ASI-BG.COM • Виж темата - С Любов за Азия

С Любов за Азия

Re: С Любов за Азия

Мнениеот kris_run » Чет Сеп 06, 2018 8:14 pm

[newsm44.gif] [newsm44.gif] [newsm44.gif] Режисьорът на сериала веднага се похвали с новината в Инстаграм срам2:
Сериалчето наистина си заслужава и то много. И крими елементът е направен мноо добре, и образите са така реални, че чак ме кефят. Те сигурно спечелиха тая награда в Корея, щото сега в 6ти сезон имат и размяна на телата [smile3532.gif] Още не съм гледала епизода, но като го излъчваха във Франция, гледах снимки [newsm08.gif]
Почти изгледах Дъждеца, но тия дни съм доста натоварена емоционално и реших да отложа последните 2 серии за другата седмица, евентуално. Бях го замразила, но в началото на седмица пак го започнах и в един момент ми дойде в повече. Бащата, хем така, хем онака беше и чак толкова не му се ядосах. Някак опитах да подмина образа му, въпреки че именно той беше катализатор за много трудни моменти. Сестрата много ме ядоса. Отлично знае на какво е подложена Джина и се запъна като магаре на мост. Джуни си го изстилеса, миличкия срам2: На любимата ли да угоди, на сестра си ли, на всички останали ли стена:
Майката, тоталния боклук тая, бееее 106: Как гони детето си очички: Ама иначе за тяхно добро го правела. Аааай сиктир! Н била търсела материалното, ама искала да живеят по-добре от нея. Направо не я дишам тая. Че и в Секретарката се мярна, и там да отрови момента я взели дявол: Инего още не съм догледала, но ще наваксам. Поне се радвам, че се изясниха нещата около отвличането и Биг Боса направо кърти с отношение 471.gif Сладкишони обичам те:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Сеп 10, 2018 8:33 am

Джани обичам те: радвам се, че си пак на линия и гледкаш любимите корейски сериалчета!
Аз Дъждовните нали помниш за колко дълго ги бях замразила - последните серии наистина бяха мъчителни и за мен. Но щом само две ти остават, ще ги изгледаш, ще издържиш. Майката до края беше дразнител, чак накрая като с вълшебна пръчица я пооправиха да замажат положението.
За сестрата аз я разбирам. Все пак брат й е на първо място, тя за него мисли - грижила се е като майка толкова години за него, няма как да не го ожали, че ще трябва да търпи издевателствата на оная змия за тъща!
Аз чакам да видя ще почнеш ли да плюеш главната. Ако помниш аз много й бях набрала по едно време.
Да ти кажа новина! Нали помниш, че Ерик хич не го харесвам, е сега взех, че открих сериал, в който ми харесва! Остриган е кат рапон, ама е млад и зелен и не ме дразни с мутрата си домати: Korea secret agency се казва сериалчето, старичко е, засега ми е смешно, съвсем в началото съм.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Сеп 11, 2018 7:56 am

Ооо, аз съм го гледала, но не го помня много добре. Голям шемет е там Ерик [smile3532.gif] Аз си го харесвам много срам2: Сега като се ожени да го видя, дали пак ще участва в нещо интересно, или ще се забие в девета глуха.

Миналата вечер пробвах да изгледам 15та на Дъждовните, но я изтраях 10ина минути. Не съм на кеф за него нещо тия дни. Сестрата я разбирам изцяло за това, че поставя брат си на първо място, но някак наникъде го вкараха това, защото уж познаваше и разбираше приятелката си до един момент и после въпреки това изведнъжсе обърна в противоположна посока. Главната също много ме дразни на моменти, но после като се замисля я разбирам, защото се опитва да угоди на всички, напук на себе си. Харесва ми, че се премести и реши да мисли за себе си сега. Друг е въпросът, че така ще нарани Джуни, но и той не е прав в решението си да бягат от проблема, както прави винаги, защото всичко се трупа вътре в тях и това не никак на добре.
Интересно ми е, какво ще стане с проблема в работата й. Много ме дразнят какви безхарактерни кухи лейки са някои нейни колежки...

Пробвах се с епизод от Уайкикито, но там съм стигнала до раздялата на главния с приятелката му и ми дойде в повече лигавщината, та започнах епизод от едно турско сериалче, което следя (Ранобудна птичка). Свежо, лятно, цветно, пълно с емоции и смях обичам те: Препоръчвам ти го за разтоварване.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Сеп 11, 2018 9:34 pm

Ооох луда: ще се пукна от смях с турците в Птичката луда:
Колко вида вегетарианци имало луда: че и веганите като туриш [smile3532.gif]
Забравих, как се наричаше този, който яде само плодове и зеленчуци, които са паднали, а не набрани мисля: Паднах да се хиля как лазиха цял ден трима шемшовци в една градина да търсят паднали ябълки и какво ли не направиха, да падне някой плод [smile3532.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Сеп 20, 2018 2:39 pm

Джани, почнах тоя турския, който си препоръчала - вярно е лекичък, с главната от Ягодките.
Ама какъв офииис! Те там всичко друго правеха, само не и да работят! Скелети, топки, скейтборди! луда:
Ще пада смях май! Мерси! обичам те:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Сеп 20, 2018 9:02 pm

Искрено се забавлявам с тях луда: 11 епизод завърши много якооо срамежливко:
Главната е точно от Ягодките. Аз я гледах и в Стая 309. Там с главния ббяха страхотни срам2: Но и тук са перфектен тандем с Джан срам2: Него за пръв път го гледах в Любов на инат. Споменавала съм ти и него преди време, но него го спират на 32ра серия без да има финал. За моя изненада, съвсем случайно наскоро видях, че са започнали да го излъчват по БТВ.
Продължавай да гледаш Птичката [newsm08.gif] Джей Джей и Санемси са ми фаворитите, ама Джан Дивииит, ооох, Джан Дивииит 471.gif [smile3532.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пет Сеп 21, 2018 12:39 pm

Джани обичам те: , снощи не можах да спя и тая сутрин осъмнах със сериала. Ама честно да ти кажа го карам по диагонал с мишката и съм докъм пета серия вече. Сори, ама още преди края на първа серия му лъснаха слабостите. домати: Никой от второстепенните не ми харесва, а главната ми е като някакво бледо фалшиво копие на червенокосата секретарка от ЛпН, просто няма как да не ги сравнявам. Там второстепенните бяха всичките такива невероятни образи, дори и лошите. А тук са ми едни бозави. Главният ми е прекалено набабанчен и не ми харесва как маниерничи - едно към едно копира играта на Киво от последния му сериал, дето е брадат и все намига дразнещо.
Като положително ще кажа, че има някаква азиатска нишка в сериала - като се почне от стайлинга на първата им целувка с кокчетата на тъмни силуети изглеждаха точно като излезли от корейски сериал :Д И като се продължи във всичките им иди-си-ела-си сцени. Ахааааа да се целунат, ама все не става. Ще има ли втора целувка преди 10 епизод изобщо?
Та сериалът текущ ли е или вече е завършил? Да знам дали да го продължавам.
Липсва ми ЛпН и невероятните главни там. Тези тук имат химия, не е като да нямат, ама тя много тъпа и наивна го играе, а пък той прекалено железен и прекалено рано хлътна. Ееее, къде е Баро, до последно да ни държи на тръни харесва ли я, не я ли харесва, ще й признае ли, няма ли... [kz2vx9.gif]
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Съб Сеп 22, 2018 11:06 pm

Чочкааа, мен си ме кефят много на този етап и си ги гледам с кеф [newsm08.gif] Текущ е сериала, но започна през лятото, а сега се завръщат на екран силните им сериали и ще видим до къде ще го докарат.

Сега мярнах във фейса тийзърче на новия сериал на моите любимци- Хьон Бин и Шинито [girlpinkglassesfn.gif] Ще чакам с нетърпение да ме светнеш като започне сделка:

Дъждеца още не ми идва кеф да го догледам. Секретарката Ким я докарах до към 14 еп.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Предишна

• Advertisement

Назад към Корейско кино