ASI-BG.COM • Виж темата - Корейски романтични сериали.

Корейски романтични сериали.

Re: Корейски романтични сериали.

Мнениеот kukuryak » Сря Юли 10, 2013 8:49 am

първи епизод е единствения скучен. продължи го и ще се спукаш от смях. Поне до трета серия със сигурност [smile3532.gif]
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот roslava » Сря Юли 10, 2013 3:41 pm

Като стана дума за корейско-виетнамските бракове,аз ви препоръчвам един много хубав сериал:Golden Bride
Ще ви постна едно мнението което бях прочела точно във връзка със смесените бракове:

Скрито съдържание.
За да видите скритото съдържание трябва да сте регистриран потребител.
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Юли 10, 2013 4:45 pm

roslava написа:Та ако ще се взимате с кореец, вземете го, защото обичате точно този човек, а не защото е кореец.

[smile3532.gif] Роси [cuki_girl.gif] , логично заключение, ама като гледам Криси всичките в харема си ги обича лудо [smile3532.gif] Та как ще избере не знам 471.gif Погледнах СамСун , и да ви кажа, такава майка не съм виждала просто! 27 годишния си син как го опуха с чантата! шок1: Ако вземаме пример от нея по-скоро ние ще малтретираме аджушитата, а не те нас - все пак не сме виетнамки, а и Криси има бойни токчета зъбчо:
Като стана въпрос за корейски фермери - Криска, кога ще изгледаш Лозарят ? Много сладко и романтично сериалче. Сигурно от там виетнамките са останали с добро впечатление за корейските фермери хи хи:
Да ти кажа, на СамСун съм в началото още, но Кметството е много по-смешно - Шиша е сто пъти по-голяма хахавела луда:
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот roslava » Сря Юли 10, 2013 5:40 pm

Куки,ехееееееееееееееее,българката е такава кабадалийка и курназ,няма да се дава по-нищо на корейката.Ние имаме такова самочувствие до небето и повече даже, луда: виетнамките са от по-бедна нация/не,че ние не сме де/,не могат да се мерат с нас. пиле:
А колкото до свекървите сигурно има и добри свекърви,например такава като от Mischievous Kiss,но толкова рядко,че със свещи да ги търсиш. [kangura_cry2.gif]
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Юли 10, 2013 6:16 pm

Куки кой от де го хване Бинито в тоя сериал го млати, та се къса шок1:
Майка му, майка й, сестра й, тя самата, на бившата му доктора... абе, всеки, бе, всеки стена:
Жив да го ожалиш направо срам2:
Иначе има забавни моменти, но не са толкова много и дори тоя сериал на места ме депресира сафие:
Днес с помощта на мишока ще го изгледам задължително [newsm08.gif]
Тая кекавата анорексичка ( бившата му ) как я избраха такъв кривак, не зная стена:
Разбирам, че самата роля го изисква заради определени обстоятелства ( няма да издавам, за всеки случай, ако решиш да го догледаш ), но като й видя краката на хикс, обута все в гащи, които ги подчертават и като вземе да крачи, направо кръв ми капе от сърцето... и очите песен:
Шишка е страхотен образ и тук :Д Пааадам да се смея като я гледам как млещи постоянно, каква е бойна, как върви, а пък като затанцува направо ти идва да се самонараниш, да ти изтече кръвта и да пукнеш на място :Д
Бинито е бомбастичен отвсякъде лиги: С тоя поглед, с тая усмивка и тия ръце дори и в тия "ретро" костУмчета пак може да ти докара мокри сънища срамежливко:
За секретарката на майка му нямам думи шок1: Тая жена направо разбива с равнодушната си физиономия във всяка ситуация. Единствено, когато гледаше бокс и каза, че иска да се удрят яко и да има кръв, видях някаква емоция в нея :)
С нетърпение чакам малката да каже нещо и все се надявам, че ще е покрай Шишка влюбена:
Даже си мислех, че като ходи при нея да правят сладки може в емоцията си да каже поне името й, но по това време сценаристите, както забелязвам са си следвали плътно клишетата и тази мисъл бързо я прогоних домати:
Роси пък и ние с тая македонска жилка сме си направо ООООООООООГИИИИННН
Миме как са Кавалерите? Вече сигурно си на развръзката срам2:
Ивче разреши ли дилемата японско или японско :)
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Юли 10, 2013 6:21 pm

Как реагират хората в тоалетна, когато е свършила тоалетната хартия според кръвната група :)
А чакат чистачката да дойде :)
В бършат се с показалеца и средния пръст :Д
АВ при тях важат нещата за предходните две :Д
0 я забравих щото паднах да се хиля с тия двамата :Д
А на въпроса му как би реагирала тя, нейният отговор беше с чорапа :Д
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот mimka_80 » Сря Юли 10, 2013 6:33 pm

kris_run написа: Куки кой от де го хване Бинито в тоя сериал го млати, та се къса шок1:
Майка му, майка й, сестра й, тя самата, на бившата му доктора... абе, всеки, бе, всеки стена:
Жив да го ожалиш направо срам2:
Иначе има забавни моменти, но не са толкова много и дори тоя сериал на места ме депресира сафие:
Днес с помощта на мишока ще го изгледам задължително [newsm08.gif]
Тая кекавата анорексичка ( бившата му ) как я избраха такъв кривак, не зная стена:
Разбирам, че самата роля го изисква заради определени обстоятелства ( няма да издавам, за всеки случай, ако решиш да го догледаш ), но като й видя краката на хикс, обута все в гащи, които ги подчертават и като вземе да крачи, направо кръв ми капе от сърцето... и очите песен:
Шишка е страхотен образ и тук :Д Пааадам да се смея като я гледам как млещи постоянно, каква е бойна, как върви, а пък като затанцува направо ти идва да се самонараниш, да ти изтече кръвта и да пукнеш на място :Д
Бинито е бомбастичен отвсякъде лиги: С тоя поглед, с тая усмивка и тия ръце дори и в тия "ретро" костУмчета пак може да ти докара мокри сънища срамежливко:
За секретарката на майка му нямам думи шок1: Тая жена направо разбива с равнодушната си физиономия във всяка ситуация. Единствено, когато гледаше бокс и каза, че иска да се удрят яко и да има кръв, видях някаква емоция в нея :)
С нетърпение чакам малката да каже нещо и все се надявам, че ще е покрай Шишка влюбена:
Даже си мислех, че като ходи при нея да правят сладки може в емоцията си да каже поне името й, но по това време сценаристите, както забелязвам са си следвали плътно клишетата и тази мисъл бързо я прогоних домати:
Роси пък и ние с тая македонска жилка сме си направо ООООООООООГИИИИННН
Миме как са Кавалерите? Вече сигурно си на развръзката срам2:
Ивче разреши ли дилемата японско или японско :)
Мале Криси дано намеря сили и най-вече време да погледам и днеска че утре не знам доколко часа съм на работа.Нашта бригадирка пак е яхнала стършелите и размахва бойното знаме [witch3wi2.gif] [28287_522.GIF] Забравих си децата вече прибираме се вкъщи като на хотел все са боси пустите му италианци как не ги обухме вече.Иначе снощи изгледах 12епизод ако знаеш как им се зарадвах като се гушкаха в кревата.Мнооого бяха сладки.Архитектчето ме спука от смях като си промърмори,,И ще спи спокойно като съм до нея,,айй самочувствието обаче му е до небето а на мацката хич не и пукаше на пуловера сладко сладко си заспа гушната в него. [smile3532.gif] Иии я бързо кажете кой е с македонска жилка че и аз СъМ МАКЕДОНКА Живея близо до Благоевград [newsm08.gif]
mimka_80
новак
новак

Статус:

Мнениеот roslava » Сря Юли 10, 2013 6:43 pm

Поразрових се из нета за сериала Сам Сум и много се изненадах,има много голям рейтинг,не винаги може да са види такъв,а и наградите му са - 14 броя.
My Lovely Sam-Soon
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Юли 10, 2013 6:45 pm

Миме кофти това с работата. И аз съм имала такива моменти и на пълно те разбирам, нищо че нямам деца влюбена:
Скрито съдържание.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Юли 10, 2013 6:49 pm

roslava написа:Поразрових се из нета за сериала Сам Сум и много се изненадах,има много голям рейтинг,не винаги може да са види такъв,а и наградите му са - 14 броя.
My Lovely Sam-Soon

Роси ти гледала ли си го [newsm08.gif]
И аз мярнах в Спиритчето, че е обрал доста награди, но го отдавам на това, че то си е било за тогава ( има- няма преди 8 години ). С времето, си доизпипват нещата и ясно се вижда разликата ( според мен, разбира се ).
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот roslava » Сря Юли 10, 2013 6:59 pm

Криска,гледала съм го два пъти, сега мисля пак да го изгледам. [2tooth.gif] Знаеш ли,че на мен ми харесват по старите сериалчета,незная защо ми са по-реални,днешните всеки втори сериал има елемент на фантастика,преминаване от днешно в минали време.Само семейните им драми нямат такива глупости.
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Юли 10, 2013 8:06 pm

Роси надявам се, че няма да те засегна с моето мнение срамежливко:
Нали сме си свикнали тук и се чувствам свободна да се изразявам по моя си начин намигане:
Куки не чети спойлера, че има неща от развитието на сериала намигане:
Като цяло моментите м/у Бини и Шишка са ми много готини, като изключим държанието му в около 65 % от времето им заедно. Направо я сравняваше в земята, но и тя ме дразнеше, че го търпи [smile3511.gif] Аз ако бях дори нямаше до го наплюя. На мен ми се свиваше сърцето, когато й кажеше "Кой мъж би погледнал жена като теб", а и куп други неща. Вярно, че образът й е на тип жена, която не е лъжица за неговата уста, но нищо не му дава правото да й говори по този начин. Като не харесваш някого не му се вреш в полезрението и толкова.
Шишка ми идваше да я хвана за косата и да я задърпам толкова надалеч от него, че от самото дърпане мозъкът й да го изтрие своевременно. Честно ви казвам на моменти направо ме депресираха с държанието си. Той я прави на 2 стотинки, а тя му се влачи в краката направо.
Оня кривак "Анорексията" пък ебати скапания образ й са измислили. Избягала от него точно в деня на злополуката, щото аджеба разбрала, че е болна от рак на стомаха. Ама иначе влюбени от 5 или 8 години, така и не разбрах с точност, и тя кривака му с кривак след 3 години се завръща да си дири любовта... ама, оууууууууууууу [28301_654.GIF] Сега пък накрая с това водене в Щатите за сбогуване тотално ме тръшнаха [277.gif]
Даниел Хени пък толкова да ми беше изкуствен и захаросан, че чак ми горчеше... друго си е да го гледаш в Хавай 5- 0 език:
Добре, че бяха сестра й и главния готвач с техните секс маратони, майка й имаше и тя добри попадения, разбира се на първо място са веселите и романтични моменти с Бини и Шишка :) Голямо изпълнение беше, когато отиде в тях да говори с майка й :Д С глас съм се смяла :Д

Айде, останаха ми още серия и половина и пак ще довтасам :Д
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот roslava » Сря Юли 10, 2013 8:59 pm

Ооооооооо Криска, ама хич не ме засягаш бе мила,та аз съм на същото мнение.Много се дразня като видя някое момиче как се влачи след някой който я прави за ръка целуване,ми идва точно да я хвана за косата и да я влача ,и махна колкото си по далеко от такъв с извинение
Скрито съдържание.

Така в Mischievous Kiss,онзи всезнайко така обиждаше Ха Ни пред всичките,не се съобразя пред кой и с какви ли не обидни епитети да я нарича.Той я плю е,а тя си мисли,че роса я роси.Тъкмо тя вече реши да се откаже от него,тогава пък на него не му изнася,че няма кой да му ходи по задника,и веднага реагира- не може Ха На да обича друг,не може тя да бъде с друг,пък се държи като говедо с нея. стена:
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

Мнениеот Iva Di » Сря Юли 10, 2013 9:09 pm

Криска, дилемата бързо я реших. Естествено, в полза на японското. Няма как. луда: Гледам вашата Светулка, ама много наивна ми изглежда. Чудя и се от коя планета пада. Не ми е толкова забавен, колкото си мислех, но ще го изгледам. Най-малкото вече се вижда, че цели трима (ухааааа) май ще си паднат по жената-хлебарка. Най-много ме вълнува обаче "бучьо"-то (шефа де). Пуска от време на време едни усмивки, а това е сигурен знак (запазена марка на корейците), че тоя мъж вече налапва въдицата. Та тоя бастун ми е много интересен как тъй ще хлътне по нея. Героинята е страшно нереалистична. Сякаш е живяла под стъклен похлупак. С познания за света като новоизлюпено патенце.
Роси, подкрепям те. И аз съм с впечатлението, че старите сериали са по-добри. Може би, защото сега се заглеждаме по всичко, а то май няма кой знае какво напоследък. Явно творческа криза. А хич не ги долюбвам фантасмагориите, исторически принципно не гледам никакви (не само корейски). Сега си наточвам зъбките на 1% of anything. Цели 26 епизода. Ще почина. шок1: А главният бил симпатягата от Secret reunion. JC_goody.gif Пък аз досега не съм го засичала по сериали, та ми е интересно. Казват, че бил дръвце. Ще я видим тая работа. мисля:
Ох, бе. Какво им става на хората това лято? Все меса пекат. Само от миризмата ми потичат слюнките. лиги: А не мога да затворя прозореца в тая жега. Криза било. Да, да, ама не не:
Моите трима мускетари - Ким Бом, И Донг Ук, Денис О. И един, когото обожавам тайно.
Аватар
Iva Di
луд фен
луд фен

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Юли 10, 2013 9:28 pm

[smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif]
АААййййй шшшшшшшшшш
:(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((
:(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((

Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Юли 10, 2013 9:33 pm

Ивче толкова ме изнервиха с простотиите си в тоя сериал особено в края, че не мога да зацепя за коя Светулка спомена в поста си срамежливко:
Роси прекалено меко си се изказала :)
Аз така се ядосах, че даже ходих да пуша една цигара, а не съм запалвала повече от месец :((
Аз Целувката я изгледах за един следобед... и там голямо влачене след тоя дето те няма за жив човек и после голямата любов [smile3511.gif]
Пфууууууу, отивам да изпуша още една 471.gif
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот mimka_80 » Сря Юли 10, 2013 9:48 pm

М ного интересни неща сте написали момичета.И верни-естествено че героите от филмите ги няма в реала.Много ми се пише и на мен по тоя въпрос но пусто време все не стига [newsm69.gif] а как приятно е да си бъбря с вас.Аз например колкото и да съм запалена по корейските сериали още не мога да им свикна на просташкото държане.Например харесат си мацката обаче в същото време не пропускат да я обидят или да я гледат отвисоко и да се държат надменно-видиш ли аз съм принца на белия кон а ти малката Пепеляшка.Единствено в Принцесата прокурор нещата бяха различни.Мъжът там беше просто господин Идеален-мило държане,приятел винаги готов да се отзове на помощ,главната си падаше малко откачалка ама бяха наистина прекрасна двойка.Определено си заслужаваше гледането.В кавалерите също горе долу мъжете си ги бива,особено архитектаа [Mad_love.gif] [Mad_love.gif] [Mad_love.gif]
mimka_80
новак
новак

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Юли 10, 2013 10:00 pm

Криси, душко, не се ядосвай на тоя сериал! Да беше почнала Кметството вместо това - направо се превивам от смях - толкова е луда и бойна Шишка и направо побърка Замкмета. Обещавам ти голям хил до където съм стигнала е смях и забавление. Надявам се все така да продължава [newsm44.gif]
Виж тука сцената например да разбереш за какво говоря. Пича си няма идея какво става, а тя такива ги измисли и така го натопи - горкият е в небрано лозе [you are crazy.gif] Страшна е каката! [newsm44.gif]

http://youtu.be/pRoILqfXPkc
[youtube]http://youtu.be/pRoILqfXPkc[/youtube]
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Юли 10, 2013 10:13 pm

Ивето говори за мойта Светулка - японския сериал. Аз нали се възмутих, че не превеждат заглавията на японските сериали и веднага го прекръстих [newsm44.gif] Да Иве, ако търсиш реалистичен сериал определено не е този. Обаче както се луди и Бъчо и Светулката, така съм се смяла на премеждията им. Не очаквай страст, хич даже. За смешен, Пепеляша беше много по смешен, но и Светулката си го бива, само че е друг вид хумор.
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот roslava » Сря Юли 10, 2013 10:19 pm

[28326_842.GIF] Куки, бях забравила колко комични моменти има в този сериал,но трябва да знаеш,че си има и драмичка.
Криска,, не искам да изплаша някой който чете в темата,иначе ме знаеш 'ич не си поплювам. [84.gif]
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Корейско кино