ASI-BG.COM • Виж темата - The Vampire Diaries/Дневниците на вампира

The Vampire Diaries/Дневниците на вампира

The Vampire Diaries/Дневниците на вампира

Мнениеот Mimence » Сря Яну 25, 2012 4:06 pm

Изображение

Изображение

В ролите:Нина Добрев, Пол Уесли, Иън Сомърхолдър, Катерина Греъм, Мат Дейвис, Кандис Акола, Сара Канинг, Стивън Р. Макуин, Майкъл Тревино

Изображение

Първия ден, след смъртта на родителите си, в който Елена се завръща в училище се предполага да постави ново начало в нейният живот, но всъщност от този момент започва да тече време на динамичен хаос и мистерия, които постепенно обгръщат ежедневието на младото момиче. Дните си Елена запълва, тласкана между проблемите на малкия си брат Джереми и силното привличане, което изпитва към новодошлият в града, тайствен съученик.

Стефан Салватор е привлекателен и вежлив, но същевременно около него се носи необяснима мистерия, която тегли като магнит към себе си главната героиня. Дълбоко скритата истина, че е вампир и неутолимата му жажда да вкуси кръвта на Елена не остават за дълго спотаени. Съвсем скоро в малкия, иначе напълно спокоен град, започват да се случват ужасяващи неща, за които Стефан твърди, че няма нищо общо. Една подир друга жертвите на нощта увеличават броя си, докато не се разкрива, че зад всичко това стои не кой да е, а собственият му брат – Деймън.

Съдбата им е отредила да кръстосват света навеки, но когато в живота им се появява, като привидение от миналото, Елена, утихналата война помежду им лумва с нов, по-буен от всякога пламък. Невероятната й прилика с Катрин – вампирът, дарил ги с вечен живот – я поставя насред огън, който само тя може да потуши или да изгори в него.

И така битката за душата на Елена започва с тази за сърцето й.

Изображение

Може да сваляте епизодите от тук: - http://zamunda.net/browse.php?search=Th ... incldead=1

Изображение
Image
Аватар
Mimence
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Re: The Vampire Diaries/Дневниците на вампира

Мнениеот Flower » Сря Яну 25, 2012 6:52 pm

Следя го с голям интерес и в този сезон очаквам най-накрая по-голямо развитие между Деймиън и Елена. Последните им сцени бяха страхотни и не останах разочарована, но винаги може повечее [girlpinkglassesfn.gif]

От създателите на Дневниците има и друг интересен сериал - "The Secret Circle" с актрисата от Life Unexpected, който също е много интересен. Разказва се за вещици и други свръхестествени сили. Може да го видите. [difus_good.gif]
но имам обещания да изпълня,
и много път преди сън да измина..

Изображение
Flower
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот bibisita » Съб Яну 28, 2012 9:52 pm

Много се радвам ,че има тема за сериала.Аз сега го загледах.
Изображение
Аватар
bibisita
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот alice in wonderland » Пет Фев 03, 2012 8:53 pm

[gdance.gif] [gdance.gif] Аз съм за тука да знаете! За 1 седмица стигнах до средата на втори сезон и ми допада тази вампирска история. Много по-добра от "Здрач", със симпатични актьори и интересни обрати. Всъщност се получи много странно това, че го загледах - едни мои приятели два дена подред ми промиваха мозъка с разни върбинки и пръстени и реших да видя за какво иде реч.
И аз очаквам голямото развитие между Деймън и Елена, но тайничко подозирам, че няма да е лесно и ще се появят доста изненади. Другият ми любим персонаж е Каролайн, ще ми бъде интересно как ще продължи нейната история.
Ако някой се интересува, насково попаднах на една от групата на сериала във facebook, за всички които се интересуват от снимки, клипчета и т.н. - http://www.facebook.com/AllAboutVD?ref=ts
И едно клипче, което много ми харесва: "Какво са Дневниците на вампира" - http://www.youtube.com/watch?v=8LNRpT46zsc
Изображение
"Bana bak, banaaaa..."
Аватар
alice in wonderland
Модератор
Модератор

Статус:

Мнениеот Flower » Вто Фев 07, 2012 1:11 pm

В трети сезон всички претърпяват големи промени.
Стефан се превръща в "злодей" и прави много жертви, за да спаси брат си. Също така напуска града с Клаус, който се появява в края на втори сезон и това го връща към тъмният му живот на вампир. Деймиън и Елена се опитват да го открият и върнат, но впоследствие разбират, че е почти невъзможно да се докоснат до предишната му същност. Но Стефан все пак отново открива добрата част в себе си, но не иска да я показва. Елена и Деймиън стават все по-близки и нищо чудно до средата или края на сезона най-накрая да стане, каквото очаквам. Очаквам и някой от братята да я превърне във вампир, за да се спре създаването на хибриди като Клаус.
Също интересното в момента е, пораждащата се симпатия на Клаус към Каролайн, а може и да е взаимна. Ще е интересно, ако вкарат някоя заченка на любов между злия върколак-вампир и Барби Вамп, както наричат Каролайн във форумите. [happy0195.gif]

Изображение
Flower
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот Mimence » Вто Фев 07, 2012 5:06 pm

Аз бих се кефила повече ако Елена се събере със Стефан,а Дейман ще стане отново лош,защото ще изпитва голяма ревност. [girlpinkglassesfn.gif]
Image
Аватар
Mimence
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот Flower » Вто Фев 07, 2012 7:03 pm

Нее, няма връщане назад за Деймиън. Той е един от персонажите, претърпял най-големи промени от началото до сега.
Не веднъж доказа, че е добър, въпреки маските, които си слага и напук на простотиите, които върши, като за някои от тях не го оправдавам.
Винаги съм мислила, че Стефан крие в себе си дълбока тъмнина. Опитва се да се справя с нея, но в последния сезон се показа наяве. По принцип е така.. Нещата, които не си преодолял и които си заровил непреживяни, неизживяни, както и раноите, които си превързал незаздравяни, винаги излизат наяве - с пълна сила и в моменти, които не си очаквал. Това те прави слаб. Като Стефан в началото на трети сезон.
В Деймиън ми харесва точно обратното - изживява нещата, не се опитва да избяга от тъмната си страна. И въпреки нея показва положителните си черти, за разлика от Стефан, който целеше да покаже само доброто от него. Няма такъв човек.

Изображение
Flower
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот alice in wonderland » Вто Фев 07, 2012 9:23 pm

Определено съм от team "Damon" [emo_233.gif] [emo_233.gif]. Харесват ми такива лоши момчета, които всъщност дълбоко в себе си са добрички. Допада ми и това, че когато правят аналогия в миналото - Деймън е добрият брат, а Стефан е лошият и как нещата в един момент са се обърнали, но са на път да се повторят, като един кръговрат. Нещо като тъмната страна на силата, от един друг известен филм ("Междузвездни войни"). Истината е че и двамата братя Салваторе имат в себе си нещо мрачно, но на мен ми беше по-интересно какво прави Деймън за любовта и трансформацията му. Интересна бе и реакцията му когато Анди - мнимата му приятелка журналист умря, от една страна изпитваше мъка, въпреки че всичко бе преструвка, от друга се опитваше да скрие тази мъка.
Останалите герои също имат интересни истории, Алрик е един от интересните образи и се надявам да продължим да го виждаме, Каролайн, Тейлър - тази двойка ме изненада приятно, но тази заигравка с Клаус може би е с определена цел. Имам много основателни подозрения, че сценаристите са замислили нещо, все пак сме едва на 13 епизод от сезона, до края ще има да преживеем доста сътресения.(стигнала съм до 5 епизод на 3 сезон, но гледах напред и видях какво ме очаква в следващите 8 епизода, нямам търпение да ги изгледам). С една дума - влезе ми под кожата сериала.
Изображение
"Bana bak, banaaaa..."
Аватар
alice in wonderland
Модератор
Модератор

Статус:

Мнениеот Mimence » Сря Фев 08, 2012 10:34 pm

Аз съм от другия отбор,а именно този на Стефан [kangura_crazy.gif] той има някакво излъчване,което ми харесва.Просто самия герой повече ми допада,но визуално Иан няма равен много е красив [melting2.gif] [melting2.gif] [melting2.gif] [melting2.gif]

Нина също ми харесва като актриса [canim.gif] ,но ролята и на Елена ме дразни много ми изкуствена някак си [difus_nea.gif] ,но за сметка на това Катрин се справя страхотно [vrwt1s.jpg] и си показва всичко добри качества като актриса [difus_ok.gif]

Изображение
Image
Аватар
Mimence
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

• Advertisement

Назад към The Vampire Diaries / Дневниците на вампира