ASI-BG.COM • Виж темата - Индийски филми

Индийски филми

Индийски филми

Мнениеот Flower » Пон Мар 19, 2012 12:46 am

Кои са филмите, които харесвате?
но имам обещания да изпълня,
и много път преди сън да измина..

Изображение
Flower
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Re: Индийски филми

Мнениеот Flower » Пон Мар 19, 2012 12:48 am

Socha Na Tha

Изображение

Резюме:

Всички искат VIREN да се ожени за ADITI, роднините се готвят за сватба. Всичко се съчетава.... каста, семейство, статус, но той е влюбен в друга (Karen - дъщеря на католик) и то от три години. Той иска да се ожени за Karen и нищо друго не го интересува. След като VIREN признава всичко на ADITI те решават да се откажат от брака. Следва голям скандал между двете семейства. Отказът причинява голямо скарване и сериозни борби между тях. Междувременно, VIREN продължава да се среща с Karen и и предлага брак. Тя се съгласява. Той се среща с нейните родители, те също са съгласни, но неговите не. Как той може да се ожени за дъщеря на католик? В последвалия хаос, VIREN се среща с ADITI, следва втора среща, още една и когато накрая неговото семейство се съгласява да се ожени за Karen той осъзнава че вече е влюбен в ADITI. ADITI ще трябва да премине през отчаянието и вината, през страста за да стигне до края на тяхната история.

Изображение
Flower
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот Flower » Пон Мар 19, 2012 10:14 am

Break Ke Baad

Изображение

Резюме:

Аби и Алия са приятели от 4-годишни. Приятелството им се е превърнало в любов на 15, когато Аби си дава сметка, че Алия е момичето за него. Между двамата обаче има и много различия, които изглеждат непреодолими. Един ден двамата поемат на пътешествие в търсене на самите себе си. Но дали това няма да стане причина да изгубят човека до себе си?

Лично мнение:

Това е един филм за приятелството и любовта.
Двамата герои са най-добри приятели от както се помнят. Преминали са през всякакви лудости, ситуации, драми и какво ли още не. Но в един от тях е заражда чувството, че не може без другия и че таи не само приятелски чувства. Другия бяга изплашен, за да се опита да осъзнае какво се случва. И все пак двамата се намират отново...
Очарователна романтична история, изпълнена с всякакви трепетни моменти. Имран Кхан е страхотен, много го харесвам. Депика тук е голям образ. :) Който обича такива филми, задължително трябва да го види.

Изображение
Flower
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Мар 22, 2012 6:07 pm

Здравей, Цветенце! влюбена: Съжалявам, че малко изчезнах от хоризонта - виновни са момичетата, дето ми препоръчаха един куп турски сериали и сега от гледане нямам време да коментирам. луда: 471.gif разтопяване:
Последна промяна kukuryak на Чет Мар 22, 2012 6:27 pm, променена общо 1 път
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Мар 22, 2012 6:13 pm

Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Мар 22, 2012 6:29 pm

Пуснах ти ги с линкове в Ютюб- можеш направо да ги гледаш ако не си вече. С английски субтитри са.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот Flower » Чет Мар 22, 2012 7:24 pm

Още не съм ги гледала, но при първа възможност ще ги видя. Изглеждат интересни [girlpinkglassesfn.gif]

Изображение
Flower
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот Flower » Чет Мар 22, 2012 7:27 pm

Fanaa (Сляпа любов)

Изображение

Резюме:

Зуми е сляпо, красиво момиче, което живее в малко селце с родителите си. Един ден нейните приятелки я взимат и отиват на екскурзия в Делхи. Там Зуна се запознава с младия екскурзовод Рехан. Между тях пламва любов. Сляпото момиче се доверява на Рехан, преспива с него и той й обещава брак, но нищо не се оказва каквото е. След години отново
ще се срещнат. Тя ще мисли, че е умрял, ще има дете от него, но вече няма е да е сляпа и ще са като непознати един за друг.. Какво ли ще се случи?

Изображение
Flower
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот Flower » Чет Мар 22, 2012 7:39 pm

Chalo Dilli

Изображение

Резюме:

Михика Банерджи (Лара Дута), успешен инвестиционен банкер, живееща в Мумбай, изпуска полет си до Делхи, но трябва незабавно да отиде там, за да се срещне със съпруга си, подполковник Викрам Раторе (Акшай Кумар). Тя се среща с Ману Гупта (Винай Патак) и те заедно откриват цветове на Индия в тяхното пътуване до Делхи. Те вървят пеша и пътуват с влак, а публиката получава шанс да види както големите градски конгломерати, така и малките селски райони, които съставляват Индия.

:)

Изображение
Flower
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот Flower » Чет Мар 22, 2012 7:45 pm

Kal Ho Naa Ho (Утрото може и да не настъпи)

Изображение

Резюме :

Нейна Катрин Капур (Прити Зинта) е млада жена, разочарована от живота по много причини. Баща й се самоубива, точно когато тя има най-голяма нужда от него, оставяйки майка й Дженифър (Джая Бачан) да отглежда сама децата си. Свекървата на Дженифър, я обвинява за неговото самоубийство и не иска да приеме като внучка 6 годишната Джия, която Дженифър е осиновила. Единствените, които крепят живота на Нейна, са майка й и състудентът й Рохит (Саиф Али Кхан).
Аман Матур (Шахрукх Кхан) пристига от Индия, настанява се в съседство с Нейна и скоро променя всичко с неговата веселост и желание за живот. Забелязал тъгата на своите съседи, Аман се намесва. Ресторантът, който Дженифър управлява фалира, но неговата настоятелност съживява финансовият им успех. Скоро ентусиазмът му променя живота им към по-добро. Въпреки, че в началото Нейна не се радва на присъствието на Аман, тя започва да го харесва и накрая го обиква. Същевременно нейният приятел Рохит се е влюбил в нея и в момента, в който иска да й признае любовта си, Нейна му споделя, че обича Аман.....
Аман казва на всички, че е женен за Прия.Това е лъжа, с която той иска да прикрие една тайна.
Нейна научава истината от Прия, че не е съпруга на Аман... всичко вече е в ръцете на съдбата.

Изображение
Flower
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот Flower » Чет Мар 22, 2012 7:49 pm

Namastey London

Изображение

Резюме:

Джасмит Малхотра или просто Джаз е родена и отраснала в Лондон. Тя обича всичко западно и в представите си за подходящ съпруг вижда единствено някой изтънчен и образован млад човек от Лондон. Но баща й Манмохан Малхотра иска да я омъжи за индиец и в търсене на подходящ кандидат кръстосва пътищата на Индия. Така среща Арджун Валу Сингх, грубоват фермер, който едва говори английски. Без много да му мисли, бащата омъжва Джаз за него. Арджун е щастлив, още повече, че от пръв поглед се влюбва в красивата си и своенравна жена. Но радостта му скоро се превръща в недоумение, когато разбира, че бракът нищо не значи за Джаз....

Изображение
Flower
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот Flower » Чет Мар 22, 2012 7:54 pm

KITES

Изображение

Резюме:

В тежките условия на мексиканската пустиня, един смъртно ранен човек е оставен да умре. Това е Джей. Единственото нещо, което го поддържа жив е желанието да намери любовта на живота си - Наташа. Една жена сгодена за друг мъж, но със сигурност предназначена за Джей. Жена, която идва в живота му като светкавица и го променя завинаги. "Хвърчила" е история за любовта, която излиза извън бариерите, границите и културите. Това е история за страст, която противоречи на всяко правило, за една връзка, която е повод за това вълнуващо приключение, изпълнено със страст, предателство и още нещо...

Невероятен Хритик Рошан!!!
Заслужава си да го видите и в този филм.

Изображение
Flower
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Мар 22, 2012 8:51 pm

Flower написа:KITES

Изображение

Резюме:

В тежките условия на мексиканската пустиня, един смъртно ранен човек е оставен да умре. Това е Джей. Единственото нещо, което го поддържа жив е желанието да намери любовта на живота си - Наташа. Една жена сгодена за друг мъж, но със сигурност предназначена за Джей. Жена, която идва в живота му като светкавица и го променя завинаги. "Хвърчила" е история за любовта, която излиза извън бариерите, границите и културите. Това е история за страст, която противоречи на всяко правило, за една връзка, която е повод за това вълнуващо приключение, изпълнено със страст, предателство и още нещо...

Невероятен Хритик Рошан!!!
Заслужава си да го видите и в този филм.

Тоя не съм го гледала. Моля, пусни линк къде мога да го гледам?
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот Flower » Пет Мар 23, 2012 11:10 am

Изображение
Flower
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот Flower » Пет Мар 23, 2012 12:59 pm

Zindagi Na Milegi Dobara

Изображение

Резюме:

Арджун (Ритик Рошан), Кабир (Абхай Деол) и Имран (Фархан Акхтар) - са приятели от детинство, които веднъж решават да заминат за чужбина, където всеки от тях ще се пробва в някакъв опасен спорт, а останалите двама ще го последват. Но животът ги разделя. Кабир се включва в семейния строителен бизнес. Арджун става финансов брокер. Имран работи в рекламна агенция. Но ето че Кабир решава да се ожени... и кани приятелите си на ергенско парти в Испания. Там на някой му предстои да се пребори със своя страх, на друг - да намери своята любов, а на трети - да преосмисли живота си.

Изображение
Flower
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот Flower » Пет Мар 23, 2012 1:04 pm

Dhoom 2

Изображение

Резюме:

Ариан е най-добрият крадец в света, а Джей - най-добрия полицай в Индия. Когато Ариан идва в Индия да открадне диамант на стойност 300 000 000 $, Джей е решен да го хване и изпраша под прикритие Сонери, която има задача да плени сърцето на изпечения мошеник. Тя става партньор на Ариан, но с течение на времето двамата се влюбват един в друг. Може ли любовта да предава, може ли любовта да отнеме живот?

Отново един общ филм на Ритик и Айшвария. Общите им проекти винаги са интересни, а двамата са страхотна двойка.

Изображение
Flower
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Съб Мар 24, 2012 5:34 am

Мила Ели, мерси за препоръките! [480.gif] Изгледах Kites - много е як, нищо, че свършва тъжно! [canim.gif]
За награда - ето ти едно видео с Кунал Кхема - този е сладур и е младичък срам: - тепърва ще го гледаме в още много филми, надявам се. [canim.gif]
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот Моргана » Съб Мар 24, 2012 12:24 pm

[leb.gif] [leb.gif] [leb.gif]
Ние снощи изгледахме Дум2
1101159Mwmr68QF.gif [kalp.gif] 1101159Mwmr68QF.gif

Майко мила, ще се гледа поне още 1000 пъти :)
Много як там, многоооооо. И филма като цяло е много хубав, много модерен и добре направен.
Тази вечер ще гледаме хвърчилата срам:
Vanity is definitely my favorite sin...

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Мнениеот zigs » Съб Мар 24, 2012 2:38 pm

Морганче тоя "Дум2" който си гледала дали е този който намерих в "Лапаче" мисля:
Резюмето съвпада с линка по горе,ама ми се види старичък 2006 година,кажи ако е същия да го дърпам и него :)
http://www.lapache.info/index.php?page= ... c72c0e3400
Всички филми които сте пуснали ги намерих в "лапаче" JC_goody.gif заредих да ги свалям един по един,че са доста големки.И сега ако не ме изгонят от дома,няма кога луда: луда: луда: луда:
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот Flower » Нед Мар 25, 2012 1:02 pm

Дум са 2 филма. С Ритик е 2рия, но май нямат връзка помежду си.
[sac1.gif]

Изображение
Flower
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Следваща

• Advertisement

Назад към Индийско кино