ASI-BG.COM • Виж темата - С Любов за Азия

С Любов за Азия

Re: С Любов за Азия

Мнениеот kukuryak » Пет Фев 02, 2018 4:37 pm

Джани обичам те: какво става с Булката? Продължават ли да превеждат? Там, където аз го гледах, вчера го изтриха и не можах да си догледам последните два епизода! стена: [smile3511.gif] Насред гледането ми го спряха! [321.gif]
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Нед Фев 04, 2018 9:27 pm

Джани, къде си? Залипсваха ми Дефне и Йомер, мисля да взема да повторя сериала.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Пон Фев 05, 2018 3:44 pm

https://youtu.be/5pjnsx_iFi4
Аз го гледам тук. Това е последния преведен епизод [newsm08.gif]
Аз си повтарям любими корейски, защото нещо не успях да се спра на никой от новите, а текущ нещо не ми се започва, че мразя да чакам да излезе новия. Стига ми текущия турски, на който гриза нокти от епизод до епизод 471.gif
Повторих си Честта на кавалера, Тайната градина и Брачен контракт [newsm08.gif]
Започнах и първи епизод на Шити хънтърчето с твоичкия Минчолин и честно казано напълно съм го забравила. Ще му се изкефя максимално, както и на другите, които си припомних срам2: То от толкова сериали и доста неща ми се губеха, въпреки че съм ги гледала безброй пъти някои от тях срамежливко:
Припомням си и стари епизоди на Бегачите, с които се смея до пръсване луда: Новите епизоди изобщо не са ми интересни [smile3511.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Фев 05, 2018 8:30 pm

От текущите няма НИ-ЩО! Много са зле, пробвах, но нищо не ми харесва. Затова и аз като теб почнах забавни предавания - Abnormal summit отначало. Тотално ме кефи! Всичките 11 мъже са супер готини и забавни. Заливам се от смях! Сега ги караха да повиват бебета. Добре, че им дадоха кукли, че иначе щеше да има жертви 471.gif :Д А как четоха трите прасенца и пепеляшка [28326_842.GIF] паднах под масата от смях! [you are crazy.gif]
Какъв е тоя Брачен договор? Аз гледала ли съм го? Другите, за които писа, че повтаряш, ги помня, ама това нищо не ми говори...
Минчо вече почти го забравих - нещо изчезна от хоризонта след новината, че Суджука го е зарязала вече ни вест ни кост от Гангнам полис мисля:
Твоето Убинче се оправя, чакам да се възстанови напълно и да почне пак да снима сериали, че да му се радваме [newsm44.gif]
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Пон Фев 05, 2018 9:26 pm

Брачен договор е голяма драма с Юи и помня, че ти отказа да го гледаш, но на мен много ми харесва.
У Бинчето ми през декември беше споделил това, което ти ми сподели. В инстаграм беше голямо събитие. Бях толкова щастлива и аз също го очаквам да се завърне на екран. Не мисля, че ще е скоро обаче. С огромния стрес в тяхната професия ще си почакаме доста, докато започне накакви изяви. Как му се радвах в Кавалерите влюбена: Даже мислех да почвам и Наследниците заради него, но почнах Венерата с неговата Минка [girlpinkglassesfn.gif]
Видях в уикипедия, че Ким Йонг Куанг снима Law of the jungle и го чакам с нетърпение [newsm08.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Фев 06, 2018 12:19 pm

Санем, актрисата, която играеше приятелката на Дефне, дето се ожени за брат й (забравих името на героинята) днес публикува в инстаграм откъс от сериала на бг влюбена: Писах й, не можах да се сдържа срамежливо:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Фев 06, 2018 1:34 pm

Хахаха, аз Наследниците не бих го гледала отново дори и заради Минчо стена: А оня другия сериал, щом е драма, няма да го гледам, освен ако не е с хепиенд. Оздравява ли жената?
Малкият от Фермерите се снима в нов сериал, ама не е в главна роля, а сериалът го мъчих, мъчих, ама е мнооого зле! [smile3511.gif] Главният е оня от Да похапнем, който хич не го бива за актьор, и все си представях мой Минчо в главната роля, щото той е дръвце, ама го бива да играе богати наследници и надменни звезди, а на тоя ииииич не му тича! домати: Главната и тя е зле. Така че няма да го следя, дори и заради малкия хахавелник, който тук между другото бая е пораснал, но е все така луд. хи хи: 109:
Суджука била издала песен I'm in love with someone else и сега големи спекулации дали е автобиографична. зъбчо: Абе аз ти казах, че заради това се раздели тя с Минчо [newsm08.gif]
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Пет Фев 09, 2018 8:51 am

Края на Брачен договор не е лош,главната не умира, но и не я дават да се излекува напълно. Сещам се, че ти беше сигурна, че няма да го гледаш, но аз бях си харесала главния в 3 манджи на ден с Текьон. Затова го започнах, но много ми хареса. Понякога се самобичувам с такива сериали. Следващия път като съм в настроение за такъв дано се сетя за Снежната кралица 471.gif

Гледам днес у фейса, че има клюка за твоичкия и Суджука, че пак се срещали и се опитвали да е тайна. Тя с тая песен, дето споменаваш, може да иска да покаже, че клюките не са верни и ако се виждат, да е само приятелски мисля:

Офффф, откак се появиха Искендер и неговата в конака някак не ми върви ич Йени гелинката. Серията с появата им я мъчих на няколко пъти и то с превъртания и накрая минах на следващата. Снощи с нея се приспивах. Камила хем ми иде да й фрасна некой тупаник, хем ме радва как си изпълнява ролята. Шматарок абсолютен [smile3532.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пет Фев 09, 2018 3:36 pm

Оф, да бе! [smile3511.gif] Искендер и мен ме дразни! Явно се чудят вече какво да си смучат от пръстите сценаристите, затуй го докараха в конака. стена:
Обаче почнах да гледам един корейски, който се оказа от онези, дето ти чегъртат мозъка на бавни обороти и направо ме изнерви! [smile3511.gif] Така че след него мисля че последните два епизода на Булчето ще ми се видят като супер продукция. [newsm08.gif]
Мале каква куха лейка е главната в корейския! шок2: Тъпа, на ента степен! И като почнат да се лигавят - искам да те целуна, ма шсе правя, че не ща нерви: Тотална олигофрения! стена: И за капак главната от Да похапнем тук играе гадната, досадна и нагла лепка, която иска да отмъкне главния! 106: Ужасен сериал Colour of woman! [smile3516.gif] Не се лъжи да го почваш!
Трябва да се върна на забавните предавания, че малко да ми се оправи настроението срамежливко:
П.С. Суджука не излиза тайно с Минчо. С друг излиза, вервай ми! [cuki_girl.gif]
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Фев 13, 2018 8:53 am

Ооох луда: снощи гледах още малко от 33 еп на Йени Гелинката луда: Голям смях с Кьор Хасан и Тюркмен луда: Таман прогледна човечеца и тя пак го окьори [smile3532.gif]
Искендер и гюбеците на жена му ги превъртам, че не ги трая, ама с другите продължавам да се хиля.
Хахахааааа, и теменужките на Баран 471.gif луда:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Фев 14, 2018 12:09 am

Добре, че ми каза! обичам те: Аз го почнах и го зарязах, щото бях забравила колко е дразнеща новата Португалка, дето я докараха и колко ме дразни вече и гелинката с нейната скрита ревност! Но сега като ми припомни Баран и аблата, колко са яки, ще си го продължа! [newsm44.gif]
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Фев 14, 2018 8:41 am

Наистина са много дразнещи португалката, Искендер и румънската му булка [smile3511.gif] Даже и Айшето (Лакомницата) взе да ми идва вповече на моменти зъбчо:
Направо ги превъртам. Добре, че в ютуб може да се превърта с по 10 секунди и ми е много удобно.
33та я гледам на части и имам още [smile3532.gif]
Снощи започнах повторението на Хилърчето [newsm08.gif] Честно казано,забравила съм ги повечето от изгледаните и сега ми е много интересно като ги повтарям срам2:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Фев 14, 2018 11:01 am

:Д [28326_842.GIF] Тюркмен абла спечели приза за най-кретенско поведение в 33 епизод! Как запраска Кьор Хасан с тиганяяяя! [you are crazy.gif] Като на телевизора ти се оплели кабелите! 109: Логиката й цепи мрака! :Д
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Фев 15, 2018 9:47 am

Оффф, яяя, свърших я 33та най-накрая с безброй превъртания на Айше и останалите дразнители 471.gif
Оооо, това с тигана пропуснах да ти го спомена [smile3532.gif] Направо му разбърка настройките на Кьор Хасан луда: В тая серия всички чупят тъпомера направо зъбчо:
Хареса ми заигравката с вековните традиции за работата на жената и мнението на румънката (жената на Искендер). То като цяло си е пародия сериала и ми харесва как показват с хумор желанието за промяна и по тези места.

На втора серия на Хилюя започнах да се досещам някои неща, но ще си го догледам със същия интерес. Обожавам и музиката обичам те:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Фев 19, 2018 4:13 pm

[smile3532.gif] :Д Яяяя, колко много звезди има на небето! Колкото са порите по лицето ми! [you are crazy.gif] [28326_842.GIF] Това е то корейската романтика! 109:
Аз нали загледах Abnormal summit та покрай него и едно друго предаване, където ходят на гости на участниците в техните държави. Много ми е интересно да ги видя как живеят. Ходиха в Канада и посетиха родителите на един от Супер Джуниър , Хенри Лау мисля че се казва, едно младо китайче от Канада, ама той бил музикален гений, а родителите му в каква къща живеят малееее! На много етажи, и вътре имат отделна зала за рояла, отделна за барабани, отделна за пиано и т.н. Сестра му била Мис Торонто. Да го питаш за какво се е забил в Корея милия, при хубавия живот, който е имал в Канада. Сега е известен, но в началото колко години се е мъчил докато пробие!
Иначе и аз изгледах трийсет и трета, че и трийсет и четвърта серия на Гелинката, и определено много почва да ме дразни, че така се промени Гелинка, направо звяр някакъв стана, от миличкото послушно гелинче... стена:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Пон Фев 19, 2018 7:38 pm

Гелинката отврат направо. До голяма степен го карам на превъртане. Почнах и преполових така и 35та. Голям смях беше като решиха Лудия чичо и Тюркмен да пускат ток на Кьор Хасан, за да видели дали и той ще се оправи като баща им [smile3532.gif]

Това предаване звучи интересно. Пиши ми кое е. Може и да го погледна. Аз си повтарям стари епизоди на Бегачите и се пръсвам от смях с тия шемети!
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Фев 20, 2018 3:12 pm

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Where_I ... d%27s_Home
Ако не можеш да си намериш превод, пиши ми да ти пратя линк на лични. Английски са субтитрите. Where is my friend's home
На мен ми е интересно, защото гледам Abnormal summit а то е с участниците от там. Не знам ти как ще го възприемеш като не ги познаваш, но то си е предаване за пътуване, така че винаги има нещо интересно да се научи.
Значи Кьор Хасан ще го пържат? луда: Ще видя и аз 35 серия тогава.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Фев 20, 2018 3:24 pm

Може да го погледна намигане:
Благодаря обичам те:
Ше го пръжнат Кьор Хасан, ама той кунг-фу пича, бееее луда:
Гледах снимки преди малко от предстоящия 38ми еп. Баран най-накрая се предава или го хващат. Писна ми все качак да го играе. Чак вече му се губи чара на образа на моменти.
Тоя Искендер и жена му нещо са ми мътни, ама да видим мисля:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Фев 20, 2018 7:05 pm

О, те са много мътни - нали казаха, че са дошли само за да завладеят конака, да стане ага!
Сега гледам епизода за Австралия и ще се пукна от смях! Накараха ги да играят bubble football - футбол, при който всеки играч е напъхан в голяма надуваема топка, само краката им стърчат навън - няма такива образи просто! То се търкаляха, блъскаха, падаха, после не могат да станат луда: Голяма забава! [28326_842.GIF]
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Фев 26, 2018 5:41 pm

Почнах да преговарям стари сериали, много се кефя на Да Похапнем - позабравила го бях, така че ми беше интересен. Само първата част, разбира се, втората изобщо не става.
Сега преговарям Мъжът, който не може да се ожени и много се смея с тоя аджоши! Няма такъв образ! А Сангу е абсолютен бомбон! И Шекши играе там, бях забравила, ама хич не можеш да го познаеш, какъв е хърбав, изглежда като тийн 471.gif
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Корейско кино