ASI-BG.COM • Виж темата - Магията на азиатските филми,сериали,бит и култура - 2 тема

Магията на азиатските филми,сериали,бит и култура - 2 тема

Re: Магията на азиатските филми,сериали,бит и култура - 2 те

Мнениеот kukuryak » Вто Яну 13, 2015 12:43 pm

Чингулинки обичам те: някой гледа ли Бютито? Аз го зарязах на не знам кой епизод и нямам идея какво става и струва ли си да го продължа.
За сериалчето, дето Роси го препоръчва - не си падам много по психота, а тоя бил със седем личности, малко множко ще ми дойде. Нали и тоя на Бини е с раздвоение, два такива сериала няма да издържа. Ще чакам на Бинито, а за тоя съм пас.
Единайста серия на Хиллърчето направо изби рибата! Такова развитие на събитията изобщо не очаквах! Много динамична серия, гледах я на пръсти! Супер яко сериалче!
Чичото новинар позна кой е Хиллърчо, а на всичкото отгоре Хилърчо му показа лицето си срещу информация за убийството, в което са натопили баща му. Почна сериозно разследване. На бъдещия кмет му запари под задника [smile3508.gif] Да видим сега какво ще има да става! Много интересно сериалче! [newsm44.gif]
Последна промяна kukuryak на Сря Яну 14, 2015 5:14 pm, променена общо 1 път
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот roslava » Вто Яну 13, 2015 1:14 pm

Криска, обичам те: много хубава темичка си пуснала.Радвам се,че и моето момче/трапчинко/ е намерило място на баш място. [newsm44.gif]
Защо бе момичета не ви харесваKill Me, Heal Me,та докторката трябва да е точно такава -перко като главния за да може да го излекува. [smile3532.gif]
Сериала на Бини ще започне на 21.01,чакаме с нетърпение.
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Яну 13, 2015 9:45 pm

Роси, благодаря ти обичам те:
Запомнила съм те с Трапчинко и гледах да има от любимците на трите ни, че то май ние сме си тук... другите зачезнаха, а липсват срам2:
Kill me, heal me не ми допадна, честно, а и Куки е изказала още един довод да не го продължавам... това със седемте "самоличности" стена:
Наистина много ще ми дойдат шок1:
Бини го чакам с нетърпение, нищо че там отново ще има такива неща... поне ще са двама :)
А и вече съм го гледала в нещо подобно, нищо че беше размяна на тела, но докара женския образ много правдоподобно срам2:

Мятам се да гледам Хилърчето [newsm08.gif]
Мисля, че той ще отиде при "Тайната градина" и "Честта на кавалера", т.е. ще го изтегля с бг субтитри като го преведат целия и го мятам в колекцията за много любими корейски сериали срам2:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Вто Яну 13, 2015 11:02 pm

Страхооотна 11 серия на Хилърчето [newsm08.gif] [newsm44.gif]
12 също се очертава да е много яка JC_goody.gif
Репортера излъга Хилю, че момиченцето е починало, но явно той разбира в следващата и ще има отпараници зад врата:
Разкошен момент в киното разтопяване: когато тя си тръгваше и той я хвана за ръката срам2:
Едва се удържам да не изгледам 12 без субки, но ще ги изчакам до утре [gdance.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Яну 13, 2015 11:54 pm

Оооооо, даааа, момента с ръцете беше размазващ! разтопяване: разтопяване: разтопяване: И аз мислех да пиша за него! влюбена: влюбена: влюбена: Как можа да си тръгне момата след това, не ми е ясно. сетих се: А и той как пък я пусна? срамежливко:
Да джанката е турила нашите любимци и държа да отбележа, че на мой Минчо се е паднала най-важната роля - Едно намигане и .... Бам! Бременна! луда: луда: луда: луда: А на Росито Трапчинкото се разхожда по без потник и показва мускули лиги: И тези сладури, дето ни викат Аньонг в началото са супер! Абе страшно готина нова тема! срам2:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Яну 14, 2015 12:17 am

Кукиии, нищо не казваш за танца на твоичкия [28326_842.GIF]
Как гушка хладилника, а и какви чупки в кръста правииии :Д Само с пръсти де не е защракал сладкишона [Mad_love.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Яну 14, 2015 4:55 pm

[smile3532.gif] Криска, той Минчо всеки ден ми играе наживо къде по-впечатляващи танци, така че това не е най-доброто му изпълнение луда:
Скрито съдържание.
За да видите скритото съдържание трябва да сте регистриран потребител.

Гледа ли 12 серия на Хилърчо? Лелее, голям екшън! И сега какво ще стане??? 471.gif 471.gif 471.gif
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Сря Яну 14, 2015 10:57 pm

Пфффф, кво ми говориш, мята езици Моят Бини, та на нуни и аджуми свят им се завива :Д
Изгледах току- що 12 на Хилърчето [newsm08.gif]
Е, страхотен сериал, честно [28300_634.GIF]
Дано и до края да си остане така!!!
Много ще се радвам в следващата серия вече и Минка да разбере кой е Хилю, а и да разбере някои неща за себе си вече и да му помага срам2:
Интересно, кой ще е този дето го изтика на покрива и остана пред вратата мисля:
В Сумпи залагат на репортера, но някой спомена Учителя на Хилю и аз си мисля, че ще е той... а защо не и бащата на Хилю да е жив, и да се появява сега мисля:
Скрито съдържание.
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Яну 15, 2015 12:27 am

Не може да е жив баща му. Учителят е сигурно, макар че аз си мислех за репортера, но няма кактой да е разбрал какво е станало, пък и да се намеси чак... Учителят ще е , ще има екшън другата серия! Офффф, не мога да траяяяяяя! Искам вече да е другата седмица, че да видяяя!
Минка ще разбере - крайно време е, пък и нали трябва някой да му превързва раните и да му готви оризова каша - няма как да скрие тези рани, това само мой Минчо го може сам да си извади куршум от гърба и да си зашие раната луда: луда: луда: Един е Шити хантър и няма втори като него! [newsm44.gif] И хилърчо не може да го стигне по каскади домати:
Скрито съдържание.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Яну 15, 2015 10:32 am

Момичета хай: да ви кажа само, че
в новия епизод на Кара пара има едно много хубаво сдобряване. Е такова при корейците не съм виждала - не остави момата да му се сърди 2 епизода, ами веднага пристъпи към действие. Да го гледате - струва си!

Роси, ти напредваш ли със Семейството? Аз го следя най-редовно. Моите любимци - шефът и секретарката - продължават да се вихрят и май женитбата най-сетне е опечена. Те май се оказаха главните в тази драма. Другите две двойки нещо нямат никакво развитие вече почти нищо не се случва с тях.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот bibisita » Чет Яну 15, 2015 12:19 pm

Момичета,много съм стриктна . [difus_ok.gif]
Веднага започнах Аварийната двойка,останаха ми две серии само.
Крис,до коя серия стигна та да споделим ?
Изображение
Аватар
bibisita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот kris_run » Чет Яну 15, 2015 1:06 pm

Куки обичам те:
Скрито съдържание.

Аз нали все вярвам в доброто у човека, та си пак си мисля, че хьонга е искал да скрие момиченцето или нещо от този род... като гледах сцената с колата в 12 еп. пак ми мина това през ума, въпреки че когато той видя, че я няма в колата отначало се изсили да я търси, но после спря и само седеше до колата, сякаш си каза, че така е по- добре. Дано да се лъжа, но в корейките сериали е тенденция да слагат ангелски крилца на лошите [smile3511.gif]
Честно да ти кажа, Хилърчето ми харесва една идея повече от Шити Хънтъра срам:
А това за баща му и аз зная, че няма да е жив, но ми се иска 471.gif
Изкефи ме аджумата като се обади на Минка и направо ми се иска да се пренеса напред във времето, да видя какво ще стане... ама може да е по- лесно да заклещя Хилю в харема и да го подложа на кръстосан разпит, докато му превържа раните :)

Биби, как е Аварийната двойка? Харесва ли ти?
Гордост и предрасъдъци съм го гледала до 15 епизод май мисля:
Ще взема тия дни да си го допродължа [newsm08.gif]
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Яну 15, 2015 3:14 pm

Хехе, Криска,
Скрито съдържание.

Как можа сърце да ти даде да кажеш такива думи??? не не: Нищо не може да се сравни с Шитито и мой Минчо! 106:

Обаче не е както мислиш за хьонга - хич не е искал да я скрие за нейно добро, ами за да се докопа до майката! Не видя ли в предишен епизод като даваха как полицията я намери и извика хьонга, тя хукна да го прегръща, а той я отблъсна - излъга полицията, че не е тя! Няма причина да иска някой да се отърве от нея - не тя, а репортерът е свидетел на убийството.

Биби, ти няма ли да го почнеш тоя Хилър, дето го спрягаме и трите колко време вече - много е готин сериалът!
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Яну 15, 2015 3:38 pm

Я вижте какво казали нашите любимци - кой кого харесвал?
http://www.dramafever.com/news/celebrit ... ail_weekly
Аз само да поясня, че на Минчо съм му забранила да ме споменава публично, че аман от папараци - той затуй е поизлъгал :)

И да постна малко снимчици от филма на Минчо:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Черничко ми е момчето, ама е хубаво и без грим и парцалки :)
Само дето не виждам къде са тия мускули, дето ги беше обещал на фенките си??? домати:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Яну 15, 2015 3:59 pm

Иииии малко снимки за фенките на Хилърчоооооо:
http://www.dramafever.com/news/10-korea ... in-bieber/
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот bibisita » Чет Яну 15, 2015 9:31 pm

[quote="kukuryak
Биби, ти няма ли да го почнеш тоя Хилър, дето го спрягаме и трите колко време вече - много е готин сериалът![/quote]

Как се казва този Хилърчо?Дайте заглавие и го почвам. [smile3508.gif]
Изображение
Аватар
bibisita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот roslava » Чет Яну 15, 2015 9:35 pm

Момичета! хай:
Биби, казвай ,харесва ли ти Аварийната двойка?
Куки, сега има ли смисъл да сравняваме турците с корейците, [smile3532.gif] нали знаеш турците колко са темпераментни,при тях няма Не,докато корейците не награбват така момите,поне не в сериалите. зъбчо: А за Семейството изчаквам да превед руснаците повече епизоди,та тогава ще го подхвана пак.Иначе сестрата и директора са главната двойка и всичко друго се върти около тяхните семейства.
Погледнете ако искате и този сериал Heart to Heart,играе гавната от Агенчето.Няма такъв смях,главната има проблем- страда от тежка социална фобия,няма такъв шемет като нея,а пък за доктора,по-луд от пациентите си.
Пуснала съм линк към сериала има и български превод.
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

Мнениеот roslava » Чет Яну 15, 2015 10:08 pm

Биби,казва се Healer има до трети епизод превод на български свали с руски превод свали
Изображение
Аватар
roslava
Почетен член
Почетен член

Статус:

Мнениеот fenka100 » Чет Яну 15, 2015 10:53 pm

Я,да видя аз ,какво става тук [newsm08.gif] [ekran.gif]
Аз ги чакам в КПА,а те се пренесли тук луда:
Моля ви нека да довършим КПА.
После и аз ще дойда.
Изображение
Изображение Изображение

По-добре да си гладен, а да не ядеш какво да е, И по-добре да си сам, отколкото с кого да е!-Омар Хаям
Аватар
fenka100
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Яну 15, 2015 10:57 pm

Да, Биби, Healer се казва сериалът - радвам се, че ще се присъединиш към нас да го гледаш и да коментираме.
И за да те зарибя още повече - ето кой е Хилърчо
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Роси, мислех да го погледна тоя сериал, ама пак с тия психиатри, нещо се оливат този сезон корейците - защо все подобни сериали правят всички - като почне някой с пътувания във времето и всички последват, сега пък сериали с психиатри! стена: Ще го дзверна де, за всеки случай, щом казваш, че е смешен с агентката от Агентчетата.
Криска, ти изгледа ли го тоя за агентите, нали му се канеше по едно време, ама не го бяха още превели - Seventh grade civil servant.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Корейско кино