ASI-BG.COM • Виж темата - С Любов за Азия

С Любов за Азия

Re: С Любов за Азия

Мнениеот kukuryak » Пон Ное 06, 2017 12:50 am

[Mad_love.gif] Малееее, как я гледааа! [girlpinkglassesfn.gif]
Благодаря, че сподели! Като излезе и филма някъде, да ми пишеш! [emo-5ange.gif]
Аз напредвам с булката, скоро ще те стигна. Малко бисери и друго, което ми е направило впечатление:
- Превърнахте масата в бразилски сериал!

- Не е хубаво човек дас е къпе често, да не се разболее

- Аман, Камила, не говори, че ще ни затворят в затвора!
- Голяма работа, нека да ни затворят! Аз в затвора се чувствах по-добре, даже не готвех, господарка бях там!

Голямо шоу направи Гьокхан! Страшеееен пич! Как си пристигна с гръм и трясък! луда:

-Дойде Айше анне и прегърна Гьокхан като коала и не ще да си тръгне.

Аааа, евала на Асието! Скри ми шапката! Как тънко изработи лелята на Беля да спяла в нейната стая, а тя с агата щяла да спи! Хиииитраааа!

-Камил бей, ти да не си четвъртата жена на Календер ага, че правиш всичко възможно да останеш в конака?
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Пон Ное 06, 2017 9:01 am

Задължително ше споделя, джанъм беним обичам те:
Премиерата е на 10ти този месец и ще следя с интерес какво се случва и тогава, а и след това [newsm08.gif]
Освен общата песен направиха и прекрасна обща фотосесия за някакво списание. Ако искаш мога да шерна снимки намигане:
Аз с нетърпение чакам и филма на главния от другия, който ми е влязъл под кожата, та ровя постоянно. Дано поне рускините се докопат скоро до него и да го преведат 471.gif
Аз днес очаквам рускините да са превели 23ти еп на Йени Гелина и довечера да му се изкефя максимално, защото се очертава серията на Баран (и Ширин) [girlpinkglassesfn.gif]
В самият сериал има много смях, но като ги гледам в инстаграм, как се забавляват на сетовете, още повече им се радвам луда:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Ное 06, 2017 6:11 pm

Ама разбира се, че искам да шернеш снимки, бе Джани обичам те: Защо изобщо питаш? Нали знаеш, че съм им фенка [Mad_love.gif]
Чакай аз да шерна нещо за корейската звездна сватба на века. Мноооого красиви снимки на Сонг-Сонг двойката! срам2: Аз без да съм им фенка им се изкефих много! влюбена:
https://www.dramafever.com/news/song-hy ... d-wedding/
https://www.soompi.com/2017/10/31/song- ... s-wedding/
И накрая - колко е струвала тая сватба :)
https://www.allkpop.com/article/2017/11 ... dding-cost
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Ное 08, 2017 10:29 am

Благодаря, джанъм беним обичам те:
Сладури са двамцата. И аз зяпах из инстаграм снимки с тях и друзята им.
Вчера се опитах да ти пусна снимки, но като си прегледах поста преди да публикувам, видях че нищо не излиза, но нямах време да ти пусна линкове. Днес по някое време ще ти шерна някое друго линкче сафие:
Не спирам да слушам дуета им песен: Разкошни са [Mad_love.gif] Душички обичам те:
Сега нали съм луднала по сериала Мерием. Та там има страхотен броманс и още по- хубавото е, че второстепенния герой не е и той влюбен в главната. Той залюби дивата комисарка и така ме радват двете двойки, толкова са ми хубавки, че гледам сериите на живо в деня на излъчване, после на руски и после на бг 471.gif
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Ное 09, 2017 8:36 am

След снощната серия на Мерием съм като разбита [lbyegirlwr8.gif] Ама как играят тия хора, беее! Направо все едно ми бръкнаха в душата и я изтискаха като гъба срам2:
Дори и галата на Време за щастие не отразих подобаващо. То не, че беше нещо кой знае какво, де.
Баро един такъв наперен върви, все едно има триста декара бъзе в саксии на върха на планината. И кат' сА стъкнИ с такъв костюм, на който сакото му е в един цвят, а ревера в черно, направо ми иде да си прегриза вените 471.gif
Елчин облечена стилно, но изобщо не на място за случая! Че тя в клипа на песента беше милиарди пъти по-като за гала вечер!!!!!
Застанали един до друг, все едно дръпнали двама души от публиката и ги щракали, щракали, цяла вечер [smile3511.gif] Той с това турско синьо сако с черни ревери, тя със зелениКаКъв костюм... Абе, барем стилистите им да се бяха съгласували, ама нейсе! Ич не моа ги мисля. Ще ги разкъсат! Първо рускините, после турските медии :)
Ето няколко снимчици от общата им фотосесия, които ти обещах [newsm08.gif]
https://goo.gl/images/AxfPCu
https://goo.gl/images/ck8y45
https://goo.gl/images/6EztGn
https://goo.gl/images/m72BKC

М/у другото тия дни започват да излъчват Любов под наем по БТВ от 13.30 ч. [newsm08.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Ное 09, 2017 8:53 am

Ето ги в целият им блясък на снощната гала [hoernichtzu_snoozer.gif] [277.gif] [doh.gif] [yahoo_10.gif] [difus_nea.gif]

https://m.vk.com/elcinsangu?z=photo-801 ... 7526_94879
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Съб Ное 11, 2017 12:49 am

Ауууу, верно, че са много зле на галата! Ама много! И двамата [smile3511.gif] стена:
Ама на фотосесията са супер!
Да ти пусна тука твойто Йонги да видиш кви целуфани върти!

Видео от : youtu.be
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Съб Ное 11, 2017 9:07 am

Аааа, моят Йонги цАлИва якоооо 471.gif Майсторче си е влюбена:
Тия дни мярнах у фейса, че ДраГончето ми се издънил [smile3532.gif] Щракали се с някаква от SNSD с някаква програмка, но не знаели, че тая програмка била свързана с интернет и веднага публикувала снимките (не разбрах къде, дали във фейса, в инста, или на друго място) [smile3532.gif] Та, докато се усетят и лъснали луда:

Баро и Ел на представянето в Анкара са страхотни [Mad_love.gif] Трябваше да се постараят така и на галата в Истанбул зад врата:
А снощи в Измир (родния град на Ел) не бяха така официални, но пък такава публика имаше, че Баро гледаше като втрещен почти през цялото време, а Ел беше така горда, че я приемат така. Дори не мога да си представя чувствата и на двамата!
Баро постоянно я наблюдаваше, сякаш й е лична охрана, да не я смажат, или па да я крдне нЕкой 471.gif Ама и на феновете ич не им е убягнало на няколко пъти как гледа лошо като я доближи някой мъж. Единия път, докато й слагат микрофон май, така гледаше , че ако онзи не зяпаше Ел, сигурно щеше да се на.ка [newsm68.gif] После на сцената някакъв отиде нещо да я поздрави и Баро пак пусна лошия поглед в действие и сякаш, за да не го излопа с нЕкой тупаник, взе да потърква ръце [smile3532.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Съб Ное 11, 2017 10:45 am

[smile3532.gif] Драгончето! Така става то с всичкия тоя интернет и социални медии. Ама пусни линкче и аз да видя резила! И за Баро и Елчин в Анкара и Измир. Ще гледа страшно я! А какво става с неговата "хубавица"?
Виж продължението на целивката на Йонги, да разбереш накъде отиват корейските сериали. И това по официална телевизия! Срам нямат еееей! луда:
Видео от : youtu.be
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Съб Ное 11, 2017 12:49 pm

https://vk.com/elcinsangu
Джани, влез тук. Тая група е отворена и има споделени снимки от всички представяния.
Не помня къде го видях това за ДраГо. Някъде из фейса в българските групи беше.
Аз сега съм луднала по един турски (по-назад го споменах) и само за тях ми е нтересно да зяпам сега хи хи:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Пон Ное 13, 2017 2:44 pm

Мале, това фенщината, страшна работа. За един ден Баро и Ел са били на три представяния на филма в три различни градове,не просто да бягат от зала в зала. Продуцента им обаче подсигурил частен самолет за тях и екипите им.
Навсякъде всичко минало добрено в последния град (Самсун) имало леко произшествие. Рускините разказват, че две доста напористи фенки почти се добрали до Баръш и заплашвали и обиждали Елчин. Добре че единият от актьорите успял да реагира навреме да тръгне да я извежда, докато се намесят бодигардите. Баръш казал няколко думи и той се изнесъл и не са били на гледането на филма там. Имаше снимка, на която се вижда как гледат режисьорът Шенол и Баръш по посока на тия двете, но те не се виждат. Елчин е била много разстроена от случилото се, аиумората и стресът от тези дни също си е казал думата.
Вече им предстоят Берлин, Брюксел и т.н.... Да видим Европейските фенове как ще са!
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Ное 13, 2017 10:15 pm

Ох, Джани, напиках се от смях! [you are crazy.gif] Такъв театър изиграха кумите на лелята на Белля, че й скриха шапката! [28326_842.GIF] Все едно от военния лазарет излезли, в синини, бинтове и гипсове, че Айшето и инвалидна количка изкара ненормални сте:
Къде ще ходят сега ЕлБаро? Берлин и Брюксел ли? А Париж? Рим? Ей там ако не заформят романтиката, значи никъде няма да стане.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Ное 14, 2017 8:31 am

Ооо, ти ме настигаш. Аз онзи ден опитах да изгледам 23 еп, но нещо тегаво ми вървеше и ще видя кога ще го догледам. Аз сега съм в трепетни вълнения за другия сериал, който следя и чакам утрешния епизод с адско нетърпение зъбчо:
Елбар снощи бяха в Берлин. Покрай Баро Елчин не я забелязват [smile3532.gif] То като се има в предвид, че основно жени гледат сериалите няма как да е иначе но това в Самсун е било повече от грозно, направо плашещо!
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Ное 15, 2017 7:49 am

Джани, настигнах те, че и те задминах биле! :)
Почнах 23 епизод. Не знам докъде си стигнала ти, ама ирландския танц на Баран ме разби! луда: Ей, излезна му късмета най-после! [newsm44.gif]
А в предния епизод Айшето пак се изцепи - както беше в болницата на системи и пита - това нещо като храна ли е? Ми що не го изгълтам наведнъж, ами ми го пускат капка по капка? [28326_842.GIF]
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Ное 15, 2017 8:28 am

Догледах снощи 23та серия [newsm08.gif]
Малко ми беше скучна срещата на Календер и Асуде, но после мнооого се смях [smile3532.gif]
Белля, къзъм, какво ти става. Видиш някой чобан и му се нахвърляш луда:
Срещата на трите двойки в ресторанта на хотела беше много як луда:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Ное 16, 2017 9:40 am

Айййй, раздели го най- накрая Минчо със Суджука, Джаниии, и не казваш нищо.
Официално било потвърдено. Току- що видях в инстаграм.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Ное 16, 2017 1:16 pm

:) Че те никога не са били заедно, за да ги разделям. Минчо я използваше, за да прикрие мен зъбчо: Сега обаче тя най-после си намери гадже и ще трябва да търсим друга за прикритие луда:
Джани обичам те: настигнах те, изгледах 23 епизод на Булката. Мале, те на Дързост и красота го обърнаха! 471.gif шок1: Сега пък трети син имал агата! Има си хас да се окаже Ферхат, нъл трябва да го издигнат до ранга на оназ църна змия!
ШирБар са големи сладурииииии! влюбена:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Ное 16, 2017 4:00 pm

Ееее, браво, че ме настигна [236.gif]
Сега дружно ще си чакаме превода на 24та серия. Аз обикновено я изглеждам на руски като излезе, но сега нямам много време.
Аз освен на тях, много се радвам на сестрата на Календер ага и на Камиля [smile3532.gif] Пръсват тия двете, и заедно, и поотделно луда:

Суджука кого е опънала, докат Минчо служи на родината сафие:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пет Ное 17, 2017 8:34 am

Абе Камиля е бая злобничка на моменти, как се хили. А сестрата и мен ме кефи - малко джаста-праста, ама всички ги поставя на място и не е интригантка. Как не се намери мъж и за нея бееее! :)
За Суджука не мога да ти кажа, пазим го в тайна още няколко месеца, че да не й излезе име луда: Ама то това служба ли му казваш на Минчовото? От 9 до 17 ч. социална дейност, после свободен да си ходи вкъщи или където ще. Рахат! 109:
ДжуУон и Боа също са се разделили. Той е любимеца на Росито. Всъщност съм доволна, щото Боата не можех да я трая. И той е в казарма, ама истинска.
https://www.soompi.com/2017/11/12/joo-w ... -break-up/
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Пет Ное 17, 2017 11:54 am

Аз Боа си я харесвам. Гледала съм я в разни предавания и много ме радва.
Минчо той удари кьоравото с неговата служба [smile3532.gif] Ама (мнимата) любовта не я удържа. В очакване на новото ти прикритие [newsm68.gif]

Камиля в началото хииич не я траех аз, но в 23та серия много се смях с нея луда:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Предишна

• Advertisement

Назад към Корейско кино