ASI-BG.COM • Виж темата - Индийски филми

Индийски филми

Re: Индийски филми

Мнениеот kukuryak » Нед Юни 03, 2012 9:24 am

Алексче обичам те: , аз докато се наканя и вече нещо торента за Огнен път не действа. Можеш ли да го пуснеш в транзита?
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот Моргана » Нед Юни 03, 2012 5:23 pm

kukuryak написа:Алексче обичам те: , аз докато се наканя и вече нещо торента за Огнен път не действа. Можеш ли да го пуснеш в транзита?

Не съм Алекс, но тук не става ли http://data-bg.org/details.php?id=28529
ако не става, ще ти го качим в транзита обичам те:
Vanity is definitely my favorite sin...

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Юни 04, 2012 10:46 am

Моргана написа:
kukuryak написа:Алексче обичам те: , аз докато се наканя и вече нещо торента за Огнен път не действа. Можеш ли да го пуснеш в транзита?

Не съм Алекс, но тук не става ли http://data-bg.org/details.php?id=28529
ако не става, ще ти го качим в транзита обичам те:

Морганче, мерси! обичам те:
Тоя линк изглежда нормален - линка от поста на Алекс е нещо грешен очички1:
Ще пробвам да го сваля довечера. 105:
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот Flower » Нед Юли 15, 2012 10:50 pm

HouseFul 1

Image

Резюме: Аруш е най-нещастния човек на света, защото лошия късмет го следва навсякъде.
Влюбва се в: Пуджа, Девика и Санди... и животът му се обърква напълно.
Жени се за Девика, но още след първата брачна нощ се налага да се разведе с нея. Отчаян от живота решава да се самоубие, но Санди го спасява и той се влюбва в нея. След време разбира, че Санди е сестра на Пуджа, жената която първа разбива сърцето му. Но за нещастие Пуджа и Санди са сестрите на Кришна, който се оказва най-големия враг на Аруш.
Напълно отчаян решава да отиде в Лондон при най-добрия си приятел Боб, но след пристигането му настъпва пълен хаос в живота на всички заобиколени от Аруш.

Housefull 2

Image

Резюме: Пълна къща 2 - Мръсната дузина е продължение на хита от 2010-та година, Пълна къща.Това е историята за четирима бащи, четири дъщери и четирима бъдещи зетьове. Всеки баща иска да омъжи дъщеря си за най-богатия зет. Всяка от дъщерите си мисли, че тя ще се омъжи за най-богатия зет. Всеки зет претендира че той е най-богатия като се представя за Джоли. laugh.gif Кой всъщност е Джоли и кой за кого ще се ожени в Пълна къща 2... следва да видите. Приятно гледане!

Лично мнение:

От няколко месеца не съм гледала индийско кино, но нещо тази вечер ме подтикна и се натъкнах до Пълна къща. Е, няма такива простотии. Голям смях и глупости. Ако искате да се развеселите, това е. :Д
но имам обещания да изпълня,
и много път преди сън да измина..

Изображение
Flower
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Юли 16, 2012 1:48 pm

Супер! обичам те: Много мерси - задължително ще го гледам - аз и без това му се каних от известно време.
Друг смешен, на който попаднах скоро е 3 идиоти. луда: Гледай го ако имаш време.
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот Flower » Вто Юли 17, 2012 11:46 am

Ще го гледам и аз. Отдавна се чудих за 3мата идиоти.
А Пълна къща 1вата част повече ми хареса

Изображение
Flower
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот Flower » Нед Сеп 30, 2012 4:25 pm

Момичета, искам да гледам един индийски филм Cocktail от 2012-та година (има един от и 10-та), но не знам откъде да го сваля. Има проблем със сайта на болидрийм откъдето по принцип свалях индийски филми. Сега видях, че са ми направили български субтитри и изглежда интересен, а и каста е жесток. Имате ли идеи?

Изображение
Flower
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пет Окт 05, 2012 12:18 am

Пробвай тук:
http://videos.desihome.info/stream/coktail/part1.php
http://www.hindilinks4u.net/2012/07/cocktail-2012.html
Със субтитри е на английски.
Добре, че ми каза обичам те: - с моя любимец Саифчо влюбена: е, значи ще го гледам тоя уикенд! 105:
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Съб Окт 06, 2012 10:23 pm

Изгледах го, но не ми хареса. Само песничките бяха яки. Краят е много нагласен и тъп.
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот Flower » Пет Окт 12, 2012 5:46 pm

Гледах го и аз мисля:
В началото започна весело - добри актьори, познат сюжет, но въпреки това интересни случки. Втората половина обаче, беше много тъпа и депресивна.
Най-хубавото от филма беше Лондон!!!! Моят любим град (заедно със Сеул луда: ). Много го обичам.. Градът на свободата. Всички там са супер различни и интересни, на никой не му прави впечатление какъв си и можеш да се изяваваш в каквото си добър. Дъждовен и студен, но приветлив обичам те: Та, пейзажите от там ми харесаха най-много. Ако не бяха вкарали лудостта на едното момиче, предизвикана от големия "красавец" и всички си бяха останали весело семейство, може би щеше да е по-добре :)

Изображение
Flower
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kris_run » Съб Окт 20, 2012 3:41 pm

От няколко дни съм си дръпнала Коктейл и Агент Тигър ( май така беше ) ...
Снощи изгледах Коктейл , но на моменти адски ми доскучаваше и го гледах на пресекулки , та се чудя кога да отпочна и Тигърът !
Като гледам тук , май ще си дръпна този за пълната къща , но ми се иска и някоя интересна и силна драма 681f5b8baa1bf28cdc63c365a94dd23f.gif
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот Flower » Съб Окт 20, 2012 5:17 pm

Крис, разгледай по-напред в темата или раздела, има посочени много хубави драми. [iconmelek.gif]

Изображение
Flower
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Окт 22, 2012 6:22 pm

kris_run написа:
От няколко дни съм си дръпнала Коктейл и Агент Тигър ( май така беше ) ...
Снощи изгледах Коктейл , но на моменти адски ми доскучаваше и го гледах на пресекулки , та се чудя кога да отпочна и Тигърът !
Като гледам тук , май ще си дръпна този за пълната къща , но ми се иска и някоя интересна и силна драма 681f5b8baa1bf28cdc63c365a94dd23f.gif

Оооо, Джанке обичам те: , ти тук ли дойде чак да си търсиш джобните? :Д :Д :Д :Д :Д :Д
Скрит текст: покажи
Ето, буйрун, то на хинди такваз дума като заповядай и тенкю май няма луда:
пари: пари: пари: пари: пари:

Ако искаш драма да ревеш, гледай Devdas, My name is Khan, Kal Ho Naa Ho, Guzaarish.
Ако искаш смешен - 3 idiots.
Ако искаш любовна история - Parineeta, Dil Chahta Hai,
Ако искаш екшън - Dhoom 2
Ако искаш епос - Jodhaa Akbar, Ashoka
Приятно гледане - после кажи за какво мислиш освен за пари хи хи: вана:
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пон Окт 22, 2012 6:31 pm

Flower написа:Ако не бяха вкарали лудостта на едното момиче, предизвикана от големия "красавец" и всички си бяха останали весело семейство, може би щеше да е по-добре :)

Да, какво го изкараха толкова добър чак, че да си струва не едно, а две момичета да подлудеят по него, не разбрах. Той си беше егоист и половина, и като каза само, че кво от туй, тя мацката му щяла да се зарадва, че той се бил влюбил в друга и да спретне купон - е това много ме издразни! нерви: [301.gif] 106: [321.gif] Така и не разбрах традиционалистката какво толкова му хареса! чудене:
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kris_run » Пон Окт 22, 2012 9:11 pm

Куки обичам те:
Ами , аз все си ода без мАнги , щото пуста му работа , все им намирам някакво приложение като ми попаднат в ръчичките ( дет се вика , по-бързо от почивните дни свършват само парите ми ) срамежливко:
Благодаря за конкретните предложения влюбена:
Фло обичам те: страхотни темички си спретнала влюбена:
Аватар
kris_run
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот Flower » Чет Яну 03, 2013 9:44 pm

Скоро не бях гледала индийски филми, но днес попаднах на един интересен и набързо го изгледах - Student Of The Year. Горе долу ставаше, имаше си моментите, нищо кой знае колко впечатляващо обаче.
Един от актьорите беше много готин Varun Dhawan

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Flower
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот Iva Di » Съб Яну 12, 2013 7:18 pm

Виждам, че някои от моите любими филми отсъстват. Затова ще ги споделя.

Bride and prejudice - красивата индийска версия на "Гордост и предразсъдъци" по Джейн Остин. Той е копродукция, но звученето си е индийско. Много, много си го харесвам и го превъртам от време на време. Да не забравяме, че в ролята на Елизабет Бенет е Айшвария Рай. И много, ама много хубав soundtrack.:)

Just married (2007) ми е много любим. И аз не знам защо, но винаги ми е приятно да го гледам. Разказва се за двама души, чиито хороскопи съвпадат и родителите им ги женят въпреки протестите им. Така младоженците заминават на меден месец и започват да се опознават и сближават. Колко е трудно обаче да делиш едно легло с непознат мъж, пък бил той и твой съпруг. Колко е трудно да докоснеш съпругата си, когато виждаш, че не е готова да те приеме. Преплитат се историите и на още няколко двойки. Атмосферата е изключително приятелска, но не е никак лесно да изградиш връзка за цял живот с човек, когото не познаваш.

Vivah също е много романтичен. Пак по стъпките на уредения брак, но не и без съгласието на младите, които се харесват на опознавателната среща. От годежа до сватбата се влюбват толкова силно, че едва издържат да бъдат разделени. Но едно нещастие в навечерието на церемонията е напът да сложи край на плановете за брак. В повечето случаи в Индия би станало така. Тук обаче надделява човечността и любовта.

Mohabbatein е прекрасен разказ за любовта на три двойки. Три момчета са приети в най-престижния колеж в Индия с най-строгите правила. Едно от тях е, че любовта е забранена. Но те се влюбват и намират подкрепа в лицето на учителя си по музика, който помага всячески любовта да разцъфне. Тъжната цигулка на Шахрук Кхан и сърцераздирателната му трагична любовна история трябва да бъдат почувствани. Една лична война между директора на колежа и учителя по музика, които скърбят по различен начин за свой любим човек. Прекрасна музика и тук.

Kyun Ho Gaya Na с Айшвария Рай в главната роля е весела комедия, която достига до драматичната си точка в определен момент. Дия учи магистърска степен и баща и я изпраща в дома на свои приятели. Там тя се запознава с шегобиеца Арджун, който не мисли нито за любов, нито за брак. Забавлявайки се като две деца, Дия осъзнава, че се е влюбила в него, но чувствата и не намират взаимност. Затова се връща у дома с наранено сърце, а баща и подготвя брака и с нейн скъп приятел от детството. И от този филм имам две любими песни. Някъде преди, след или по време на снимането му, актьорите в главните роли са били двойка.
Моите трима мускетари - Ким Бом, И Донг Ук, Денис О. И един, когото обожавам тайно.
Аватар
Iva Di
луд фен
луд фен

Статус:

Мнениеот kukuryak » Нед Яну 13, 2013 11:43 pm

Ей, Иве обичам те: , споменаваш ми любими филми! Не съм ли писала за Bride and prejudice? 471.gif Как съм могла да забравя! Много е забавно филмчето - сигурно 10 пъти поне съм го гледала. влюбена:
За Mohabbatein съм пристрастна, защото имам лични спомени от гледането му срам: Как ме подсети за този хубав филм [kz2vx9.gif]
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот Flower » Нед Мар 24, 2013 10:11 pm

Отдавна не бях гледала толкова хубав индийски филм - English Vinglish

Изображение

Разказва се за домакиня, чийто съпруг и деца говорят предимно на английски език, но тя не го знае и от грижи за семейството не и остава време да го научи, а и не си и помисля да предприеме тази стъпка. Всекидневно е подложена на иронични коментари и подигравки при неправилното произнасяне на определена дума и най-болезнено за нея е, че те произтичат именно от най-близките и хора. Един ден семейството е поканено на сватба в САЩ. Главната героиня трябва да замине по-рано сама, за да помогне на сестра си с приготовленията. Големият проблем е, че пътува за пръв път, отива на непознато място без да знае език. Премеждията я срещат още с качването в самолета, но до нея седи добър човек, който я упътва и и вдъхва начално самочувствие. Среща големи трудности в общуването с хората, някои не я разбират, подиграват и се, други пък се отнасят много добре. След поредния лош ден вижда обява за бързо научаване на англ.език и решава да се запише, докато семейството и не пристигне. Групата е изключително разнообразна и забавна, помагат си, подкрепят се, пълно е със забавни ситуации. Един от чужденците там я харесва, и тя има симпатии към него, и като цяло научават много един за друг, а и за самите себе си. Обучението приключва с полагане на изпит, но тя не може да отиде, защото съпругът и децата и са пристигнали и сватбата е в деня на изпита, но накрая всичко се подрежда и завършва добре.

Много хубав филм. Имаше забавни ситуации и трогателни моменти. Истински филм и точно това ми хареса в него. Продължителността му е близо два часа, но някак си времето минава неусетно.

Ето и един цитат за семейството, който ми допадна. Жалко, че в повечето случаи не е така, а обратното.

"Този брак е много хубаво нещо. Това е най-специалното приятелство... Приятелство между двама души, които са равноправни.
Животът е дълго пътуване. Понякога ще чувстваш, че не си толкова значима. Опитайте се да си помагате взаимно, за да усещате, че сте равни.
Понякога се случва така, че един от двамата дори не знае как се чувства другият. Тогава... как ще си помогнете един на друг? Значи ли това, че бракът е приключил? Това означава, че е дошло време, сами да си помогнете. Никой не може да ви помогне по-добре от вас самите. Ако го направите ще си върнете отново усещането, че сте равноправни.
Може би ще бъдете много заети, но създайте истинско семейство. В този голям свят създайте свой малък свят, в който ще се чувствате добре.
Семейството никога няма да ви критикува! Семейството никога няма да ви предаде. Никога няма да ви накара да се чувствате незначими.
В семейството са единствените хора, които никога няма да се смеят на вашите недостатъци. Семейството е единственото място, където вие винаги ще намирате любов и уважение."

Изображение
Flower
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Юни 05, 2013 8:07 pm

Цветенце, за ИнглишВинглиш са почерпили вдъхновение от един стар британски комедиен сериал: Mind Your Language
Иначе наскоро гледах Jab Tak Hai Jaan с Шахрук Кан - не беше лош. Богато момиче и беден младеж. Лондон. Няколко неочаквани обрати на събитията. Хималаите.
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Индийско кино