ASI-BG.COM • Виж темата - С Любов за Азия

С Любов за Азия

Re: С Любов за Азия

Мнениеот kukuryak » Сря Ное 22, 2017 6:47 pm

Джани, изгледа ли 24 серия на Булката? Аз съм до средата. Напиках се от смях с трите жени на агата! Такава промяна! Ресмен шок!
Ами как тръгнаха да бият другия ага [you are crazy.gif]
Изгледах го до края. Имаше моменти, които просто цепят мрака :) Тюркмен като заби едно кроше на Баран и той падна от прозореца! [28326_842.GIF]
Ще й излезе късмета най-сетне, ама защо с тоя Хасан беее?!
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Нед Ное 26, 2017 9:05 am

Изгледах я, Джани [newsm08.gif]
На няколко пъти, но я изгледах. Малко в повече ми дойдоха ревовете на Календер за Асуде и на трите пачи за него, но пък Лелята, Баран и Ширин ги компенсираха. И аз много се смях като го фрасна и го метна долу лелята.
М/у другото лелята и Кьор Хасан в Отново любов пак бяха двойка, но там той беше мафиот, а тя обикновена о доста по-пълна жена. Тук имаше лека заигравка в един момент с тогавашните им образи и бях сигурна, че ще излезе нещо при тях.
Изтриха преведената 25та от вк заради права и я започнах на руски, но заспах. Ще се пробвам довечера пак.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Дек 11, 2017 12:33 am

Ох, много се радвам, че форумът отново действа! JC_goody.gif Бях се притеснила да не го спрат, че беше изчезнал. Благодаря, че го поддържате! обичам те:
Джани обичам те: имах много неща да коментирам докато нямаше форум, сега ще трябва да помисля да се сетя и ще ги напиша после.
За вк, да знаеш, че ако я няма серията там,
Скрито съдържание.
За да видите скритото съдържание трябва да сте регистриран потребител.

Последният епизод пак беше много смешен. От тая аасуде взе да ми писва, да я разкарват вече! стена: Тоя ага ми иде да го запухам с някоя бухалка, яко ме дразни вече с тоя рев за Асуде! Три жени води, толкова деца има, а видиш ли, ерген бил! тотално безотговорен тъпанар! 106:
Обирът на къщата от трите бандитки изби рибата! Как се бяха докарали с чорапогащите! Мюхтебер абла пак изтегли късата клечка с непрания! 109:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Дек 13, 2017 9:04 am

Джаниии, липсваше ми, къзъм, яяяя обичам те:
Вече се бях отказала да влизам във форума и тая сутрин викам да го проверя пак ииии [newsm44.gif]
Снощи започнах 28ма серия [smile3511.gif] Голяма простотия и едва я докарах до средата. Уикенда ще я мъча пак.
Много се смея с Баран и щурото тейзе [smile3532.gif]
Дилян нещо бая изкуствено я направиха света вода ненапита, ама нейсе, ще го преживея.
Разбрах за тубето. И аз там гледах влюбена:

Аз съм луднала по Мерием и довечера е новата серия по канал Д, та нямам търпение. Така не съм се вълнувала за сериал срам2: Една серия я гледам минимум 5-6 пъти и не ми омръзва. Така прекрасни са, а серията довечера се очаква да е поредната силна и въздействаща!!!
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Дек 13, 2017 6:33 pm

И ти на мен, хаятъм! обичам те:
Кога излезе 28? Аз сега догледах 27. Баран е голям хахо! Идва линейката, а той мисли, че е полиция :Д И каквото и да стане все Ферхат обвинява хи хи: Верно, че Дилян-Йълан я изкараха света вода ненапита, от злоба безподобна стана ангелче, че чак и собствената си абла издаде заради Белля. Ама и Белля, каква е тая любов към свекър й, тя папито и мамита не обича толкова шок1:
Тейзето много отслабнала! Явно е на някаква диета и продължава да слабее. Съвсем ще изгуби кръгла форма и няма да се връзва с образа.
След голямото разочарование от новите сериали от миналия сезон на корейците, сега започнах един Jugglers и много ми е забавен. Ха дано да задържат темпото - смешки засега, после ще има яка романтика се очертава. Момата секретарка, момъка нов шеф, ама ръбест като пън, но тя ще го окастри набързо :) Ако решиш да се поразвлечеш между турските сериали, хвърли му едно око.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Предишна

• Advertisement

Назад към Корейско кино