ASI-BG.COM • Виж темата - С Любов за Азия

С Любов за Азия

Re: С Любов за Азия

Мнениеот kukuryak » Пон Юли 09, 2018 12:12 pm

Как си, Джанке? До къде стигна?
Аз запецнах на тринайста, три пъти я спирам и почвам, много се ядосах на тая! нерви: Не изглеждаше толкова тъпа и безмозъчна гъска! зад врата: Ама не стига, че зад гърба на Джуни се уговори да се срещне с "баща" му, ами и той като ги хвана на местопрестъплението, вместо да отиде с него да го успокоява, тъпата овца тръгна с баща му!!! 106: Въпреки че видя колко е разстроен и чак й крещи! Мърла! не не: Това ми било любов! За втори път се дъни яко! За какво отиде на сляпата среща, дето майка й я натика!? То бива безхарактерност, ама чак пък толкова! На всички иска да угоди, с всички иска да е добре, ама то така не става! Трябва да се бори за любовта си! Сега пък с баща му иска да е в добри отношения... [smile3511.gif]
А тоя "баща" да не го почвам! Егати наглия непукист! И си мисли, че има някакви права! нерви: Може ли толкова години да не се заинтересува от децата си! Както се видя, знае телефона на приятеля си - другия баща, оня му се израдва, че го потърси сега, значи ако е искал да знае, можел е дори тайно да му се обажда да научава как са и имат ли нужда от нещо! Хич не е опрял до главната да го информира как били! Просто не се е интересувал! Не понасям такива хора! Сега идва и очаква всички да го третират с уважение и почит, все едно ни лук ял ни лук мирисал! Без съвест! Направо съм бясна! 106: нерви:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Пон Юли 09, 2018 5:37 pm

Ами, честно казано, малко трудно ми върви Дъждеца срамежливко: На моменти ми е твърде бавен и лежерен, и в комбинация с дъждовното време ми идва в повече... сега си пуснах 7ма серия, но явно не съм на кеф за него към момента . От видяното до сега напълно разбирам вътрешната й борба и действията й, но както описваш това с баща му, явно и аз ще мряцам и вряцам като стигна до там.

Секретарката е малко по-динамичен. Баткото се появи, но какъв беше този кошмар. Нали МиСо е била с Шефчето като са ги отвличали?
Тоя ще го подкарвам на английски, че ми стана интересно, но за Дъждеца ще си чакам чинно бг превода засега.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Юли 10, 2018 10:05 am

Джанке обичам те: радвам се, че секретарката ти харесва! Да, с шефчето е била при отвличането, но всъщност братока се е чувствал виновен за отвличането, защото той бил казал на малкия да го чака там, откъдето го отвлякла оная, и заради това чувство за вина си създава лъжливи спомени от разказа за отвличането, че той е бил отвлечен, така го обясняват в мангата. Така че той не е наясно, че лъже без да знае. Родителите знаят, но не казват, защото се страхуват че двамата братя отново ще изпаднат в шок, депресия и т.н. ако си върнат спомените. Както сега стана с Мисо, като си спомни за жената с червените обувки и припадна от ужас в десети епизод. Тая жена май се е обесила, двете деца са видяли и момчето се опитало да предпази момичето, като му казало, че това е просто голям паяк - от там страхът й от паяци...
За Дъждовните - само в 13 епизод бълвах змии и гущери. В 14 всичко е ок, сдобриха се след доста емоции. Обаче продължавам да твърдя, че беше супер гадно от нейна страна да се бърка в отношенията му с баща му. И след като се сдобриха, щото той я обича страшно много и клекна, тя използва това и насила го накара да стане на нейната, да отидат да изпратят баща му на летището въпреки всичко. Насила прошка не се дава. Нито веднъж този човек не му се извини, не го помоли за прошка, не го попита как е и има ли нужда от нещо. Човек, който зарязва децата си какъв баща е? Разбра се, че всъщност май и майката бил зарязал и три пъти се бил женил, сега имал малко дете от последната и него си го гледа, но брата и сестрата са в десета глуха. Сестрата като й беше станало много тежко му се обади по телефона, ясно беше, че изключително рядко го прави, защото не е добре дошла, обаче тя в тоя момент наистина имаше нужда от подкрепата на баща, а идиота й затвори телефона, не можел да говори, щото бил с детето си!!! Думи нямам! Толкова ми стана мъчно за нея! И тоя човек очаква като се появи изневиделица след толкова години за един ден да го приемат с отворени обятия! Ами то така не става! Поне едно извинявай да беше казал! Ама не!
Но главната явно заради някакви корейски културни норми държеше да са в добри отношения с тоя човек, затова наложи своето си на главния. Оня си замина за Америка и сигурно вече няма и да чуят от него, само дето мина да разбуни духовете. Да видим сега какво ще стане. Главната се опълчи яко на майка си, това вече много ми хареса как най-накрая я постави на мястото й и й каза, че това е нейният живот и нейните решения и тя няма право да й се бърка с кого да има връзка. Опълчи се и на работа на онези мазници, дето я опипваха. Там завъртяха проблема сега, като гълъбчетата са добре вече и си гукат, проблемът сега е на работа. Такива интриги се плетат, голяма гадост! А оная колежката й мъти водата и зад гърба й прави мръсно. Нашата й каза: Това сега за отмъщение ли го правиш, че ти отмъкнах Джуни, или просто си кучка? Еееей, как ме изкефи като я затапи така! Оная само мига на парцали. Голяма гаднярка се оказа!
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Юли 10, 2018 10:43 am

Абсолютно съм съгласна с теб по въпроса за бащата, въпреки че не съм стигнала до там! Ненавиждам такива плужеци зад врата:
От колежката й го очаквам, както очаквам всичко от майка й.

А в Секретарката, Чансунг от 2РМ в каква дразнеща роля еее [smile3511.gif] Ако бях на мястото на новата секретарка щях да му направя отвор в черепа с токчето, за да се изпарява надувщината му от там зад врата: Със сигурност ще се залюбят до края, то с знае стена:
Бавно и мудно ми вървят и двата сериала, но ги продължавам, де срамежливко: Не са от онези, които да ме накарат да ги изгледам на един дъх, както доста пъти ми се е случвало, но малко или много съм любопитна да видя какво ще стане до края.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Юли 10, 2018 4:03 pm

Айгуууу [smile3511.gif] Ама тоя бившия на Джина в Дъждеца всеки път като го видя искам да го изкормя сафие: Тъкмо догледах 7ма серия. Ама тоя може ли да е такъв боклук [smile3511.gif] Хем си вя пишката къде ли не, хем се прави на ощипан и иска извинение, моля ви се, и то от баща й зад врата: Начииии, колкото и да го бият такъв, все ще му е малко!
Бащата ми напълни душичката, как застана зад дъщеря си и я подкрепи пред тоя мазньок! Милия, чак се напорка почти до кома, сигурно от тревоги, какво ще стане като разбере жена му луда:
Джуни също много ме изкефи с реакцията си като слушаше записа на Джина със заветното "обичам.те".
Реакцията на братчето и държанието му напълно нормални, но и той видя, че ще удари на дРЪво, ако им се опъва и поомекна влюбена:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Юли 10, 2018 9:50 pm

Хаха! Всъщност не можа да си я развей точно където искаше, Джина нали му скрои оня номер с червилото и чорапогащника и не го огря с младото маце :Д Мнооооого як номер беше, страшно се изкефих на Джина тогава!
Ама чакай, още ще има да го плюеш тоя боклук! Да видиш какво ще направи... 106: [321.gif] Ужасен е!
А брата на Джина много ги подкрепя влюбените, ще видиш как ги защити пред майката и какъв броманс е с главния - много ме радват двамцата приятели! срам2:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Юли 12, 2018 2:09 pm

Тия дни нямам много време за гледане, че захванахме едни ремонти [smile3511.gif]
Това с любовницата беше много яко, но не мисля, че само са се държали за ръчичка. Аз останах с впечатление, че той е имал известно време връзка с оная и даже май искаше да се раздели с Джина и да живее с тая мисля: Както и да е, де! Колкото и да го бия тоя, все ще му е малко 106: Ще го видя какви ще ги натвори по- натаък.
Братчето е сладурче той. Може и да не му допадна първоначално мисълта Д&Д да са заедно, но не се и съмнявам, че ще е до тях влюбена:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Юли 12, 2018 10:04 pm

Аааа, на мен ми се видя, че това щеше да им е първия път на бившия и младата мацка, тя се правеше на пияна, а той беше решил да я води у тях ясно за какво. Ако не им е било първия път няма за какво тя да се прави на пияна. Това е моето тълкуване на сцената. Иначе я е свалял отдавна.
А виж какво става със секретарката и Шефчето [Mad_love.gif]
Видео от : youtu.be
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Съб Юли 14, 2018 9:48 am

Охооо срамежливко: Напредват и тия двамцата. Не съм се отказала да гледам. Просто нямам много време тия дни, но ти пиши, защото ми е интересно намигане:
За онзи плужек и забежката му не споря. Явно се бъркам.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Юли 16, 2018 11:45 am

Още не съм го довършила Дъждеца, но малко ми остава. За сметка на това пък започнах един нов, очертава се историческо-епичен и май няма да е с хепиенд, ама айде, от мен да мине, ще се прежаля, щото картините са невероятно красиви! Mr Sunshine.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Юли 17, 2018 4:15 pm

Джани, видях новинка за У-Бинчето ти. Минал е успешно лечението, но му трябва още дълго време, за да се възстанови напълно. засега не се знае кога ще започне пак да снима.
https://www.soompi.com/2018/07/16/kim-w ... us-return/
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Юли 19, 2018 7:25 am

И аз видях ъпдейта за състоянието на У Бинчето влюбена: Нека бъде силен и да пребори болестта, и да ни радва от екраните.

Малииии, сега мярнах клипче от Секретарката у фейсо [new_shocked.gif] "Да падааат дрехиии и задръжкииии" [Mad_love.gif] Уфф яяя, днес се прибирам към Търново и дано ми поостане време да наваксам [newsm08.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Нед Юли 22, 2018 2:36 pm

Охооо, падна, всичко падна, и ризата, и блузата, гореща нощ беше, явно добре се е представил главния, щото сутринта той докато сладко си нанкаше още главната ошетала и закуска приготвила, само баница липсваше луда:
За дъждовните - приключих ги, хепиенд.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Предишна

• Advertisement

Назад към Корейско кино