ASI-BG.COM • Виж темата - Karadayı / Хулиганът

Karadayı / Хулиганът

С участието на: Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Мелике Ипек Ялова, Ръза Коджаолу и Явуз Бингьол
karadayi__

Ще има ли целувка в 17 епизод

Да
1
3%
Не
12
40%
Дай боже да има
7
23%
Ще ги прекъснат
7
23%
Ще разберем на 4 Февруари
3
10%

Общо гласове : 30

Re: Karadayı / Хулиганът

Мнениеот Delyna » Вто Фев 05, 2013 2:15 pm

Вярно! Аз нашия президент не съм го гледала на връх Нова година! Зер нямах си други развлечения?! 471.gif И аз разбрах от net-а за Скалистите планини и Уолстрийт. [de-87.gif]
Но на комшиите щом им е такъв голям проблема може да отнесат някоя глоба. пари1:
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот Моргана » Вто Фев 05, 2013 2:21 pm

:) :) :)
Откраднатия сон ми хареса, само за Бюлент нищо не прочетох, но вероятно се е турил въжето сам след поредната простотия извършена от негова страна и ни е отървал от своето присъствие.
Предполагам, че след тази смела постъпка е бил награден посмъртно с орден за принос към обществото.
А защо да не е и лауреат на Нобелова награда, все пак с обесването си е направил една голяма добрина на човечеството.
Vanity is definitely my favorite sin...

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Мнениеот viki_17 » Вто Фев 05, 2013 4:24 pm

хай:

Оф, аз ви изчетох, започнах да пиша и ми изключи нета. стена: стена: стена: Браво че имах излизане та не се нервирах дълго. зъбчо:

Моргана, [236.gif] [480.gif]

Аз без да искам познах, че Орхан може да влезе в пандиза, жалко че опетни семейството с постъпката си, но кухата лейка си остава куха! [smile3516.gif] [28301_654.GIF] Толкова е недодялан и проЗ, че повече и да иска не може. не не: [496.gif]
Феридетка е абсолютна патка, но ще я видим, когато излязат наяве кирливите ризи на нейният баща, колко ли животи е затрил... С нейната праволинейност е чак глупава на моменти, племенницата й разсъждава по-трезво даже. [icon_korku1.gif] Но ще чакаме селският туризъм как ще им се отрази и дали аджеба ще отпусне юздите малко поне. [emo-naked.gif] :)
Махирчо миля да го ожали човек, не случи нито на рода нерви: , нито на годеница песен: Изображение, нито на гаджалар/приятелка /засега де/ намигане: Стана ми мъчно, че толкоз тормозят нашето момче. [lbyegirlwr8.gif] не не:
Евала на Ясин, не мога да му се нарадвам - свестен мъж излезе, че и продължава да разследва тая грозотия Сехра. Прави сте, че той ще разнищи случая - всичко наготово ще им поднесе, воглаве с Тургут-косматата горила. заканване:
Изображение
Image
- Животът е дълъг, ако е пълен…Нека го измерваме с постъпки, а не с време...Сенека
Аватар
viki_17
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот Моргана » Вто Фев 05, 2013 5:16 pm

Изображение
мисля: мисля: мисля:
Ето я и новата актриса, каква ли ще го играе?

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Мнениеот zigs » Вто Фев 05, 2013 5:39 pm

хай:
Този откраднат SON е много хубав,но бая ще почакаме да го видим напушване:
Днес,взех та прегледах първите два епизода зъбчо:

Тайлян отказва на Четин да продава оръжие-както и предполагахме това са главните до които трябва да достигне кибрита.
Човека който заплашвал Сюлейман е в комбина с кибрита,а и в неговото заведение Тургут се срещна с Четин и поиска да въздигнат Неждет.Това става след като Неждет каза на Тургут,че не му се е доверил и не му е казал,че той е убил Сюлейман.Та се питам кога ли Махир,ще под пука Неждет и той сам ще си изпее всичко.Друго което ми идва сега е дали случайно Айтенката няма да разбере,какви гие вършил Неждет и с това да се опита да си върне Махир,тя си е толкова злобничка,колко е и Неждет,може и да подочуе някой друг разговор мисля:
Другото което ми е мътно мисля:
Първа серия започва,как Махир и баща му излизат от вкъщи и отиват на работа.Там Махир на същата възраст когато го дават и пред затвора,но тогава казва на охраната че е дошъл от Трабзон,да види баща си.На тая възраст да пътува сам-само дете,знам ли нещо май има пак объркване 471.gif
Чудим се за Айтенката,защо била такава пача,ми то и баща и е бил същия.Сцената която я дадоха в първа серия е на Айтен от заведението и баща и беше позволил да играят комар.Тогава Махир много се ядоса,че баща му се е скарал на чичо Кямал (така мисля се казваше),че били съседи и приятели.Тогава Назиф му каза,че не трябва да прави разлика м/у хората,както той не прави разлика м/у него и Илкнур,нищо чене била негова кръв.И по това вече излиза на яве,че Илкнур не е на Назиф и Сонгюл,каза,че не и е никаква,та стигнах до извода,че е дъщеря на убития брат,за който за обвинили Назиф.Ако е така,те нямат кръвна връзка с Назиф,но са първи братовчеди с Махир.А и дали Назиф е убиеца мисля:
Веднъж казва,че правосъдието го настига след толкова години,това му е наказанието за дето е отнел човешки живот и след малко казва на Махир,че Сюлейман е бил прокурор по делото за убития му чичо където са обвинили Назиф 471.gif И пак се питам дали и тогава Назиф не е бил виновен и ако Илкнур е дете на въпросния човек,то може и да е видяла истинския убиец и за това е така привързана към Назиф.Защото ако Назиф е убиеца на баща и,тя няма как толкова да го обича,все ще има и капка омраза.
Осъдили са Назиф на 25 години,но са го помилва ли,както каза Тургут на Фериде и ето до какво водело помилването на убийците,излизат и убиват прокурора..дрън-дрън та пляс,напълни главата на Фериде с глупости.Махир и баща му били рекетьори и хулигани бла бла: Ама и Феридетката като я под пукам аз и нея зад врата: ,за всички измъквания и лъжи от страна на Салих се сети,но да се сети,как Тургут и замаза очите с един куп лъжи относно сем.Кара,това не може да го направи.Нали и тя разследва,не може ли да и светне лампичката в кухата и главица,че този който иска най-много Назиф да е мъртъв е тургут и защо той иска това най-много сетих се: Едва ли не е наясно,че Сюлейман, не е бил чак толкова голям приятел с него,че той така да иска да си отмъсти за неговата смърт. напушване:
Кибритко и той какъв хубав бой удари на Махир,заслужава си всеки един тупаник,който е изял до сега,дори Махир има още за връщане зад врата:
Уж погледах да си изясна някой неща,но се обърках повече 471.gif
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот Моргана » Вто Фев 05, 2013 5:46 pm

:Д Зиги, верно по-объркано стана.
Аз се отказвам да мисля, не ми се отдава мисля:
Ще чакам да ми обяснят като на прост човек зъбчо:

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Мнениеот zigs » Вто Фев 05, 2013 5:49 pm

Морганче обичам те:
Не че на мен ми се отдава мисленето,ама има прекалено много загадки чудене:
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот viki_17 » Вто Фев 05, 2013 6:22 pm

Зиги, докато четях поста ти си припомних някои неща, за което ти благодаря. обичам те: И какво излиза от цялата работа - вместо да ни помагат, те ни объркват още повече. Явно не трябва да следим хронологията, защото на сценаристите в движение им идват идеите и просто трябва да чакаме да ни пускат с клизми оправдания за действията на героите. сетих се: [291.gif] Добре поне, че има любовна история, та с това ни отвличат вниманието и накрая ще ни осветят подобаващо. зъбчо:
Изображение
Image
- Животът е дълъг, ако е пълен…Нека го измерваме с постъпки, а не с време...Сенека
Аватар
viki_17
Дървен философ
Дървен философ

Статус:

Мнениеот ilian67 » Вто Фев 05, 2013 6:42 pm

Зиги ,Илкнур не само не мрази Назиф старши ами тя си е кръстила детето на него,което означава,че или Кара не е убил баща и,или нямат кръвна връзка.
Друга вероятност е сценаристите толкова да го разтягат,че чак те са се объркали,но подценяват българската публика и в частност този форум зъбчо:
Човек е толкова велик,колкото велики са мечтите му !
ilian67
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот Зизу » Вто Фев 05, 2013 7:39 pm

Въх...Зиги, много въпроси постави душко. обичам те:

Съвсем сме шашардъК вече. шок1:

Обобщението е само едно...сценаристките ги е треснал тока и те вече не знаят как да проследят тази объркана сюжетна линия. КУКУ-РУКУ. 471.gif

Към твоите размисли и страсти ще си задам и аз въпроса, дето 17 серии не си отговорих:

От къде аджеба Кибрита знаеше за Салих? мисля:
Това, че го играе "Под прикритие" в мафията не е основание да е толкова светнат за нещата. Ми какво общо има той с класифицираното инфо на съда?
Има внедрена агентура и в съда. Айде разбрахме кой е бил 007...ама кой е 008?
ИзображениеИзображение
Когато взимаш решение не трябва да се колебаеш, всяко колебание е загуба на време. По пътя към постигането на целите си ще останеш сам...така е...НА ВЪРХА Е БЕЗЛЮДНО и трябва да се примириш.
Аватар
Зизу
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот Зизу » Вто Фев 05, 2013 7:46 pm

Моргана написа:[ Изображение ]
мисля: мисля: мисля:
Ето я и новата актриса, каква ли ще го играе?

Ще го играе стопанка на къщата за селски туризъм. намигане:
ИзображениеИзображение
Когато взимаш решение не трябва да се колебаеш, всяко колебание е загуба на време. По пътя към постигането на целите си ще останеш сам...така е...НА ВЪРХА Е БЕЗЛЮДНО и трябва да се примириш.
Аватар
Зизу
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот Моргана » Вто Фев 05, 2013 7:53 pm

Притурка към снощния превод

Мелих и Махир в болницата

Мелих: Бате Салих, не искаш да си тръгваш, нали? Искаш да си тук, до сестра ми, нали?
Махир: Кака ти се грижи доста за теб, просто е малко нервна заради това, което те сполетя, и затова ме напада.
Мелих: Не, тя ти е ядосана. Какво направи? Какво се случи?
Махир: Чежду нас се случи нещо много красиво, Мелих. Никога до сега не съм бил толкова близък с жена. Но ще дойде ден, в който нещата няма да стоят по този начин...
Мелих: Защо?
Махир: Проблемът е, че не мога да кажа.
Мелих: Знам че етрудно да се говори за чувства с брата на момичето. Но аз не съм от тези братя. Единственото, от което се интересувам, е щастието на сестра ми. Можеш да ми кажеш.
Фериде: Защо си още тук?

Мелих: Какво е станало, како? Какво се промени след последното идване на Салих вкъщи?
Фериде: Сега не е момента да говорим за това, Салих. По-късно.
Мелих: Кажи ми, може да ти помогна.
Ти си наранена, како, това е очевидно. Кажи ми, или ще отида да попитам Салих.
Фериде: Наистина не ми се говори за това сега, Мелих.
Мелих: Нещо е станало след онази вечер. Двамата бяхте много сладки, видях ви как се гледате. Какво се случи?
Определено нещо се е случило, това не са Салих и Фериде, които видях онази вечер.
Фериде: Да, не сме, няма и да бъдем. Не си разбрал добре, Салих не ме обича. Той си има годеница.

Мелих: Как се стигна дотук, Салих? И аз съм объркан като сестра ми.
Чувствата се разкриват, когато и двамата партньори се насърчават един друг.
Махир: Мелих, сестра ти е пропуснала да ти каже всичко. Нямам годеница, беше ми обещана, но всичко приключи.
Мелих: Тогава какво се е случило? Изпитваш чувства към Фериде, нали?
Махир: Мелих! Има нещо доста важно, което трябва да направя. Ако не успея, ще страдам до края на живота си. Не знам как да ти обясня. Това е като една пустиня, която трябва да пресека, а Фериде е миражът по средата на тази пустиня и аз не мога да я докосна. Ако продължавам да вярвам в този мираж ще изпепеля и двама ни.

Махир и Ердал

Махир: Нещата стават все по-объркани, бате Ердал.
Ердал: Какво каза съдийката? В края на краищата пребиха брат й.
Махир: Какво може да каже... Най-вероятно се чуди що за семейство сме. Ах, Орхан, ах!
Днес Фериде ме постави в много трудна ситуация.
Ердал: Защо?
Махир: Искаше точен и ясен отговор от мен. Отговор, който не мога да дам.
Ердал: За какво става дума, Махир?
Махир: С Фериде се сближихме доста, бате Ердал.
Тогава Айтен отиде при Фериде и й каза, че е моя годеница. Обясних на Фериде, че между мен и Айтен всичко е приключило, но...
Не мога да кажа на Фериде нищо повече от това. Не съм в състояние да й обещая каквото и да било. Ако й обещая ще й вдъхна надежда за нас двамата и тогава тя ще очаква да предприема следващата крачка. Ще гради своите надежди и очаквания вярвайки, че аз съм Салих Ипек, тайният агент. И когато дойде времето... как ще й кажа, че аз съм Махир Кара?
Ердал: Това е голям товар за когото и да било, Махир. От една страна спасяваш баща си, а от друга сърцето ти се изпепелява от болка. Товарът ти наистина е тежък.

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Мнениеот petan » Вто Фев 05, 2013 8:51 pm

хай:
Поемата, която Махир чете под дъжда - в превод на eng. Изображение и еп.18 Изображение
Gönlümde bir fırtına, sonu tufan,
Rüzgar her estiğinde adını söylüyor.
Kulaklarım sağır olsun diliyorum.
Dudaklarıma mühürlenmiş gibi sözcük gibi ismin...
Hangi cümleye başlasam başına adını koyuyorum.
Dilim lal olsun istiyorum.
Aklım bir zincir vursun yüreğime,
Her halkada demirin soğukluğu yaktığın ateşi söndürsün diliyorum.
Kalbime ayaz vursun, donsun.
Öldürmeye çalıştığım sen değilsin!
Kaçtığım sen değil...
Elimde bir hançer, sen yeni güne doğ.
Bırak ben öleyim...

шок:

Изображение [difus_blush2.gif]
Senin hiç dizin kanamaz mı, deden öpünce geçmez mi?
Şimdi senin yüzünden dizim bissürü bissürü kanıyıcak…
Dedemi bize geri vermezlerse ben nasıl yürüyücem?
Büyüyemem ki o zaman.
Buldum! İyiki de düşmüşüm, oh olsun bana. Dedem bensiz büyüme, bana da bırak çocukluğunu demişti… Kurtarmazsan kurtarma ben hep düşücem, dizimi kanatıcam, yemek de yemiyicem, büyümeden bekliycem dedemi! Dedem gelsin öyle büyüyücem…
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот zigs » Вто Фев 05, 2013 9:26 pm

Морганче обичам те: мерси за изяснението [11363_980.GIF]
Ами право си е нашто момче.Трябва първо да приключи мисията на агент 007 и след това ще действа да си вземем булката [Mad_love.gif]

zizeta написа:
Към твоите размисли и страсти ще си задам и аз въпроса, дето 17 серии не си отговорих:

Това, че го играе "Под прикритие" в мафията не е основание да е толкова светнат за нещата. Ми какво общо има той с класифицираното инфо на съда?

Ами да ти кажа мисля,че е бил осведомен от Тургут,но ние не сме го видели не не:
Нали кибритко е покупен полицай и знае много добре,че Тургут е убиеца,но за сега ръцете са му вързани.След като Душко му е казал,че имат таен агент,кибритко от чисто любопитство е погледал от някой ъгъл на съда,и за негова изненада Махирчо зъбчо: Но пък за щастие на Махир,кибритко е влюбен в сестра му и си мълчи,дори и помага намигане: Ако не беше Сонгюл любимата му,да го беше закопчал на мига заканване:
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот morski_briz » Вто Фев 05, 2013 9:55 pm

zizeta написа:

[464.gif] Най-накрая успях да изгледам серията! Чооооооок ама чок тешеккюр едерим на Моргана за превода в ефир! [480.gif]

Зиз,аз си дадох отговор на твоя въпрос в една от първите няколко серии. Спомняш ли си как дадоха едно тесте със снимки на Ясин.На няколко от тях той видя Махир Кара до съдия Фериде Шадоолу. Съдията има пряко отношение към смъртта на Сюлейман/за когото се предполага, че е имал хабер все пак кой е Кибрита/ Това, че Махир Кара е заедно с Фери не може да не озадачи Агент 007 и той много бързо е успял да се осведоми кой е левентът до хубавата съдийка.
От друга страна като се има предвид, че Салих и Фериде, макар и без да знаят подпомагат неговата тайна мисия, според мен е нормално той пък да си замълчи. Към това като прибавим и чок буюк ашкЪ към Сонгюл и основанията да помага на Махир аби стават Джелезни! [difus_victory.gif]
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
morski_briz
пристрастен
пристрастен

Статус:

Мнениеот Моргана » Вто Фев 05, 2013 11:16 pm

Поемата на Махир,

без камъни, моля, не съм поетична натура плезене1:

В сърцето ми бушува буря, превръща се в потоп...
Повеят на вятъра нашепва името ти навред...
Де да можех да не чувам...
Името ти запечатано е на устните ми,
всяко изречение започвам с него.
Да бях прехапал си езика...
Да можех да окова сърцето си,
така че студената желязна верига да потуши пожара.
Аз сам се опитвам да замразя сърцето си,
не се опитвам да погубя теб...
Не си ти тази, която бяга...
В ръката си държа кинжал, посрещни утрешния ден,
а мен ме остави да умра.

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Мнениеот zigs » Вто Фев 05, 2013 11:49 pm

Морганче обичам те:
Горкия Назиф,а и как жално гледаше през решетката на камионетката [lbyegirlwr8.gif]
Изображение
1101159Mwmr68QF.gif
Аватар
zigs
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот petan » Вто Фев 05, 2013 11:56 pm

Моргана написа:Поемата на Махир,
....
В ръката си държа кинжал, посрещни утрешния ден,
а мен ме остави да умра.

Шефке [difus_18.gif]

Ама как така момчето иска да умира луда 2: Тази Феридета му проми мозъка женски бой: [sac1.gif] 108: Що се прави на света вода ненапита хи хи:

Да спомена и невероятната музика на Тойгар [difus_ok.gif] И в Езел беше на ниво, и тук е СУПЕР - точните моменти ги облича [difus_ok.gif]

Ето, сложих им подписа на Ататюрк Изображение и ги питах - това ли им е проблема зъбчо: Да не ви казвам, за нула време колко пъти написаха "ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR Mustafa Kemal ATATÜRK" . Оказа се, че не са си направили ремонт на съдебната зала (може да от времето на бащицата им мисля: )защото подпис има - ама се е изтрила боята [kangura_crazy.gif] Изображение (браво, имат и разумни хора! дето го постнаха веднага!)
Дано не ги изкарат продуцентите и ATV терористи или от ПКК плезене 2: Ненормална работа ...не пишат за епизода и сериала, а за липсата (което се оказа, че не е така) на подпис !!!!!!
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот super_katia » Сря Фев 06, 2013 1:37 am

Благодаря на Морганчето за превода "в ефир" вчера, както и за днешните преводи, а също и на Петанчето за поемата и снимките [236.gif] [480.gif]
Сега пак изгледах на вентилатор серията, знаейки вече долу-горе за какво става на въпрос в диалозите и стигнах до заключението, че тази беше една от "транзитните" серии, както ги наричам аз танц: Имам предвид, че всичко, което се случва в тях подготвя събитията за следващите серии и не че не са интересни, но малко ме нервират, защото вместо отговори, поставят само нови и нови въпроси, които те карат да чакаш следващия епизод с още по-голямо нетърпение, а ние още родословното дърво на сем. Кара не можем да си изЯсним луда: Нейсе.

Тук ще взема да изкажа и моята версия за семейния им лабиринт, извинявам се ако повтарям някого: Махир е син на Назиф от първата му жена. Илкнур като дъщеря на брата на първата му жена, се пада на Назиф племенница, а на Махир първа братовчедка. Орхан и Сонгюл са деца на Назиф и Сафие, т.е. те са полу-братя с Махир, но с Илкнур нямат абсолютно никаква кръвна връзка. И до тук лесното свършва. Веднага възникват въпросите какво е станало с майката на Махир и защо след като Назиф убива бащата на Илкнур, тя не го мрази, а го обича толкова много? Кой е гледал децата - Махир и Илкнур, докато Назиф е бил в затвора, първата му жена ли или майката на Илкнур? Кога точно се появява Сафие в цялата схема и от къде, щом Назиф е лежал толкова години в затвора? чудене:

И пак да кажа, добре че са Кибрита и Джери да помагат на Махирим - единият с разследването, а другия с каката, че иначе горкичкият от два стола досега да е паднал на Змията :)
Аватар
super_katia
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот Delyna » Сря Фев 06, 2013 8:46 am

хай:
Влизам тази сутрин и си викам да видя трейлъра, а то няма! мисля: Що така?! стена:
Моргана, страхотен превод на поемата! [difus_19.gif] Никакви камъни - само цветя! [11363_980.GIF]

Ех, Махир Кара!"Никога до сега не съм бил толкова близък с жена" Къде е живял 30 и кусур години този левент?! В пустиня ли?! напушване:

petan написа:Ето, сложих им подписа на Ататюрк Изображение и ги питах - това ли им е проблема зъбчо: Да не ви казвам, за нула време колко пъти написаха "ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR Mustafa Kemal ATATÜRK" .
..............
Дано не ги изкарат продуцентите и ATV терористи или от ПКК плезене 2:

Набутала си се между шамари големи като на Махир! луда: (образовах се за Ататаюрк намигане: ) Сега барабар с продуцентите и ATV и тебе ще те мислят за терорист. [icon_korku1.gif]
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Karadayı / Хулиганът