ASI-BG.COM • Виж темата - С Любов за Азия

С Любов за Азия

Re: С Любов за Азия

Мнениеот kris_run » Чет Сеп 06, 2018 8:14 pm

[newsm44.gif] [newsm44.gif] [newsm44.gif] Режисьорът на сериала веднага се похвали с новината в Инстаграм срам2:
Сериалчето наистина си заслужава и то много. И крими елементът е направен мноо добре, и образите са така реални, че чак ме кефят. Те сигурно спечелиха тая награда в Корея, щото сега в 6ти сезон имат и размяна на телата [smile3532.gif] Още не съм гледала епизода, но като го излъчваха във Франция, гледах снимки [newsm08.gif]
Почти изгледах Дъждеца, но тия дни съм доста натоварена емоционално и реших да отложа последните 2 серии за другата седмица, евентуално. Бях го замразила, но в началото на седмица пак го започнах и в един момент ми дойде в повече. Бащата, хем така, хем онака беше и чак толкова не му се ядосах. Някак опитах да подмина образа му, въпреки че именно той беше катализатор за много трудни моменти. Сестрата много ме ядоса. Отлично знае на какво е подложена Джина и се запъна като магаре на мост. Джуни си го изстилеса, миличкия срам2: На любимата ли да угоди, на сестра си ли, на всички останали ли стена:
Майката, тоталния боклук тая, бееее 106: Как гони детето си очички: Ама иначе за тяхно добро го правела. Аааай сиктир! Н била търсела материалното, ама искала да живеят по-добре от нея. Направо не я дишам тая. Че и в Секретарката се мярна, и там да отрови момента я взели дявол: Инего още не съм догледала, но ще наваксам. Поне се радвам, че се изясниха нещата около отвличането и Биг Боса направо кърти с отношение 471.gif Сладкишони обичам те:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Сеп 10, 2018 8:33 am

Джани обичам те: радвам се, че си пак на линия и гледкаш любимите корейски сериалчета!
Аз Дъждовните нали помниш за колко дълго ги бях замразила - последните серии наистина бяха мъчителни и за мен. Но щом само две ти остават, ще ги изгледаш, ще издържиш. Майката до края беше дразнител, чак накрая като с вълшебна пръчица я пооправиха да замажат положението.
За сестрата аз я разбирам. Все пак брат й е на първо място, тя за него мисли - грижила се е като майка толкова години за него, няма как да не го ожали, че ще трябва да търпи издевателствата на оная змия за тъща!
Аз чакам да видя ще почнеш ли да плюеш главната. Ако помниш аз много й бях набрала по едно време.
Да ти кажа новина! Нали помниш, че Ерик хич не го харесвам, е сега взех, че открих сериал, в който ми харесва! Остриган е кат рапон, ама е млад и зелен и не ме дразни с мутрата си домати: Korea secret agency се казва сериалчето, старичко е, засега ми е смешно, съвсем в началото съм.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Сеп 11, 2018 7:56 am

Ооо, аз съм го гледала, но не го помня много добре. Голям шемет е там Ерик [smile3532.gif] Аз си го харесвам много срам2: Сега като се ожени да го видя, дали пак ще участва в нещо интересно, или ще се забие в девета глуха.

Миналата вечер пробвах да изгледам 15та на Дъждовните, но я изтраях 10ина минути. Не съм на кеф за него нещо тия дни. Сестрата я разбирам изцяло за това, че поставя брат си на първо място, но някак наникъде го вкараха това, защото уж познаваше и разбираше приятелката си до един момент и после въпреки това изведнъжсе обърна в противоположна посока. Главната също много ме дразни на моменти, но после като се замисля я разбирам, защото се опитва да угоди на всички, напук на себе си. Харесва ми, че се премести и реши да мисли за себе си сега. Друг е въпросът, че така ще нарани Джуни, но и той не е прав в решението си да бягат от проблема, както прави винаги, защото всичко се трупа вътре в тях и това не никак на добре.
Интересно ми е, какво ще стане с проблема в работата й. Много ме дразнят какви безхарактерни кухи лейки са някои нейни колежки...

Пробвах се с епизод от Уайкикито, но там съм стигнала до раздялата на главния с приятелката му и ми дойде в повече лигавщината, та започнах епизод от едно турско сериалче, което следя (Ранобудна птичка). Свежо, лятно, цветно, пълно с емоции и смях обичам те: Препоръчвам ти го за разтоварване.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Сеп 11, 2018 9:34 pm

Ооох луда: ще се пукна от смях с турците в Птичката луда:
Колко вида вегетарианци имало луда: че и веганите като туриш [smile3532.gif]
Забравих, как се наричаше този, който яде само плодове и зеленчуци, които са паднали, а не набрани мисля: Паднах да се хиля как лазиха цял ден трима шемшовци в една градина да търсят паднали ябълки и какво ли не направиха, да падне някой плод [smile3532.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Сеп 20, 2018 2:39 pm

Джани, почнах тоя турския, който си препоръчала - вярно е лекичък, с главната от Ягодките.
Ама какъв офииис! Те там всичко друго правеха, само не и да работят! Скелети, топки, скейтборди! луда:
Ще пада смях май! Мерси! обичам те:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Сеп 20, 2018 9:02 pm

Искрено се забавлявам с тях луда: 11 епизод завърши много якооо срамежливко:
Главната е точно от Ягодките. Аз я гледах и в Стая 309. Там с главния ббяха страхотни срам2: Но и тук са перфектен тандем с Джан срам2: Него за пръв път го гледах в Любов на инат. Споменавала съм ти и него преди време, но него го спират на 32ра серия без да има финал. За моя изненада, съвсем случайно наскоро видях, че са започнали да го излъчват по БТВ.
Продължавай да гледаш Птичката [newsm08.gif] Джей Джей и Санемси са ми фаворитите, ама Джан Дивииит, ооох, Джан Дивииит 471.gif [smile3532.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пет Сеп 21, 2018 12:39 pm

Джани обичам те: , снощи не можах да спя и тая сутрин осъмнах със сериала. Ама честно да ти кажа го карам по диагонал с мишката и съм докъм пета серия вече. Сори, ама още преди края на първа серия му лъснаха слабостите. домати: Никой от второстепенните не ми харесва, а главната ми е като някакво бледо фалшиво копие на червенокосата секретарка от ЛпН, просто няма как да не ги сравнявам. Там второстепенните бяха всичките такива невероятни образи, дори и лошите. А тук са ми едни бозави. Главният ми е прекалено набабанчен и не ми харесва как маниерничи - едно към едно копира играта на Киво от последния му сериал, дето е брадат и все намига дразнещо.
Като положително ще кажа, че има някаква азиатска нишка в сериала - като се почне от стайлинга на първата им целувка с кокчетата на тъмни силуети изглеждаха точно като излезли от корейски сериал :Д И като се продължи във всичките им иди-си-ела-си сцени. Ахааааа да се целунат, ама все не става. Ще има ли втора целувка преди 10 епизод изобщо?
Та сериалът текущ ли е или вече е завършил? Да знам дали да го продължавам.
Липсва ми ЛпН и невероятните главни там. Тези тук имат химия, не е като да нямат, ама тя много тъпа и наивна го играе, а пък той прекалено железен и прекалено рано хлътна. Ееее, къде е Баро, до последно да ни държи на тръни харесва ли я, не я ли харесва, ще й признае ли, няма ли... [kz2vx9.gif]
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Съб Сеп 22, 2018 11:06 pm

Чочкааа, мен си ме кефят много на този етап и си ги гледам с кеф [newsm08.gif] Текущ е сериала, но започна през лятото, а сега се завръщат на екран силните им сериали и ще видим до къде ще го докарат.

Сега мярнах във фейса тийзърче на новия сериал на моите любимци- Хьон Бин и Шинито [girlpinkglassesfn.gif] Ще чакам с нетърпение да ме светнеш като започне сделка:

Дъждеца още не ми идва кеф да го догледам. Секретарката Ким я докарах до към 14 еп.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Сеп 25, 2018 10:32 am

Джани обичам те: права си, не е лошо сериалчето, просто бях в ужасно настроение като го почнах, а и наистина ми напомняше за ЛпН и постоянно го сравнявах, ама то разбира се не може да се мери с него домати:
Продължих го и играта на главния се оправи определено, като спря да имитира Киво луда:
Ти кажи сега ще има ли друга целувка и кога??? чудене:
Аз продължавам да правя паралели с корейските сериали - сега пък имаше и спортни състезания и мотивационни тиймбилдинги, ама баш корейско е! луда:
Иначе тоя корейски сериал, за който ме питаш, ще почне чак декември. А сега в сряда почва един криминално-романтичен със СоДжиСоб.
Аз гледам една корейска приказка, доста ми е забавна - за най-старата мома в Чосон и как й се падна баш инатчията принц луда:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пет Сеп 28, 2018 1:07 pm

Джани, на десети съм. До кой са излезли с превод, да знам дали да търся?
Попиках се от смях за вегетарианците и онези, дето събираха плодове от земята - ама какъв инат тая ябълка беее! Не ще и не ще да падне! [smile3532.gif]
А после актьорът как се подриска от толкова сок :Д [28326_842.GIF]
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Нед Сеп 30, 2018 8:26 pm

На бг ги има до 12ти еп, снощи излъчиха 13ти и тъкмо го изгледах на руски [newsm08.gif]
Целувка има и май беше в края на 11ти еп.
Мен започват да ме дразнят с това зацикляне сега с това за тайната на Санем и Емре... Почват се нервите, както в ЛпН- "ще каже, няма да каже" нерви 2: И съответно бягането от него и към него, ако ме разбираш стена: Ей това тъпчене на едно място много го мразя като му дойде момента.
Джей Джей и неговите истерии ме сбъркват от смях (в повечето случаи).
Родителите на Санем са ми много сладки влюбена: Голяма любов при тях срам2: Дай Боже всекиму влюбена:
Интересно ми е накрая на кого ще дадат Лейля сценаристите мисля: Хем ми се иска да е на Касапчето, хем на Емре. И в двата случая ще е яко. Касапчето си я люби от балдър години и тя вече започна да се замисля нещо, но пък от друга страна след време като се разбере за машинациите на Айлин, не мисля че Емре ще остане с нея. Май ми се иска да извъртят така нещата, че Лейля да завърти истински главата на Емре, а Касапчето Осман да се издигне в актьорските среди и да срещне голямата любов, защото в един момент ще има нужда и от нови образи.

И аз в началото негодувах срещу прекалената показност на Джан в играта му, но като се замислих над ролите му (това е третият сериал с него, който гледам и втори, който следя редовно) си го приех набързо. Чела съм и как се готви за всяка роля, и никак не ме учудва начина му на игра тук. Просто иска да придаде душа на образа си и да отличи всеки един изигран досега. Във всеки има по нещо ново.
Отдавна спрях да сравнявам всеки сериал с ЛпН. Просто се опитвам да приемам всеки с това, което показват и искат да ни кажат. Замислям се и за Баро мисля: Честно казано с грим и пред камерата и двамата са мноооого горещи пичове, но в реалността като го видя Баро един подпухнал и мърляв чак ме отвращава на моменти. Джан ( така се казва не само в сериала, даже има и заигравка с името му в 12та серия- Джан Яман) почти няма разлика с външния си вид в сериала, в списания и прочее, и в живота извън снимачната площадка.
Замислям се, дали да не погледна вампирския сериал на Елчин, че гледам го превеждат и на бг, но още не съм събрала смелост сафие: Ще чакам новият й проект. Доколкото разбрах е подписала за сериал с Къванч, а и второрстепенните герои също са много готини срам2:

От Дъждеца ми остава малко от 15та серия и финалната. Майката искам да я начупя цялата и завиждам на спокойствието на всеки един около нея. Аз такова чудо не бих търпяла в живота си. Яд ме е на ДжинА, но същевременно я разбирам във всяко едно отношение. Може би, защото съм преживяла нещо подобно и съм постъпвала подобно. Джуни също го разбирам, но и на него ме е яд малко. Прекалено много таи в себе си. С времето единственото, което държи на ниво една връзка, според мен е диалога. Колкото и да е трудно за единия, или дори и за двамата, няма ли диалог, всичко отива по дяволите.
Признавам си, че искам да видя, какво ще стане с казуса за сексуалния тормоз на служебното място. Явно е наболял проблем в Корея, за да го засегнат и да му обърнат внимание. Очаквам адекватна развръзка относно това, иначе ще се разочаровам!

Сигурно няма да те учудя, но си повторих Кавалерите тия дни и сега започнах Тайната градинка пак [newsm08.gif] [girlpinkglassesfn.gif]
Малко съм в такъв момент, че имам нужда от нещо такова, а и ме беше лепнал шибан вирус тия дни очички1: 2 дена с температура и бях като парцал, та Дъждеца не мога още да го довърша. От Секретарката Ким ми останаха май 2 епизода, но ще изчакам да го преведат.
Оооо, видях, че има бг превод на първите 2 епизода на новия сериал с Джи Соб и ше ги погледна задължително [newsm08.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Окт 02, 2018 8:30 pm

[257.gif] [new_shocked.gif] [257.gif]
Току- що видях новина, че актьора, който играе Боран в Йени Гелинката и тази възрастната, дето играе първата жена на Календер се били залюбили на снимачната площадка напушване: не не: 107: :) [hoernichtzu_snoozer.gif] [question.gif] шок2:
Оооох, нИ моА вечИиии шок1:
Последна промяна kris_run на Сря Окт 10, 2018 3:10 pm, променена общо 1 път
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Окт 10, 2018 3:04 pm

Айде, да ни е честито [newsm44.gif] Елчин ще си партнира с Къванч. В очакване на официален постер сме, вчера са правили снимки. Сериалът ще е крими, той ще е полицай, а тя ще има дъщеря, но май мъжът й ще е кофти тръпка и явно така ще се залюбят с Къванч. Очаквам с нетърпение!

Баро се завръща също, но снимките на новия му сериал започват през ноември, а излъчването е определено за януари. Партньорка ще му е Синем Кобал Имирзалъоглу. Още през лятото се разбра като ги изловиха по двойки на яхта, но вече уж е официално. За мен тя е рус вариант на Елчин, прекалено много си приличат с нея и той като го гледам май още лежи на славата от ЛпН. Елчин от друга страна ме кефи супер много как бяга от клишета и познатото, и се хвърля постоянно в нови предизвикателства.

Сега залягам на 5та серия на Териус. Не е нищо особено, но го загледах и ще се опитам да продължа. Поне го превеждат на бг. Со Джи Соб остарял видимо домати: Главната същата шматка като в Добре дошли в Уайкики (дано не бъркам актрисата). Пича от Секретар Ким сега като "прилежна домакиня и детегледачка" много ме радва [smile3532.gif] Изкефиха ме, по какъв начин намериха децата чрез социални мрежи чудене:
Тия дни се чудех, какво от вече гледаното корейско да си повторя, че новите нещо трудно задържат вниманието ми. Градинката и Кавалерите ги повторих за N- ти път. Брачния договор си повтарях. Бях започнала повторение на Хилърчето и Шити Хънтъра, но спрях. Ще ги продължа по-нататък. Искаше ми се On the way to the airport да си повторя, но го няма във Вибокса, дори и при тези, които качват на английски, а на таблета много ми прекъсва на други страници. И Секретар Ким не мога да си догледам стена: Ще продължа с мисленето по въпроса мисля: луда:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Окт 24, 2018 3:00 pm

Джани обичам те: ти нещо зачезна, но аз ще поддържам влага в темичката 471.gif

Птичките поразбуниха духовете и ми поразмина, че нещо взех да им се нервя, че ще влачат тайната като в ЛпН [newsm08.gif] Последните 2 еп нямам време да ги гледам, но подразбрах какво ме очаква от Инстаграм, че то душа не трае [smile3532.gif] Тя сценаристката е била тази на ЛпН- Мерич Някояси, и явно щяха да откарат още бая серии с тайната, но я сменили и се позавъртяха нещата. Ами то няма смисъл да се тъпче на едно място. Толкова сюжетни линии има, че могат да ги развиват спокойно и пак да има интрига.

Иначе си гледкам Териус при корейците [newsm08.gif] На моменти се дразня, но още не съм се отказала. Не съм гледала много неща с Джи Соб и като цяло не ми е сред любимците, но в общата картинка не е толкова зле домати:

Чакам с огромно нетърпение сериала на Моят Хьон Бин и Шин Хье [newsm44.gif] Още повече, че вчера прочетох, че той се разделил с онова кречетало Канг Со Ра [newsm44.gif] [newsm08.gif] [newsm44.gif] [newsm44.gif] [newsm44.gif] [newsm44.gif] Ама Иииич не ми харесваше тя за него. Шинито не я знам и тя, дали не е оставила нейния Убостник (даже и не го помня кой беше, ама помня, че не го харесвам). Да го оставя и да взима батко си Хьон Бин 471.gif плезене 2:

Хонг Ки и той снима нов сериал. Като гледам пак ще е нещо леко и романтично, та да видим сафие:

Загледах Скъпи мои приятели, заради Чо Ин Сонг, но много ме натовари и го зарязах още на 1ва серия. Изключително много ми въздейства тъгата при възрастни хора и не можах да понеса и до средата на серията.

Още няколко мои любимци започват нови проекти и ще следя за инфо влюбена:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Ное 12, 2018 3:37 pm

Джани обичам те: завърнах се.
Почнах да наваксвам с Птичката. Попиках се от смях Джей Джей като научи кой бил Албатроса и като хукна да гризе дърветата и се цопна у басейна [28326_842.GIF]
А оная Колежката големи лафове вади - ама наистина се разревожих, но не ми личи заради ботокса 109:
Териуса става ли? Аз на Соба не съм му фенка, само в къщата с Пак Шин Хйето ме изкефи къф беше рапон, само две пържолки си беше взел да яде и три-четири аспержи, много яърла диета, той бетер от жена! Нищо чудно, че вади такъв измъчен поглед на концлагерист все - помага му за драмата.
От корейските изгледах оня за принца за 100 дни и старата мома и много ми хареса - лекичък, неангажиращ и като приказка.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Ное 13, 2018 12:51 pm

Тоя Фабри италианеца, не беше ли гадния обущар от ЛпН? Същия скърцащ глас има, ама визията съвсем различна, че не съм сигурна.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Ное 15, 2018 4:44 pm

[smile3511.gif] оф беее! Тоя Джан ме изнерви! стена: Хем не била виновна, хем не можел да й прости и да й се довери! зад врата: Нали не е виновна уж! За каква прошка изобщо става дума??? зад врата: Приятели да си били! шок1: Тоя нормален ли е?! зад врата: И сега ще я мъчи да търчи след него, да гледа като пребито кученце и да точи лиги! А той ледената принцеса! Аааааайййййш! [smile3511.gif]
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Ное 15, 2018 5:40 pm

шок1: Тия надминаха и корейците! В едно легло спаха, тя с неговата тениска, той гердан й слага, приказка й разказва, тя му се усмихва и му мърка... и.... НИ-ЩО! Спинкаха си сладко сладко един до друг като братче и сестриче. Тоя Джан да няма някакъв медицински проблем?

А иначе за протокола ще кажа, че турците много напреднали в други отношения - връща се момата от парти, баща й вместо да й се скара, че се облякла с деколте до пъпа и пола до над задника, й вика - а, много рано се връщаш!!! шок1:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Ное 15, 2018 7:31 pm

При корейците са почнали нови сериалчета с актьори, които не сме виждали от дълго време - един с Канг Джи Хуан, изглежда ще е голяма смехория, и един с Юн Ън Хье, там обаче главния не ме кефи, но на теб ти харесваше доколкото си спомням.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Предишна

• Advertisement

Назад към Корейско кино