ASI-BG.COM • Виж темата - С Любов за Азия

С Любов за Азия

Re: С Любов за Азия

Мнениеот kukuryak » Съб Юни 30, 2018 8:16 pm

[newsm08.gif] [newsm44.gif] обичам те: Размаза ли сееее! срам: [girlpinkglassesfn.gif] Като ти казвах колко е добър Дъждовния сериал ти не ми вярваше! [girlpinkglassesfn.gif] шок1: срам2: Айде ще го почна и аз с тебе пак отначало, да го изгледам докрая, че нали го бях спряла, ама сега като си имам дружка ще си надвия на настроението и ще го догледам. срамежливко: Чакам да коментираме! влюбена:
Изпържи ме тоя за уока ли беше? Аз отдавна го спрях, защото ми беше досаден. А главната болна ли се оказа? От какво? Как?
На секретарката Ким превода вярно, че отскоро почна, ама преводачката май се зариби по ЛпН, че не знам от гледане на нашите гълъбчета колко ще й останат сили да превежда корейско луда:
Остави се, всичките ти любимци са в казармата, как оцеляваш направо те мисля с тоя опразнен харем?! 471.gif За мой Минчо също нищо не се чува откак го заряза Суджука, кога ще излиза от казармата, че го забравиииих! [kangura_cry2.gif]
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Нед Юли 01, 2018 8:53 am

Оффф, чудо, чудо... Направо ми е мъка с тая тяхната казарма луда:
Ами, за гледането, нали си ме знаеш. Днес може да кажа, че ич не ме е грабнал някой, дали сериал, или актьор, а след известно време да мрЪ за него стена: Настроения, какво да ме правиш.
Изпържи ме е точно Уока, да. Главната я изкараха нещо злокачествено болна. Баща й го вкараха в затвора, някой май го натопи нещо. Не мисля, че беше виновен, имаше нещо и с годеника й, но нямам нерви да го продължа, та да видя. На нея много й се насъбра и бръмна на акъл и се почнаха едни простотии. Аз затова го спрях.
Дъждеца ми е много близък и по тематика. Аз го бях загледала преди, но нали ти казах, че в главата ми беше станало чорба от езици, покрай книги и сериали (хванах и да чета на английски една книга, че последната от една трилогия я нямаше на бг, а исках да я прочета). Исках малко да ми почине главата и така да го започна и съм доволна от резултата. Днес съм на 5ти еп и от промото в края на 4ти съм насно, че ще е страхотен епизода. Двамата наистина са перфектни заедно. Колежката й, дето му се тика, направо ще я зачаткам с нещо, но хубавото е, че и двамата май се усещат вече, че тя мъчи да им мъти водата.
Ти защо го спря, че не се сещам? Нещо ми се върти, че става по-тежък, или бъркам...
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Нед Юли 01, 2018 10:31 pm

Джани, за уока не е болна тя, ами коня й!!! И го оперираха и нищо му няма на хайванчето. Това докъдето бях гледала преди да го зарежа, надявам се след това да не са я гътнали и нея от нещо.
За каката, дето хранела момчето в дъжда, не не става тежък докъдето стигнах, поне не по редовния корейски начин, спрях го по лични причини, така си бях взела решение, че бях в едно настроение неромантично, иначе е е много хубав сериала и бях казала, че ще го продължа като ми мине. Сега с тебе ще го догледам сигурно.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Пон Юли 02, 2018 9:30 am

Разбирам те обичам те:
Аз все още им се наслаждавам, въпреки че много им завиждам срамежливко: Изживявала съм това и зная, че е прекрасно. В един момент, ако ми дойде в повече може и аз да го прекъсна зъбчо:
5ти еп беше прекрасен [Mad_love.gif] Много любов, показана по различни начини. Не само скиншип и целувки. Имаше и ревност, имаше и закрила, имаше и притеснения, и т.н.
Много им харесвам това на корейците, че разчупват отдавна заклетите порядки за мъжете и жените!

И една новина от фейса:
Официално потвърдено! Суджука е скъсала с ония грозник (сори, ама не го харесвам), защото графиците им били много натоварени и не можели да се срещат!

За Уока съм сигурна, че точно когато арестуваха баща й тя беше в болницата и й съобщиха, че е болна, но не помня какво точно й казаха. Даже помня, че сподели на мафиота и той й каза, че ако трябва ще й стане донор, защото тя му поиска пари за операция. Аз гледах до към 6та серия май мисля: Не помня за коня.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Юли 02, 2018 11:27 am

луда: Тя вече стана банална! Все заради графици къса горката, ненаработила се! А Минчо като беше в цивилна казарма, свободен всеки ден след пет часа да се среща с нея, що скъса с него тогава? Тея графици и липсата на време са пълна измишльотина! Много бързо му се насити на грозния дъртак, явно видя, че няма да й се отвори парашута да го върже за сватба! Добре, че поне Минчо се отърва от нея, че каквато е лепка...
За Уока - това в болницата беше чисто изтролване! За коня става въпрос, а не за нея! Ама до последно ни караха да мислим, че е за нея! Голяма простотия! Та няма неизлечима болест, не се тревожи, ако заради това си го спряла, да знаеш.
За любовта в дъжда, доколкото четох накрая е хепиенд, ама след известна раздяла заради тъпата й майка - тя много им се месила, така попрочетох оттук оттам. Но накрая любовта е победила, разбира се.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Пон Юли 02, 2018 3:09 pm

Аааа, ми може. Аз затова подчертах до къде помня, че гледах.
Тъкмо изгледах 3ти еп на Секретарката [newsm08.gif]
То какво сега? Ще излезе, че Боса е бил отвлечен като малък ли? Това със свинските опашки, белега на кракът му и съня й като деца, към това ме водят мисля:
Братчето му наистина е голям сладур. Преди май съм го гледала в един за един прокурор мисля: Но може и да бъркам след това прекъсване на корейско за известно време.

Суджука сега да я видим с кой ще се хване. И аз не се връзвам на тия баламосвания за раздели на известни. Те се крият, крият сума време и като ги изловят, излизат на светло, но вземе, че им писне един от друг и айдееее. Графиците им много се разминават [smile3532.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Юли 02, 2018 7:00 pm

О, да, били са отвлечени заедно със секртарката като малки от някаква жена, полудяла, щото любовникът й я карал да прави аборт. Няколко дни са били затворени в изоставена къща, успяват да се измъкнат не знам как и малкият нарцисчо спасява малката секретарка, дава й карамелени бомбонки и я води вкъщи, като тя му казва, че ще се ожени за него и си дават дума. Ама той после получава частична амнезия заради лошия си батко, а Минка му забравя името, та после ще следват объркации и тя ще мисли, че баткото е бил с нея, ама въпреки това си харесва Нарцисчо. А шефът не е забравил Минка, помни я и затова я е взел за секретарка. Просто не помни подробности от отвличането заради травмата.
На мен лично не ми харесва, че забиха в тая глуха и забравиха за дракането - много бързо се предаде Минка, съвсем смениха стила на сериалчето и вече не е толкова свежо и забавно. Ама ти не се води по моето мнение, сама ще видиш след още някой епизод.
За сметка на това пък засилиха романтичната нишка.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Юли 03, 2018 6:24 am

Аз съм на седми на Каката в дъжда. Предполагам, че и ти си на него вече днес. Мнооого ми хареса сцената на оградата! Така се търсят и се намират и без думи, страхотни са! влюбена:
Бившият на каката е голям задник! Някой трябва да го нарита яко! Извинение искал моля ти се! 106: Изкефи ме бащата как го отряза! Много е свестен бащата и много силна връзка има с дъщеря си. обичам те:
А малкият колко беше сладък като чу записа. разтопяване: срам2: Тоооолкова щастлив и влюбен, направо се разтапям като го гледам! разтопяване: [girlpinkglassesfn.gif] [kz2vx9.gif]
Но... много хубаво не е на хубаво...
Епизодът завърши много инфарктно! [icon_korku1.gif] Тоя бившият се оказа по-голямо копеле отколкото очаквах! Тотален маниак! 106: [321.gif]
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Юли 03, 2018 8:02 am

Джани, снощи тъкмо щях да си пускам на английски 6ти еп и ми провалиха плана за гледане, та го оставих за днес срамежливо:
Бащата е страхотен, за разлика от майка й. Направо ме убива тая жена като вземе да раздава едни съвети на децата си. Едва ли не, да накара дъщеря си да търпи всичко от един мъж, щото видите ли бил с професия и там родителите му са нещо по-така ли беше... На сина си пък като дуднеше, че то от малки били все заедно с главния, ама да почнел да страни от него щото той едва ли не е едно нищо [smile3511.gif] Направо ми идва да я наритам тая зъбчо:
Интересно ми е сестрата на главния и брата на главната как ще реагират като разберат за връзката им мисля:

Секретарката я докарах до трети еп. Ама сега като ми го описа това за отвличането, още повече ме заинтригува. Не си ме отказала намигане:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Юли 03, 2018 8:28 am

О, за майката не ми споменавай, че ако я подхвана! женски бой: Не само казваше на сина си да страни от Джуни, ами и да се събирал само с хора, които щели да му бъдат от полза за бъдещето, да не си губел времето с безполезни приятелства. нерви: Голяма интересчийка! Чак се чудя как пред Джуни и сестра му е толкова грижовна, все ги кани, храни и т.н., дали се преструва или просто само приказва така на сина си, ама самата тя не може да се удържи да не е добра към сирачетата? Щото в същото време, за нея от тях никаква полза няма от това двуличие, за да се преструва няма какво да спечели мисля: Ама четох някъде, че тя била главната пречка за двамата влюбени, та не знам как да си обясня поведението й - много двойнствено. сетих се:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Юли 03, 2018 7:01 pm

[smile3511.gif] Оле тая майкаааа! Думи нямам! стена:
Бащата как се е оженил за нея не знам! Толкова да е свестен и мил тоя човек, просто невероятен! влюбена: Обаче тая женааааа! Такава жестокост и злоба! И какви интриги крои и тънки сметки прави зад гърба на собствената си дъщеря! нерви: Жал ми е за мъжа й и за децата й! А още повече ми е жал за децата на най-добрата й приятелка! Как не се посвени така да им говори и на брата и на сестрата! А за сестрата пък колко ми е жал! [28303_666.GIF] Като каза, че не вярвала в любовта :( И как е трябвало тя да поеме всичката горчилка на плещите си и грижата за брат си, защото тя го е предпазвала от много неща да не разбере и да ги преживее. [lbyegirlwr8.gif] А тоя кретен баща им 108: [321.gif]
На фона на цялата тая кал любовта на двамата главни е като лъч надежда, как въпреки всички трудности и гадости двамата се хванаха здраво един за друг и не се пускат напук на всичко и всички! срам2:
Също и приятелството между главната и сестрата е чудесно! Такава подкрепа и разбиране и грижа! срам2: И бромансът между главния и брата е уникалеееен! влюбена: Като го потупа брата за кураж по рамото и му хвърли такъв поглед, че ме изпълни просто! Страхотно приятелство! разтопяване:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Юли 03, 2018 8:31 pm

Ох, тъкмо си мислех да пропусна гледане тая вечер, че съм с главоболие цял ден и ти сега така ги подхвана обичам те: стена:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Юли 03, 2018 10:19 pm

Ама моля ти се! Аз забравих да ям с тоя сериал! Пред таблета съм заспала, сега се събудих и отивам да си мия зъбите и да спя след още малко любов в дъжда [Mad_love.gif]
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Юли 04, 2018 1:06 pm

Джани, обичам те: яко го подкарах сериалчето, хи хи: сигурно ще го свърша преди тебе, не мога да се удържа! 471.gif добре че днес и утре се очаква Секретарката Ким, а почва и един нов сериал с един сладур, дето ми е любимец, че да има какво да гледам, иначе като нищо тая нощ ще го доизгледам луда 2:
Да кажа сега за другия баща - майка им като почива той се жени повторно в Щатите няма и шест месеца след това, поне аз така разбрах. Май няколко пъти се жени след това, това не ми стана ясно. Тоест, няма изневяра, обаче зарязва децата си тотално, даже и по телефона не им се обажда, голям кретен! Сега се появи отново, само дъщеря му отиде да се срещне с него, Джуни не щя. Голям рев рева Джина за приятелката си и за Джуни, и аз с нея. Ама и нейната майка както казах е изключително противна! Колкото бащата на Джуни ги е оставил безхаберно да правят каквото си искат, толкова майката на Джина им е обсебила живота и иска само каквото тя каже да правят. Това корейско общество ми е непонятно! Защо трябва да гледат с лошо око на деца, на които родител е починал? И защо да не може да се ожени повторно вдовец? Моментално пада статуса му в обществото, не знам защо е тая стигма. И как може майката насила да праща дъщеря си на среща, като знае, че има гадже! стена: 471.gif нерви:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Юли 04, 2018 8:17 pm

Джани, от вчера следобед съм с адска мигрена [496.gif] Снощи пуснах 6ти еп след като ти прочетох поста и едва издържах 10ина мин. Днес едва изкарах на работа, но сега се почувствах малко по-добре. Мислех да го пусна пак, но реших да не си насилвам късмета.
Ще наваксвам през уикенда [newsm08.gif]
Много ме е яд, че на телефона не ми тръгват из сайтовете с превод на английски. Пробвах във Вики, но там пък заключени. В ютуб и вибокс няма на английски качени нито на Секретарката, нито на дъждеца [smile3511.gif] И ми остана само вечер в нас, и през почивките.
Нищо, де. Разпределих си книги и турски сериали на работа. Вечер в нас корейско 471.gif
Днес мярнах във фейса, че Елчин се завръща на екран през есента по АТВтв с участие в драма, която ще разказва за две полицайки. Ще ми бъде интересно да я видя в ново амплоа. Тя засне сега един 10сериен сериал за вампири за една интернет платформа, но колкото и да е въодушевена тя от това, никак не ми е на сърце тази тематика и не зная, дали ще се прежаля да го гледам, дори и заради якия каст.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Re: С Любов за Аз

Мнениеот kukuryak » Сря Юли 04, 2018 8:37 pm

Милата! Лягай да спиш, да ти мине! С главоболие няма смисъл да се насилваш, няма да изпиташ удоволствие от сериала. Дано да се оправиш бързо!
А каката в дъжда го има в Нетфликс - те го превеждаха докато вървеше и заради това чакахме превод по цяла седмица, докато те го заредят и после го пуснат по другите сайтове. Ако имаш познати с нетфликс, помоли ги да го ползваш за седмица и ще го изгледаш с отлично качество и превод.
Аз стигнах до 13 епизод и ще се спра малко, защото сега вече извадиха тежката артилерия. На майката мизериите бързо ги прескочиха засега, ама като се появи другия баща и стана мазало! Не съм съгласна с Джина, че зад гърба на Джуни се съгласи да се срещне с него. Не е права. Тя трябва винаги да е на негова страна, без значение за неговите причини да не иска да вижда баща си, трябва да уважи решението му, а не да се опитва да ги оправя. Да не говорим, че сама е била свидетел колко са изстрадали Джуни и сестра му оня плужек като ги е зарязал. Тук вече с действията си Джини взе да ми мяза на майка си - колкото и да е, тя я е възпитавала, може и да не го иска, ама е възприела някои неща, като да се меси в живота и решенията на близките против волята им. Сега Джуни ще се почувства предаден и за пръв път ще й се разсърди жестоко сигурно и ще е прав.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Юли 05, 2018 3:58 pm

Ооох, Джани, оооох, разтопяване: шок1: ако знаеш само каква целувка му дръпнаха в гардероба Минка и Шефчетоооо! [Mad_love.gif]
Видео от : youtu.be
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Пет Юли 06, 2018 7:43 am

ОооХа [Mad_love.gif]
Днес вече съм по-добре и се надявам довечера да мога поне 6ти еп да доизгледам. Емо Чолаков казал, че ще е дъждовно през уикенда и май ще се наваксва зъбчо:
Ами Мишо появи ли се ? Май имаше инфо, че в девети еп ще има участие. Мярнах и снимка.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пет Юли 06, 2018 11:18 am

Да, появи се, каза им един Добър апетит! и че били хубава двойка, ама изглеждало все едно тя му е секретарка. Туй беше.
Аз уикенда ще съм заета, тъй че може да ме настигнеш [newsm08.gif]
Сега пък мен ме боли главата! стена:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Съб Юли 07, 2018 2:16 pm

Миличката обичам те: Искрено ти съчувствам и се надявам да мине бързо влюбена:
Аз съм с доста тежък ПМС и като ме хване мигрената, по 2-3 дни съм половин човек. А и тези резки температурни спадове и скокове много ми влияят.

Ами то беше хубаво времето и бях навън до сега.
Ноооо, веднага щом продължих с 6ти еп не мога да сдържа 471.gif
За Бога, та тя майката напълно вярва в убежденията си и чак се учудва, че другите (особено в семейството й) я сгълчават да си трае нерви 2: [c08.gif] бла бла: [difus_what.gif] [277.gif] Аз също безкрайно се дивя на начина им на мислене. За тия хора всичко е пари и храна... Ъъъъъ, пиячката си съперничи с тях за първото място.
Да видим сега какво ще направи шефа като събира жените само. Ония боклуци много ме дразнят и много ме радва възрастната секретарка как ги оправя набързо.
Колежката, която се домогва до Джуни много ме дразни зад врата: Така се изкефих на оная дето излови влюбените гълъбчета в ресторанта луда: И подкрепата й спрямо връзката им, но и заигравката в асансьора 471.gif
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Корейско кино