ASI-BG.COM • Виж темата - С Любов за Азия

С Любов за Азия

Re: С Любов за Азия

Мнениеот kukuryak » Вто Юни 05, 2018 2:44 pm

стена: 471.gif Тия от уока са тотално ненормални. Поне според мен. И аз го почнах с големи надежди, ама нито манджите ме кефят, нито историята. Чанг Хьок тук е тотален дебил. Неговата банда и те са големи идиоти. А за коня да не говорим. Няма да го догледам.
По-добре виж Suits - той е доста добър.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Юни 07, 2018 10:25 am

Ох, тъкмо стигнах до момента с коня в града, а тя с екипа за фехтовка шок1: стена: нерви 2:
Но си викам, айде, няма да се отказвам толкова лесно луда:
Мен пък точно бандюгите най-ме радват в тоя сериал влюбена:
И понеже в последствие разбрах, че е текущ, изобщо не му бързам.
Снощи загледах първи епизод на Шеф Ким [newsm08.gif] Не беше зле като за начало мисля:

Нали излъчиха по БТВ ЛпН и сега го повтарят по БТВ Лейди. Загледах, по-точно заслушах го малко. Ама как са го орязали [smile3511.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Юни 07, 2018 11:25 am

Оооооо, Шефът и Ким писанг! [Mad_love.gif] Предполагам, че за него говориш? С Минка бившата на Минчо? Обожавам го това сериалче! влюбена: Дано не го оплескат докрая! Мисля, че ще е много добро! [newsm44.gif]
Чакам да видя сега как ще го подлуди секретарката и ще го мъчи на бавен огън! Ха на бас, че ще му съсипе нафуканото самочувствие на тоя с голямото ЕГО! Пък той нали го хвана състезателния дух, сега ще се бори да я свали, ама не мисля, че тя след като десет години му е сменяла нааканите гащи ще си падне по него, колкото и да е "перфектен" в кавички хахаха! 109: Той може да се влюби в нея в някакъв момент, но ми е невероятно тя да му отговори на чувствата, просто щото му познава прекалено добре лошите страни и липсата на всякакви добри, поне както видяхме засега. Тоя мухльо освен пари друго няма какво да й предложи стена:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Юни 07, 2018 11:40 am

Май съм се объркала. Аз си мисля за Секретарката Ким, който сега започна, а ти каза Шеф Ким, а това беше друго. А, и той беше як - голям идиот! Само това си спомням - кефеше ме какъв е тотален хахо и не цепи басма на никого! Либоф нема там.
Ама почни тоя новия за секретарката - ЖЕС-ТОК е! игра:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Юни 07, 2018 7:32 pm

Давай нещо с превод на Бг... Не ми се гледа с други букви сега срамежливко: А и така ми е по-удобно, защото гледам на работа на телефона основно, докато скучая на моменти и вибокса е перфектен в случая срамежливко: Трябва да погледна из абонаментите ми там. Имаше някой, който качваше и с английски буквички.
На инглиш може да си продължа мацката от Класик [newsm08.gif]
Оф, този с бившата на Минчо и той не изглежда зле 471.gif
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Юни 07, 2018 11:18 pm

Мииии, Джани обичам те: , не знам кой има превод на БГ, мисля: аз нали само на английски гледам. А, веднъж и на испански, като закъсах за субтитри 109: Къде разбирах, къде не, ама важното е, че изгледах сериала [newsm08.gif]
С българския много се бавят домати:
Класичката още не съм я догледала, че нещо съм в период, в който не ща да гледам романтика 471.gif Иначе беше много хубав сериала, чакам да ми дойде настроението и ще го догледам.
Този на бившата на Минчо, ака. буля Хилърица, ще ми стане фаворит - на това ми мирише, че ще пада голям хил на него! И ще има изненади, щото иииич не ми е ясно как ще ги залюбят тия двамцата - той е толкова влюбен в себе си, че няма как да хареса друг луда: А тя като я гледам, на няколко пъти едва се въздържа да не го удуши... Може пък отмъщението й да бъде да се ожени за него и цял живот да му го връща за психическия тормоз през тези десет секретарски години мисля:
Ама доколкото разбрах ще го превеждат на БГ, май са го почнали даже, така че следи, и може и с БГ букви да го гледаш текущо.
Иначе за пореден път да кажа, че много ти препоръчвам Костюмарите с оня от Джентълмените. Не е любовен, адвокатски е.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Юни 11, 2018 10:31 am

Джани обичам те: гледам един стар сериал, тоест повтарям го, но толкова да съм го забравила, че наистина абсолютно нищо не помня - много ми е интересно с кого ще завърши главната - все едно за пръв път го гледам. I need romance 2. Вярно, че бяха съвсем различни Романтиките. Що горещи сцени има, чак невероятно, че е корейски сериал, ама си има и корейските елементи, не може без тях.
Като цяло ми харесва, ама тоя главния голям тапир! Толкова серии вече така я мъчи главната, че ми иде да го прасна с някоя дебела книга по тъпата кратуна! Накрая сигурно ще изкарат някоя супер важна и мъчителна причина защо не ще да й каже, че я обича и я иска. стена:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Юни 11, 2018 2:14 pm

Ауууу, не знам къде ми бръкна тоя сериал, ама голям рев! [lbyegirlwr8.gif] Още не съм го свършила - всяка свободна минута гледам, но наистина нищо не помня, все едно за пръв път го гледам, всичко ми е изненада. Как може толкова да забравя, не знам мисля:
През цялото време имаше някаква атмосфера на обреченост, голяма и силна любов и жертва, сега се разбра каква е била причината, че не е случайно. Много ми е тъжно! [28303_666.GIF]
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Съб Юни 16, 2018 9:47 am

Ооо, от Романтиките, 2ката и на мен май най- много ми хареса, но изобщо не се сещам в момента за какво иде реч срамежливко: Първата я започнах, но не ме грабна и бързо я зарязах, а за третата част не се сещам. Ако погледна резюметата, ще се сетя.
Забелязах из групите във фейса, че не само аз се мъча да продължа с корейското...
Хубаво бях започнала да си повтарям аз Шити Хънтъра и Хилюя. Да взема да си продължа с припомнянето. То от толкова изгледани неща сякаш ми е почти за първо гледане 471.gif
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Юни 18, 2018 7:12 pm

[smile3532.gif] Да бе, Джани, и аз точно това казвам - съвсем съм ги забравила някои сериали, а си струва да се повторят. срам2:
За съжаление новите сериали в последно време са ужасно слаби, на пръсти се броят добрите, а за съжаление ти просто не си попаднала на тях, а все улучваш някои тъп и се отказваш от корейското. хи хи: Ама недей така, джанъм беним не не: Все още си струва корейското! [girlpinkglassesfn.gif] Файтинг, чингуя! [newsm44.gif]
Първата Романтика ич не ми допадна, втората обаче ме хвана яко, а третата доколкото я помня, беше слаба бира.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Юни 19, 2018 7:58 am

Ааааа, ама кааак! Умиране има, отказване няма, джанъм беним срам2:
Още се мъча и не се отказвам. Просто, след двата френски, които гледам, корейските ми идват в повече на моменти. И някак не мога да им се насладя, както преди. На новите имам предвид. Затова често си повтарям стари сериали. И предавания също. Тия дни си пуснах епизод на Бегачите с новите попълнения след напускането на Канг Гари... Е, не можах да ги издържа и си пуснах стар епизод. Добре, че има двеста и няколко читави, че да има какво да гледам. Законът на джунглата също ми е интересен много.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Юни 19, 2018 2:13 pm

А тоя с горската къщичка с ПакШинката и СоДжито не го ли гледаш? Аз почнах първите серии и много ми харесва, въпреки че е с нелюбими за мен актьори, много интересно е да ги видиш като реални хора в извънредни ситуации - а природата колко е красива! срам2: Трябва да го продължа тези дни, това нали е текущо предаване и излизат нови епизоди. не знам до кога ще продължи, мисля, че няма да е безкрайно като Бегачите, а са ограничен брой епизоди. Аз се надявам после да пуснат и с други актьори, много ще ми е интересно да видя и други захвърлени насред гората луда:
Ти след френските верно, че корейските ще ти дойдат малко постнички, особено пък от последните две години просто свалиха качеството корейците за съжаление, но пък за това има още доста стари сериали, които не сме изгледали.
А ако си пуснеш сега един тайландски после корейските ще ти се виждат като шедьоври - толкова са елементарни милите тайландци, не знам такава ли им е културата, ама са мноооого зле, чудене: като романчета за третокласнички са повечето им сериали, ама пък и не съвсем, щото в голяма част има изнасилвания дето са им като за добро утро - добър ден - за нещо нормално ги имат. Много странно племе са тайландците. хи хи: Сега съм набарала един дето долу-горе става, с прескачане на крякащите вторстепенни герои е дори интересен и завладяващ. Иначе единствените тайландски, които съм гледала без превъртане са на Кен и Ан. Тоя сега дето го гледам, е с по-нови актьори, но и те са добри.
А нещо ново на турския фронт няма ли? мисля: Или тази година и там е суша? срам:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Юни 19, 2018 8:20 pm

Предаването на Шинито в гората не съм го започвала. Тия дни я мярнах, че публикува едни снимки на къщурката, на екипа и т.н. и изглеждаха едни такива като прощални. Може и да са приключили.
Френските са уникални! Горещо ги препоръчвам! Много истински, без преструвки и лигавщини. Зарибих и колежката ми с тях зъбчо: Милата, в края на месеца има държавен, а само сериалите са й в главата [smile3532.gif] Лошото е, че на бг могат да се гледат само на страницата на АХN , но там ги качват в странна последователност и е много шиибано. Единия го догледах с руско аудио стена: и сега си го повтарях на бг там. Другия се опитвам да го следя на АХN , но май и него ще търся на руски като изляза отпуска, докато се пържа на слънчице.

На турския фронт след ЛпН позагледах няколко, но само Мерием ми влезе под кожата и дори го следях и в деня на излъчване на живо! Сега следя един сериал по мотиви от 50 нюанса сиво, но излязоха в почивка и чакам втори сезон. Лошото е, че наблягат много на "лошата" и взеха да въртят на едно място, та ще видим по- нататък.
Там много хубави сериали стават жертви на рейтингите и ги спират още на 2ри, трети епизод.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Юни 21, 2018 8:25 am

Джани обичам те: от текущите сериали Секретарката Ким е най-добрият. Такъв смях няма просто, а сега и любовта като заформят...стигнаха до сексуална фрустрация вече, шефчето се изживява като Мистър Пърфект и едни пози и чупки прави 109: Живее в къщата от Тайната градина, баш същият позьор е като Бинито там, само дето носи класически костюм, а не италиански анцуг, ама съм сигурна, че има поне два в гардероба луда:
За френските сериали, имам непоносимост към тоя език и култура, не знам дали някога ще ги погледна.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Юни 27, 2018 9:41 am

И аз така си мислех за азиатските продукции, но ми влязоха под кожата много бързо в един момент срамежливко: Нищо, че от известно време не мога да се спра на нищо ново и само си повтарям стари и любими сериали и предавания... Разликата е огромна! Някак самата им игра е различна и те грабва на мига.
При турците снощи започна едно ново лятно сериалче с мои любимци и мисля по-нататък да му хвърля едно око. Туя дни се очаква да започнат още два, та ако не при корейците, ще намеря нещо за гледане при комшуларите.
ЙениГелинката я карам с превъртане и още не съм догледала сезона. Гледам, че и драма ще има там. М/у другото мярнах във ВК, че Джесика/Белла се жени тия дни за турчин. А преди известно време й устроили скрита камера. Направо я съсипаха за няколко минути. Мярнах клипче и чак ми стана мъчно за нея.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Юни 28, 2018 5:11 pm

Айде, да им е честито на корейците. Детронираха световния шампион и нека гледат смело напред. Много им се радвах на еуфорията в инстаграм, защото ми напомниха за великия бг тийм от '94 г.

Гледам Со Джи Соб снима филм във Варшава и фенките са го налазили и там. Като видях днес да снимат екшън сцени по улиците и се сетих, как се смях наскоро, докато снимат турците сцена навън. Един май щеше да се качва в колата си, но друг бабаит го хвана и взеха да се налагат. В този момент се чуват викове и гледам търчат някакви към тях, а то някакъв мъж вижда това и хуква да помага. Голям смях се смяха, как им провали сцената [smile3532.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Юни 28, 2018 6:20 pm

Мишо, бг готвачът в Сеул, с участие в Секретар Ким (9 еп.).
Снощи го търсих, за да го гледам днес на работа. Намерих го в ютюб с много лошо качество обаче. Ще се гледа вечер вкъщи, за да не си товаря телефона с тия страници, 6ъдето е качен.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Пет Юни 29, 2018 7:51 am

Ехааа,даже и с превод на бг го намерих [newsm44.gif] Защо така не ми излизаше нищо като търсех в гугъл. Добре, че направо във вибокса се разтърсих.
Най-накрая нещо, което да не ме откаже веднага. Макар че, главния нещо не ми е на място в тази роля мисля: Не мога да обясня точно защо, но не може да ме убеди в образа, който се опитва да гради засега.
Минка много ме кефи. Адмирации за прическата и начина на обличане. Изключителна рядкост е в корейските сериали такова явление при главните героини 471.gif
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пет Юни 29, 2018 11:45 am

Джани обичам те: радвам се че се накани най-сетне! JC_goody.gif Аз от кога ти говоря, че ще има бг превод това сериалче, но ти не слушаш луда:
Ти хубаво се накани, ама те смениха сценаристката домати: Дано да се справят новите [icon_korku1.gif]
Минка е бомба като визия в сериалчето - в едно интервю е казала, че специално е положила усилия да отслабне повече за този сериал, за да й стоят добре официалните дрехи и да радва феновете. тебе те е зарадвала виждам [newsm08.gif]
А главния на мен ми седи ок за тая роля на бастун, ама батко му чакай като се появи и може да се сбием женски бой:
А Соджито значи във Варшава? Ей, кога ще дойде някоя корейска звезда да снима в България?! Ако заидва да ми кажеш веднага!
Иначе ти си герой, че още гледаш йенигелинката! Аз отдавна я зарязах.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Съб Юни 30, 2018 7:55 am

Йенигелинката я въртя и превъртам само на бързи обороти, да видя какво става с Баран, а и с братята донякъде.

Превода на Ким явно скоро е започнал, защото намерих само 2 серии, но за сметка на това пък намерих няколко серии на Нещо под дъжда с превод и се размазах вчера [newsm08.gif] Днес може да догледам останалите преведени серии и ще търся пак на инглиш, освен ако не си намеря нещо да запълвам времето м/у появата на преводи.
Изпържи ме го зарязах... Идиотията на главната ми идва в повече, като разбра за болестта си и не мога да я преглътна. Мярнах във фейса, че съкращават и броя на епизодите.
Те повечето ми любимци в казармата ги гледам сафие:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Корейско кино