ASI-BG.COM • Виж темата - С Любов за Азия

С Любов за Азия

Re: С Любов за Азия

Мнениеот kukuryak » Сря Ное 22, 2017 6:47 pm

Джани, изгледа ли 24 серия на Булката? Аз съм до средата. Напиках се от смях с трите жени на агата! Такава промяна! Ресмен шок!
Ами как тръгнаха да бият другия ага [you are crazy.gif]
Изгледах го до края. Имаше моменти, които просто цепят мрака :) Тюркмен като заби едно кроше на Баран и той падна от прозореца! [28326_842.GIF]
Ще й излезе късмета най-сетне, ама защо с тоя Хасан беее?!
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Нед Ное 26, 2017 9:05 am

Изгледах я, Джани [newsm08.gif]
На няколко пъти, но я изгледах. Малко в повече ми дойдоха ревовете на Календер за Асуде и на трите пачи за него, но пък Лелята, Баран и Ширин ги компенсираха. И аз много се смях като го фрасна и го метна долу лелята.
М/у другото лелята и Кьор Хасан в Отново любов пак бяха двойка, но там той беше мафиот, а тя обикновена о доста по-пълна жена. Тук имаше лека заигравка в един момент с тогавашните им образи и бях сигурна, че ще излезе нещо при тях.
Изтриха преведената 25та от вк заради права и я започнах на руски, но заспах. Ще се пробвам довечера пак.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Дек 11, 2017 12:33 am

Ох, много се радвам, че форумът отново действа! JC_goody.gif Бях се притеснила да не го спрат, че беше изчезнал. Благодаря, че го поддържате! обичам те:
Джани обичам те: имах много неща да коментирам докато нямаше форум, сега ще трябва да помисля да се сетя и ще ги напиша после.
За вк, да знаеш, че ако я няма серията там,
Скрито съдържание.
За да видите скритото съдържание трябва да сте регистриран потребител.

Последният епизод пак беше много смешен. От тая аасуде взе да ми писва, да я разкарват вече! стена: Тоя ага ми иде да го запухам с някоя бухалка, яко ме дразни вече с тоя рев за Асуде! Три жени води, толкова деца има, а видиш ли, ерген бил! тотално безотговорен тъпанар! 106:
Обирът на къщата от трите бандитки изби рибата! Как се бяха докарали с чорапогащите! Мюхтебер абла пак изтегли късата клечка с непрания! 109:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Дек 13, 2017 9:04 am

Джаниии, липсваше ми, къзъм, яяяя обичам те:
Вече се бях отказала да влизам във форума и тая сутрин викам да го проверя пак ииии [newsm44.gif]
Снощи започнах 28ма серия [smile3511.gif] Голяма простотия и едва я докарах до средата. Уикенда ще я мъча пак.
Много се смея с Баран и щурото тейзе [smile3532.gif]
Дилян нещо бая изкуствено я направиха света вода ненапита, ама нейсе, ще го преживея.
Разбрах за тубето. И аз там гледах влюбена:

Аз съм луднала по Мерием и довечера е новата серия по канал Д, та нямам търпение. Така не съм се вълнувала за сериал срам2: Една серия я гледам минимум 5-6 пъти и не ми омръзва. Така прекрасни са, а серията довечера се очаква да е поредната силна и въздействаща!!!
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Дек 13, 2017 6:33 pm

И ти на мен, хаятъм! обичам те:
Кога излезе 28? Аз сега догледах 27. Баран е голям хахо! Идва линейката, а той мисли, че е полиция :Д И каквото и да стане все Ферхат обвинява хи хи: Верно, че Дилян-Йълан я изкараха света вода ненапита, от злоба безподобна стана ангелче, че чак и собствената си абла издаде заради Белля. Ама и Белля, каква е тая любов към свекър й, тя папито и мамита не обича толкова шок1:
Тейзето много отслабнала! Явно е на някаква диета и продължава да слабее. Съвсем ще изгуби кръгла форма и няма да се връзва с образа.
След голямото разочарование от новите сериали от миналия сезон на корейците, сега започнах един Jugglers и много ми е забавен. Ха дано да задържат темпото - смешки засега, после ще има яка романтика се очертава. Момата секретарка, момъка нов шеф, ама ръбест като пън, но тя ще го окастри набързо :) Ако решиш да се поразвлечеш между турските сериали, хвърли му едно око.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Пон Дек 18, 2017 1:19 pm

Не мога да се откъсна от историята на Мерием, джанъм. Даже и Календер и сие ги мъча по една седмица да изгледам 1 епизод вече. Останаха ми още 20ина минути от 28ми зъбчо:

Брейкинг нюююз [257.gif]
Теянг от БигБенгите ще се женел за Мин Хьо Рин през февруари... Хади беее. Браос!

И поредното самоубийство. Един от Шайнитата се е самоубил. Сестра му го е намерила. Много самоубийства в тази страна, че и повечето на млади хора, както и известни.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот fenka100 » Пон Дек 18, 2017 5:47 pm

Привет, ехо живи ли сте!?
Къде ходите!?
Изображение
Изображение Изображение

По-добре да си гладен, а да не ядеш какво да е, И по-добре да си сам, отколкото с кого да е!-Омар Хаям
Аватар
fenka100
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Яну 02, 2018 11:18 pm

хай:
обичам те:
За много години,слънчевкиии срам2:

Завръщам се към корейското... Май 471.gif

И от много избиране се спрях на един, който още се излъчва, че на всичкото отгоре и с вселяване на дух [smile3532.gif]
Две ченгета е сериалчето с епизоди по 30ина минути. Тъкмо изгледах 1ви еп и май ще го продължа, нищо че има вселявания разни. Весело е сериалчето и върви леко. Има си от всичко, де. Не е чак прекалено весело. Явно и любов ще има,както и тупалки, освен смях.
Сега викам да си избера и нещо романтично, че като изгледам тия дни излезлите епизоди на този, да има какво да гледам.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Яну 04, 2018 12:12 pm

Ошгялдин, джанъм! Осоуасейо! Знаех си, че ще се завърнеш JC_goody.gif
И аз нямах много време за сериали по празниците, но сега продължавам с Jugglers и все така си ми харесва, последните две серии голяма романтика с тея зайчета и черни пантери, голям петмез тече хи хи:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Яну 09, 2018 9:08 pm

Ааай, благодаря за посрещането, джанъм беним 471.gif влюбена:
Аз тоя за двете ченгета го зарязах след втора серия, щото започнах Подозрителния партньор с Хилю [newsm08.gif]
Малко ми е хаотичен на моменти, но леко се гледа, въпреки крими нишката и даже го преполових.
Тая нова мода с 30минутните епизоди е ново за мен. Кой ши.аняк го измисли 471.gif Едночасовите са си перфектни, ама нищо, де. Пак е по-добре от турските по 2 часа и половина зъбчо: [smile3533.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Яну 09, 2018 11:01 pm

[newsm44.gif] Разгеле, джанъм! Поздравявам те с избора! Откога ти приказвам да го гледаш тоя Хилю, ама ти все се дърпаше, е сега му дойде времето! Видя ли, че леко се гледа! Много са ми сладки двамцата, хеле пък Хилю! зъбчо:
Приятно подсладяване! [girlpinkglassesfn.gif]
Аз изгледах 29 епизод на Булката, малко съм назад, ама ще наваксам. Беше ми скучен донякъде, после обаче кат се включи Баран с неговото изказване за космите луда: и като стана оная какафония в хотела и Белля почна да троши бутилки хи хи: нее: [28326_842.GIF] пак почнах да се хиля до напикаване.
Иначе си следя тоя текущия за жонгльорите, а междувременно почнах с нов проект - да изгледам хубавите стари сериали, от 2005 г. нататък. Е много са различни старите сериали! По-евтинки и по-наивнички са, ама оставят едно такова хубаво чувство, и мъжете са мъже, а не напудрени и наманикюрени цветенца! влюбена:
Ето какви нови драми се очакват през 2018:
https://www.soompi.com/2018/01/08/17-dr ... wait-2018/
Аз си заплювам тая със Самсуната! [newsm08.gif]
А ти що не казваш, че твойто Драконче се гаджосало? Викат им първата двойка за 2018 г. [41.gif]
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Яну 11, 2018 8:59 am

Аааа, и аз така. Много се смях с всички в хотела. Белла Бозоооок [smile3532.gif] Ами като почнаха да дават мнения какво да правят с натръшканите [smile3532.gif] Позатъпя сериалчето, ама пак има своите моменти. Аз чакам 32ра серия намигане:

Сериалчето на Хилю не е зле. На моменти са ми чак детински повечето моменти, но го отдавам на отдалечаването ми от корейското кино срамежливо: Харесва ми и го гледам с кеф. Малко ми остава да го довърша.

ДраГончето ми артиса, Ли Джун и той... Абе, бая забегнали от харема, ама съм пропуснала да споделя луда:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Яну 11, 2018 11:01 am

Хаха, аз дори не знаех, че И Джун ти бил в харема [2tooth.gif] нее:
Кат говорим за хареми, да ти кажа за новия ми любимец. Никога не съм харесвала сладникави мъже, ама тоя е такъв сладур [girlpinkglassesfn.gif] - прилича на малко кученце като погледне и се усмихне. Не знам дали да го броя за мъж за харема, или просто да го сложа в кучешката ми колибка луда: Но за всеки случай казвам, да не вземеш да го отнесеш, каквато си бърза хи хи: [sac1.gif]
Lee Won Geun
Изображение
Иначе за главния от Jugglers - Daniel Choi - не се съмнявам, че ще го отнесеш одма, ако още не ти е в харема. :Д Ама него ти го давам - вземай го. Виж каква съм щедра! :)
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Яну 11, 2018 8:42 pm

Спокойнооо!
луда:
От азиатците май само Ким У Бин си оставям като бройка, но сега е преотстъпен на Шин Мин А, да ми помага в грижите за него, че ми е далеч. Да се оправя милото ми слънчице и да ни радва пак от екрана влюбена:
Покрай турския сериал ми се прииска нещо по-такааа, по-мъжествено, а от корейците най-приближаващ се до този тип е той срам2: Сега за други не се сещам, но като си припомня това-онова и ще ти кажа намигане:

Шегата на страна, ще взема да си повторя Наследниците да оплакна окото [newsm08.gif]

Ааааа, сега се сетих и за Ким Йонг Куанг. Те са като близнаци с У Бинито и по официални данни е сам 471.gif

Айде, отивам да догледам Подозрителния партньор сафие: Хилю тук е малко хилав и смотаничък, нищо, че го играе нахакано прокурорче/адвокатче 471.gif Приемния му баща/дъртото адвокатче ми е любимеца в сериала, а покрай него и двете откачалки- майките [smile3532.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пет Яну 12, 2018 2:09 pm

Олеее! [257.gif] Наистина ли разпускаш харема? Не мога да повярвам! шок1: Ами другото ти Бини? нее:
Абе има още някои неженствени в корейските драми, особено напоследък взеха доста да се котират някои с по-ръбести черти.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

А Хилю е хилавичък, щото го играе слаботелесен адвокат, той дори в едно онтервю беше обяснил, че нарочно е спрял да тренира, за да заслабне заради ролята.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Съб Яну 13, 2018 10:58 pm

Ольейййй, и температурата си премерих, да не би да съм болна, ама йооок... Не ме впечатли ни един, па дори и тия де си показват баклавите стена:
Другото ми Бини нали ми го крадна оная ( май с Шисъса играе сега) и някак ми погрозня и тоя хърбалет срамежливко:

Ами засега съм си с У Бини и Йонг Куанг, но към тях мога да си добавя и сладкия ушатко Текьон от 2РМ обичам те:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Яну 15, 2018 10:14 am

kris_run написа:
Ами засега съм си с У Бини и Йонг Куанг, но към тях мога да си добавя и сладкия ушатко Текьон от 2РМ обичам те:

Ох, успокоих се, че се бях притеснила за теб какво ти става харема да разпускаш [smile3532.gif]
А за баклавите не се тревожи - аз ги сложих само като пример, че напоследък в сериалите се котират повече такива, а не ония хилавичките с изтънената челюст.
Да ти кажа новината, че тайландците правят римейк на Emergency couple - нали на теб ти беше любим. Казва се My dear loser - Happy ever after. Засега още е в началото и няма субтитри. За съжаление не е с Майк и Аом, но добре изглеждат главните.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Яну 16, 2018 8:45 am

Супер! Като свърши, може да ми го напомниш, да го изгледам, че не ми се почва текущ...

Рускините спират превода на Новата снаха, защото им писнало да си просят всяка копейка за труда на преводачите им. Като гледам, бг превода излиза малко след руския, та си мисля, ако превеждат от руски, значи и българския ще секне.

Снощи, докато си търсех какво да гледам преди лягане, попаднах на Фермерчетата с Хонг Ки (всъщност търсех Наследниците). И си пуснах втора серия [newsm08.gif] Напилях се да се смеяяяя [smile3532.gif] луда: Уникални шемети 471.gif Бях го забравила на Хонг Ки "Генчана йо, генчаа йооо" и размахването на показалчето луда: А Оцъкления и Сан(г)Дък_чето пръсват. Сега се сещам, че основно заради тях двамата го гледах два пъти сериала влюбена: луда:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Яну 23, 2018 8:48 am

Ти си решила да гледаш сериали от 2005та нататък, а аз си повтарям любими [newsm08.gif]
Позабравила съм ги и пак са ми интересни срам2:
Модерния фермер си го глецкам по малко, за да се посмея 471.gif
Честта на кавалера започнах тия дни също. Главната я обожавам там обичам те: А и У Бини е прекрасен, музиката също, както и цялата история показана и разказана уникално!
Разбира се, след това ще си повторя и Тайната градина срам2:
М/у другото, братът на Ха Джи Уон е починал от депресия(?) онзи ден на 34 години, също актьор, но не помня къде съм го гледала [lbyegirlwr8.gif]
Снощи си погледнах клипчетата в любими във вибокс, а там съм си метнала доста песнички от сериали, та май ще си повтарям и Шити Хънтър. Отдавна му се каня. После може и Хилърчето да си повторя 471.gif
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Яну 30, 2018 12:39 am

Джани обичам те: има новини за УБинчето ти! Добри! влюбена:
https://www.soompi.com/2017/12/29/kim-w ... diagnosis/
Оправя се момчето ти!
Иначе аз след като ми свърши текущото сериалче за жонгльорките нищо ново интересно не намирах и позагледах малко забавни предавания, щото така и не съм изгледала любимото ми от до. Сега наваксвам и много се забавлявам с 11-те мъже от различни държави.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Корейско кино