ASI-BG.COM • Виж темата - С Любов за Азия

С Любов за Азия

Re: С Любов за Азия

Мнениеот kukuryak » Вто Апр 24, 2018 10:06 pm

Айгуууу, Джани обичам те: пак сме на една вълна случайно. Гледах филм с твойто Бини - Swindlers, заради него го гледах, нали знаеш, че иначе филми не обичам. Тоя става - кримка.
Зарад него и за сериала с Шини ще се прежаля! Кога почва? Как се казва?
Сериалът със Класичката е супер! Няма да съжаляваш ако го загледаш. То не бе любов, не бе скиншип! Побъркаха феновете!
А Со Джито не го ли спрягаха с някакво младо гадже? Мислиш, че е възможно да е с нуната?
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Апр 25, 2018 7:18 pm

Джани обичам те: минавай по-често, нищо че не гледаш срамежливко:
Аз започнах да гледам един стар сериал на режисьора на Любовната афера, аджумата играе тук, много е сериозен сериала. A Wife's Credentials. Аджумата е перфектната съпруга, мъжът й е страшен двуличник и кретен, тя залюбва друг и почва едно ходене по мъките! Сега тъкмо я изхвърлиха като мръсно коте - ужасно просто! Както съм против изневерите, така тук съм от страната на аджумата. Де факто тя не изневери, макар че изглеждаше доста невероятно заради странно стечение на обстоятелствата, но наистина се влюби и това е цялата й вина. Сега вече ми е страшно интересно как ще се развият събитията по-нататък! Ако случайно ти се гледа реалистичен сериал - тоя е такъв.
Роси, ти гледала ли си го?
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Съб Апр 28, 2018 7:52 am

Не е да кажеш, че не се мъча да се спра на нещо срамежливко:
Иии вече реших да отворя абомаментите си във вибокса и просто да загледам нещо, без да чета резюмета и мнения, поне в началото. Така загледах Революционна любов с Шисъса, а главната май е гаджето на Бини, ако не греша. Вече съм на 4та серия,като за малко не го зарязах на трета, но реших да му дам шанс. Голям карък, миличкия. Това чак на моменти дразни, но засега го преглъщам. Иначе ме радва с неговите физиономии, както и сериозните му превъплъщения. Батко му много гаден, а майка му и като физиономия и като роля много ми прилича на майката на Минчо в Наследниците.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Съб Апр 28, 2018 8:11 pm

Пфууу, голяма ми е невестулка тоя, приятелчето зад врата: Ту при баш боса, ту при големия син, ту при Шисъса, че и на Джуна се прави на " ни лук ял, ни лук мирисал" [smile3511.gif] Ей такива мръшляци, дето само търсят по-добър живот и заради това се "лишават" от чувства и любови най- не ги дишам!!!
Групичката работници много ме радват! Забавляват ме покрай Шисъса. При него малко в повече ми идваха лигавежите защото е прекрасен и сериозен, но щом започнах и пета серия работата засега е добре!
Главната нещо ме дразни сафие:
Надявам се да не съберат накрая стюардесата с приятелчето 471.gif
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Съб Апр 28, 2018 10:17 pm

Не се надявай много...
Това е един от най-слабите сериали на Шисъса. Чак взе да ме дразни с тези физиономии и хич не му ходи да се прави на невинен, милия...
Аз гледам две кримки Switch и Suits. Уж не обичах, ама нещо съм в такова настроение. Гледам и един стар A Wife's credentials. На режисьора на Любовната афера. И новият му - Something in the rain - тоя е новият хит - много романтичен и реалистичен
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Нед Апр 29, 2018 11:06 pm

Амиии, зарязах го срамежливко: Не можах да им изтърпя простотиите, макар че имаше моменти с наченки на сериозност, но само до там.
За сметка на това си набарах едно свежо сериалче. Младежите на 20ти век. Епизоди по 30ина минути и върви леко. Набелязах си още няколко в различни жанрове, та да видим.
Определено ги търсих с превод на български из вибокса, защото покрай руски и английски субтитри, че и слушане на турски и френски в оригинал, докато чета субтитрите, в главата ми е чорба, та направо на борш го докарвам 471.gif
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Нед Апр 29, 2018 11:42 pm

Чок пишман, джанъм беним, много сори, ама и този сериал ме разочарова. Напиши кои си си набелязала, да ти кажа кой става според мен. Ако ме беше питала за Шисъса, щях да ти кажа, че не става.
Fight for my way и I'm not a Robot изгледа ли ги? Особено първият е супер. Вторият е сладурски, на мен много ми хареса, на теб не знам, но за първия знам.
Ако искаш някакъв реалистичен пробвай Age of youth 1. Не знам кой има превод.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Пон Апр 30, 2018 9:41 am

Fight for my way не можах и първи епизод да довърша. Пробвах го още ти, докато го гледаше. I'm not a Robot пьк главния не ми допада и засега е на изчакване.
Засега ще дам шанс на този пък докъдето изкарам.
Иначе мисля да погледна Шепот, Гетсби на остров Чеджу, Бясно куче и друго засега не се сещам мисля:
Ааа, имаше и един Спаси ме, който не беше зле като за начало. Трябва да го продължа. Бях му загледала малко от първа серия, но беше късно и го спрях, после го забравих 471.gif
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Апр 30, 2018 1:46 pm

Изненада ме! хи хи: Не съм заглеждала нито един от тези. Дано да ти хареса някой.
Имаше един период - много зле беше станало - всички нови сериали бяха просто отвратителни. Дано не са от този период.
Иначе сега съм към края на Wife's credentials и чакам с нетърпение как ще натрият носа на тъпата сестра на мъжа! Такава злоба е рядкост даже сред корейските сериали. Чак взех да се чудя какво й е толкова на тая, откъде тая злоба и истерия срещу снаха й... домати: Ама хак ще й дойде като разбере мъжа й колко години я е водил за носа!
Такова двуличие и лицемерие в това общество! Не искам да стъпя там ако са наистина такива гадни и подмолни хората! нее:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Апр 30, 2018 7:10 pm

[smile3532.gif] Изкефи ме как се нахендри на пачи яйца хитрият велик адвокат! [newsm44.gif] [smile3508.gif] Да си беше седял вътре, щеше да го спипа жена му, ама без свидетели. А сега целият квартал му гледа резила - по бели гащи виси на водосточната тръба [28326_842.GIF] Няма накъде да изклинчи сега и да излъже нещо! Ще си плати като поп! [28300_634.GIF]
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Май 01, 2018 8:31 am

Изгледах Wife's credentials. Много беше тежък за мен последния епизод - спирах и пусках няколко пъти. Хепи енд за главната, но то беше ясно още от момента, в който тя си тръгна в средата на сериала. За другите обаче голяма деградация и драма. Тъжно беше да гледам как се пропи мъжа. Вярно, беше грубиян и агресивен, но е тъжно, че вместо да се осъзнае и да се промени той отиде на по-зле. Честно, стана ми много жал и за сестрата на мъжа, която оплюх в предния пост. Много беше гадна и злобна, но това, което й се случи надмина всичко. Дето има една дума - и на врага си не го пожелавам. Оказва се, че съм по-милозлива, отколкото си мислех [lbyegirlwr8.gif] Някакси успях да я разбера защо е била толкова зла - липсвала й е любов, макар че това не оправдава такова поведение, но все пак е някаква причина.
От друга страна истинските лоши - адвокатът прелюбодеец и коварната му любовница си останаха ненаказани да си развяват байрака, тя си получи каквото искаше - синчето беше прието от дедко и ще става наследник, тя ще лапа парички и официално ще е втора жена в харема... А той абсолютно безочливо ще води жена и любовница наяве пред обществото без да му пука хич, и ще е пак главна акула в адвокатската кантора и ще командва семейството на жена си. [smile3511.gif] Е не е честно!
Сега искам някакъв лек сериал 107:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Май 01, 2018 7:22 pm

Почвам сериала за Гетсби от чеджу-до, ако го почваш и ти можем да коментираме. Засега е леко и забавно, дано да продължи така, макар че с тая снимка на майката с бащата ме съмнява, че ще изскочи някоя семейна тайна да оклепа пейзажа...
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Май 02, 2018 7:48 am

Джани обичам те: загледах шоуто с Шинито и Соджито. Добре, че беше ти да ми кажеш за него. Много ми харесва! влюбена: Покрай него направо ще ги захаресвам и тия двамата - щото досега не ми бяха първи любимци домати:
Шинито голяма гладница! нее: За три дена и две нощи си донесе един голям куфар с храна! И като почна да готви! Тя яде много повече от Соджито. Тоя голям мъж яде един път през деня само, една купичка месце с аспержи и малко ориз, чак бях в шок! Той бил перманентно на диета, страх го било да не напълнее. Това му било първото ядене на ориз от много време! Направо го ожалих! Нищо чудно, че изглежда все депресиран шок1:
С тая пържола дето я плющи ми прилича на главния от Мъжът, който не може да се ожени. Как си рупаше и той пържолката, и без три аспержа за цвят даже! :Д Един дол дренки са със Соджито.
Той пък за два дена си донесе четири книги плюс една електронна! Много чете тоя мъж бееее! [newsm08.gif] Браво на него!
Ама го мързи яко! Само седи и чете или се прави, че мисли луда: Дадоха му задача да прави закачалки, той върза една връвчица и заби едно гвоздейче само и вика готово. Те го питат защо не направи закачалка, като положи повече усилия, а той им отговаря - за какво да полагам усилия? [28326_842.GIF] Попилях се от смях!
Шинито как цепи дърва милата! шок1: Разбиха я от работа! И клони ряза с трион и шкури... Ожалих я!
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Май 02, 2018 5:22 pm

Джани, аз си гледкам Младежите на 20ти век [newsm08.gif] Вече съм изгледала почти една трета и не ме дразнят. По малко всеки ден, че имах да наваксвам и с Гелинката. Нея поне я гледам вече избирателно, превъртам доста на моменти. Пак драма вкараха , та да видим какво ще излезе. А и мъжете се поосраха пред любимите си женички, опитаха да понесат наказание и накрая пак постъпиха кофти.
Почнах и един турски текущ, който е по мотиви от 50 нюанса сиво. Без сцените за 18+, разбира се. Просто има взаимствано в изграждането на някои образи.

Дай линк за предаването на Шинито обичам те:
Аз нея още повече си я харесах точно в предаване. 3 манджи на ден. С Текьон и Со Джин (мисля че беше) бяха страхотни! Работи много момичето, много е земна и не дели работата на мъжка и женска. Както може да започне да готви, така може да почне и тухли да мъкне.
Со Джи Соб не мога да кажа, че ми е чак любимец и дано не го омразя като го гледам в предаването... Не харесвам такива мъже, както го описваш.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Май 02, 2018 8:51 pm

Пращам линк на лични. Това е текущо предаване, засега има четири епизода излезли, три с превод.
И аз не харесвам мъже на диета :) Аз обичам да готвя, трябва да има кой да ми уважи изкуството 100: Но ме изненада човека, не очаквах от него да е баш четивен и изобретателен.
Младежите от 20 век не си ги спомням много, но ги изгледах, не са ме отвратили дотолкова, че да ги зарежа, значи стават. Но мисля че след средата вече почнаха да ме дразнят отношенията им, а главната по принцип не я харесвам.
Виж, в новия сериал за Каката, дето храни, отношенията им са експлозивни, естествени и изобщо, страхотни. Те такъв трябва да бъде един любовен сериал!
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Нед Май 06, 2018 6:38 pm

Благодаря обичам те:
От няколко дена нямам време за нищо. Другата седмица ще наваксвам намигане:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пет Май 25, 2018 10:00 pm

Джани, как си? Гледаш ли нещо или още четеш? Свърши ли с Младежите от 20 век? Как ти се видя накрая?
Аз сега следя Suits, с главния от Джентълмените. Уникален профил има тоя човек! Носът му е страхотен и какъв магнетичен поглед вади, направо си е лепнал за ролята на велик адвокат! И младият помощник си го бива [Mad_love.gif] Интересно се развива сериала. Отделят по две серии на случай.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Май 29, 2018 11:19 am

Джани [236.gif]
Спрях ги и тях... Изнервиха ме нещо. То като за детска ясла правено. Много ме дразнят като се държат като ощипани моми всичките и не ги издържах срамежливко:
Основно чета през деня, а вечер ми остава време за 1-2 серии и си зяпам нещо френско, или американско. С нетърпение чакам 6ти сезон на Кандис Реноар. Във Франция беше излъчен, но още го няма никъде из мрежата.
Загледах и един друг френски, който преди доста време тук една съфорумка ми го беше препоръчала горещо покрай "Кости"- манията ми. Казва се Профилиране и засягат много темата относно човешката психика. Много ми е интересно.

Трябва да погледна този, който ти гледаш [newsm08.gif]
Ким Ха Нъл, моята любимка (главната от Джентълмените) днес е родила. Мисля, че момиченце е беба срам2:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Май 31, 2018 1:51 pm

Точно моята реакция - както ти казах и мен ме издразниха яко Младежите след средата някъде, ама си ги догледах. Не Младежи, ами Детската градина трябваше да го кръстят тоя сериал.
Трябва да погледнеш Suits, с твоя Джентълмен - там няма любовни интриги, криминални случаи по-скоро.
А Мистрес си е направо трилър, ако си падаш по такива ще ти хареса.
Аз се хванах с един японски и съм пишман вече, аман от неадекватно поведение и преиграване! То разбирам, че са ученици още, и не очаквам някакви скиншипи, ама главната съвсем неадекватна - като бавноразвиваща се реагира, и се пули и си мята ръцете като някоя пълна глупачка! Та в сравнение с тоя японски, корейските са направо шедьоври луда:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Пет Юни 01, 2018 6:33 pm

Такаааа песен: Аз нали си държа сега корейските да са с бг превод, та днес се спрях на Wok of love с Чанг Хьок и Джунхо от 2РМ срам2: Ииии,след изгледана 30минутна първа серия, ми се струва, че бива и след вечеря ще гледам и втора серия срамежливко:
Ако го догледам до края, сигурно ще стана 300 кила, ама нищо 471.gif
Понечих да започна Гетсби на остров Чеджу, защото си го пях заплюла за гледане но само като мярнах на Бинито възлюбената и ми се отщя зъбчо:
Шепот също понечих днес, но гледам, че ще е доста сериозен като цяло и пак се впуснах в търсене. Тия тук в Wok of love поне се държат нормално, не се превземат като ощипани 471.gif
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Корейско кино