ASI-BG.COM • Виж темата - С Любов за Азия

С Любов за Азия

Re: С Любов за Азия

Мнениеот kukuryak » Чет Юли 06, 2017 4:49 pm

Роси, ако още не си чула новината
https://mobile.twitter.com/kristinamisa ... 08/video/1
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Юли 06, 2017 5:06 pm

Хахахааааа, май номер 12 беше, където той се просълзи на едни награди и тя как го изпращя по главата [smile3532.gif]
Днес мярнах снимки на къщата, която е купил за 9 млн. долара и където ще живеят. Не е лоша, поне на външен вид. Предполагам, че отвътре ще е още по- добре.

За на Баро неговата мога да кажа, че го удря на психо, но не мисля, че е била такава от самото начало на връзката им. Вярно, изпращялка си е по Дифолт, ама тука от едно известно време си е направо за психото, а като се нагласи и не се прави на кукумицин си я бива женичката. Той и Баро рязко даде назад с връзката им. Появява се много рядко с нея и се забавлява с приятели, които са с любимите си. И той, завалията, колкото и да е прост, и да простее като нея, още няма такива психо издънки. Но никога не е късно да станеш за резил. Ще поживеем, ще видим.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пет Юли 07, 2017 7:45 am

Вече покрай тия Слънчевите, навсякъде почнаха да ми се привиждат влюбени - ей, готова съм да се басирам, че има нещо в реала между двамата главни от Fight for my way - такива искри хвърчат и така се гледаааат! [Mad_love.gif]
А вчера докато наваксвах със сериите на My sassy girl и там ми се мерна един поглед за малко, доста подозрителен, ама той главният официално е с Боата, но то не му пречи да си падне по колежката. Даже сега се сещам, че той в едно интервю беше казал, че винаги харесвал колежките си в сериалите, затова му се получавала добре химията. намигане:
За твой Баро не знам какво да кажа, ама щом вече не се появява много с неговата, ами ходи при приятели САМ, при положение че те са си с гаджетата, значи се разсъхва работата, няма да я бъде тая връзка още дълго. А защо казваш, че е прост? Щото ходи с тая кукундрела ли?
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Пет Юли 07, 2017 4:21 pm

Колко ли пъти е било дори и да не разберем, че са били заедно и изведнъж да ни изтрескат с новината, че ще се женят сетих се: Или пък, виждали са се с години, разделят се и пак след време излиза наяве, че са били заедно :)
Има го и това, което казва пича, дето споменаваш- да харесват партньорките си, а и те тях, и така да им се получава химията на екран, но пък от друга страна, да не умират един за друг и да не се и опитват да прерастват нещата и в любов извън снимачната площадка.

kukuryak написа:.........
А защо казваш, че е прост? Щото ходи с тая кукундрела ли?

Ооооо, изобщо нямам това в предвид, Джани!
Просто, след изгледани доста негови изяви, съм на това мнение. Самият той ме кара да мисля така за него с държанието си и начина му на общуване. В интервюта казва, че не чете (нямал време за това), което не е определящо толкова, но някак си личи в изказа му, в реакциите му и отношението му като цяло, че си простее човека. И тук обаче ще вметна че с времето се вижда и разликата, промяната в него покрай ЛпН и високата популярност на сериала. С времето и покрай хората, с които работи, човекът израства. Може да си простее с неговата, но кръгът му от приятели и познати се променя през това време и той ходи винаги сам на важни за него мероприятия, докато от друга страна често я придружава на нейни значими събития. Ето и ти си забелязала, че повече се радва на живота сам и с приятели, но не и с нея. Иначе казано, той се вписва в нейната картинка, но тя в неговата не и затова ми е интересно що за двойка са и т.н.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Юли 11, 2017 12:00 pm

Джани виновен: , не се коси, че е прост. Мой Минчо да не мислиш, че е много умен? хи хи: Най-голямата му гордост, дет се хвали по интервюта, е, че във всеки сериал бил с различна прическа, не се повтаряла нито веднъж стена:
Те са за това актьорите - докарват го на визия, да ни красят екрана да им се радваме там, а в реалния живот - по-далеч от такива зад врата:
А що се отнася до клюките за звездите, сега всички са полудели по форумите за Сонг-Сонг, всеки втори пост е за тях. Аз не съм такава фенка на актьорите, но много ме кефи новината и с радост чета за тях. И докато се ровех тук-таме, попаднах на някаква клюка за Хилъра нее: колко е вярно не знам, ама
Скрито съдържание.
За да видите скритото съдържание трябва да сте регистриран потребител.

Мойто сериалче е към края си - днес ще свършииии [28303_666.GIF] Много хубаво беше, жалко, че свършва!
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Съб Юли 15, 2017 8:43 am

Хахаххахааа, абе, той Хилю си е коцкар той, а и не само той. Всичките са скрии лимонки там, ама ай 471.gif
Снощи ми попадна преведена на бг първа серия на Сърцебиене турския римейк на корейския Доктори. Изгледах я и много ми хареса. Следват хронологията от корейския като за начало, та да видим как ще го завъртят по-нататък. Главния е уникалеееен срам2: Баро вече не ми е толкова готин, особено като му видя пияния поглед в последно време. Новите ми фаворити са главния от 309 и сега този срамежливко:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Юли 18, 2017 8:36 am

Абе Хилю голям коцкар, ама и ти не му отстъпваш! 109: Джани обичам те: да са ти честити новите турци у харема луда: Знаех си аз, че няма начин да го оставиш празен, след като ти се изпожениха корейците [41.gif]
Като ти остане малко време вземи изгледай мойто сериалче за Борчетата, много беше яко и жалко, че свърши! Краят беше върхът! влюбена:
Аз сега започнах един стаааар сериал Great Inheritance - за една детска градина, ако се сещаш. Доста ми е дебилен, но децата са ужасно сладки! А главният има повече химия с аджумата директорка отколкото с младата учителка, за която го гласят луда:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Юли 19, 2017 9:13 am

Джани [phone_crazy.gif] айде още един войник ще стягаш - добре, че отиде при турците, че ти оредя харема
Kang Ha Neul's Enlistment Date Confirmed + Leaving Cast Of Upcoming Drama
https://www.soompi.com/2017/07/18/kang- ... ing-drama/
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Юли 19, 2017 3:10 pm

Джани, трябва да ти плащам заплата и да те цаня за уредник на харемите, че от толкоз народ им загубих бройката, пък и не помня кой беше вътре, кой забягна в казарма, кой артиса бракуван луда:
Значи, викаш, още един отървах стена:
Де да бях и аз коцкар като Хилю, смятай щях да съм поне с 3 развода вече :)

Оооо, имам спомен, че главните в Детската градина ми бяха много странни, но като цяло сериалчето ми беше харесало много срам2:
Аз се зарибих по няколко текущи турски и даже си мислех да си припомня Корейския "Доктори" заради турския му римейк. И турците го правят мнооого добре. Главния е уникален. Главната съм я мяркала по бг тв- то в Север Юг. Има изключителен поглед, но толкова е слаба тук, че дори походката й е кофти... Въпреки това прави добра роля и страхотен тандем с партньора си.
Загледах Пълнолуние и Светулката също. И двата до голяма степен имитират ЛпН, но не се оплаквам. Не са лоши и ще ги продължа засега, да видим до къде ще стигнат, че и аз тях.
Започна и един криминален и като видях, че го превеждат на бг, го започнах. Хареса ми, а и аз обичам такива сериалчета.
Много се радвам, че Номер 309 ще има втори сезон. Дано да се справят така добре, както досега!
Друго май няма засега 471.gif
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Юли 19, 2017 8:08 pm

Хаха, то и аз не им знам бройката на твойте у харема, ама важното е да помниш не кои са вътре, ами кои са извън него, че да не бараш чужди. А то тия, дето не са у харема ти, се броят на пръстите на едната ти ръката луда:
Детската градина добре се развива. Аджумата директорка по-късметлийка излезе от младите служителки - що ухажори взеха да се борят за нея! шок1: Бандитът е уникален какви взе да ги върши и как се занася, като се влюби до полуда, умирам от хил с него! :Д А младите ряпа да ядат, да блее още тоя главния и ще му отмъкнат аджумата под носа! игра: Остави я ти тая инфантилната главна, бягай при аджумата, че от нея хвърчат искри и феромони, де що мъжко мине, припада по нея луда: Чакам кога и баща му ще я залюби :)
Аз имам новина за Росито, ама тя дали минава от тук изобщо не знам. Нищо, ще я пиша, пък ако я види, види.
Росииииии, тайландското Анче ще се жени в края на годината!!! [kangura.gif] Помня, че ти нея много я мислеше, ама ето, че й излезе и на нея реда. Късметлията е дългогодишния й приятел - май от 20 години били заедно. Аз по тоя повод почнах един неин стар сериал, който не съм гледала - първият им с Кен. Толкова е странно - едно време не са били такива лъскави сериалите, ама пък са били много по-истински. Толкова са хубави и млади двамата, уникална двойка са! влюбена: Най-любимата ми, няма просто други двама актьори, които толкова да ги харесвам заедно навсякъде. [girlpinkglassesfn.gif] А в живота няма нищо между тях - невероятно, но факт. [cuki_girl.gif]
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Юли 20, 2017 9:00 am

Аааа, Роси, аз дори сега като съм на турска вълна минавам и си пишем с Джанито, а теб никаква те няма обичам те:
Липсваш, бе, жена влюбена:

Джаниии, чуждо не пипам, беее шок1: Виж, че все питам, тоз не беше ли на Роси, и т.н. Ама и ти си мислиш, че като кажа, че някой ме е изкефил, съм го метнала у харемЯ :) Нееее, за там трябва да е уникалееен луда:

Детската градинка направо съм я забравила...
А с ХонгКи знаеш ли какво става? Гледам го в Инста все е весел, все палува и се забавлява с приятели.
Моят У Бин празнува тия дни РД. Дано всичко минава бързо и при него срам2:
Спрягат Баро с Берен Саат за нов проект мисля: Като химия, мисля че ще им се получи, но тия дни гледах клипчета от стари негови проекти и реално той си е с тоя неговия поглед и чупки и от преди ЛпН. Наистина ще ми е интересно да го видя до нов партньор, но да е и в ново амплоа, за да докаже таланта си а не да тъпче на едно място.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Съб Юли 22, 2017 1:42 pm

Загледах Пазителите/ Lookout с Ким Йонг Куанг (тоя ми е в харема :) ) , но направих отново грешката да погледна коментари в Спиритчето и разбрах, че го убиват накрая... Ами той и сериаласи е тежичък, че и накрая за него да рева... Нееее! Спирам го 471.gif

М/у другото, вчера прочетох в инста, че тоя дето изигра Йомер на младини в ЛпН, бил брат на Синем/ Ясемин.
Ааа, на Баро май му краднаха проекта с Берен Саат. Друг мой любимец от турския харем- Кадир Доолу срам2: Ще видим кой, кога, с кого [newsm08.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот Flower » Нед Юли 23, 2017 8:45 am

Криска, и аз гледах Пазителите. Много хубав и интересен сериал, с драматични моменти, които държат в напрежение.
Смъртта на героят на Ким Йонг Куанг беше много неочаквана, но саможертвата му беше част от действията, които го доведоха до нея. Трябва да го гледаш, за да разбереш защо се реши на това действие.
С много колебания започнах сериала, но изключително ми хареса и според мен е един от най-добрите в този жанр. Страхотен каст, сюжет, актьорска игра. Ким беше невероятен в изразяване на емоциите си, за което включваше всичко от себе си, включително и невербална комуникация, изразителност на лице, поведение, интонация на глас и т.н. Запазила съм си сериала и пак ще го повторя. А и много бързо се гледа, защото епизодите са по 30 минути и не се усещат. :)
но имам обещания да изпълня,
и много път преди сън да измина..

Изображение
Flower
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Пон Юли 24, 2017 11:21 am

Цветенце влюбена:
Радвам се да те "видя" [newsm08.gif]
Определено си личи, че сериалчето е много стойностно още от самото начало и ще те послушам да го продължа до края. Не зная дали ще е в близките дни, защото в тези жеги все ми се иска нещо леко и много лятно, но пък те моите настроения се менят често срамежливко:
Определено ми се иска да погледна сериалчето с мацката от Слънчевите, този на И Джун и този на Хилю [newsm08.gif]
Трябва да погледна в Спиритчето за някой нов сериал на някои от останалите ми любимци [girlpinkglassesfn.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Юли 24, 2017 2:06 pm

Джани обичам те: много благодаря, че влизаш да пишеш, даже и каро си на турска вълна, ама още повече се радвам, че вече май се връщаш на корейска JC_goody.gif Гледай Fight my way задължително!
Аз не съм гледала Пазителите или тоя на Хилю, но ще стигна и до тях зъбчо:
Цветенцеееее! обичам те: [236.gif] много се радвам да те "видя"! Мислех, че си ни напуснала окончателно, но ти се появи! Минавай по-често! обичам те:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Пон Юли 24, 2017 6:01 pm

Джани обичам те:
Джиткам си м/ у Ю. Корея и Турция [newsm68.gif]
Днес, докато скучаех... на едно място :) се пресетих за Другата О Хье Йонг, докато се чудех, дали да си припомня Докторите, и си го пуснах [newsm08.gif]
Припомних си някои неща срам2:
Имаше един момент, когато Хье Йонг си говореше в нейната стая, а в неговата стая апарата записваше.
Говореше, че го харесва и вече не е нужно да се напие, за да се прибере, а заради него бърза да се прибира всеки ден. И накрая като проплака, да не закъснява, а да се прибира, защото е много самотна, направо ме стисна за гърлото [lbyegirlwr8.gif] Уникална химия м/ у двамата главни, а и не само, без да блестят с някаква кой знае каква красота влюбена:
Пазителите ще е тежък, въпреки че в 1ви еп. Йонг Куанг го играе шапшал мисля: Затова ще си чакам подходящото настроение срамежливко:
Поотвикнала съм на якото мряцане, викане и пъшкане, но бързо влизам в ритъм :)
Ама и комшулъка се опитват да вкарват кенефен хумор, макар че при тях не е толкова хард луда: Сега не се сещам за точен пример, само се сетих, че отдавна щях да ви споделям 471.gif
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Юли 25, 2017 11:39 am

Нали Текьон от 2РМ ми сред любимците, та днес мярнах във фейса, че започва нов сериал... Save me [newsm08.gif] Че и с едната ми любимка от Училище Мурим [newsm44.gif] Ама и тоя шемет все в някакви шантавели участва стена: Поне няма да е с духове тоя път [newsm44.gif] Очертава се доста добро трилърче, но ще изчакам поне да преполови и го зачесвам сафие:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Юли 27, 2017 10:00 am

Супер, че се връщаш при корейците [newsm44.gif] Ще те чакам да гледаме заедно тоя на Хилю и другия на Текчо, само свирни като почнеш и аз да ги започна, че да коментираме, така е по-интересно, като има с кого да си лафиш [phone_crazy.gif]
Аз сега съм още на оня тайландския на Анчето, много различен от тези, на които съм свикнала, не бих казала, че е особено добър, ама е бая стар, затова сигурно, а и не е комедия, аз от тайландските обичам само комедиите с Анчето и Кен и онези римейкове на корейската целувка и пълната къща. Но ще го свърша де, щом съм го почнала, а после пак минавам на корейски - заплюла съм си един куп. [newsm08.gif]
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Авг 16, 2017 3:07 pm

Айдееее, Хилю вчера влезна в казармата...
Днес новината е, че главната от 1988 се гаджосала офоциално с втория главен от 1988 [newsm08.gif]
Как си, Джанке? обичам те: Още ли си на турска вълна? 471.gif
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Съб Авг 19, 2017 9:29 am

хай: добро утро:
Добре съм, Джани обичам те: Лято, слънце, басейн и по малко турско [newsm08.gif] При корейците все още съм основно на новинки за любимци. Видях Хилю като влиза в казармата, за тази нова двойка също се осведомих (и двамата не ме кефят особено, но се сещам, че ти харесваш поредиците). И една раздяла на съвсем прясна двойка- Nam Joo Hyuk и Lee Sung Kyung официално са разделени. Не съм ги гледала в общия им проект, за който казаха, че били с адската химия, но тия дни прочетох, че новия му проект бил с най- ниския рейтинг в историята на корейските драми.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Корейско кино