ASI-BG.COM • Виж темата - Zindagi Na Milegi Dobara (Живеем само веднъж!)

Zindagi Na Milegi Dobara (Живеем само веднъж!)

Zindagi Na Milegi Dobara (Живеем само веднъж!)

Мнениеот Flower » Пет Мар 30, 2012 10:28 pm

Изображение

Резюме:

Арджун (Ритик Рошан), Кабир (Абхай Деол) и Имран (Фархан Акхтар) - са приятели от детинство, които веднъж решават да заминат за чужбина, където всеки от тях ще се пробва в някакъв опасен спорт, а останалите двама ще го последват. Но животът ги разделя. Кабир се включва в семейния строителен бизнес. Арджун става финансов брокер. Имран работи в рекламна агенция. Но ето че Кабир решава да се ожени... и кани приятелите си на ергенско парти в Испания. Там на някой му предстои да се пребори със своя страх, на друг - да намери своята любов, а на трети - да преосмисли живота си.

Личен коментар:

Смятам, че този филм на Ритик трябва да има отделна тема, тъй като е един от най-добрите му. Заслужава да се види всяка секунда от него. По-скоро да се почувства.
Изключително красив филм, изпълнен с емоции, смях, романтика. Каста също е добър. От кинематографска гледна точка е издържан отлично.
Zindagi Na Milegi Dobara се отнася за един от превратните моменти в живота на човек. Тези, които те поставят на кръстопът и те предизвикат да промениш нещо в себе си, в мирогледа си, в околните. Тези, които те подтикват да вземеш решение.. Най-важното. Това, което ще те извади от дъното и ще ти покаже правилният път или точно обратното..
Тримата приятели, разделени заради грешки в миналото и различия в начина на живот, се откриха отново по време на дългия път. Това пътешествие не беше само за ергенско парти, а път един към друг и най-вече път на самите тях към себе си. Всеки откри нещо ново, сблъска се с нещо неочаквано, изправи се срещу страховете си и намери отговорите, които търсеше.
Когато ми е криво, си пускам този филм и винаги ме оставя с положителен заряд. Времетраенето му е близо три часа, ноо заслужава да се види.
[kalp.gif]

Последна промяна Flower на Съб Мар 31, 2012 7:53 am, променена общо 1 път
но имам обещания да изпълня,
и много път преди сън да измина..

Изображение
Flower
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Re: Zindagi Na Milegi Dobara (Живеем само веднъж!)

Мнениеот Моргана » Пет Мар 30, 2012 10:49 pm

Цветенце, от няколко дни съм го свалила и му се точа, но сега след коментара ти ще го гледам.
Прехвърлих го само и Рошко е пак естествено мега - ултра - супер як 1101159Mwmr68QF.gif 1101159Mwmr68QF.gif 1101159Mwmr68QF.gif
Така че няма да му се размине гледането [kalp.gif]
Vanity is definitely my favorite sin...

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

• Advertisement

Назад към Индийско кино