ASI-BG.COM • Виж темата - С Любов за Азия

С Любов за Азия

Re: С Любов за Азия

Мнениеот kukuryak » Чет Окт 05, 2017 11:18 pm

107: :Д [you are crazy.gif] Ох, ще се пръсна от смях! Това голяма пародия на турските сериали е! [28326_842.GIF] Най-отвратителния момент във всички турски сериали ми е като ги набутат в затвора. Тук вместо да ми е гадно се побърках да се хиля майката на Беля като люсна горещата вода върху Кръстницата и набързо й сви сармите и тя стана главна в килията. Ох, много беше смешно!
Хайде, бе, Джанке! Къде си??? Нали уж искаше да коментираме!
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Пет Окт 06, 2017 4:48 pm

Писах, писах и изведнъж всичко изчезнааааа [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif]
Джани, извини ме, но
Скрито съдържание.
За да видите скритото съдържание трябва да сте регистриран потребител.

И аз много се кефя на Айшето от трите патки, най-противна ми е Асие... Ужасни мизерии прави.
Тотален любимец ми е Календер Ага срам2: луда: Миличкия, как ли не се мъчи да се отърве от тия трите, ама йоооок [smile3532.gif]
Следващия ми любимец е Баран 471.gif Много му се радвам, как си отстоява чувствата и зрялото му държание и подход към любимата. Ама и него яко го пере тока, а как пее. Душата ми пълни песен: обичам те:
Актрисата, която играе Ширин, в живота е певица и почти всички песни в сериала са нейни!

Ииииииии, трейлърът на Време за щастие с Ел и Баро https://m.vk.com/video-113691288_456240 ... 288_140874 обичам те:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Окт 09, 2017 4:39 pm

Надявам се вече да си във форма, Джани! обичам те:
Трите патки правят гадории, ама то е по-скоро по традиция луда: Иначе са много прости, горките! Как им откраднаха златото барабар с куфарите, дето го криха уж за по-сигурно :Д Чак ми стана жал за тях.
Но от трите само джуджето ми е истинска любимка, все ненаяла се, горката! Скрила си пъстърма под леглото и нощем си я гушкала като плюшено мече [you are crazy.gif] Тя най-незлоблива ми се вижда, и все я прецакват другите. Искам, вика, трактор с шофьор 109:
А Асието й вика - само с теб обичам да се бия :Д
На оня, Бар(ан)овеца май ще му излезе късмета накрая, а? Ширин ще кандиса?
Абито ме нерви. Десет години въртял скришно любов с оная хотелиерка, лъгал я, че ще се жени за нея, и накрая я заряза като мръсно коте, ни лук ял ни лук мирисал. Аййййшшшш! 106:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Окт 10, 2017 8:05 am

Абито и мен ме издразни с тая, ама и ми стана хубаво, че я натириха тая. Много ме дразнеше!
Ти да видиш брата-войник какво появяване прави във втория сезон [smile3532.gif] И той, и майка му Айше убиха рибата луда:
Майката на Белля и тя е един уникум луда: Като й опре ножа в кокала и бегом да я няма с викове, че забравила печката включена, или яденето на печката ще й загори луда:
Двамата сватове (Календер и Кямил) какво мутлу чифте станаха и те 471.gif
Ширинката още си мисли, че обича чобанчето, но Белля лееекинко накланя везните към Баран. Ами той и приказката му приказка, и действията му към нея постоянни и настъпателни, без да я притеснява. А оня келеш само реве и й пее, колко я обича. Тя колко пъти му каза да направят нещо. Караше го да избягат и да се оженят. Оня се дърпа. Караше го да говорят с баща й, оня го било страх, щото той го приел в дома си като син, а той как мунсе отблагодарявал... Еееее, хади гид да пасеш козите в планинатааа [newsm68.gif] [newsm68.gif] [newsm68.gif] Тоя го виждам само със сестрата на Баран. Тая змия мнооого добре ще си го вкара с една такава неравностойна любов, щото много й знае плювалника 471.gif
Снощи изгледах новата 19та серия с руски субки луда: луда: луда:
Направо пръсват! Големи майстори са комшулята. Много умело преплитат драмата с комедията!
Аааа, все забравям... Много освободени станали комшиите, бе! Отношенията "мъж-жена" вече не са такова табу в сериалите им. Направо останах изумена, че правят римейк на американския Shameless [257.gif] Е, без сексуалните сцени, но все пак.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Окт 10, 2017 1:41 pm

Джанке луди: , прочете ли новината? вана: Главната от Джентълмените е бременна с първото си дете. Аз не знаех и че се е оженила, ама 2016 я била свършила тая работа - за някакъв бизнесмен, с когото ходили една година.
Да ти кажа, че снощи почнах два нови сериала - 20 century boy and girl за който имах големи надежди заради главния, ама то е неква тъпня безподобна - суперзвезда мадама, която никога ама никога не била имала гадже, много мудно и предвидимо тече действието и е супер скучно повечето време. И химията им я няма никаква на главните. Язък!
А другият сериал май ще е находка - This is my first life - главните не са ми много известни или любими, но не играят зле. За сметка на това целият второстепенен състав са ми най-големите любимци, участвали все в страхотни комедии - аджумата от хилърчето, състава на Да похапнем 1 и разни други терци от други комедии. Ще пада смях тука.

За синковеца на Айшето не се и съмнявам, че е терца! хи хи: То с такава мама друго може ли да бъде! :)
А за хотелиерката и мен ме дразнеше и донякъде се изкефих, че я натириха, ама тоя мърльо абито не го оправдавам, че десет години кара жена си да страда и сега за него наказание никакво, ами даже ще ходи на меден месец не не: стена: Ами ако хотелиерката не беше с такова минало, тогава какво щеше да му е оправданието, че я е лъгал толкова време???
Агата мераклия с трите женки е друга работа. [2tooth.gif] Той ми е смешен до безобразие. А сестра му с тракториста, дето я кани да му видела дрелката :Д хич не си поплюва.
Чобанчето на Ширин голям лигльо. Неговата нерешителност идва от липса на самочувствие, щото бил чобанин необразован, ама това не е оправдание да не е смел в любовта. И аз съм за Баранката - бандит не бандит, ама я като засуче мустака и лъсне оня ми ти маслинен поглед, на Ширин май й омеква сърцето. И думата й на две не кърши, каквото тя каже, той това прави. Но същевременно не си оставя коня у ряката, настъпателен е и все й говори за любовта си, нищо, че тя го реже като кисела краставичка.

Най-безинтересни са ми Белля и мъжо й. Ами те си се обичат, взели са се, няма накъде повече. Ма поне са хубави и красят пейзажа :)
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Окт 11, 2017 10:18 pm

Ох, ох, Айше ще ме умори от смях! Скрила се зад дървото, ама задника й стърчи! луда:
А Мъстъка голям сладур! влюбена:
Ширин и Ферхат сигурно има някаква легенда за влюбени с такива имена, защото постоянно правят намеци, че имали трагичен край. Тези от легендата де, нашите надали. Нещо повече да знаеш?
Това за задължението към бащата на Ширин го разбирам защо спира Ферхат. Те имат такива някакви традиции, затуй му е зор и иска да се откаже от Ширинката, ама то от любов как да се откажеш насила - олмаз!
Главната героиня Беллята някаква чужденка ли е? Защото е с чуждестранно име. Чела ли си нещо по въпроса? Как е попаднала в турски сериал? Някои от родителите й турчин ли е? Как така говори турски?
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Окт 11, 2017 10:35 pm

Оооооо, много се радвам за моята любимка от Джентълмените [newsm44.gif] Зная, че се омъжи сравнително скоро, но не съм разбрала за бебо срам2: Чудесна новина обичам те:

По- назад ти бях писала за актрисата, дето играе Белля_та- бразилка е и е имала връзка и в живота с екранния й партньор, но май за кратко. Била е на 17 г, когато пристига в Турция за снимки на реклама и се влюбва в страната и всичко там. Става модел, снима много реклами и с подръжката на мениджъра си Али Кънай пробива и в актьорството с първа роля и то главна в Новата булка. Интересното е, че учи турски с четене на книги, не е ходила на курсове. Когато не знае нещо всички много й помагат.

Не зная за легендата за Ширин и пастирчето, но ще ми е интересно и ако мярна нещо, ще споделя!
Аз съм върла фенка на Баран !!! Сестра му да си го взима пастирчето, лика прилика са си зъбчо:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Окт 12, 2017 10:59 am

Буйрун, хаятъм! [c06.gif]
http://www.theguideistanbul.com/blog/lo ... and-sirin/
Ширин била принцеса, Ферхат - стенописец. Легенда за невъзможната любов, завършват нещастно като Ромео и Жулиета.
И аз съм фенка на Баран, ама исках да кажа, че разбрах защо се държи така Ферхат и се чувства виновен пред Агата, който го е отгледал от малък.
Оф, оня сериал за първия живот се оказа ужасно досаден на втора серия! Първа беше бомба, и с всичките ми любимци, ама никой от тях не се появи повече във втора! 471.gif стена: Как може, не знам! Тотално ги отсвириха всички, само главните даваха, ама те едни скучниии! Мъжът е тотално дърво, лишен от всякакви емоции. Пълна скука! Ще погледна още два епизода, за да реша дали да го продължавам. Може пък да се появят отново любимците ми [emo-5ange.gif]
Иначе чакам с нетърпение новия сериал на Шисъсчо, с голямата кошница съм и ако не е смешен, както обещават, така ще го оплюя тук! Да му мислят! [cuki_girl.gif]
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Пет Окт 13, 2017 9:31 am

Благодаря ти, душа обичам те:
Интересно срам2:
И аз донякъде го разбираХ Ферхат, но за мен това не е любов. Ширин беше готова на всичко за него и при положение, че наистина обичаш един човек, трябва да даваш и своите жертви!
Как няма да й трепне край Баран срам2: Та той милия, на какъв ли не се прави заради нея влюбена: Много ме кефи като говори с Календер ага и уж без да иска "се бърка" и му вика "татко" и после се поправя на "зетко" луда: Че сега и Календер взе да се бърка и да му вика "синко" луда:
Като гледам фрага за предстоящия епизод, Баран такъв ще му натресе на Ферхат, че с глас се смях, чак вия вече с тия луда:

Не зная, но не мога нищо да загледам при корейците в последно време, а не да кажем, че не се опитвам!
Бях си решила да изгледам на Хьон Бин Снежната кралица, защото просто бях решила, че имам нужда от нещо разтърсващо, но пък излезе новия епизод на Мерием (римейка на корейския Secret love) и получих това, за което жадувах. Даже го гледах и с руски и после с бг суб срамежливко:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Окт 18, 2017 3:00 pm

Джани, почна нов сериал с твойто Джунги от Шиенблю, нещо разходки и туризъм в Париж, ала бала. Не знам дали става, ако го погледнеш, кажи дали си струва.
Новината е, че твойто Хонги ще участва най-после отново в сериал, и то не кой да е, а новия на сестрите Хонг. Ох, как ми се иска да е като фермерчетатата, ама надали...
Нещо напоследък хич ги няма корейските сериали. Направо съм разочарована от новия на Шисъс. Не че е толкова зле, ама очаквах мноооого повече.
Добре, че още имам серийки от Новата булка, да се посмея! Ако попаднеш на друг толкова забавен, непремено ми кажи! обичам те:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Съб Окт 21, 2017 7:59 am

Видях го ШиЕнБлюто да призовава с партньорката му в Инстата са гледат сериала, но в момента нямам възможност да му отделя време. Като преполови, или направо като свърши, може да го погледна.
Видях и откъс от този на Шисъса, но вече направо ме дразнят с техните пресилени реакции.
Хахахаааа, ама не ми обръщай внимание. Сутрин обикновено мразя всичко като не съм се наспала луда:
Последната излязла серия на Новата булка беше серията на Баран. Голям шемет, пръснах се от смях.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Нед Окт 22, 2017 7:11 pm

Джани, за новия сериал на Шисъса аз ти казах, че е разочарование - не е повредата само в твоя телевизор.
За Новата булка - на последна серия от първия сезон съм, настигам те скоро [newsm08.gif] Ама кви са тия драми, дето почнаха с доктори и деца?! 471.gif
Добре, че са лудият чичо и лелята, да се посмея малко.
Много се смях и на Самотния султан луда:
Ами как свестяваха Айшето с наденица [smile3532.gif]
Лудият амджа как дефибрилира Ферхат - кой си ти, че ще изоставяш племенницата ми! [you are crazy.gif]
Ахахахаха! Агата като изгони жените и ходи да спи сам в стаите им - Айше и Асие му оставили писма, а Мьохтебер цял касетофон със запис му сложила под възглавницата! [28326_842.GIF]
Тюх, много ме е яд, че сестрата остана без ухажор! стена: Язък за оня с дрелката! 471.gif
Оня войник се разбиха да го целуват - то чичката ли не му се нахвърли, Айшето ли не го нападна, пишман стана горкия що отиде в имението!
Хахаха, Айшето като удари пет на снаха си и тя падна от леглото! :Д
Айшето хърка като дъскорезница на миндера в кухнята, Йетер бе, изключете я вече, вика изнервена Камелия ханъм. 109:
Много ме кефи Асието как заваля думите - много странен турски говори. [newsm44.gif]
Хахаха! Абито се жалва, че жена му го ревнувала от интернет! :)
- Аби, тоя Файсал...
- Ама ти още ли мислиш за него?!
- Мисля, аби, ама тоя път щото искам да го размажа от бой! [you are crazy.gif]
Ахахаха! Абито как се докара като жена! луда:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Нед Окт 22, 2017 9:18 pm

Джани, спокойно, то турски сериал без щипка драма не може, нали знаеш, пък колкото и да е комедиен намигане:
То това с докторите е само м/у другото, че то от толкова смях и отделно ядовете с Асие, трябва да има и това 471.gif
Айшето говори така, защото е арабка или нещо такова в сериала. Асието пък говори на черноморският им диалект. Мюхтебер май си е от Чукурова, нали е щерка на тамошен ага и затова говори най добре от трите.
Ааааа, на лелята драмата с жених не е само пича с дрелката [smile3532.gif] После да видиш какви "драми" са луда:
Бащата на Календер пък, ако знаеш лудия чичо каква жена му намерииии луда:
Ооох, началото на втори сезон е страхотно, има много паметни моменти луда: Тогава Баран ми стана пръв любимец срам2: Дотогава делеше първото място с Календер, лелята и Камелияла (както Календерчо й казва) анъм, после ги измести на второ място тях :Д
Най-безинтересни и скучни са ми Белля и Хазар стена:
Аз сега очаквам с нетърпение превода на последната излязла серия обичам те:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Окт 23, 2017 2:57 pm

Коя е последната серия? Почнах тая сутрин новия сезон, но не можах много да гледам. Голям майтап къде се нахендриха! Майката на Асие голям образ! Да не ти излиза насреща в гората!
Значи викаш, че има надежда за халята с дрелката? Успокоих се :)
И на мен Хазар и Белята са ми най-безинтересни.
- Айше, отрова да изядеш дано!
- А, и това ям, с удоволствие!

Кекса плаче, ще го изям!

Можеш да гледаш само едно със страст, и това са лютите кюфтета! - тая реплика учудващо не беше към Айше, ами към Каан :)
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Пон Окт 23, 2017 9:03 pm

Ами аз току-що изгледах (на руски) 21 [newsm08.gif] :Д
Ооох, ооох, ааби, аз в казармата по-лесно разбирах кой ми е враг, беее!
Аабиджим, ти недей нищо да ядеш тук в конака, че не знаеш, какво са ти сложили вътре :Д

Баран още се доказва пред Ширин, но ми се върти в ума, че за да се получи м/у тях двамата, ще трябва той да се откаже и тя да го спечели мисля: Иначе прекалено лесно ще стане, нищо че той бая серии бяга след нея.
Халата и дрельо не стана заварката, ама не спира да търси тя [smile3532.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Окт 25, 2017 9:57 pm

Джанииии JC_goody.gif на Рейнчо му се родило бебче - момиченце. Къде е Росито да почерпи за любимеца си??? мисля:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Окт 26, 2017 7:56 am

Видях, видях, Джани обичам те:
Сладурчо срам2:
Много яка снимчица беше сложил в инстаграм с новината [newsm08.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Окт 26, 2017 8:44 pm

Вах, вах, вааах, бу Баран както може да ме разсмее, така може и да ме разплаче [girlpinkglassesfn.gif]
Видях трейлърите към 22ри еп. нямам търпение да се излъчи вечеее [newsm08.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Окт 31, 2017 10:15 am

На косъм бях да го зарежа сериала, като почнаха с разни простотии, изневери, караници, интригите на Асие станаха прекалено злобни... Обаче Айше като почна да лови риба с гащи и спаси положението [28326_842.GIF] Голям е образ тая Айше! От трите жени за нея гласувам с две ръце да стане официална [leb.gif]
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Ное 02, 2017 8:34 pm

https://youtu.be/8qzxBqEgMPs
Уникаааалниииии!!!!!!!
Просто не можах да се сдържа и веднага бягам да споделя обичам те:
[newsm44.gif] срам2: песен: [Mad_love.gif]
Аватар