отношение на Нарин, хвърля всички от конака в траур. Съдбата на Нарин е между устните на Ебру, която се бори между живота и смъртта.

TOTAL /6 февруари 2015
1 KARAGUL FOX TV 20:44:17 23:43:43 10.76 25.81
...
АВ
1 KARAGUL FOX TV 20:44:17 23:43:43 7.18 18.66

Изображение Баран: Знаеш ли какво казах на момичетата? Казах им, че този, койти ти е сторил това, ще го накажа със сосбствените си ръце. А сега какво да правя? Стрелях в теб, но ти ми прости. Тогава не разбрах защо го направи. После си казах, че тя е майка и не иска да разделя син от майка, че ме пожали да не попадна в затвора. Пожали моята майка, защото ще бъде сломена, когато узнае, че сина й е в затвора. Но какво да правя сега? От деня, в който дойде , всяка твоя стъпка за мама е грях. Ревнува те от баща ми, нейно право е. Казвам, че тази жена е откраднала баща ми от майка ми. Но не мога да те ненавиждам. Защо не мога?! Казвам, че тази жена е откраднала баща ми от мама, но и сам не вярвам в това. Гледам Рюзгар и не мога да му кажа, че баща ни обичаше теб повече от мен. Гледам Мая, даже Ада и нещо в мен трепва, но когато се обърна виждам сълзите на мама, нейните сълзи по татко са още пред лицето ми. Казвам си, ето Баран, ето причина да ненавиждашАда, Мая, Рюзгар и Ебру. Но нищо не се получава. Ебру, защо не те ненавиждам? Защо, научавайки, че мама те е ранила, готов съм да потъна в дън земята от срам. Питам се какво ще стане с мама?! После се питам какво ще стане с Ебру?! Как ще гледам момичетата в очите?! Ебру, защо те обичам? Ти знаеш, ще ми кажеш. Събуди се и ми кажи. Събуди се.
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Съб Фев 07, 2015 8:25 am

71 . Bölüm Fragmanı(13 Şubat 2015 | Cuma)

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

: Баран: Колко още ще ме изоставят, татко? Първо ти си отиде, после вуйчо. А ако нещо се случи с Ебру?! Сега и мама я вкараха в затвора.
Кадрие: За Нарин ли си купил пръстена?
Баран: Вие какво? Зад гърба ми готвите мамината сватба?
Баран /към Нарин/: Сега ненавиждам самият себе си! Знаеш ли защо?
Кендал /към Огюз/: Ранила я и хвърлила ножа във водата!
Баран/към Нарин/: Защо? Защо направи това? Защо?
Баран /на моста/:Благодаря ти затова, че ме обичаше.
Огюз: В живота си истински съм обичал само теб!
Огюз /към Баран/: Стига /престани/!
https://vk.com/karaguldizi?z=video28211 ... ee9828c16b
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Чет Фев 12, 2015 5:43 pm

Резюме еп.71Изображение
http://izleyiciplatformu.com/haber/5867 ... eview.html
 : Нарин е обвинена и изпратена в затвора. Баран е притиснат от чувствата си към майка му, Ебру, брат му и сестрите му. Стресът на Баран се превръща в гняв, когато открива пръстена на майка му, който Огюз й е дал. Изпълнен с ярост отива в затвора и се изправя твърдо срещу майка си, искайки отговор за чувствата й.
Ебру се връща в съзнание. Огюз, както и всички в конака знаят, че съдбата на Нарин лежи между устните на Ебру. Ебру казва истината, че Нарин я е намушкала. В същото време Кадрие и Огюз се опитват да се справят с истината, но не знаят, че Нарин върви към смъртта.
Независимо от всичко, Огюз продължава да раследва и този път поставя Кендал натясно. Кендал, който не може да намери изход от това положение, се опитва да не отговаря на въпросите на Огюз, но накрая признава, че е била Нарин и обяснява всичко.
Огюз е смазан. Баран, без да може да дойде на себе си от болка и гняв, решава да убие Огюз. Но, както Огюз стои, разбирайки, че ще умре от насочения срещу него пистолет на Баран, очаква ги напълно неочаквана изненада.

Изображение "Каква е вината ми!"
Изображение Къзларките Ада и Мая са върнали Мелек!
Изображение Сердар и Емре са плътно до Ада и Мая в трудните за тях дни.
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Съб Фев 14, 2015 11:46 am

еп.71/13.02.2015
TOTAL

1 KARAGUL FOX TV 20:44:49 23:44:44 10.46 24.60
АВ
2 KARAGUL FOX TV 20:44:49 23:44:44 5.84 14.82

Изображение "Казах ти да се държиш по-далече от майка ми."
Изображение За всеки неговата мъка е най-голяма. Където и да отидеш, навсякъде ще чуеш невероятни истории ... ще се засрамиш от чуждата болка !
Това е по повод съдбата на жените в затвора ...някаква искали братята да я омъжат насила ... друга била изнасилена ... трета с две дъщери се омъжила повторно, а той изнасилвал малката дъщеря и тя се самоубила, научавайки от другата, майката убила мъжа ... всички те чакат процеси ...общо взето трагедията на Анадолскате кадъни [yahoo_10.gif]

72 . Bölüm Fragmanı (20 Şubat 2015 | Cuma)
Изображение
превод от хърватски написа:Нарин: Моят син ми е ядосан. Изхвърли ме от сърцето си.
Баран: Майка ми ме разочарова.
Нарин: Как ще живея с това?!
Баран: Ще видите вие всички, този път ще бъда твърд /смел/.
Огюз: Баран!
Ебру: Баран!
Огюз: Баран, хвърли този пистолет.
Ебру: Смелост се иска не да умреш, а да живееш.
Нарин: Баран не е мой син!
Ебру: Баран!
Нарин: Баран не е мой син. Разбираш ли, Баран не е мой син. Щом вече стана така, нека всички да чуят и знаят: Баран не е мой син. Баран не е мой. Баран не е мой син.
@ PoisonIvy1990 _ Forum.hr

Изображение Актьорът Есер Карабил, който играе Касъм в Черната роза, споделя болката си по повод жестокото убийство на Йозгеджан Аслан.
Преди 20 години семейството му е преживяло подобна трагедия. Сестричката му на 9 години е била изнасилена и убита от психопат, който 15 дни я е държал в багажника на кола и той там в колата, за да бъде близо до нея. ....
Есер Бей говори за убийците ... някой иска ли психиатрично медицинско свидетелство при постъпване на работа, дори в тяхната професия трябва да има психиатричен контрол. Ако той е луд, може в един прекрасен ден да очисти всички на снимачната площадка. .....
Колко момичета са били изнасилени и не са се осмелили да говорят, ако са останали живи?!!! ...
Всяка такава новина го кара да преживява отново собствената загуба и го боли, макар и да са минали толкова години.

Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Сря Фев 18, 2015 4:39 pm

Борбата за рейтинг тепърва започва отново [newsm08.gif]
Изображение
Karagül 72. Bölüm 2. Fragman (20 Şubat 2015 | Cuma)

72. Bölüm Özeti | 20 Şubat Cuma FOX'ta! [difus_blush2.gif]
Narin kendisi için çıkış yolunu ölümün kollarında arar, ancak son anda kurtarırlar. Narin için zor günler daha yeni başlamaktadır.
Baran’ın Oğuz’a çektiği silahı durduran Ebru, Baran’la yakınlaşırken Ada ve Maya’nın tepkileri büyümektedir. Aradaki dengeyi nasıl kuracağını bir türlü bilemeyen Ebru, Baran, kızları, kendi hayatı ve Narin arasında gitgide sıkışır.
Vicdanının sesini bir türlü susturamayan Gülsüm, daha fazla dayanamaz ve Kendal’a telefon açarak tehdit eder. Panikleyen Kendal Kasım’ı konaktan çıkararak Gülsüm’ü bulması için emir verir.
Kendal’ın peşini bırakmamakta kararlı olan Oğuz, ilk anda fark etmese de, ip ucunu hiç beklemediği birinden alır. İpin ucunu çeken Oğuz için artık her şey çorap söküğü gelecektir.
Narin’in mahkeme günü gelir. Ebru’nun söyleyecekleri artık hem Narin’in, hem de Baran’ın kaderidir.

мисля: Това, което се подразбира с GT е:
petan с GT написа:Изображение
В последния момент Нарин ще бъде открита и свалена от бесилката.Изображение
Ебру ще предотврати стрелбата на Баран срещу Огюз. Провокирана от реакцията на Мая и Ада към Баран, Ебру се опитва да намери някакъв баланс между тях ...ИзображениеИзображение
Гюлсюм(съседката -очевидец) я мъчи съвестта и затова се обажда на Кендал със заплахата, че ще го издаде, ако той не си признае. Паникьосаният Кендал нарежда на Касъм да намери Гюлсюм и да му я доведе.
Огюз се доближава в разследването до Кендал, макар и първия път да не е видял една улика, която изскача от неочакван човек. В ръцете на Огюз е "разплитането на кълбото".
Нарин е изправена пред съда. Съдбата на Баран и Нарин зависи от показанията на Ебру.

Ето и резюмето в превод от Cennet [difus_18.gif] http://izleyiciplatformu.com/haber/5943 ... eview.html
По смисъл си пасва с това по-горе
[107.gif]
ИзображениеИзображение Накрая Гюлсюм ще се реши да напише писмо до Огюз за смъртта на Фърат и ... за Кендал!
Изображение "Само не ни казвай, че Баран ни е брат!" Мая, която винаги е била на страната на майка си, този път няма да мълчи!
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Съб Фев 21, 2015 9:54 am

eп.72/20 февруари 2015 Изображение
TOTAL
1 KARAGUL FOX TV 20:43:18 23:45:08 11.22 25.27
АВ
1 KARAGUL FOX TV 20:43:18 23:45:08 7.94 18.02

Изображение Може би най-важното от епизода е, че Нарин най-после споделя тайната си за Баран с Огюз, който настоява да разбере каква е враждата между тях и защо Нарин я преследва така ожесточено.
Изображение Ебру ще оневини Нарин пред съда, въпреки съпротивата и заплахите на децата си. Ще свидетелства, че е било нещастен случай. Прави го заради Баран, не заради Нарин и останалите.
ИзображениеОгюз е по следите на Кендал ... помага му и писмото на съседката, за която той се досеща. Момичето се решава да го разкрие, като напомня на баща си, който се страхува от Агата, как майка й е била болна и не са я взели в болницата, защото не са можели да платят, а Кендал е отказал да им помогне. Майка й умира. Огюз започва да притиска Кендал и намира улика ...
В спойлера [difus_blush2.gif] са репликите на героите от еп.72, пуснати онлайн от # Гумру Самедова /Контакт. Страхотен труд [11363_980.GIF]
- С тобой все в порядке?
- Идите сюда, быстрее! Сестра!
- Баран! Баран! Стой не делай!
- Что ты тут делаешь?
- Это я должна у тебя спросить!
- Ты собираешься стать убицей?
- Эбру уходи! Баран не делай!
- Оставь оружие! Уходи я сказал!
- не подходи!
- Скажем ты не думаешь о себе. Ты и о матери своей не думаешь совсем?
- Разве я ее волную, а? Разве она думает обо мне?
- Этот тип купил для нее кольцо, а она спрятала от меня. О чем вы думали когда делали это,а?
- Я плакал на ее груди из-за этого, а она что делала за моей спиной!
- Не делай, подумай о Рюзгяре!
- Нет никого ради кого я бы хотел жить
- Когда нет никого ради кого ты мог бы жить, то смерть это не трусость.
- Баран! Не делай!
- Не делай Баран! Подума о тех кто тебя любит!
- Я думал что оставил там одну пулю для тебя, но видимо она предназначена мне самому!
- Баран не делай!
- Черт!
- У меня никого не осталось.
- Баран мы рядом с тобой. У тебя есть брат и сестры.
- У тебя есть мы.
- Чтото случилось хозяин? У меня с тобой дело. Но ты сказал чтобы я пришел в дом.
- Где ты была? Пошла к матери? А ты виделась с братом? Как он там?
- Он наверное расстроился тем что не прикончил тебя
- Позвонил Сердар сказал что мама с Бараном.
- Мама где ты была. Пошла за сыном женщины которая пыталась тебя убить?
- Хватит АДа. не кричи! ЧТо ты говоришь мама?
- Как ты могла так поступить? А что если бы с тобой чтото случилось?
- Мы боимся даже просто зайти к тебе чтобы ты не проснулась. Как ты можешь так делать?
- Эмине отведи Барана в комнату.
- Ты все еще говоришь Баран! Я не верю тебе!
- Идем Баран
- Мама ты не хочешь рассказать нам что произошло?
- Что произошло дорого? Где вы были?
- Вам лучше? Да спасибо
- Да она поранила свою куму. Идите за своими делами!
- Надо найти эту девушку что мне звонила Касым.
- Эти люди очень опасны дочка! Они купят, мы расплатимся.
- Мы не будем знать когда задолжали, но всегда будем платить.
- Сдашь капитану или поговорим как мужчины?
- Винмание! Сабри был увиден на ... буьте внимательны!
- Ты хотел это ты сам. Моличь теперь! Капитан тоже ушел
- Сабри. Это мелек?
- Мелек. Извини я не смогла прийти. Ты был у меня на уме, но...
- Спасибо
- Я принес тебе покушать. И немного одежды. Спасибо
- Что было бы? Ты бы умерла. мы бы сдали тебе семье. Они бы тебя похоронили. А что было бы потом. Проблема решилась бы само собой?
- Ну что тебе надо капитан?
- Куда ты?
- Хочу умытся. Иди умойся и приди в себя.
- Значит мой племяник чуть не стал убийцей изза тебя а ты прише всерассказать
- до сих пор я за все отвечал и буду.
- Ты кто такоф чтобы покупать кольцо для НариН? Это не тема нашего разговора.
- Знай капитан эта тема не закроется здесь. Ты ответишь мне за это
- Я не сделал ничего такого за что не в силах ответить. Кроме того я не боюсь вас Кендал
- Меня огорчается только то что Баран узнал об этом таким образом. Мой племянник чуть не лишился жини изза тебя! А ты пришел сюда и говоришь о том, за что не в силах ответитЬ!
- Я не пришел сюда чтобы говорить на эту тему. Тебе обязательно надо о чем то говорить со мной
- Говори
- Это ведь Нарин принесла вам вашу четку, правильно?
- На камерах видна и Нарин в машине.
- потом мы нашли кашелек Нарин. Значит она в этом замешана
- Но что то мне говорит что Нарин всего лишь жертва. Ваша эертва!
- Как это произошло и почему, я не знаю. Но я обязательно выясню.
- ЯА зачем тебе дока
- доказательства ты уже все решил для себя.
- Да. Я пойму, то что Нарин поранила Эбру. Не знаю по какой причине она сделала это, но это возможно.
- Человек может потерять голову в гневе, такое происходит, но
- меня смущает то, что она как ходнокровный убийца избавилась от оружия преступления.
- Я не верю в это. Я не могу поверить что Нарин сделала это. Это сделал кто то чтобы помочь ей избавится от улик. Я бы подумал что это вы, но вы сказали что это сделала она и выбросила ножь в реку.
- То есть вы защитили ее а потом перестали это делать
- Почему?
- Конечно я пому это только после того как найду доказательство. Правда Кендал бей?
- Послушай Капитан ты сделаешь все чтобы отправить меня в тюрьму. Правда?
- Но прости я не дам тебе это сделать
- И кроме твое это самодовольное выражение лица мне не по душе.
- ТОгда я пойду искать то что будет вам по душе Кендал бей.
- Для меня огромное удовольствие показать тебе дверь. Вон смотри!
- Интересно может ли нож стать уликой? Черт побери!
- Значит ты хотел выстрелить в Огуза, а после того как не получилось хотел сам застрелиться?
- Мы возвращаем тебя с краев скал. Неужели ты настолько распустил себя сынок?
- Твой отец, мой сын. Твой дядя, мой племянник. Мать которая в сейчас в тюрьме, моя дочь!
- Неужели сейчас время бороться болью которую мы испытываем?
- Разве так можно? Знаешь почему ни одна боль которую не можешь вынести не убивает тебя?
- Разве они говорят тебе не стоит пока умирать, для тебя приготовлена еще больше страданий?
- Ты хочешь чтобы я испытала эти страдания? Ты поступишь так со мной?
- Неужели мне придется если и не сегодня, то завтра получить плохую весть о тебе?
- Мое сердце не остановилось когда от меня ушел Мурат. Оно мне сказало, он оставил тебе часть себя, пока не время покидать этот мир.
- Оно не остановилось и тогда когда меня покинул Фырат, потому что, то драгоценное было все еще со мной.
- Что будет с нею когда ты покинешь меня? Мое сердце уже не сможет найти причину чтобы продолжать биться.
- Не оставляй меня без смысла жизни сынок!
- Бабушка!
- Говори свет моих очей!
- Обещаю что больше не буду.
- Никогда больше не поступай так. Не делай!
- Сынок! Сынок! Мама! Мама!(говорит Баран)
- (Показывают Нарин) где ты мама? Где ты?
- Баран сынок
- Сцена Барана и Эбру
- Я тебе сказал сегодня что дело не только в том кольце
- А ты спросила в чем тогда дело?*
- Мама разочаровала меня. Я не могу принять таоке, не получается
- Знаешь что я сказал ей? Я разве плохой сын? Разве настолько плохой что требую объяснений от матери которая находится в тюрьме?
- Но у меня не получается. Я не могу спокойно смотреть на это. Ты сейчас рассердишься на меня. Но нельзя.
- Вот смотри. Если ты сейчас захочешь вытйи замуж. Больше всех этому воспрепятствует Рюзгяр! И знаешь почему?
- Все сыновья такие. Правильно это или нет я не знаю. Но это так.
- Я был таким злым, что не смог даже обняться с матерь. которая находится в тюрьме.
- Не смог посмотреть ей в глаза
- Вот так..
- Капитан, это нашли в реке.
- Прикрепите это к другим уликам которые отправите в прокуратуру.
- Уважаемый прокурор кажется мы смогли найти важную улику в деле Нарин Шамверди. Конечно я отправлю его вам.
- И в этом деле ты замешан Кендал. Я уверен в этом. Мне нужно найти только маленькое доказательство
- Эмре ты не оставляешь свой мобильный. Кофе остывает
- Мать Маи вернулась домой. Я хотел тебе предложить пойти помочь им.
- Нельзя сегодня.
- Пойдем пожелаем быстрейшего выздоровления.
- Тебе так сильно хочется пойти туда?
- И кого то увидеть?
- А кто это может быть?
- Эмре не обманывай меня
- Коненчо это Мая
- Тетя ну конечно я не против ее увидеть, но...
- знаю Мая приятная девушка, но она проходит через слрожный период
- То есть будь осторожен, не дела ничего того что может причинить боль Мае и тебе самому.
- А зачем мне расстраиваться?
- Нет особых причин, но ты все же прислушайся к моим словам.
- Не торопись. Ну хорошо. Мы идем?
- Ладно пойдем. Надо бы кофе допить.
- Гюльсюм: В тот момент когда машина Фырата упала в реку, Кендал был там. Я увидела его машину.
- А потом и его самого. Он приехал на то место где машина упала реку.
- Что то накричал вслед за ним.
- В смерти Фырата виноват Кендал!
- Смотрите-ка это ведь Гюльсум.
- Чем это ты там занимаешься Гюльсум? Кому пишешь письмо?
- Да так никому. Просто писала.
- Ааа понятно. И у тебя потекла кровь из носа? Смотри ка сколько у нас общего.
- У обоих в один и тот же день пошла кровь из носа.
- Мне надо идти брат. Извини
- Не зови меня братом.
- Зови меня Рза. Хорошо брат.
- Tы его любимому писала? Что? Ну письмо писала любимому?
- Аа нет, нет, не юбимому. Мне надо идти, отец ждет.
- И ты уходи. Покинь меня
- Слушаю Эмре. Мая!
- Как ты? Мне лучше спасибо. А как твоя мама?
- Нет проблем правда? Нет нет, все в порядке.
- Она дома сейчас отдыхает. Что случилось? Хотя бы спросил.
- Если вы свободны конечно
- Было бы хорошо, но мама отдыхает и поэтому я даже не знаю
- Да мы только пожелаем быстрейшего выздоровления и уйдем.
- Нет разве так можно?
- Ок, а где ты сейчас? Я не дома, пришла забрать Рюзгяра их школы.
- Отлично. а мы рядом тут. И вас заберем с собой
- Можно конечно, мы ждем. Увидимся.
- Я ведь сказала что сегодня нельзя.
- А они домой отправляются все равно
- Что случилось(Эбру)
- В последнее время только ты слушаешь меня не упрекая, не требуя ответа.
- Ты знаешь, раньше мы с мамой были такими. Я рассказывал ей свои беды, она рассказывала мне свои.
- Звал ее и она прибегала ко мне.
- А теперь я даже не знаю что она делает. Я не понимаю как получилось так, что мы так отдалились
- Я теряю свою мать, со всех сторон теряю. Ьаран не надо так говорить. Я не понимаю почему так происходит.
- Я уже не знаю как и на что реагировать
- Моя злость переплелась с моей болью.
- Я схожу ума когда думаю об этом! Она приняла кольцо того мужчины!
- А я узнал об этом совсем случайно! Я ведь спрашивал у нее есть ли такое? Она ответила что нет!
- Она смотря мне прямо в глаза соврала! Баран все, успокойся.
- Но тот мужчина ответит мне за это. Я не оставлю это дело
- Он ответит мне за то, что из-за него я не смог обнять свою так, как хотел это сделать!
- Послушай ей тоже было не легко. Она потеряла брата. Сначала Мурата, мы все потеряли его, но... Баран ты ее сын. Кто кроме тебя может понять ее? И тем более в такое не легкое для нее время. Неужели это ты говоришь мне эти слова?
- Она хотела убить тебя! Бог сохранил тебе жизнь! Ты сейчас пойдешь в суд и скажешь что это сделала она, но я не смогу злиться на тебя за это!
- Ты знаешь как мне сложно? Я не смогу годами видеть свою мать!
- Она сейчас совсем одна там. И я схожу с ума когда думаю об этом.
- Эбру послушай. Прошу у тебя прощения. И за то, через что моя мать заставила тебя пройти. Прошу у тебя прощения вместо нее.
- (Ада) Ну что? Устраиваешь сценку чтобы она простила твою мать?
- Ада! Даже не пытайся, эта женщина ответит за все, через что заставила нашу мать пройти!
- Баран
- Мама как ты можешь все еще говорить с ними? Он пришел сюда тебя обмануть и ты веришь ему как овечка.
- Ада хватит. Ты понимаешь вообще что говоришь? Ада, он твой брат и не имеет никакого отношения к тому что со мной произошло. Меня поранила Нарин! Теперь мы будем требовать ответа у Барана?!
- (Нарин)Он просто стоял! Мой сын не обнял меня!
- Ты помнишь эту шаль? Ты подарил мне его сказав что его передали солдаты.
- Но я только потом поняла что это твой подарок. Я попыталась убить себя шалью которую ты подарил. Я хотела умереть в твоих объятьях. Мое сердце замерзло под теми леденящими взглядами моего сына. Меня согревала твоя любовь. Я хотела чтобы мое тело висело под твоей любовью. Но я не смогла сделать это. Не смогла совершить самоубийство. Прощай. Не приходи больше и люби меня. После этого я только обуза для тебя. Я и так обуза для тебя!
- Нарин не уходи. Я и так не смогу уйти. Видимо я еще долгое время буду здесь.
- А ты уходи. Не могу. Но почему. Годами я пытался сделать это но у меня ничего не получилось
- Почему Нарин? Почему все должно было быть именно так как сейчас? Я не верю. Даже если ты поранила Эбру, я в это не верю! В причем причина этой вражды между Эбру и тобой Нарин?! Скажи мне! Кого вину ты взяла на свои плечи Нарин? За что?! Почему Нарин? Почему? Почему?
- Ты хочешь знать почему Я ак полюбила Мурата? Почему я так полюбила Барана?! Нраин не имеет права никого любить, так? У нее нет ни на что права! Так чтоли? Кто отнял у меня право быть матерью?! Тебе очень интересно узнать это? Тогда я скажу тебе! Баран не мой сын! Понял теперь? Он не мой сын! Пусть все услышат это! Он не мой сын! Но я его Мать!
- Мама ты ничего не покушала сегодня. Интересно а Нарин покушла?
- Он совсем заболеет там. Она кшала мама не пвонуйся. Вы отнесли еду Эбру? ЧТо теперь будет? Эбру здесь, Нарин там. Эбру точно все расскажет и Нарин останется там навсегда. И Баран есть посередине.
- Где ты был?! Даже не в курсе что тут происходит а тебя все нет!
- Хорошо что ты есть у меня сынок
- Кендал ты в курсе что натворил Баран? Коненчо в курсе мне рассказал Огуз. Ну конечно он молодой парень, ему не понравилось то, что произошло.
- Он чуть убийцей не стал. И все почему? Потому что Нарин летает в облаках.
- Они мне совсем надоели. Да Баран чуть не застрелился если бы не Эбру!
- Ааа этот цветочек пришла в себя и теперь спасает жизни?
- Не волнуйся мама с Бараном ничего не произойде.
- Не лавите на него. Я поговорю сним.
- Что теперь будет? Мы не можем потребовать от Эбру чтобы молчала,
- Что теперь будет с Бараном? Не знаю мама, каждый отвечает за то, что натворил.
- Не дела так дочка. Кого ты наказываешь отказываясь кушать? Кендала, Нарин или меня?
- А ты мама? А ты кого наказываешь не думая о себе?
- Она так расслабляется мама. Мы очень испугались мама, испугались потерять тебя. Мы не можем так жить больше мама. Не можем.
- Не осталось больше сил. Кендал когда суд Нарин?
- Откуда мне знать. Сынок иди сюда. Он так на меня похож
- Tы говорил с Ада как там Эбру? А что с тобой?
- Дениз! Все я ничего не сказала
- А когда отец вернется. Где ты был брат?
- (Нарин) Прости
- Дочка тебе так сложно потому что ты сечас в тюрьме. Но есть и в этом что то пложительная сторона.
- Послшай. Жил некогда один визирь. И на все говорил,что есть в этом и положительная сторона. В один день захотелось падишаху поохотится. Вышли они все вместе на охоту. И увидел тут падишах газель, натянул стрелу, но вдруг нить она оторвалась у него в руке и тот потерял два пальца. Рядом стоящие вскричали, поохали и только визирь сказал что есть и в этом положительная сторона. Падишах конечно сильно разозлился и приказал бросить визиря в темницу. Прошло время и снова падишаху захотелось поохотится. Собрал он народ и отправился в лес. И вдруг конь падишаха испугавшись чего то сорвалась с места. Поскакал он немало, пока не оказался в самой глуши леса. И тут схватили падишаха с его людьми йамйамы. Съели они всех его людей кроме него самого. И знаешь почему? Потому что эти люди не съедали тех у кого не было конечностей. Падишах один вернулся в сарай. Приказал отпустить визиря. Рассказал ему обо всем и сказал ему, что он был прав говоря, что во всем есть положительная сторона.
- Но я не понял почему ты это сказал когда я бросил тебя в темницу.
- Визирь улыбнулся и ответил. Если бы вы не бросили меня в темницу, я бы был рядом с вами во время охоты.
- Вот так дочка. Есть причина всему что происходит. Все в руках Бога дочка. Никто не знает, что он приготовил для нас. То что ты считаешь несчастьем, может быть обернется чем то хорошим в будущем. Сейчас ты в тюрьме и может быть даже в этом есть какая то положительная сторона. Идем дочка. Нет, я хочу спать. Потом поспишь, идем. Давай.

Изображение "Колко много прилича на мен! [yahoo_06.gif] Като порастне ще бъде точно като баща си!" [yahoo_10.gif] шок1:
Изображение "Ти наясно ли си колко го (Сердар) караш да страда?"
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Съб Фев 21, 2015 10:00 am

Изображение
Karagül 73. Bölüm Fragmanı (27 Şubat 2015 | Cuma)

превод от хърватски написа:Баран: Когато дойдох, тя лежеше на пода в кръв.
Съдията: После ...
Ебру: После ...
Кендал: Каза ми, че е пробола Ебру Шамверди и е хвърлила ножа в реката.
Съдията: Случайно ли ви намушка Нарин Меркан или вие се самонаранихте ...Решение ...
Кадрие: Няма да излизате оттук докато не изясните всичките си притеснения и проблеми между вас. Нарин има да ти каже нещо ...
Ада: Нима не каза, че ще накажеш този, който го е направил? Хайде сега!
Кендал: Престани!
Огюз: Стегнете се /Елате на себе си!/.
Вярно ли е , че Кендал е направил това, което пише в писмото?
Ада: Ако се случи нещо с моята майка, ще ви унищожа.
Нарин: Баран!
Знаеш ли, че винаги съм те обвинявала в това, че Баран е останал без баща.Но истината е, че той е ...
Баран! Синко!

Изображение В еп.75 ще се появи Шахин - приятелят на Селчук, от който Ада направи аборт. Той се опита да я изнасили, когато тя отиде за парите в дома му, тя го удари по главата с бутилка, взе му парите и избяга, като мислеше, че го е убила. Е, той ще се появи шок1: и ще гледаме реакцията на сердар, Баран и Анадола хи хи:

Изображение Серухан Хюнел (“Kaybolan Yıllar”, “Araf Zamanı”, “Serçe” ve “Aynalı Tahir” ) ще влезе в еп.76 да изиграе ролята на Кенан (сина на Агата от сестрата на Кадрие).
http://televizyongazetesi.com/karagul-d ... O3-FI7aeE4

Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Сря Фев 25, 2015 6:53 pm

73. Bölüm Özeti | 27 Şubat Cuma 20.00'de Изображение [difus_blush2.gif]
Narin, kaderini belirleyecek olan mahkeme sırasında Kendal’ın gerçek yüzünü görür. Ebru’nun ifadesiyle birlikte bütün inandıkları ve bildikleri alt üst olan Narin, Ebru’ya doğru yaklaşırken, Kendal artık evdeki tek destekçisi olan Narin’i kaybeder. Ebru, Baran için Narin’i affetse de Ada ve Maya bu kez annelerini affetmeyecektir. İyici köşeye sıkışan Kendal kendi yöntemleriyle Oğuz’un hakkından gelmek için harekete geçer. Ada’yı geçmişinden kalan bir hesap beklemekte ve tehlike adım adım yaklaşmaktadır. Kadriye, Narin ve Ebru’yu aralarındaki hesabı görmeleri için bir kulübeye kapatır. Kadriye’nin bütün iyi niyetiyle başladığı bu iş Baran’ın onları almaya gitmesiyle birlikte bir felakete dönüşür.
 : ИзображениеВ съда, където се решава съдбата на Нарин, тя вижда истинското лице на Кендал. С показанията си за Нарин, Ебру обръща делото (оневинява Нарин). Нарин разбира безмислието във всичко, в което е вярвала досега и Кендал губи единствения си подръжник в конака.
Въпреки че Ебру прощава на Нарин в името на Баран, Мая и Ада нямат намерение да й простят.
Кендал, Кендал, който е притиснат в ъгъла, решава да се справи с Огюз със своите методи.
Ада я очаква отмъщение за нещо от миналото й и опасността се приближава към нея все по-близко и близко. /в еп.74 ще се появи изнасилвача от сезон 1, приятел на момчето, от което Ада направи аборт/
Кадрие завежда Ебру и Нарин в изоставена барака, за да решат различията между тях. Този нейн жест, макар и с добри намерения, ще се превърне в кошмар за тях, когато Баран отива да ги вземе от там.

http://izleyiciplatformu.com/haber/6016 ... eview.html

TOTAL
1 KARAGUL FOX TV 21:01:55 24:16:57 9.67 24.18

AB
1 KARAGUL FOX TV 21:01:55 24:16:57 7.46 18.50

Кадъните в конака се разбунтуваха и решиха да накажат Кендал заради показанията му в съда Изображение
Изображение "Той е твой брат. Нарин го направи, да! Но това са те, които са тук. Опитваме се да бъдем семейство. Успяхме много, въпреки всичко!"
Изображение
превод от руски написа:Ада: O, мамичко, седиш със семейството си, за Нарин ли се притесняватв? Няма да ви преча, иншалах.
Ебру: Ела на себе си.
Ада: Не, ти ела на себе си. Аз съм добре, даже никога не съм била по-добре от сега. Ако на някой му е нужно да дойде на себе си, то това си ти. Излиза, че заради тях се държиш така, сякаш нас ни няма.
Ебру: Ада, внимавай какво говориш.
Ада: Разбира се, ти си права. Като начало да поискам извинение от Нарин, така ли мамо? „Ти рани мама с нож, тя се върна от онзи свят и дойде да ти прости, но аз няма да ти простя. Извинявай, че ти крещя.” Това ли съм длъжна да кажа?
Кадрие: Дъще, ти сега не разбираш това, което направи майка ти, но ...
Ада: Да, с възрастта ще рабера. Така ли, Кадрие Ханъм? Когато мама каза, че това е нещастен случай, вие всичките знаехте, че това е направила Нарин и мълчахте. Разбира се, така ви е угодно. Но аз не искам нищо да ви казвам, майка ми стана Шамверди номер 1. Сега щастлива ли сте с творението си, Кадрие Ханъм?
Ебру: Ада, казах да спреш. Разбирам, че си възмутена, но ти не можеш да разговаряш по този начин с баба си.
Ада: Баба ми?!?
Ебру: Да, казах твоята баба. Извини се.
Ада: Няма да се извиня, мамо.
Ебру: Ада, казах да се извиниш.
Ада: Няма да се извиня.
Кадрие: Добре, дъще, добре.
Ебру: Не, Кадрие Ханъм, тя трябва да знае своето място. Пред нея е майка й и ако иска да я приема или не, но тя има и баба. Казах да се извиниш.
Йозлем: Беше ясно, че така ще стане.

по-късно ...
Ебру:
Ада!
Ада: Мамо, пусни ме! Мамо, какво правиш? Ти ме посрами пред тях.
Ебру: Пред „тях”? Кои „тях”? Как говориш, Ада?
Ада: Е, как? Добре беше така, а? Наслаждавах те ли се?
Ебру: Ада, престани! Твоят проблем е с мен.
Ада: Ето, видя ли, мамо, правилно каза. Моят пробем е свързан с теб, но ти не се безпокой, защото още повече си мисля, че не те вълнува.
Мая: Не се безпокой за нас, мамо. Докато те гледахме, когато беше в безсъзнание, колко пъти умирахме и се съживявахме? Но ти не се безпокой за това.
Ебру: Какво значи това?
Ада: Ти наистина ли не разбираш или не искаш да разбереш? Ти спаси Нарин точно така, както веднъж спаси Баран. Мамо, ще ми се пръсне главата от недоумение. Не разбирам.
Ебру: Но ти не ме изслуша, Ада. Ти не ми даде да ти обясня защо постъпих така, не ми даде възможност.
Ада: Обяснение?!? Нима за това може да има обяснение, а? Има ли? Има ли, Мая? Може и да има, но аз не го виждам, мамо. Има само едно, което виждам : ти се спаси от смъртта на косъм и ние можехме да останем без майка. Въпреки това, ти отиде и спаси Нарин. За мен това няма обяснение и оправдание по никакъв начин.
Мая: Ние наистина не разбираме това, мамо. Същност, Ада остави. Само се измъчваш. Нашата майка нито ни вижда, нито ни слуша. Даже и да събориш конака – няма да има резултат. Остави.
Ада: Права си.

Изображение
превод от руски написа: Ада: E, щастлив ли си? Тебе питам, щастлив ли си? Ти не отговори и и на други мои въпроси. Знаеш ли кое най-много ме боли? Нещо става, някой умира, но никой не е виновен, а мен душата ме боли. Щом няма виновни и няма вина, защо ме боли? Кажи!
Баран: Ада, стига. Аз също съм човек и мен ме боли. Нима не виждам какво става. Ти ли си най-умната и най-мъдрата в конака? Всичко виждаш и всичко знаеш, Ада. С викове няма да докажеш, че си права.
Ада: Тогава какво да правя, Баран? Какво да правя? Какво? Кажи!
Баран: Ада, стига.
Ада: Правилно казваш, наистина стига. Но на вас не ви е достатъчно. Иди и попитай майка си кой е следващия. Може би заради това, че много викам, тя и мен ще ме намушка с нож, а? Баран: Разговаряй нормално.
Ада: Аз говоря нормално, а ти? Какво ми казваше? Когато намериш този, който го е извършил, ще го убиеш със собствените си ръце.
Сибел: Ада, успокой се.
Ада: О, абла Сибел! До вчера ти също беше така, както съм аз. Ох, Шамверди ! Тези, който влезат в къщата, се издигат. Твоят глас притихна.
Баран: Ада, разбирам болката ти, но знай мястото си! Не може да крещиш на всички.
Eбру: Стига!
Ада: Няма да мълча, няма да мълча, мамо. Докато вие защитавате тази жена – убийца, аз няма да мълча.
Eбру: Какво е виновен Баран? Да, това направи Нарин, но всичко, което стана, ще остане само тук. Опитваме се да бъдем семейство.
Ада: Ти вече стана, мамо, а ние останалите сме излишни. Ти отдавна избра/взе/ страна.
Eбру: Какво значи "избрала" страна? Къде отиваш?
Ада: Мамо, пусни ме! Бъди/остани/ с тези, които защитаваш.
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Други