ASI-BG.COM • Виж темата - С Любов за Азия

С Любов за Азия

Re: С Любов за Азия

Мнениеот kukuryak » Вто Мар 13, 2018 1:32 pm

Джани обичам те: благодаря за клюкините! влюбена:
Честно да ти кажа, аз не мисля, че двамата са заедно. Просто изглеждат много красиво като двойка и феновете са луднали да ги събират домати: Ако наистина се обичаха, какъв е проблемът да се съберат? И двамата не са женени и нямат деца, а турците не са като корейците да провалят кариерите на звездите заради любовни скандали... Дори си мисля, че ще им се зарадват много, ако се съберат.
А за кикимората в Тайланд, тая не мога да повярвам, че ще остави Баро сам, за да ходи по спата и почивки сама. Там има нещо не наред. мисля:
Чакам с нетърпение да почнеш Целувачите! JC_goody.gif
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Мар 13, 2018 1:44 pm

Ей сега мярнах в инста, че Шинито снимала на Чеджу-до някакво ново предаване. Со Джи Соб и той щял да е там, но не зная дали ще са само двамата, или той ще й е гост. От продуцента на 3 манджи на ден, 1 нощ 2 дни и т.н. Снимат в къща "по средата на нищото". За да имат ток, ще ползват генератор. Сами трябва да си приготвят храната. Абеее, точно мой тип предаване.

Ако го мернеш, пускай линк. Следващия месец започват излъчването, но не разбрах под какво име ще е.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Мар 13, 2018 1:50 pm

Малка горска къщичка се казва предаването. И на мен ми звучи забавно, може да се прежаля, нищо, че не съм й фенка.
https://www.soompi.com/2018/03/12/park- ... iety-show/

Иначе се пробвах да гледам едно друго предаване на Чеджу - На гости на И Хьори, ама не можах да издържа, просто не я харесвам и ме дразнеше много. Дано ШинХьето да я издържа.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Мар 13, 2018 8:13 pm

Аайй, аз много я харесвам И Хьори. Нали за тази от Family outing става въпрос.
Не съм гледала това предаване с нея.

А Шинито и Джи Соб май ще са двамата в предаването, няма да й е само гост. Дано имат гости като в повечето им такива предавания, че става по-интересно.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Мар 14, 2018 11:50 am

Да, двамата ще бъдат домакини. За гости не знам, но сигурно ще има, надали само двамата ще ги оставят, то иначе става любовна среща 471.gif
Пращам ти на лични линкчето за предаването на Хьори, щом й се кефиш, гледай. обичам те:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Нед Мар 18, 2018 8:01 pm

Джани [phone_crazy.gif] да ти кажа хабер, че подпуках едно сериалче и съм на средата вече, много ми харесва - ново е, ама е завършило скоро - I'm not a robot. Ужасно е сладурско и интересно! [girlpinkglassesfn.gif] Досега все го подминавах, защото си мислех, че е някаква фантастика, обаче не е! Много ми харесва, пробвай го, ако искаш нещо сладурско без да е лигаво. влюбена: Наистина си струва!
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Мар 20, 2018 4:44 pm

Оооо, и аз затова го подминавах до сега, но щом казваш, че не е фантастика, ще го погледна [newsm08.gif]
Онзи ден започнах Целувачите... Ама едва изгледах 1ви еп. срамежливко: Не мога да кажа, че е лош. Просто не е нещо за мен към тоя момент. Нали ме знаеш, че съм на настроения. А и шибания ми таблет се "такова" накриво и мога да гледам само във ВК, бокса и ютуб нормално. Зарибих се с една игра и тя направо разбива рам-паметта,явно е заради това проблема ми с гледането.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Мар 20, 2018 6:17 pm

Пресни-пресни снимки на Минчо с униформа
https://www.soompi.com/2018/03/20/lee-m ... -training/

Джани, за гледане ако не можеш от сайтове, зареди си приложението на viki, там текущите не можеш да следиш, защото са платени, но всички приключили са безплатни.

За Целувачите - първа серия си беше тежка, аз мисля, че те предупредих. Ама ти нали понякога гледаш драми, че даже и ти харесва да ревеш, та не мислех, че ще те стресира. срамежливко: После става смешно, после става любовно, сега не знам, ама се надявам да не го обърнат на сълзлива мелодрама, че няма да го изтрая. Иначе до сега е добре, но имам едно подозрение, което силно се надявам да не се оправдае, че иначе ще е ужасно клише, мисля: но си мисля, че в крайна сметка няма да е накъдето ни карат да си мислим, защото досега не е клиширана драмата изобщо.

За Робота - тя е жив човек, който се прави на робот само, но това се знае още отначало, така че не ти разкривам някаква тайна. Мноооого са сладки двамата главни! [girlpinkglassesfn.gif] А каква целувка дръпнаха, ще ти я постна да се насладиш на зад кулисите разтопяване: срам2:
Това ми е новото любимо сериалче, даже гледам откъде да си го сваля, за да си го имам да го гледам много пъти срам2:
Видео от : youtu.be
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Мар 21, 2018 11:08 am

Аййй, сладуранчо- бузанчо твой Минчо намигане: Вчера го видях в инста [newsm08.gif]

Не е лош Целувачите. Не казвам, че не ми харесва. Просто не му е момента за мен сега.
Ама то и след френския, корейските сега са ми като бебешко филмче по Baby tv срамежливко:
Яко целуфанче си ми постнала срам2:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Апр 03, 2018 10:04 pm

Що седиш и мълчиш и нищо не казваш??? зад врата: Пазиш в тайна, че твойто Бини ще участва в сериалче! Аааах тиии, криеш си го само за тебе, ама аз разбраааах! [smile3533.gif]
https://www.soompi.com/2018/04/02/hyun- ... om=seealso
Ще го снима в Гранада! Ако разбереш кога, кажи, че да ходим заедно да фенстваме зъбчо:
Спрягат ПакШинХйето за партньорка, ама аз силно се надявам да не е! домати:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Апр 05, 2018 8:00 am

[newsm44.gif] [newsm44.gif] [newsm44.gif]
Юхууу, моя убавец обичам те:
На Шинито и Джи Соб предаването им е започнало. Вчера мярнах в инстаграм снимки от официалното представяне. Аз бих се радвала тя да е партньорка на Бини, но едва ли.
Ти сега какво гледаш ми кажи. Аз нищо, че не гледам нищо. Много ми е инересно да чета размисли и страсти влюбена:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Апр 05, 2018 5:59 pm

Ама верно е убавец! [Mad_love.gif] Отива му леко поостарял - по-мъжествен изглежда и не е така хърбав. намигане:
Как така не гледаш нищо? И Булчето ли заряза? шок1:
И аз известно време нищо не гледах, ама сега наваксвам. Почнах няколко текущи - Switch мисля, че може да ти хареса - кримка е за един гениален измамник, който помага на прокурори да хващат престъпници. С Гън Сок е. Не вярвах, че туй момче може да остарее, ама е факт. Пълна промяна.
Освен това следя My husband Oh Jak Doo - той е сладурски за един селяндур-майстор на музикални инструменти и една гражданка-феминистка.
Целувачите малко ги позарязах, нещо не съм в настроение за тях, но ще си ги догледам по-нататък.
Бях почнала и един друг - The great Seducer, който уж бил правен по Опасни връзки, ама ми доскуча, щото главната е ужасно бозава и скучна с едни конски зъби. главният си го бива, даже ми заприлича на твоя УБинчо, ама с тая главна и тъпия сюжет няма шанс просто.
А освен това гледам два стари с превъртане и един тайландски също с превъртане.
Ако погледнеш програмата на Шинито, кажи как е. На описание много ми харесва.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот roslava » Сря Апр 11, 2018 9:51 pm

Здравейте момичета!!!! обичам те: обичам те: обичам те:
Как сте?Отдавна не съм влизала да си побъбрим. влюбена: Иначе съм в час със сериалите,но нищо не ме грабва като навремето,в момента следя от текущите My husband Oh Jak Doo,това е единственото което ми напомня на старите,главните много ги харесвам.
Куки, обичам те: светни ме за кой сериал пишеш на Ким Сон А?
Скрито съдържание.
За да видите скритото съдържание трябва да сте регистриран потребител.

Естествено и глеам Бегачите,чат пат и някое реалити предаване.
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Апр 12, 2018 9:47 am

Роси! обичам те: Добре дошла! Минавай по-често да си бъбрим!
И на двата ти въпроса отговорът е не.
Скрито съдържание.
За да видите скритото съдържание трябва да сте регистриран потребител.

Сериалът на Самсуната е Should we kiss first. Аз нещо го позарязах, че съм в едно особено настроение, но сериалът е много добър.
И аз гледам О Джак Ду - но с превъртане - не мога да гледам убийства и стресирана главна. А и нещо химията между двамата ми е под точката на замръзване, макар че са сладки.
Сега обаче почна един нов от режисьора на Любовната афера влюбена: - тоя го следя с настървение - страшно ми харесват главните като двойка и режисьорската работа е от класа - Something in the rain се казва или с алтернативно заглавие Pretty Noona who buys me food. С главната от Classic и Personal taste е. Тоя е задължителен за гледане! [newsm44.gif]
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Апр 17, 2018 6:01 pm

хай:
Тая сутрин още с първата глътка кафе, решавам да пиша тук и в един момент ми забива таблета и всичко отива по дяволите [newsm68.gif] И като ми тръгна накриво деняяя нерви 2:

Роси влюбена: Рядко минаваш срамежливко:
На два пъти идвах до Сф наскоро, но съм за по няколко часа и не съм сама... Идея си нямам кога ще успея да го направя за повече време, но ще ти/ ви пиша при възможност.

Джани, Булчето го гледам с превъртане, щото нещо забиха в тъпотата, че и драма на моменти, но още не съм се отказала.
The Great Seducer го загледах преди да го споменеш в поста си. Най-вече заради главния, но си останах с първа серия за момента. Не, че е лош...
Продължих си с повторението на Венерата с Мин А, но стигнах до катастрофата на Кочиним и се скъсах от рев на сцената в болницата и днес нещо не ми се гледа той...
Иначе видях нови свимки на моето момче Ким У Бин и изглеждаше много добре. Дано вско лошо е минало и отново да ни радва от екрана обичам те:
Аз пак наблягам на четенето като не ме грабва нищо за гледане. Подпуках поредицата на Сюзън Елизабет Филипс- Чикаго старс и много им се радвам.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Апр 18, 2018 12:32 pm

Ами Джани, то и ти толкова разреди минаването насам, че явно ти е ръждясала връзката :) По-често наминавай и няма да блокирва [newsm08.gif]
Много е добър тоя новия за каката - романтиката се сипе на талази! Толкоз скиншип в друг сериал не съм виждала. Ето, виж:
Видео от : youtu.be

А другият, кримката дето я следя Суич - през цялото време не мога да спра да виждам вместо ГънСока, твойто УБинче в главната роля! Просто тоооолкова щеше да му пасне! [kz2vx9.gif] Жалко...
Роси, ти гледаш ли Something in the rain? А гледа ли оня за роботката I'm not a robot? Той беше мнооооого сладък!
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Апр 19, 2018 3:25 pm

Омо! шок1: Някакъв известен журналист бил казал, че скоро ще избухне нова бомба за любовен скандал на корейска звезда. По форумите спекулират кой ли ще е това, предполагат главните от Каката, дето купувала манджа, други казват само каката, но не с малкия, ами със СоДжиСоб...
Викам само да не са ни набарали с Минчо, че тогава ще се наложи набързо да си сменя фамилията на Ли 471.gif
Джани обичам те: за Great Seducer забрави - той удари рейтинга в земята - най-ниския през историята! Наистина е много зле, няма смисъл да го гледаш, нищо че главният е пич. домати:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Апр 19, 2018 5:00 pm

Оффф, яяя, да не са ме издебоцали мен и ... [newsm08.gif] Айде, ще поживеем, ще видим 471.gif

Нали ти казвам, че след така реалистичния френски сериал пък хептен нИ моА да се спра на нещо корейско срамежливко:
Честно ти казвам, само заради тебе ги заглеждам, но нищо от новите не може да ми задържи интереса и повтарям стари тръпки сафие:
Сон Йе Джин май се казваше главната от Класик. Мнооого я харесвам и ще го видя тоя сериал с нея [girlpinkglassesfn.gif] М/у другото, нея отдавна я спрягат със Со Джи Соб. Да видим мисля:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Пон Апр 23, 2018 1:05 pm

Айгуууууу, супер много съм щастливааа [newsm44.gif]
Току-що видях в инстаграм, че моята любимка Шинито официално е потвърдила участие в новата драма на Бинито ми [newsm44.gif] [newsm44.gif] [newsm44.gif]
Айде, дано не е поредното разочарование от новите...
Ама заради тях ще се прежаля 471.gif
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Пон Апр 23, 2018 9:11 pm

Щракам си аз каналите и стигам до AXN и какво да видя [newsm08.gif] Един любимец- Даниел Хени в Престъпни намерения зад граница. Че и епизода сниман в Сеул. Интересен прочит на "сблъсъкът на култури" ако мога така да се изразя.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Корейско кино