ASI-BG.COM • Виж темата - С Любов за Азия

С Любов за Азия

Re: С Любов за Азия

Мнениеот kris_run » Пон Фев 26, 2018 9:37 pm

Този за аджушито, дето не може да се ожени, го започвах няколко пъти заради теб преди време като ми го беше препоръчвала, но така и не можах да го продължа срамежливко:
Аз си повтарям Бегачите основно към момента. Нещо съм наникъде със сериалите тия дни.
Йени гелинката я докарах до новия епизод с много превъртане, че то голямо виене и простотия няколко епизода, но сега видях в тубето, че са пуснали 38ма с руски буквички и ще се приспивам с нея сега че ми е интересно да видя, какво ще стане с Баран. В 37ма Каленедер, а и преди това Баран с Лакомата Айше ме разплакаха в един момент.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Фев 27, 2018 9:25 am

Аз Гелинката не съм я гледала напоследък, на корейска вълна съм, преговарям игра:
Аджошито, дето не може да се ожени, е голям социопат, не всеки може да го изтърпи. Аз в началото не можех да го трая, гледах заради Сангу кучака, но ми стана интересно как въпреки, че е такъв особняк, с докторката си паснаха и си се харесаха. Явно за всеки влак си има пътници. И беше интересно да се види как се очовечи и се отвори към хората, той беше добра душа и милозлив, само много дръпнат, но се оправи. Няма да забравя как си прекарваха "по мъжки" вечерта със Сангу - турил му в купичката пържолка и краставичка и гледат сапунки и слушат Моцарт луда:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Фев 27, 2018 11:56 am

Джани виновен: да не си се завряла в някой ъгъл да ревеш и да пееш песента за войника?
https://www.soompi.com/2018/02/26/bigba ... -military/
Е някои стават истински войници, а не кат мойта мърда Минчо Коледната елхичка! :)
Да отсрами звездите ти пожелавам, и да се уволни по-скоро! Файтинг, чингу-я! Какво са няколко години! [236.gif]
Запомни тази дата:
Ноември 26, 2019 г.
У-ВОЛ-НЕ-НИ-ЕЕЕЕЕ!
JC_goody.gif
И да те зарадвам с новинка за нов сериал, който май става, щото още с първи епизод е бил всички рекорди по гледане - ха дано, че голяма суша беше на корейския фронт досега. Със Самсуната и някакъв, който не ми е известен, ОДжиХо-то и оная кака с нещастния брак
https://www.soompi.com/2018/02/26/kiss- ... time-slot/
Ще го погледна как е и ще докладвам. Може да е нещо като Джентълмените [newsm08.gif]
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Фев 27, 2018 5:26 pm

луда: луда: луда: луда: луда: луда: луда:
Пааааднах да се хиля с поста ти за УвОуВоЛнЕниЕееето на Джитката луда:

Ами, а ме светни, Текьон уволни ли се вече? Гледам го, че се изявява като водещ на игрите тия дни, та се пресетих. Даже си повтарях сериите с Пак Шин Хье в 3 манджи на ден и мислех да почвам някакъв сериал с него и една мацка от Училище Мурим.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Фев 27, 2018 6:22 pm

Не, не се е уволнил. Пуснали са го отпуска заради Олимпийските игри
https://www.soompi.com/2018/02/04/taecy ... cs-events/
Той е влязъл в казармата септември 2017, ще има да почакаш за уволнение виновен:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Фев 28, 2018 12:56 am

Джани!!! [phone_crazy.gif] Не се чуди, а почвай веднага сериала със Самсуната! [difus_clapping.gif] Абсолютно ще ти хареса!
Направили са го по новия формат - трийсетминутни серии. Първата е абсолютно депресираща и таман се тюхках на какво се нахендрих, но викам да погледна все пак и втората трийсетминутка, че да стане цял епизод и няма такъв хил просто! [you are crazy.gif] Тотални ненормалници са и двамата! На края бях под масата от смях! [28326_842.GIF] Самсуната е луда за три села! хи хи: Йокшииии, дет са вика, не ме разочарова тази жена - мега яка е! игра: И аджошито не й отстъпва! [newsm44.gif] Като се яви на срещата в пълно планинарско снаряжение и ми скри шапката! шок1:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Фев 28, 2018 12:36 pm

Пусни ми линк, където го гледаш, ако ти е удобно обичам те:
Хич не ми се иска да започвам текущ и може да изчакам поне да го преполовят, че направо откачам така като харесам нещо и трябва да чакам "на час по лъжичка" 471.gif

kukuryak написа:Не, не се е уволнил. Пуснали са го отпуска заради Олимпийските игри
https://www.soompi.com/2018/02/04/taecy ... cs-events/
Той е влязъл в казармата септември 2017, ще има да почакаш за уволнение виновен:

Още по-Убав е станал. Друго си е мъж, минал през казарма, бееее 471.gif
Ам ше ги чакам, де ша ида зъбчо:
Като ми припомни за Джитката и снощи си повторих епизода му в Бегачите с Десонг и Сънгри, дето Джи Хьо беше принцеса. Страшен смях с тия шемети [smile3532.gif]
Джитката го гледаш един такъв на моменти, ще кажеш, тоя мека китка. Обаче като направи нещо "плейбойско" , да ти се прииска да му скочиш срам:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Фев 28, 2018 1:01 pm

Пращам ти линк на лични. Недей да чакаш, почвай го, че да коментираме! Сега не смея, че да не ти разваля удоволствието и изненадата. Определено ме изненадват, каквото не очаквам, това става. Тамън да ми се насълзят очите и пускат някоя голяма изцепка и като почне един хил! луда: Осем епизода са излезли и преведени вече. На английски. Самсуната е във вихъра си! Няма втори шемет като нея просто! [newsm44.gif]
Текчо и преди казармата си го биваше зъбчо: Само дето все в едни ужасни сериали избира да участва, които не са ми по вкуса, затова го бях позабравила...
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Мар 01, 2018 10:47 am

Благодаря ти обичам те:
През уикенда може да го погледна [newsm08.gif] А ти изобщо не се притеснявай да коментираш срам2: Нали си ме знаеш мен, че това дори ми харесва!
Миналата седмица се загледах в един френски крими сериал по АХN - Кандис Реноар. Много ми хареса. Снощи пак го даваха и се зарибих яко, та сега го издирвам.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Мар 01, 2018 3:35 pm

Джани, видях го френското сериалче в Дейлимоушън, но е без субтитри. Отделно виждам, че има субтитри за теглене на един друг сайт. Дано да си го намериш, че човек като се зариби знам какъв зор е! Помня даже, че веднъж гледах с испански субтитри, къде разбирам, къде не, от мерак да разбера какво става с един сериал луда:
Сега чакам с нетърпение Самсуната! Много се зарибих! Не знам дали ще коментирам, наистина изненадата в този случай е част от сериала, не искам да ти развалям удоволствието. Така че почвай го, чебаааал! [emo-5ange.gif]
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пет Мар 02, 2018 8:49 pm

Да разкажа, че засякох в един сериал оная приятелката на Шекши от Аферата, дето му се слагаше, а той не я щеше. Направо не можах да я позная! Остави, дето е отслабнала драстично, ами и толкова операции има, че не прилича на себе си в зурлата! нее: И нови зъби и нос и чене! Изглежда страшно изкуствена, но явно режисьорите са я харесали, защото са й дали главна роля шок1: Сериалчето е супер посредствено, но главната роля си е главна роля. Аз съм в шок! [difus_what.gif]
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Мар 06, 2018 11:43 am

Джани обичам те:
1ви и 2ри сезон на френското ми сериалче ги изгледах на български в сайта на АХN. После обаче голям зоооор [smile3511.gif] Намерих го единствено с руско озвучаване и ще откача, защото изключително много го мразя този език още от детството си. Със субтитри на руски се прежалвах, ама сега заради тия сладкишони почнах и с озвучаване да гледам стена: Кошмарно е, но си заслужава.
Уникални са всички! Никой не е като излязъл от модно списание. Няма превземки, няма разни там изкуствени показности и прочее. Показват истинското, човешкото без заобикалки. Залагат изцяло на естествената красота и при мъже, и при жени в каста. Когато героиня става от сън не е с прическа и грим като излязла от салон за красота. Има и чувства, и изневери, чисто по човешки. Няма слаб епизод и всеки е с различен криминален случай, който по някакъв начин е свързан с някого от постоянния каст. Има много тънки моменти с хумор, с тъга, с любов.
Абе, страхотен е сериала!

И какво сега... Твой Минчо с моята любимка Шин Хье ли е сега зъбчо: Гледам в инстаграм се мъчат да доказват това. Снимка на Минчо и зад него метнато едно палто като на Шин Хье, която май същия ден снимана облечена с него. Ти ли ги насочваш по грешни следи, а шок: [28300_634.GIF]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Мар 06, 2018 6:40 pm

[smile3532.gif] Ми нали трябва да намерим някой за прикритие :Д Ма това за Пак Шинката не съм го видяла никъде, не знам къде си го засякла. За сметка на това имаше слухове, че двамата ще участват в Наследниците 2. очички: Ще видим...
Имаше видео с Минчо как излиза от една кола - е хубав ми е, даже и с маска, и е много висок - чак се наведе да мине през вратата на сградата. [canim.gif] [girlpinkglassesfn.gif] срам: Оппаааа! срам2:
Джани, как си издържала да гледаш с руска озвучка, направо ти се чудя! Аз НИ МОЪ! не не: домати: стена: Явно си се побъркала съвсем по френския сериал. 471.gif Другия път по-добре с озвучка на френски, в оригинал си е друго, а и как можеш да сравняваш езика на любовта с руския!!! [difus_10.gif]
Изгледах новите епизоди на моя сериал за целуването, е супер е просто! Чакам с нетърпение кога ще се предаде аджошито - то не човек, а желязо! Ама и желязото се топи като е горещо [newsm08.gif]
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Мар 07, 2018 8:07 am

Оооох, не питааай. Голям зоор [smile3511.gif]
Но си заслужава влюбена: Сериалчето е много истинско и наситено с чувства и емоции срам2:

В инстаграм имаше колаж като ти го писах това за Минчо и Шинито. Една снимка на Минчо един такъв сънен и дад него се вижда метнато палто като на Шинито. До тази снимка друга с Шинито, облечена с такова палто. И разбира се, веднага ги събраха зъбчо: Да, ама днес пък Шинито я гаджосаха за друг. Не се сещам къде съм го гледала ама чак не ми се вярва мисля:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Мар 07, 2018 11:24 pm

Я докато си на руска вълна, да ти пусна едно блогче и инстаграмче на една рускиня, женена за кореец. Много яки снимки и разкази.
https://www.instagram.com/svetsong/
http://svetsong.com/blog/
Джани, почна ли Целувачите?

Това за Пак Шин Хье е вярно!!! шок1: Не с Минчо, а с някакъв друг, потвърдили са агенциите им. Гледала си го в Suspicious partner.
https://www.soompi.com/2018/03/06/break ... ly-dating/
Тюх! Ще трябва нова да търсим за прикритие! 471.gif
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Пет Мар 09, 2018 9:53 am

Аааааа, сори, ама повече руски нИ моА да понеса не не: Свърших и 5ти сезон. Чакам да почнат да излъчват 6ти. Доколкото разбрах и те практикуват като българите. Снимат го изцяло и после го излъчват. Дано е истина и, че е потвърден и 7ми сезон [difus_19.gif]
Корейския за целувачите вече ще почвам май сафие: Сега след френския, тия ще ми се видят като детско филмче, ама да видим срамежливко:

Същия! Баш там го гледах и ич не ме кефи, ама нека са любят младите [newsm08.gif]

Айди, честито и на Суджука. Официално вече е с lee Dong Wook. 13 годинки по-голям, разбирай "възрастен" [smile3532.gif] И двамата не ги харесвам луда:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пет Мар 09, 2018 1:22 pm

[newsm08.gif] Аз ти казах отдавна за Суджука как стоят нещата, само не ти казах с кой е [smile3533.gif] То беше ясно, че заради тоя заряза Минчо. домати: Тоя път май ще завърши с брак...
Чакам да почнеш целувачите с нетърпение! Ама не очаквай някакви сцени за над петнайсетгодишни. Все пак, това е корейски сериал, и както ти казах, ще бъдеш изненадана със сигурност няма да е каквото очакваш.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Пон Мар 12, 2018 8:59 pm

Чочи, наслади се на "Време за щастие" с Баро и Ел с бг субки [newsm08.gif] На 2-3 места за по няколко минутки картината е се размазва, но не е фатално. Определено се насладих и много ми хареса! Леко и приятно за гледане с нашите сладкишони, че и други срам2: Мярнах някакви кофти коментари и не разбирам какво искат. Филм е все пак! Хареса ми влюбена:
Благодарности на екипа за превода обичам те:

https://m.vk.com/video468618783_4562390 ... 618783_108
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Мар 12, 2018 11:37 pm

Джани, благодаря много! обичам те: Изгледах го, не е лош. Много ми хареса песента когато стояха на моста и се целуваха за пръв път.
Разбра ли се кой е сценаристът? Нали се носеха слухове, че Баро бил написал сценария за Елчин? Вярно ли е? А какво става с неговата кикимора? мисля:

Почна ли целувачите? срамежливко:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Мар 13, 2018 1:01 pm

Още не съм започнала Целувачите срамежливко: Нямам много време тия дни, а ми се иска като го започна да имам минимум поне 2 часа, за да навляза в историята.

Официално сценаристът е Буура Гюлсой и някакъв друг, който като име не ми е познат, но всички са на мнение, че Баро го е писал...
Сега спекулациите за връзка м/у Баро и Ел още повече се засилиха. Тя нали снима сериал за вампири. Та явно ще има някакви по-особени сцени, които изискват обучение, което се провежда в клуба, в който Баро тренира. Дори се стигна до там, че Баро избирал партньорите на Ел и те са негови приятели [smile3532.gif] Направо пръсват с измислици-премислици. А иначе на Баро официалното севгили сега е в Тайланд на СПА, където да отслабва и да възвърне предишната си фигура (снима филм и беше напълняла заради ролята).
И те такива ми ти работи 471.gif
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Корейско кино