ASI-BG.COM • Виж темата - С Любов за Азия

С Любов за Азия

Re: С Любов за Азия

Мнениеот kukuryak » Вто Юни 05, 2018 2:44 pm

стена: 471.gif Тия от уока са тотално ненормални. Поне според мен. И аз го почнах с големи надежди, ама нито манджите ме кефят, нито историята. Чанг Хьок тук е тотален дебил. Неговата банда и те са големи идиоти. А за коня да не говорим. Няма да го догледам.
По-добре виж Suits - той е доста добър.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Юни 07, 2018 10:25 am

Ох, тъкмо стигнах до момента с коня в града, а тя с екипа за фехтовка шок1: стена: нерви 2:
Но си викам, айде, няма да се отказвам толкова лесно луда:
Мен пък точно бандюгите най-ме радват в тоя сериал влюбена:
И понеже в последствие разбрах, че е текущ, изобщо не му бързам.
Снощи загледах първи епизод на Шеф Ким [newsm08.gif] Не беше зле като за начало мисля:

Нали излъчиха по БТВ ЛпН и сега го повтарят по БТВ Лейди. Загледах, по-точно заслушах го малко. Ама как са го орязали [smile3511.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Юни 07, 2018 11:25 am

Оооооо, Шефът и Ким писанг! [Mad_love.gif] Предполагам, че за него говориш? С Минка бившата на Минчо? Обожавам го това сериалче! влюбена: Дано не го оплескат докрая! Мисля, че ще е много добро! [newsm44.gif]
Чакам да видя сега как ще го подлуди секретарката и ще го мъчи на бавен огън! Ха на бас, че ще му съсипе нафуканото самочувствие на тоя с голямото ЕГО! Пък той нали го хвана състезателния дух, сега ще се бори да я свали, ама не мисля, че тя след като десет години му е сменяла нааканите гащи ще си падне по него, колкото и да е "перфектен" в кавички хахаха! 109: Той може да се влюби в нея в някакъв момент, но ми е невероятно тя да му отговори на чувствата, просто щото му познава прекалено добре лошите страни и липсата на всякакви добри, поне както видяхме засега. Тоя мухльо освен пари друго няма какво да й предложи стена:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Юни 07, 2018 11:40 am

Май съм се объркала. Аз си мисля за Секретарката Ким, който сега започна, а ти каза Шеф Ким, а това беше друго. А, и той беше як - голям идиот! Само това си спомням - кефеше ме какъв е тотален хахо и не цепи басма на никого! Либоф нема там.
Ама почни тоя новия за секретарката - ЖЕС-ТОК е! игра:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Юни 07, 2018 7:32 pm

Давай нещо с превод на Бг... Не ми се гледа с други букви сега срамежливко: А и така ми е по-удобно, защото гледам на работа на телефона основно, докато скучая на моменти и вибокса е перфектен в случая срамежливко: Трябва да погледна из абонаментите ми там. Имаше някой, който качваше и с английски буквички.
На инглиш може да си продължа мацката от Класик [newsm08.gif]
Оф, този с бившата на Минчо и той не изглежда зле 471.gif
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Юни 07, 2018 11:18 pm

Мииии, Джани обичам те: , не знам кой има превод на БГ, мисля: аз нали само на английски гледам. А, веднъж и на испански, като закъсах за субтитри 109: Къде разбирах, къде не, ама важното е, че изгледах сериала [newsm08.gif]
С българския много се бавят домати:
Класичката още не съм я догледала, че нещо съм в период, в който не ща да гледам романтика 471.gif Иначе беше много хубав сериала, чакам да ми дойде настроението и ще го догледам.
Този на бившата на Минчо, ака. буля Хилърица, ще ми стане фаворит - на това ми мирише, че ще пада голям хил на него! И ще има изненади, щото иииич не ми е ясно как ще ги залюбят тия двамцата - той е толкова влюбен в себе си, че няма как да хареса друг луда: А тя като я гледам, на няколко пъти едва се въздържа да не го удуши... Може пък отмъщението й да бъде да се ожени за него и цял живот да му го връща за психическия тормоз през тези десет секретарски години мисля:
Ама доколкото разбрах ще го превеждат на БГ, май са го почнали даже, така че следи, и може и с БГ букви да го гледаш текущо.
Иначе за пореден път да кажа, че много ти препоръчвам Костюмарите с оня от Джентълмените. Не е любовен, адвокатски е.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Юни 11, 2018 10:31 am

Джани обичам те: гледам един стар сериал, тоест повтарям го, но толкова да съм го забравила, че наистина абсолютно нищо не помня - много ми е интересно с кого ще завърши главната - все едно за пръв път го гледам. I need romance 2. Вярно, че бяха съвсем различни Романтиките. Що горещи сцени има, чак невероятно, че е корейски сериал, ама си има и корейските елементи, не може без тях.
Като цяло ми харесва, ама тоя главния голям тапир! Толкова серии вече така я мъчи главната, че ми иде да го прасна с някоя дебела книга по тъпата кратуна! Накрая сигурно ще изкарат някоя супер важна и мъчителна причина защо не ще да й каже, че я обича и я иска. стена:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Юни 11, 2018 2:14 pm

Ауууу, не знам къде ми бръкна тоя сериал, ама голям рев! [lbyegirlwr8.gif] Още не съм го свършила - всяка свободна минута гледам, но наистина нищо не помня, все едно за пръв път го гледам, всичко ми е изненада. Как може толкова да забравя, не знам мисля:
През цялото време имаше някаква атмосфера на обреченост, голяма и силна любов и жертва, сега се разбра каква е била причината, че не е случайно. Много ми е тъжно! [28303_666.GIF]
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Съб Юни 16, 2018 9:47 am

Ооо, от Романтиките, 2ката и на мен май най- много ми хареса, но изобщо не се сещам в момента за какво иде реч срамежливко: Първата я започнах, но не ме грабна и бързо я зарязах, а за третата част не се сещам. Ако погледна резюметата, ще се сетя.
Забелязах из групите във фейса, че не само аз се мъча да продължа с корейското...
Хубаво бях започнала да си повтарям аз Шити Хънтъра и Хилюя. Да взема да си продължа с припомнянето. То от толкова изгледани неща сякаш ми е почти за първо гледане 471.gif
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Предишна

• Advertisement

Назад към Корейско кино