ASI-BG.COM • Виж темата - Магията на азиатските филми,сериали,бит и култура - 2 тема

Магията на азиатските филми,сериали,бит и култура - 2 тема

Магията на азиатските филми,сериали,бит и култура - 2 тема

Мнениеот roslava » Чет Юли 11, 2013 3:00 pm

Изображение

Изображение

На всички фенове на азиатските филми и сериали!

Изображение

тема- 1

Изображение

Easternspirit - информация относно азиатските филми, сериали,бит и култура

Изображение

Изображение

Каталог на корейски сериали

Каталог на корейски филми

Изображение

Изображение

Каталог на японски сериали

Японски филми

Изображение

Изображение

Китайски и тайвански сериали

Китайски, хонконгски и тайвански филми

Изображение

Изображение

Тайландски и други азиатски сериали

Тайландски и други азиатски филми

Изображение

Места за теглене:

Zamunda-бъл.торент

masters-tb-бъл.торент

soompi-англ.

asiatorrents-англ.

Arena-български

rutracker - руски

doramaland- руски

Изображение

Места от където могат да се свалят субтитри:

The stupid dreams- български

subsunacs.net - български

Альянс - руски

subs.com.ru - руски

d-addicts - английски

Asia Drama Sub - английски

Изображение

Едни от най-красивите мъже:

Специални благодарности:

- на Easternspirit,The stupid dreams.Subsunacs.net,Zamunda,Masters-tb,Arena,- без тях ние нямаше да можем да се насладим на любимите ни сериали и филми, да се докоснем до бита и културата на изтока. обичам те:
Благодарим и на Бг - мама /Магията на изтока - фенове на азиатски филми и сериали/
обичам те:
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

Re: Магията на азиатските филми,сериали,бит и култура - 2 те

Мнениеот kukuryak » Чет Юли 11, 2013 3:08 pm

Браво, Санбе! обичам те: Страхотна темичка си спретнала! [11363_980.GIF]
Тази по-бързо ще я изпишем от първата, защото сме вече по-многобройни!
Чингутааааа [difus_clapping.gif] , САРАНГЕЕЕЕ! влюбена:
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Юли 11, 2013 3:09 pm

Юхуууууууууууууу,с пожелания за приятни мигове в новата тема обичам те:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Юли 11, 2013 3:32 pm

Да кажа само, че хубавец номер едно е МОЙ! Да няма после неразбрали, че направо пускам кучето да хапе [301.gif] Минчо Кукувичков [girlpinkglassesfn.gif]
Скрито съдържание.
За да видите скритото съдържание трябва да сте регистриран потребител.
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Юли 11, 2013 4:57 pm

Айгуууу, Бини тук и крушки на мама сменя, и лайната на кравите рина, че и отвън го къпа мамчето :)
Ама това мамче направо ме радва 471.gif
Има нещо покрай таткото мисля: но ще я видим тази работа [newsm08.gif]
Бини и главната са ми много хубави и като гледам сцените пом/у им изобщо не се учудвам, че и в живота се е зародила любовта срам2:
Хареса ми и целувката им там, когато пиха вино в тях и той си потърси първо четка за зъби, а после и дънките му отесняха, та искаше и нещо удобно да обуе срам2: Не стояха и двамата като дръвчета, а си я направиха точно като нормална двойка в живота, а не като актьор в корейска драма [difus_19.gif] После като си я носеше по стълбите към леглото също бяха много естествени срам2: Браво [newsm08.gif]
Сериалът все повече ме увлича срам2:

Аййй, верно Трапчинко го няма, но пък Трапчинко 2 ( Бини- моята нова любов ) е там [newsm44.gif] [Mad_love.gif] език: лиги:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот mimka_80 » Чет Юли 11, 2013 5:44 pm

ОООО честита ни нова темичка! [newsm44.gif] Криси полека лека стигам до развръзката НА 15ЕПИЗОД СЪМ!И ще прехвърля поздравчето си тук в случай че не сте го видели в предната тема.
mimka_80
новак
новак

Статус:

Мнениеот mimka_80 » Чет Юли 11, 2013 5:44 pm

ОООО честита ни нова темичка! [newsm44.gif] Криси полека лека стигам до развръзката НА 15ЕПИЗОД СЪМ!И ще прехвърля поздравчето си тук в случай че не сте го видели в предната тема.
mimka_80
новак
новак

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Юли 11, 2013 6:04 pm

Миме стопли ми душата и сърцето направо с тази прекрасна и много любима вече песен срам2:
Айгууууууу, Бини [Mad_love.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот Iva Di » Чет Юли 11, 2013 6:13 pm

Хайде в новата къщичка. Ураааааааааа! JC_goody.gif JC_goody.gif JC_goody.gif
Дано все така да ни спори гледането, дано!
Аз захванах 1% of anything. Ама то голяма дъвка. Уааааау. Като латино сапунка. Първите два епизода само се пльощят по диваните и говорят колкото да се намират на приказка. Празни диалози, празни. А пък в това време аз се мъча да оправя роднинските връзки, че много заплетено.
Главният и той един дивак. Буквално. Кипва като чайник за отрицателно време и все се кани да уволнява. Ама не мож' догони МинЧото на Куки в Boys over flowers. Кефи ме как се мъчи да се докара като слънчице. Как насила се усмихва дяволът му неден. [smile3532.gif] Да видим как ще ги напълнят тия 26 епизода. Дано да не е само с дъвки.
Вече ще почват да се срещат с учителката. Мисля, че ще е забавно. Дано да успее да го превъзпита поне малко, ама ще и е мнооооооого тежка работата. Мисля, че на нея това и е по-интересно. Ще гледа да направи човек от него. Нали е състрадателна. На дядото много му ходи да е сватовник. Още от My girl.Обичам го този човек. Възприемам го като дядото на корейската нация. [c06.gif]
Мимка, благодаря за поздравчето. Тази песен ми е любима, наред с почти всички други от сериала.
Моите трима мускетари - Ким Бом, И Донг Ук, Денис О. И един, когото обожавам тайно.
Аватар
Iva Di
луд фен
луд фен

Статус:

Мнениеот mimka_80 » Чет Юли 11, 2013 6:33 pm

kris_run написа: Миме стопли ми душата и сърцето направо с тази прекрасна и много любима вече песен срам2:
Айгууууууу, Бини [Mad_love.gif]
Затова и точно нея избрах [difus_19.gif] Чета ви че доста го обсъждате Бини в последните страници на старата тема а и песента е наистина много хубава та си заслужава човек да я чуе пак.Аз си продължавам с кавалерите и сега вече е наистина напечено като се разбра истината за Колин.Интересни ми бяха реакциите на жените.Ме Ри го прие типично по детски не се задълбочи да мисли защо и как е станало така.Се Ра пак постави себе си и своите желания на преден план без да се замисли за чувствата които бушуваха във Те Сан(май той се надяваше тайничко да е негов син )И така пак го отдалечи от себе си.Мин Сук пък с прозрението на много препатила от семейния живот жена бързо прецени ситуацията и разбра без да и казват че не съпруга и е бащата.А за горката И Су какво да напиша милата на нея се падна да изтегли късата клечка До Джин дори и да реагира не я остави..Много мистана грешна :)
mimka_80
новак
новак

Статус:

Мнениеот roslava » Чет Юли 11, 2013 7:49 pm

[464.gif] Момичета нека докато пишем в новата тема да Ви случат най-прекрасните неща,Тези които си нямат приятели да срещнат Принца на своите мечти.А тези които имат семейства да бъдат живи и здрави, и много късмет на всички. [emo-5ange.gif]
Бях забравила какво представлява Шишка и как майките налагат своите деца. женски бой: Тези корейци нямат стигане,не се притесняват да дават пияни/натряскани до козирката хора,побоища над децата си.
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

Мнениеот Flower » Чет Юли 11, 2013 9:12 pm

Честита ни нова тема! обичам те:
но имам обещания да изпълня,
и много път преди сън да измина..

Изображение
Flower
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Юли 11, 2013 9:19 pm

Роси от твоите уста в Божиите уши срам2:

Worlds within
След School 5/ 2013 не мислех, че ще срещна така различен сериал изм/у корейските.
Факт е, че е такъв и наистина ме е яд на мене си, че съдих за него досега на базата на изгледани 15- ина минути от първи епизод.
Ето защо опитва по няколко пъти, когато нещо не ме грабне в даден сериал от първите минути.
Може да се напише толкова много за сериала като цяло, както и за образите поотделно, но също така и за двойките.
Лично аз за себе си не мога да кажа, че някой е положителен или отрицателен образ, че има добри и лоши...
Всеки тук е със своите слабости, странности, качества и характер.
Вече съм в началото на 6- та серия, но ми правят впечатления доста неща.
Например как е построена/ направена / създадена всяка една серия.
Във всяка една нечетна мисли и трепети споделя главната героиня, а във всяка една четна- главния герой срам2:
Харесва ми как на фона на настоящи събития и моменти преплитат отминали мигове и така ни показват, как и какво е било м/у двамата преди, може би и за да направим и самите ние паралел между минало и настояще.
Всяка серия започва различно и завършва пак така.
Правят ни съпричастни с всеки детайл от заснемането на един техен сериал, как живеят хората зад кадър, но и хората, които ни радват от екрана.
Интересното тук е, как самите те се надсмиват над клишетата в сериалите им, които за съжаление са толкова харесвани там и без тях рейтингите са ниски. Искат различното, но то не се оценява и продължават да правят едно и също само заради висок рейтинг...
Толкова много мога да пиша, но ще оставя за по- нататък, а сега просто ще продължа да му се наслаждавам [newsm08.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Юли 11, 2013 10:07 pm

Моля ви, кажете ми, че краят не е лош, че едва сега се замислих за това :((
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот Iva Di » Чет Юли 11, 2013 10:16 pm

Криска, добре все пак, че откри Worlds Within. Преди няколко месеца аз пишех това, което сега на теб ти прави впечатление. Много е реалистичен. Хората изглеждат истински, страховете им също. По-нататък ще видиш драмите. Всеки си има история и собствени причини за поведението си. И аз никого не намразих. Дори конкурентния режисьор с високия рейтинг. Тук Хьон Бин ми харесва най-много като визия. Такъв един налят, с по-дълга коса и мургава кожа. А впитите дънки му стоят просто страхотно. Мъж и половина. Но и той като мене, безкъсметен. Краят е хубав, но драмата е голяма. Поне от моя гледна точка.
Новини от фронта на 1% of anything. Много съм лоша. Като видя нещо с повече епизоди, се напъвам да го свърша по-бързо, че ме е страх да не го забатача ако карам с 2-3 на ден. За няколко часа ги докарах до 6 епизода. Но той позволява, защото няма голяма динамика и не се случва кой знае какво. Все седят по разни канапета и си лафят в общи линии едно и също. Но пък е много симпатичен и лежерен. Едно лятно настроение лъха от него. И най-вече от портокаловите сокчета, дето ги пият всички. Чак започнах да се чудя няма ли да има поне едно пиянско изпълнение. Какво е това нещо? Да не съм попаднала в клуба на анонимните алкохолици? [291.gif] И то след Светулката, където издигат в култ бирата. Ама не коя да е, а една точно определена, дето я произвежда главният им спонсор. Е те такава натрапчива реклама в сериал не бях виждала.
Та както казах, седят, пият неалкохолни напитки и едно и също говорят. Но пък са различни типажи, при това някои доста забавни. Например мамичката на главната. Толкова много иска да я омъжи и все срещи и урежда. Горкото момиче. Съчувствам му. И тия напълно предвидими кандидати, които всеки път задават едни и същи въпроси, са голяма скука. А мамчето как се зарадва, че девойката има двама кандидати, та реши, да хванат и двамата - единия за дъщерята, другия - за приятелката и.
Без малко да забравя четворката офисджии, които ако не обсъждат лошия нрав на шефа, се подиграват един с друг и никога не работат. То никой в този сериал не се вижда да работи, де. Ама тоя клюкарник е страшна работа. Нагледен пример как не трябва да има 4 служители в едно помещение. Ми то седянка, а не работна среда.
Иначе няма почти никакво действие. Все стоят и говорят, говорят и стоят. Особено злата дъщеря на дядото, която иска синът и да се нагуши със семейната компания. И тя една сваха. Той дядото я вижда каква е и че подкокоросва сина си и затова иска да вкара в правия път Дже Ин (оня непоносимия).
Едно не мога да разбера. Защо след като се оплакват от жегата, всички ходят облечени от врата до глезените. Мъжете - с ризи с дълъг ръкав и сака. А какви костюми... шок1: пълен ужас. Още като видях главния, си помислих, че костюма му е поне един номер по-голям. Като знам какви са тесни и вталени в последните години, ми става гадно да ги гледам такива размъкнати. А главната се облича като някоя монахиня. То вярно, че като учителка не може да ходи разголена, ама дори в лятната ваканция ходеше по срещи с ризи, закопчани догоре и... шок1: о, ужас, тип елеци отгоре върху ризата. Само като я гледах цяла серия, ми стана горещо. И през цялото време се чудих - защо за бога ??? сетих се:
Обаче си има някакъв чар. Тъй че, продължавам да гледам. намигане:
Моите трима мускетари - Ким Бом, И Донг Ук, Денис О. И един, когото обожавам тайно.
Аватар
Iva Di
луд фен
луд фен

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Юли 11, 2013 11:10 pm

Не само пияни до козирката, ами и разказва как баща й я научил да пие като била на 19!
Малееее, тия още перат в леген на двора! шок1: А ние ожалвахме Карадайъ, че Сафието няма автоматична пералня 73 година! В Корея в 2005 я карат на крачна! 107:
Още не съм го свършила Самсунчо, но е на път.
Добре, че го гледах през деня и в добро настроение, иначе дето казва Криска - да се депресира човек! Двете кифли се карат за Бини - едната вика, аз съм стара и дебела, той е последният ми шанс, другата вика - аз съм сериозно болна, искам го пък! Ужас!!! 471.gif А той барнат с едно розово сако - направо кошмар! стена:
Това развитие на събитията хич не ми харесва! Шишка ревеше на люлката, а Бини се целуваше в бара с лиглата! [321.gif] В реалния живот те това е краят на историята. [kangura_cry2.gif] А те тук решиха да ни доизмъчат и не знам защо и как на Бини му щукна, че харесва Шишка нее: Поне аз не разбрах как така му се промени мнението. мисля:
В началото я търсеше само зарад ресторанта. После взе сериозно да се замисля чак майка й след като го опуха и си взе дъщерята, а после тя го заряза окончателно. Докато търчеше подире му и му изпълняваше всеки каприз хич не я тачеше, но като я загуби я оцени. Иначе беше много смешно как не можеше да се отърве от прасето и как й спихна гумите на колелото нарочно.
Въпреки това смятам, че тук Бини е голям кретен зад врата: - два пъти й провали уредените срещи просто ей така за собствен кеф. Тя с право му се ядоса! нерви:
Трябва обаче да призная на Бини, че това беше най-впечатляващото появяване шок1: - като я чакаше на върха на планината със рожденденска супа разтопяване: [girlpinkglassesfn.gif] [iconmelek.gif]
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот Iva Di » Чет Юли 11, 2013 11:52 pm

Споменах ли колко ми харесва актьорската игра на главния в 1% of anything? Сладък е. Ама налапа въдицата барабар с плувката. [smile3532.gif] Като започне да блъска по масата, изпадам в истеричен смях. И всичко в сериала се върти около лошия му характер. Някъде четох, че бил дръвце. Аз пък ще модифицирам. Да, защото играе ролята на чепато дърво. Горкия, колко ли маси е счупил в тренировки, докато заснемат сцените. луда:
В 7 епизод има една велика сцена на ревност - запознанството с брата на главната. Голям кеф. Само дето не се гътна от възмущение. 471.gif
Харесва ми този актьор. Добре си играе ролята. Предвид скучните диалози, не бих могла да очаквам повече от него. Където може да се направи добра сцена, си я прави човека. Жалко, че няма лафове. Щеше да е още по-хубаво.
Аватар
Iva Di
луд фен
луд фен

Статус:

Мнениеот kris_run » Пет Юли 12, 2013 9:38 am

Ивче тоя сериал, дето сега го гледаш, го бях започвала преди време, но главните двамата не ми харесаха особено и го зарязах... нооо, това не означава, че по- нататък няма да го изгледам :)
Ооо, дааа, Бини тук повече от страхотен [Mad_love.gif] И не само в дънки дупето му е убийствено, имаше една сцена, където по анцунг или пижама имитираше някакъв дядо, който танцува по ТВ- то... камерата беше известно време зад него и кадрите с навиреното му дупенце бяхаааааааааа лиги:
Всичко си има този човек, и тяло, и лице, за ръцете и в частност дългите му пръсти да не говорим [Mad_love.gif]
Пак се отплеснах зад врата:
Куки като спомена сцената в планината се сетих, за избраните моменти зад кадър след сериите, които пускат понякога. Та имаше точно този момент и колко им е било трудно да снимат. Шишка, милата , се беше хванала здраво за един стълб, за да не я издуха вятърът, а Бини как не го издуха, не зная :Д
Розовото иначе му "тича" :Д ама в чарлстонките направо ми се плачеше като го видя :) или с онзи костюм , черния на тънките бели райенца :Д
Ама, тогава е било шик та дрънка, така че това е най- малкия кусур на сериала сделка:
Сега малко и за моят сериал :)
Вече се вижда, че раздяла ще има, то няма как да стане до края да са все толкова сладки двамцата. И тази раздяла явно ще е заради различните им класи, а и майка й със сигурност ще изиграе голяма роля в случая с нейните мании за богатство. Направо щях да падна баща му като се домъкна в работата му, че домъкнал и съселяни стена: Беше си право момчето като се развика пред майка си. Когато си отиде да ги види оня само вика, крещи и се цупи за нещо, пък сега бил горд с него... аааайййй шшшшшшшшшшшш :((
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот Iva Di » Пет Юли 12, 2013 9:50 am

Криска, 1% of anything не е връх в шедьоврите, но е приятен. Първите две серии бяха убийствено разтеглени като латино сапунка. То и в следващите все едно и също говорят, но виж, срещите между главните са ми приятни. Приятно ми е да го гледам. За после не знам.
Аватар
Iva Di
луд фен
луд фен

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пет Юли 12, 2013 11:20 am

Криска, на коя серия си? Има ли смисъл да го почвам, или вече си към края?
Аз опатках СамСуна. По-добре да не бяха слагали последните серии - голяма боза голям резил! Толкова бяха излишни - така и не разбрах за кво са. Трябваше да го завършат със срещата им на планината - по-добре щеше да е. За кво трябваше Бини да ходи в САЩ? стена: Това хептен не го разбрах! И уж за една седмица, а то станали два месеца [smile3511.gif] (макар че това е най-кратката раздяла в корейски сериал [smile3532.gif] )
Ееееей, голям карък тоя Бини - едната му жена анорексичка, другата не може да спре да лапа чудене:
Имаше смешни моменти в сериала все пак, но не толкова много. Аз много се хилих тъщата като го подложи на кръстосан разпит с пиене на крушовица. И как той й подари куче [you are crazy.gif] А на караокето направо се скъсах от хил - всички бяха такива клоуни! Начело с Бини [28326_842.GIF] Но както казах - ако можеше без последните серии щеше да е много по-добре сериалчето. Бяха просто излишни - краят си е хепи и леко отворен, но да не бяха го разтегляли толкова [smile3511.gif]
Кметството е друга работа [difus_19.gif] - поне за сега - голям хил, просто е супер! луда:
Иве, ти Светулката изгледа ли я или я заряза?
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Следваща

• Advertisement

Назад към Корейско кино