ASI-BG.COM • Виж темата - ASI на 5 години

ASI на 5 години

Игрални филми

Re: ASI на 5 години

Мнениеот fenka100 » Чет Авг 28, 2014 12:19 pm

хай:

обичам те: tomaia -права си,!

Тази буркана е отврат, не мога да я дишам, толкова противно същесто!

С ПАРИ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ, ЛЕГЛО А НЕ СЪН,
МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ ЛЕКАРСТА, А НЕ ЗДРАВЕ!!!!

ФЕНОВЕТЕ ПРОДЪЛЖАВАТ ДА СВЪРЗВАТ ТУБА И МУРАТ, ТОВА Е!
МАКАР БУРКАНА ДА МУ БЕ СЪПРУГА, ФЕНОВЕТЕ НЯМАХА СПИРАЧКИ! ТОВА Е!
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ , И БОГОВЕТЕ-МЪЛЧАТ!
ЦЯЛ СВЯТ ВИДЯ ЛЮБОВТА ИМ, САМО ФАМИЛИЯТА-НЕ ПОЖЕЛА ДА Я ВИДИ!
И, НАТВОРИХА БАЯ ПРОСТОТИИ!
АМА, КГАТО ВОЛА РИЕЛ ПРЪСТТА,
ПАДАЛА НА ГЪРБА МУ!!

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение
Изображение Изображение

По-добре да си гладен, а да не ядеш какво да е, И по-добре да си сам, отколкото с кого да е!-Омар Хаям
Аватар
fenka100
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот tomaia » Пет Авг 29, 2014 9:45 am

сафие: Станах така от последното интервю на Мурат. Че е мързелив, сам го призна.
Че е талантлив - видяхме го. Но вече се питам - дали е и глупав?
Или това е начина да поддържа интереса към себе си? И докога?
tomaia
новак
новак

Статус:

Мнениеот petan » Пет Авг 29, 2014 10:22 am

Изображение
Интервю на MY за гръцкото списаниe "TV magazine" в превод на fb @ Murat Yildirim Russiаn fans

Ж - Что стало причиной навестить нашу страну в 4-ый раз?
М - Кампания, учреждения "Пламя", которая началась в Греции для детей страдающих от онкологических заболеваний и есть причина посищения Греции в 4-ый раз. Правда, все 4 раза, которые я приезжал в Грецию, народ меня встретил очень тепло и я уверен ,что ещё ни раз приеду сюда.Особенно хочу поблагодарить греков, которые меня встретили и обняли с такой теплотой.С моей же стороны, я продолжу своё сотрудничество с группой "Арголида" для ЮНЕСКО,для того чтобы поддержать детишек, которые нуждаются в нас.

Ж - Что тебе больше всего нравится в Греции?
М - Теплота народа и ваше гостеприимство мне нравятся больше всего.

Ж - Откуда идёт эта чувствительнность для детей?
М - Думаю у меня таже чувствительность к этому делу как и у всех людей в этом деле, она касается детей и мы должны проявлять осбенное значение им, которые очень дороги нам.Они нуждаются в нашей любви и поддержки.Мы обязаны о них позаботится, потому что они будущее всей Вселенной.Я не верю, что человеческие чувства и интересы связаны с национальностью, религией и языком народов.Ребёнок-он и есть ребёнок во всём Мире.Он нуждается в поддержке, любви и заботе.
Ж - Я не соглашусь с тем, что все люди беспокоятся за детей. К сожалению история нам показывает обратное.Меня очень удивляет, что в таком молодом возрасте ты проявляешь свою такую чувствительную сторону, когда мог вполне спокойно поддасться деньгам и славе.
М - Это зависит от характера каждого человека.Согласен, деньги и слава могут вывести человека с верного пути, но в этом никто не виноват,кроме него самого . Ты не можешь сказать ,что если у тебя есть деньги и слава ты можешь забыть о людях.К тому же есть много людей, которые владеют огромной славой и деньгами, но не перестают проявлять поддержку в этом деле.

Ж - Значит ты славу и деньги , которые обрёл со своей работой вкладываешь в благотворительные дела?Это твоя цель?
М - Именно, я пользуюсь своей репутацией для каждого благого дела.

Ж - Веришь в то, что ты родился с чувством солидарности?
М - Любовь, которую я брал от своей семьи мне помогла развить это чивство.Конечно же не можешь узнать всё от своей семьи.Сама жизнь потихоньку научила меня как думать и как воспринимать всё происходящее.Думаю, что семькя в жизни человек-это начало дороги, а всё остальное зависит только от тебя самого.Ты сам выбираешь как хочешь прожить свою жизнь, как распорядиться временем и как изменить(построить) самого себя.

Ж -Была ли в твоей жизни остановка(), после чего ты изменил свой способ мышления?
М - Когда я был маленьким, я был непоседливым ребёнком. Не сразу, а постепенно я учился на своих ошибках и менялся.Я не думаю, чтобы поменять свою жизнь, должно случится что-то грандиозное , что заставит тебя измениться и взглянуть на жизнь по другому. По крайней мере со мной такого небыло. Всё происходило потихонечку, шаг за шагом.
Ж - Я знаю, что твои благотворительнеы дела богаты и в Турции.Расскажи нам о них...
М -Раньше как известно, я был против выходить и рассказывать всем о этой гуманитарной стороне моего характера.Сейчас же я изменил своё мнение и пришёл к выводу, что мы все нуждаемся чтобы происходило это.Именно здесь слава играет большую роль. И я так помогаю детям которые нуждаются в помощи.Это правда, что я занимаюсь детьми ,которые страдают от разных заболеваний или они сироты.Этим делом я чувствую себя нужным в этом обществе, не смотря на мой тяжёлый рабочий график я нахожу время быть рядом с людьми и детьми,которые нуждаются в этом и помогать им.

Ж - Некоторые могут сказать что это автопиар, и делаешь это для того, чтобы казаться приятнее людям.
М - Ну это уже личное.Важно то, что ты делаешь, делаешь это правильно что бы это ни было.Когда это происходить, совсем не важно что думают о тебе другие.Какой нибудь другой известный человек может это сделать для своей рекламы.Но здесь же опять всё зависит от характера человека. Я всё же верю, что бы ты не делал, если делаешь это от всего сердца, то тебя совсем не должно волновать что думают о тебе другие, в конце концов ты должен жить как хочешь ты, а ни как хотят другие.

Ж - В Греции транслировались всего 2 твоих проэкта "Любовь и наказание" и "Аси", и ещё фильм "Боль осени", по мимо этого твоя популярность на очень высоком уровне, особенно среди женщин.Что ты скажешь об этом?
М - Я почувствовал любовь греков с первого раза, как приехал сюда, и огромное спасибо им за это от всего седца.Честно, когда я начинал эту работу я даже не представляд до куда я дойду(насколько известным стану).Первым делом я делал это для себя, а потом чтобы помочь моей семье. Но с Божьей помощью моя работа была признана и в других странах, почти в пол Мира...и как не странно всё это произошло всего лишь с двуля тел-сериалами,в которых я принял участие.Этого я не мог ожидать.

Ж - Мы всегда видим тебхя с очень красивыми партнёршами.Был когда нибудь случай, что ты влюблялся в свою партнёршу?
М - Нет яне влюблялся в своих партнёрш.Мои отношения с ними были чисто рабочми, какими бы они красивыми и обаятельными небыли.К тому же до недавнего времени я был женат, поэтому даже не думал об этом.

Ж - Твоя жена была тоже актрисой.Тебе на много легче завести отношения с человеком той же профессии, или например смог бы ты быть в отношенияс с одной из твоих поклонниц?
М - Это не тебе решать.То есть не знаешь какие сюрпризы тебе преподнесёт жизнь.Моя бывшая жена была с той же сфеы,что и я, но это не о чём не говорит. Она могла быть кем угодно(не актрисой имеет в виду).Это зависит от многого. Конечно, же на данный момент ,честно меня не интересует эта тема. Прошло немного времени как я развёлся, и сейчас думаю только о работе, о друзьях и о своей семье.Меня не интересует познакомиться с девушкой(начать роман-отношения).Тем более ещё очень рано.
-Ж - Какие планы на новый сезон?
М - Несколько дней назад закончились съёмки фильма в котором я исполняю гл.роль.Уже идёт монтаж и очень скоро фильм выйдет на экраны Турции и других стран.На телевидении я буду учавствовать в новом сериале сценаристов Керем Дерен и Пинар Булут Дерен с партнёршей Джансу Дере. Я пока не могу вам рассказать о сюжете и моей роли так как мы ещё на стадии подготовки сериала.

Ж - Что такого мы не знаем о тебе и ты хотел бы нам рассказать?
М - Я человек ,который наслаждается жить.Каждый день для меня новый день, который всегда ценее вчерашнего.Сказать правду, каждуый день я думаю, что у меня есть 24 часа и стараюсь их прожить как можно лучше.Всю свою энергию я трачу чтобы сделать что-то хорошее.Предпочитаю что-то сделать дя каког-то дела, чем просто говорить о нём.Всегда считаются только действия.Ты не можешь изменить большие события, если не изменишь сам себя.Если каждый постарается изменить себя, то изменится и Мир.Стараюсь выполнять свой долг как человек.За каждое плохое событие которое происходить в Мире я обязан работать больше ,чтобы быть лучше и просто как человек и в своей работе.
превод на ГАЛИНА ЕРОФЕЕВА
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот fenka100 » Пет Авг 29, 2014 11:20 am

хай:

Видео от : youtu.be

http://vbox7.com/play:8ce1c5e325

ХА,ХА, ХА-брей, как лъже Мурат като -дърта циганка!?
Хората от цял свят видяха любовта му с Туба, само той не видя и не разбра!? [smile3532.gif]
Поне не говори ,колко много обича жена си ,колко е красива!?Преди лъжеше заради буркана , сега заради кого лъже, може би заради зетя да не развали семейството на Туба!?
Бил женен, когато снимал 2-та серияла [smile3532.gif] [smile3532.gif] [smile3532.gif] [smile3532.gif]
оф, ще падна от смях, като , че ли е минал трамвай от горе му!?
Тия да ги разправя на децата, ама и те няма да му повярват!
Според мен го е страх!!!!! И, той самия не знае , защо и от кого!?
А, пък снощи четох и превеждах с чичко гугъл, от грузинския фейс, и се ядосах на един коменрат.
Че, не само Мурат бил виновен , а и Туба, че Мурат бил дал пръстен на Туба, а тя видите ли го била -отсвирила!?
Ами, кога Мурат е дал пръстена, ако не се лъжа май беше на края на снимките на -Аси, дололкото се сещам, той БЕШЕ ВЕЧЕ ЖЕНЕН!?
А, може би е искал -харем!?
И аз да съм на мястото на Туба и аз щях да го -отсвиря!!!!!
1. това което е преживяла на снимките, той каво направи-ожени се!!
2. НАШЕТО МОМИЧЕ НЕ Е ВТОРА ЦИГУЛКА!!!!!!! [smile3511.gif] [smile3511.gif] [smile3511.gif]
3. той се спасява, а Туба го чака още 2 години, не ме интересуват причините, поради които Мурат е бил с жена си!
ЗА ВСИЧКО СЕ НАМИРА ЛЕСНО-СТРАШНО Е САМО КОГАТО ЧОВЕК УМРЕ!!!!!!
ЗА МЕН ТОЙ ПРОДЪЛЖАВА ДА Е ГЛАВНИЯ ЗАПОДОЗРЯН!!!!!!!
АКО, ЩЕ ОТ 100 РЕКИ ВОДА ДА ДОКАРА , ТОВА Е!!!!!

ЧОВЕК ,КОГАТО ИСКА НЕЩО НАМИРА НАЧИН!!!
КОГАТО НЕ ИСКА , НАМИРА -ОПРАВДАНИЕ!!!!

НЕ СЪМ ГО ИЗМИСЛИЛА АЗ, ХОРАТА СА ГО КАЗАЛИ!
ДА Е БИЛ МАЛОЛЕТЕН ИЛИ ,КАКВО!?
[witch3wi2.gif] метла с перка:
Изображение
Изображение Изображение

По-добре да си гладен, а да не ядеш какво да е, И по-добре да си сам, отколкото с кого да е!-Омар Хаям
Аватар
fenka100
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот fenka100 » Съб Авг 30, 2014 10:24 am

хай:

Изображение

Рускините направо ги нищят от всякъде!Чий били ръцете и пръстите!?
ами ,ако се окаже че децата са на Мурат!?
Като се казва-НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА!!!!
И, ОЧАКВАЙ НЕОЧАКВАНОТО!!!!!
Това знае само Туба?!
Коментират и ,че децата не носят фамилията на затя, а на Туба, и че нямат истински брак!?

http://vk.com/murat_tuba

У моей мечты нет срока годности !!! Я в нее просто верю!!!

Изображение

Когато, някой се пипа по носа-значи , че лъже!!!!!!
Има цяла наука за жестовете! [smile3532.gif]
Изображение
Изображение Изображение

Аватар
fenka100
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот fenka100 » Съб Авг 30, 2014 11:50 am

А, тук има много инфо, може сами да прочетете!
приятно четене.
Според инфото 2011 год в Монте карло е имало скандал и хвърляне на халки и пръстени!
Само да не стане така както във филма , Туба да скрие от Мурат , че децата са негови!?
Изображение
Изображение Изображение

Аватар
fenka100
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот fenka100 » Нед Авг 31, 2014 10:19 am

хай:

Изображение

Отново рускините са забелязали 2 халки на ръката на Мурат!?

Ей, няма ден да не ме качат на метлата [witch3wi2.gif]

I think he is lost without Burcin, Murat I feel sorry for you, you were as a whole completing each other, but now I hope is not too late for both of you to correct the damage.

превод с чичко гугъл.
Мисля, че той е загубен без Burcin, Murat Жал ми е за вас, вие сте били като цяло приключването на всяка друга, но сега се надявам да не е твърде късно и за двама ви, за да поправи щетите.
това са сигурно феновете на букана!?
[smile3511.gif] 106: стена: [321.gif]
някой, хора като пишат, май не мислят!?
Не знам ,кой без кого е загубен!?
Спомням си , че фамилията настояваше за брак, спомням си , че те бяха ,които вардеха Мурат като бугдоци.
Има свидетели!!!!!
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
НА, ПУК НА ВСИЧКИ ДУШМАНИ, ДА СЕ ПУКАТ ОТ ЯД!!!!!!!!!
Изображение
Изображение Изображение

Аватар
fenka100
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот fenka100 » Нед Авг 31, 2014 12:22 pm

http://vbox7.com/play:050a9a84
Кой , както иска така да го тълкува!
Изображение
Изображение Изображение

Аватар
fenka100
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот fenka100 » Пон Сеп 01, 2014 9:30 am

хай:
Изображение
Нов клип на Деана

Одних стираешь - словно мел с доски ... Других - с трудом из сердца вырываешь ... И без одних - ты счастливо живешь !!! А без других - никак не выживаешь ... Одни уходят - не оставив след ! Других - следы прибой времен стирает ... А кто - то оставляет шрам в душе ... А кто -то саму душу забирает

http://vk.com/id212999955?z=video212999 ... s212999955
Изображение
Изображение Изображение

Аватар
fenka100
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот fenka100 » Вто Сеп 02, 2014 9:13 am

хай:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение
Изображение Изображение

Аватар
fenka100
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот fenka100 » Чет Сеп 04, 2014 8:34 am

хай:
ЕТО НА КАКВО ПОПАДНАХ И СЪМ МНОГО ШОКИРАНА , НЕ ЗНАМ КАКВО ДА СИ МИСЛЯ, ЗАЩО СЕ ЗАДАВАТ ТАКИВА ВЪПРОСИ И ЗАЩО НЯМА ОТГОВОРИ!?
ВИЖТЕ САМИ ОТ ГРУЗИНСКИЯ ФЕЙС.

hello dear nino and sorry to disturb you i only want to know that its true that murat and tuba is really married with each other if its true then why they are deleying announcement and why onur is still giving maya toprak pic on his instagram plz tell me

Е, ПРЕВОДА НЕ Е ПЕРФЕКТЕН , НО ВСЕ ПАК
Здравейте скъпи Нино и съжалявам, че ви безпокоя аз само искам да знам, че неговата истина, че Мурат и Туба наистина е женен, с един друг, ако неговата истина, тогава защо те се забавя обявяването и защо лук все още се дава Мая Топрак снимка на своя Instagram PLZ ми каже

Изображение
Изображение Изображение

Аватар
fenka100
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот fenka100 » Чет Сеп 04, 2014 9:23 am

Още един коментар и аз напълно се обърках!? очички: [c08.gif] [question.gif]

აუუ აქ ძაან მომხიბვლელი და ქალურია
преди 2 часа · 1
Luka-mari Xaraishvili ლიზა გენაცვალე....გუშინწინ მოგწერე, რატომ არ მიპსუხე?
преди 2 часа
Liza Liza მაგას როგორ გაკადრებდით ?? ლიზა არანაირ პასუხებს არ გაურბის ძვირფასო ქალბატონებო )).. მოგწერეთ ძალიან ბევრი )) მგონი ვერ ნახეთ ....
преди около час
Mirjana Svalina wooow
преди около час · 1
Svetlana Avetikyan lamazia
преди около час · 1
Luka-mari Xaraishvili ლიზა, მაპატიე გენაცვალე, მოგიწერია და მე ვერ ვნახე.......ლიზა, რასაც შენ ფიქრობ, ეგ სადარდებელი მიხეთქავს გულს სწორედ.ვდარდობ როგორ გამოვლენ ამ სიტუიციიდან მურა და ტუბა. რა ეშველება ამდენ ტყუილს, როგორ მოგვარდება ბავშვების საკითხი?......შენ და ნუციკოს ერთი აზრი გაქვთ.....გჯერათ მურა ტუბას სიყვარულის....ამბობთ რომ მათ დიდი გრძნობა აკავშირებთ, ამაში იზიარებთ ჩვენს აზრს.....დანარჩენში არ გვეთანხმებით და ამის სრული უფლება გაქვთ და მე პირადად , დიდ პატივს ვცემ თქვენს მკვეთრად გამოხატულ მოსაზრებას და ნაწილობრივ თქვენი თანამოაზრეც ვარ.......ჩემს აზრს მოგახსენებთ.....პირველ რიგში,ვიტყვი რომ...მურა ტუბას ამ მდგომარეობიდან რთულად მოუწევთ თავის დაღწევა, მაგრამ აუცილებლად დააღწევენ.....ოფიციალურად ბავშვების საკითხი არ გახდება საჯარო და ხალხისთვის დარჩება ახლა როგორც არის ისე, მიუხედავად იმისა, ბავშვები არასდროს არ ყოფილან საილაკის გვარზე , იყვნენ დედის გვარზე და უკვე არიან ილდირიმები.....მაგრამ ვამბობ რომ ეს არ გახდება საჯარო თემა.....დარჩება მასისთვის როგორც არის ისე.....რაც შეეხება ტუბას ქორწინებას....1000 პროცენტით შემიძლია ვთქვა რომ ეს იყო ფიქტიური ქორწინება....რომლის მსგავსი უამრავი ხდება მსოფლიოში ურთიერთ გარიგების საფუძველზე.....აბა ტუბას ონურთან სიყვარული რომ არ აკავშირებდა, ეს თქვენც ჩემზე უკეთესად იცით გოგონებო....უნური იმ პერიოდში შორდებოდა თავის მეორე მეუღლეს, ქონდა ფინანსური პრობლემა და ტუბასთან დადო გარიგება.....ეს ჩემი მოგნილი არ არის და თუ არ დაიჯერებთ, შეგიძლიათ გადაამოწმოთ....მისი მეორე მეუღლე იყო სცენარისტი.....გვარი დამავიწყდა ამ წუთას, გავიხსენებ და მოგწერთ.....თანაც არ დაგავიწყდეთ...ტუბა იყო 5 თვის მეუღლე ონურს რომ გაყვა ცოლად....გავიხსენოთ მონტე კარლო, რამაც კინაღამ დაღუპვამდე მიიყვანა მურა და ჯერ კიდევ არ ვიცით ოქტომბერი როგორ დამთავრდება მისთვის..... მურამ რა თქმა უნდა იცოდა ტუბას ორსულობის ამბავი....გიჟს გავდა...განქორწინებას ვერ ახერხებდა....ტუბას შესთავაზეა....საფრანგეთში წაყვანა, სადაც ცხოვრობდა მისი და....და სთხოვა ტუბას იქ გაეჩინა ბავშვი....ჯერ თითქოს დაეთანხმა ტუბა....მერე კი კატეგორიული უარი უთხრა.........აქ უფრო გაშიფრვას არ ვაპირებ....ვისაც სურვილი გექნებათ, პირადში მომწერეთ........მერე იყო მონტე კარლო...მურას ეგონა, იქ მაინც შეცვლიდა რამეს....მაგრამ იქ მთლად უარესი მოხდა......ტუბამ ბოლომდე გადაუწურა მურას წყალი და მიახალა რომ ეს ბავშვები მისი არ იყო........მერე იყო განადგურებული და საშინლად დეპრესიული მურა და იქიდან გაჩნდა მის ცხოვრებაში ავადსახსენებელი ნარკოტიკი.....რამაც კინაღამ შეიწირა მისი სიცოცხლეც და რეპუტაციაც.......ასე საშინლად განიცადა მურამ ტუბას დაკარგვა....ბოლომდე ქონდა იმედი, რომ ტუბა დაელოდებოდა.....და როგორც ასის....ტუბასაც დროს თხოვდა.......რაც შეეხება ბავშვებს....ტუბა ერთ წლამდე ნახვის საშუალებას არ აძლევდა.........ლიზა ცოტათი დავიღალე....შევისვენებ და სურვილი თუ გექნება...გავაგრძელებ...
преди 16 минути

превода е с чичко гугал и е неразбираем
Luka-мари Xaraishvili Lisa, съжалявам Darling, Lisa ....... mogitseria и съм виждал това, което говорите, хора се притесняват за това как да се излезе от сърце този situitsii stsored.vdardob mikhetkavs на кафяво и туба. Какво ще се случи с толкова много лъжи, как да се реши въпроса за децата? ...... LOL ..... Имате ли усукана чувство на Браун и подобрение на производителността на Famous Tuba се каже, че те имат по-голямо чувство на любов .... свържете, да споделят някои от нашите идеи .... .danarchen gvetankhmebit и има право да има, и аз лично, аз уважавам вашето мнение, и отчасти за вашия трезв по мое мнение ....... аз съм ..... Бих искал да на първо място да кажа, че ... Brown Tuba Вие ще трябва да избяга от трудна ситуация, но ние няма да се избяга от въпроса за децата ..... официално оповестени на обществеността и сега това е начин за хората да останат, въпреки че децата никога не са били sailakis фамилно име, фамилното име на майка си, а сега те са Йълдъръм .... Но аз казвам, че това не се превърне в обществен проблем ..... остане ..... Що се отнася до масите, както и туба е брак .... 1000%, което мога да кажа, че това е фалшив брак с много неща се случват в света .... взаимно съгласие с Onur туба ..... просто обичам, че не е свързан, то вие, които ме познават по-добре, отколкото момичетата .... unuri периода липсва от втората му съпруга, е сключил сделка с финансови проблеми и туба е ..... това не е моя mognili и ако не вярвате, можете да проверите .... забравих името на втория си съпруг е писател ..... точно сега ..... не забравяйте ... Аз ще помня и ще ви изпратим туба е бил женен пет месеца на съпруга Onur Monte Carlo .... спомням си, което почти доведе до смъртта на Браун и октомври все още не знаят как да се сложи край на бременността си туба ..... Moura сигурност знаеше историята .... като луд ... аз не мога да се разведа ... .tubas предлагат да се проведе .... Във Франция, където той живее със сестра си .... и го помолил да роди дете .... и все пак, изглежда, са съгласни с туба туба .... тогава той категорично отказа ......... там са тези, които искат да декодира .... няма да е лично за мен ........ бях в Monte Carlo ... Brown, че има все още ще бъде заменена от нещо още по-лошо .... Но имаше .... ..tubam непокрит кафявата вода и щракна тя не е била за децата си ........ аз бях съкрушена и ужасно депресиран Браун излезе от живота си, което доведе до най-известните лекарства ..... аз почти отне живота и репутацията си. Moura туба ...... така ужасно претърпя загуба .... в края на краищата аз трябваше да чакам ..... и туба през Hundred .... tubasa питам ....... какво да кажем за децата .. ..tuba една година след виждаме Лиза не позволи малко уморени .... shevisveneb ......... и ако имате желание да ... продължи ...
Изображение
Изображение Изображение

Аватар
fenka100
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот fenka100 » Пет Сеп 05, 2014 7:55 am

хай:

Тук хърватките коментират , дали това не е Туба!?
Отзад на снимката.
Изображение
Evet, evet............zaljubljen i izgubljen koliko je voli.......cuti, ali oci ga odaju...................ali, mora progovoriti o tome, mislim da i on sa nestrpljenjem ceka dan kada ce sve reci..mozda ne bas sve, ima prava svoju intimu da zadrzi samo za sebe, ali svakako mora se pohvaliti onim najvrednijm sto ima u zivotu, svojom decom i Tubom........Murki, mi cekamo...........
преди 8 часа · 6
Dayra Dayra drage moje, molim pomoc ! vise ni svojim ocima ne vjerujem ili mi se prividja ili je iza nasa Tubica stvarno mi mnogo lici na nju iz profila
Снимка на Dayra Dayra.
преди 7 часа · 1
Mixeta Mixeta Dayra ja cu ti u svoje ime reci da i ja vidim Tubu....jasno i lepo se vidi da je to ona.....
преди 7 часа · 1
Mira Džijan Zaljubljen do vječnosti.
преди 7 часа · 1
Dayra Dayra na trenutak sam pomislila da mi se prividja,do nje kao da je jedna od djevojcica,moj boze tako sam sretna.pocele su slikice
преди 7 часа · 1
Olgica Djordevic Darya, 100% je TUBA ,njen profil .....potpisujem !!!!!!!!
преди 7 часа · 3
Olgica Djordevic A gde je ovo slikano?
преди 7 часа · 1
Olgica Djordevic A nasla sam, Caddebostan Starbucks Istanbul!!!!!!!!
преди 6 часа · 1
Crni Labud Legendo, gdje si ti bila kad su cure prepoznale Tubu, a nisi se oglasila? Dayra i Olgice, ja isto uvjerena da je ono Tubin profil. Ona mala glavica pored Tube? Darya, mislim da ti se ne prividja. Hajde cure oštra oka, vi koje primjećujete sve detalje, oglasite se. Potvrdite da ne fantaziramo i da ovo nije fatamorgana. Ako ovo nije priviđenje (a mislim da nije), trebalo bi početi slaviti. Krajnje je vrijeme.
преди около час

Evet, EVET ............ любовта губи и колко той обича да слуша ....... но очите му дават ................ но ... трябва да говоря за това, мисля, че с нетърпение очаква деня, когато всички reci..mozda не всички, имат свои собствени права, неприкосновеността на личния живот, за да запазят за себе си, но то със сигурност трябва да бъде сравнена najvrednijm което има в живота , техните деца и една тръба ........ мъгла, ние чакаме ...........
раздел 8 · 6часа
Dayr Dayr скъпи мои, моля помогнете! повече, нито бащите ти не вярват или да халюцинира или зад нашия лайнер е наистина много прилича на нея в профил
A запис на Dayr Dayr.
Predi седем часа · 1
Mixet Mixet Dayr аз ще ви кажа, за да каже името си, така че мога да видя ясно и Tuba .... хубаво да се види, че това е .....
Predi седем часа · 1
Peace Džijan обичам към вечността.
Predi седем часа · 1
Dayr Dayr за момент си помислих, че виждам неща, го правим така, че едно от момичетата, Боже мой, че съм толкова sretna.pocele снимките
Predi седем часа · 1
Olgica Djordevic Даря, 100% TUBA профила си ..... знак !!!!!!!!
Predi седем часа · 3
Olgica Djordevic И къде е този взето?
Predi седем часа · 1
Olgica Djordevic и аз се озовах, Caddebostan Starbucks Истанбул !!!!!!!!
Predi 6 часа · 1
Black Swan легенда, къде бяхте, когато момичетата признали тръбна пружин, и не рекламират на всички? Dayr и Олга, аз също съм убеден, че това, което профил Tubin. Това малко главата до Tube? Даря, мисля, че не се виждат нещата. Хайде, момичета, с остри очи, можете да забележите, че всички детайли, рекламите. Потвърждават, че не фантазии, а това не е мираж. Ако това не е мираж (и аз не правя), вие трябва да започнете да празнува. Става въпрос за това време.
присъствието на някакъв момент
Малко е смешен превода, но все пак е нещо.
ще чакам повече инфо.
Това е за сега.
Изображение
Изображение Изображение

Аватар
fenka100
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот fenka100 » Пет Сеп 05, 2014 10:29 am

Изображение

Изображение

ასეთი უცნაური ჩანაწერი გაჩნდა რესტორან "კრუიზის" მადლობის წიგნში

Такова странно мнение се появи в ресторант "круиз" Благодарност книга
Изображение
Изображение Изображение

Аватар
fenka100
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот fenka100 » Пет Сеп 05, 2014 10:50 am

Изображение
Изображение Изображение

Аватар
fenka100
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот tomaia » Пет Сеп 05, 2014 7:01 pm

[newsm08.gif] Влизам, гледам и чета. Гъделът става все по-голям [smile3508.gif]
Кога ли ще признаят официално бащата на децата???
А че на снимката не е Туба - познава се по ухото най-вече. Нейните ушни миди не са така щркнали.
Иначе много прилича на пръв поглед.
Е, ще почакаме още. Вярвам, че няма да много дълго.
tomaia
новак
новак

Статус:

Мнениеот fenka100 » Пет Сеп 05, 2014 11:47 pm

хай:

tomaia обичам те:
Но, не съм съгласна за ушите на Туба, не се съди моля те.

Изображение

Изображение

Изображение

Не си спомням точно в кой, епизод е , но ще потърся, там където Туба отиде в хотела с Аслан да говори с Мурат , та там тя си сложи косата зад ухото и се вижда , че ушите и не са прилепнали , а дори бих казала , че малко стърчат.
Изображение
Изображение Изображение

Аватар
fenka100
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот tomaia » Съб Сеп 06, 2014 7:26 am

здрасти:
ЧЕСТИТ ТИ ПРАЗНИК!

Ох, милата, нямам нищо против, дори обратното - и на мен ми се иска да е Туба. Но си мисля, че все още се пазят
от папараци и "официални" клюки. Тук-там пишат, че това е кафенето на Мурат в Адана (дето е направена снимката).
И ако наистина е нова, няма как Туба да е била там - нали е на сета на сегашния си филм?
А относно ушите - да, на Туба са щръкнали, но не и с такава дълбочина на мидата. Пък и в момента Туба е с по-изпито лице? Ако ти си права - каква по-голяма радост?!? [newsm44.gif] [newsm44.gif] [newsm44.gif]

А Мурат - как ли ще ми изиграе страстен любовник с Дере? Не си го и представям! [smile3511.gif] С тази му роля
ще го видим дали е професионалист? [smile3532.gif] [smile3532.gif] [smile3532.gif]
tomaia
новак
новак

Статус:

Мнениеот fenka100 » Съб Сеп 06, 2014 8:38 am

хай:

Този филм с Туба също много ми харесва!
Попитай сърцето си.

Изображение
Не знам , ама започвам да се изнервям вече! [smile3511.gif] стена:
Нищо скрито не остава на този свят, ЕДИН ДЕН ВСИЧКО ИЗЛИЗА НА-ЯВЕ!
ДА ВЗЕМАТ ДА СЕ ПРИБЕРАТ , ТА ДА ДА КРОТНЕМ И НИЕ!!! [MURATUBA.gif]
Изображение
Изображение Изображение

Аватар
fenka100
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот fenka100 » Съб Сеп 06, 2014 12:12 pm

Людмила Колева‎Tuba Buyukustun - Bulgarian fans club (official)
19 часа ·

Мога ли да попитам за Туба Бююкюстюн, дали е вярно, че се е развела с Онур Сайлак?

Изображение
Изображение
Изображение Изображение

Аватар
fenka100
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Филми - Турция