ASI-BG.COM • Виж темата - Karadayı / Хулиганът - 2 тема

Karadayı / Хулиганът - 2 тема

С участието на: Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Мелике Ипек Ялова, Ръза Коджаолу и Явуз Бингьол
karadayi__

За какво плаче сценаристката в 21 епизод?

Защото Фериде се разделя с Махир.
11
22%
Защото Айтен изпуска баничките на земята.
3
6%
От умиление, че Орхан и Махир се сдобряват.
0
Няма гласували
За дилемата на Сонгюл - какво да прави, като се влюби и в двамата.
0
Няма гласували
Защото отново пращат Хаким ханъм за зелен хайвер.
5
10%
Защото Назиф Кара преяжда със сирене и вдига кръвно.
1
2%
Защото Душко бастисва Сехра.
1
2%
Защото има страстна сцена между Айтен и Косматко.
0
Няма гласували
Защото Орхан изпява, че Сали е Махир.
15
31%
Защото не е поканена в харема на Зиги.
13
27%

Общо гласове : 49

Re: Karadayı / Хулиганът - 2 тема

Мнениеот g_georgieva08 » Вто Мар 05, 2013 12:40 am

kukuryak написа:[font=Comic Sans MS]Предлагам няколко варианта за анкета - изберете един.
Кой е най-големият балък?
1. Айтен
2. Фериде
3. Бюлент
4. Сехра
5. Илкнур
6. Сафие
7. Назиф баба
8. Неждет
9. Тургут
10. Далян

...

На мен ми допада Тази с анкета или без обаче гарантирам че пак ще подредим балъците в правилен ред
[smile3511.gif] зъбчо: сафие: дявол:
[difus_20.gif] влюбена: [difus_20.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот Моргана » Вто Мар 05, 2013 12:40 am

Изберете си анкета да я сложа, направо нова тема ще направя.

Аркадашлар, утре през деня ме няма, ако някой иска да преведе английското резюме.
Аз ще се завърна чак привечер. обичам те:
Vanity is definitely my favorite sin...

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Мнениеот szsi » Вто Мар 05, 2013 12:41 am

Попаднах на един сайт мисля: ...можете да хвърлите по едно очо...който разбира турски ,де и да споделите ,ако има нещо интересно 471.gif

http://forum.donanimhaber.com/m_6414999 ... _23/tm.htm
Аватар
szsi
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Мар 05, 2013 12:49 am

morski_briz написа:мисля: Обаче, аз имам следната питанка: Откъде, аджаба, решиха, че щом освободят Назиф баба и мисията му в съда ще приключи. Оная мафиотска коалиция нали няма откъде да го знае това, уж само ние зрителите знаем пък сега ще излезе, че всички знаят. Нали мисията му е да търси хората от секретните дела на Сюлейман. Що реши татю, че това е начинът да раздели Фери и Салих? чудене:

Няма, Бризче, те сигурно са намислили да изнудват Назиф баба с кючук Назиф да бастиса Сали - ама криво са си направили сметката [smile3508.gif] Аз не виждам как ще се отърват от Сали като използват детето - нали се предполага, че те не се познават даже... А за какво имат да отмъщават на Назиф баба пък? мисля:
По-скоро ми се струва, че детето ще го отвлекат мафиотите, на които дължи пари Бюлент. Тургут е намислил друго нещо - затова пуска Назиф от затвора - ще се опита да го натопи някак, за да го изкара виновен и така да спре разследването на агента Сали ... мисля:
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Мар 05, 2013 12:53 am

vichom написа:Уж Назиф не беше против решението на Махир да не е с Айтен,пък сега,кво,обърна палачинката ли??????

Баничките на Айтен чудеса правят зъбчо:
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Мар 05, 2013 12:59 am

От мен лека нощ! [434.gif] Ей, тия банички ще ги сънувам! лиги:
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот szsi » Вто Мар 05, 2013 1:16 am

[434.gif] обичам те:
Аватар
szsi
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот Моргана » Вто Мар 05, 2013 1:25 am

Лека и от мен обичам те: [434.gif] [434.gif]
Vanity is definitely my favorite sin...

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Мнениеот morski_briz » Вто Мар 05, 2013 1:49 am

Изображение Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
morski_briz
пристрастен
пристрастен

Статус:

Мнениеот szsi » Вто Мар 05, 2013 9:58 am

Изображение [236.gif] обичам те:
Аватар
szsi
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот Delyna » Вто Мар 05, 2013 10:50 am

хай:
До сега ви четох. [computer.gif] Изпуснах гледането с вас, за което много съжалявам. [kz2vx9.gif] И аз като ilian67 бях на едно място... мисля: Да не сме били и двамата на едно и също място?! срамежливко: луда:
Доколкото разбрах нямало е масово реване. След обед съм си заделила 4 часа за гледане на 20 с превод и на новия 21 и значи няма да си вадя кърпички. Не мога да ги разбера комшиите. мисля: Нито за какво плачат, нито на какво се радват. Сега гледам и рейтинга. Вие пишете, че епизода не е Уау, а той тази седмица е на първо място и в тотала и в АВ групата. Серията с ламперията, която при нас взриви форума при тях свали епизода на второ място. стена: Сценаристката ни подготви още преди две седмици, че ще има драма с елементи на трагедия [smile3511.gif] вие викате нищо особено. чудене:

Негово величество рейтингът!

Специални благодарности на Моргана за превода в ефир и petan за резюмето! [c06.gif] [236.gif] Сега отивам да чета и него. хай:

пп - Мдам, най-добре направо да пускам 21 еп., че ме обхвана кюриосити. [kangura_crazy.gif]
Последна промяна Delyna на Вто Мар 05, 2013 11:38 am, променена общо 2 пъти
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот vichom » Вто Мар 05, 2013 11:07 am

Meraba аркадашлари! [11363_980.GIF]
Толкова го ожалих Махир,че преживя идването на Фери у тях,че Яде баницата на Миндиля,че си пи ичкията с оня злодей Душко,че се срещна очи в очи с капи де тути капи,той и татю на севгилито,че солук не ми остана !Така че този епизод той ми е и фаворит и аватарче .Май ще пиша повечко,че да си го гледам по-често тоя хубав човечец-аслан,ама аслан[smile3533.gif]!
А иначе имах големи надежди за този епизод за много драма и съспенс,но подсказките се оказаха кьор фишеци,вече няма така сляпо,като Фериде на Тургут,да им вярвам!
Малко ми беше бозаво епизодчето,въпреки,че Назиф баба излезе от панделата!Ама браво,вече си е у дома,да видим сега кви ще ги натворат сценаристите!
Татю-баш бакана и мафиозо, ииииич не ми харесва!Ще има стрелби,да видим ще има ли и жертви!И какво иска да каже с тази ипек вратовръзка на Сали,дали това не е депеша за сон от мафията по турските земи,вместо риба, увита във вестник,както си е оригиналното италияно??Тургут става все по-противен,не знам до къде може да стигне,най-вероятно твърдо се е запътил към Създателя!
И се чудя кой първи ще разбере ,че Сали е Махир- мафиотите или той ще си каже на Фериде???Много хора вече знаят за това,даже и Миндиля!
И малко съм ядосана на сценаристите за образа на Фериде.Всички около нея й казват колко е акъллия,а тя е такава ината наивница красива,че няма на къде??Нея всеки може да я смотае. Махир я лъже съдбовно,родителите я лъжат грижовно,Тургут я лъже върховно,Сехра я лъже виновно,Дори Миндиля я излъга най-безочливо,не ми идва друга дума,а любовно!Ах Фериде,ах! [angry22.gif]
За Миндиля не искам да се изказвам,да си нямам разправии с форумския СЕМ! [smile3511.gif]
Енището-торбаланов ми е извън полезрението,ама хубав лобут изяде,доволна съм! [newsm44.gif]
Досега харесвах Назиф баба,но вторият фрагман за 22 епизод,направо ми го смъкна на енгирито на моята лайк-таблица! стена: Ама обикновено те совите не са това,което са във фрагманите,така че ще изчакам епизода!Ако отвлекат малкия Назиф,ами нищо де,той си има такъв дайъ,че спасение блика отвсякъде...,да даде господ всекиму лиги:
Ясин пак го залюля любовната люлка, а оня Осман без родословие какво ли точно казваше на Сюнгюлчето???
Но най ми е важно двете гургулета да са живи и да се обичат! [newsm68.gif] [newsm68.gif] [newsm68.gif] [newsm68.gif]
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Вто Мар 05, 2013 11:42 am

Хулигани и хулиганки здрасти:

Опитвам се да поместя резюмето на серията в другата тема (и ще го направя [difus_ok.gif] ) Но сървъра е уДжаЗЗЗЗЗЗЗи безУУУУУмие! Забиваааааа.... изхвърля ме постоянно!!!! Една страница поствам по N... пъти!!!!!! Допълвам и от eng. резюметата (те вървят във времето)!

Така, че имайте търпение намигане:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот super_katia » Вто Мар 05, 2013 11:48 am

Delyna написа: ... Доколкото разбрах нямало е масово реване. След обед съм си заделила 4 часа за гледане на 20 с превод и на новия 21 и значи няма да си вадя кърпички. Не мога да ги разбера комшиите. мисля: Нито за какво плачат, нито на какво се радват. Сега гледам и рейтинга. Вие пишете, че епизода не е Уау, а той тази седмица е на първо място и в тотала и в АВ групата. Серията с ламперията, която при нас взриви форума при тях свали епизода на второ място. стена: Сценаристката ни подготви още преди две седмици, че ще има драма с елементи на трагедия [smile3511.gif] вие викате нищо особено. чудене: ...

Делянче, мен честно казано нито една сцена не ме трогна толкова, че дори да си помисля да заплача, камоли да го направя.
Разбира се, човек като тръгне с голяма кошница с очаквания, те никога не се оправдават,
обаче това разминаване в нашите и комшийските вкусове е леко притеснително мисля:
Тъкмо започнаха да се развиват добре отношенията между Махир и Фериде [kangura_14.gif] [kangura_24.gif] [kangura_21.gif] и пак ни върнаха в кухнята на Сафие [doh.gif]

Някак прекалено много се фокусират върху семейните взаимоотношения, които не казвам, че са лоши,
но убиват всеки порив за лично щастие на героите и съответно на мен ми омръзват за гледане [difus_dirol.gif]
Махир гони 40-така, а майка му го дебне всяка вечер кога ще се прибере, баща му сега ще му търси сметка защо се е влюбил в съдийката и е оставил Миндила, по-малкият му брат също му се меси...
Въобще всички му висят на главата и очакват от него чудеса... аман я!
Не му дават на човека да излезе от стадото си, пардон от махалата си и това е то, а той ги превъзхожда всички с класи [a110.gif]
Барем заслужил е малко щастие и лИбоФ! [c10.gif]

Силно се надявам, че сценаристките няма да се водят единствено и само от рейтингите при писането на бъдещите серии,
защото в противен случай трябва да гледаме само умилителни сцени с директно включване от дома на сем. Кара и яко тупаник на улицата с главно действащо лице Махир... другите герои могат да ги пенсионират предсрочно, защото явно не са интересни на турската публика.

Уф я, развилнях се нещо, ама така ми дойде отвътре [newsm08.gif] [leb.gif]
Аватар
super_katia
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот Зизу » Вто Мар 05, 2013 1:42 pm

хай:

Ей ме на и мене у кючека. [newsm44.gif]

Снощи направо се почУствАх кат чадъра на Марко Тотев. 471.gif Лутах се между 20 и 21 серия и накрая нали съм си карък, та ни едната, ни другата. Ама поне бех за борбите... [newsm08.gif]

Кво да кажа за тази серия... мисля:
След не прилежно преглеждане мога само да се зарадвам, че Назиф е извън кафеза. Харесаха ми отношенията му с Тайлян, може онзи да е баш-мафиозо, ама го уважава, а тва не е никак лесно в тез среди.
Фериде е наивна, но скоро се надявам да й светне лампата, сетих се: че има много шлака за ловене.
Душко и Татю в дужане срещу Махир... [smile3532.gif] Тържество на надеждата пред горчивия опит. [smile3533.gif]
Хич не ми хареса присъствието на МиндилЯ у сем. Кара...тая се опитва да изгради отново позиции, ама кат гледам ше се фане за палците.
Сега ме гложди един въпрос...?
Махир ще иде ли на работа на следващия ден?
Ми, че то вече нема за кво...ама Ферда сигур е достатъчна причина. зъбчо:
Ще разбере ли скоро г-ца Съдията за самоличността на Салих?
Освен това имам леки подозрения, че Назиф или Миндиля ще си тръснат ушаците за тази самоличност. Що ли да са дискретни, нали Назиф е на вън.. стена:

Благодаря на Моргана за превода в ефир. обичам те:

Желая ви приятен следобед. [newsm08.gif]
ИзображениеИзображение
Когато взимаш решение не трябва да се колебаеш, всяко колебание е загуба на време. По пътя към постигането на целите си ще останеш сам...така е...НА ВЪРХА Е БЕЗЛЮДНО и трябва да се примириш.
Аватар
Зизу
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот super_katia » Вто Мар 05, 2013 2:50 pm

Махир трябва да продължи с театрото си, защото Назиф баба вече не е в затвора, но не е и пуснат окончателно на свобода.
Докато делото не приключи и Фериде не разкара тази прословута химикалка, нищо не е спечелено не не:
А за да оневини Назиф, Махир трябва да намери истинските извършители на убийството ...
Това значи, че мисията му ще продължи още доста дълго време [smile3511.gif]
Както виждаме обаче враговете му не бездействат и вместо да вземе да подготви почвата и да си признае всичко пред Фериде,
нещата ще се прецакат по възможно най-гадния начин мисля:
Щом Назиф баба помисли, че Махир се е възползвал от Фериде, за да го освободи, какво остава за другите.
Собственият му баща е това, човекът заради когото си рискува живота! [smile3516.gif]
Аватар
super_katia
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот szsi » Вто Мар 05, 2013 3:18 pm

Аз ,също си мисля ,че Махир ще бъде все още Салих [difus_ok.gif] ...но много ми е интересно накъде ще ни отведат ,тоест насочат двете хубавици мисля: ...сценаристки..както виждам от трейлърите...към трагедия разтопяване: ...то и друго не сме очаквали...де ,казват някои съфорумки... няма турски сериал без драма.
Изумена съм от изражението на Назиф баба шок1: ...нима не познава сина си...но ,си мисля и друго...а може би и така ми се иска...Назиф е твърде умен и разбран човек и се надявам, след като изслуша доводите на Махир ,ще приеме любовта му към Фериде...а и той много добре познава сина си и надявам се знае ,че Махир няма да се възползва от "измисленото" си служебно положение...все пак като се представи за адвокат Махир не си и беше помислял ,че ще се влюби в красивата съдийка,нали...неговата единственна цел беше разкриването на истината.
Доста ,обаче ме притеснява доверчивостта и наивността на Фериде...да не кажа чак граничеща с простотия...все едно е расла в саксия...то вярно...богатичка,не е лишена от нищо...но да бъде толкова сляпа... шок1:
Аватар
szsi
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот szsi » Вто Мар 05, 2013 3:31 pm

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... ljr_AUxIAU

Момичетаа...аз ли съм бляла някъде мисля: ...но кога е било това мисля: ...доколкото разбрах Сафие разказва ,кога Махир я е нарекъл мамо...може би в първите серии...уж гледам по няколко пъти ,а пък съм го пропуснала... стена: шок1:
Аватар
szsi
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот Delyna » Вто Мар 05, 2013 3:41 pm

Така. Изгледах снощния епизод и не се разплаках. Най ме разчувстваха сцените: първо Махир и Назиф в затвора преди освобождаването. Когато стояха от двете страни на стъклото и решетките и се смееха от радост. Втората – срещата на Назиф със семейството. Сълза така и не ми се откъсна. Като гледам обаче трейлърите май, май ще си поплача на новия епизод. Ако тези кръвожадни сценаристи посегнат на малкия Назиф от сега си признавам, че ще рева на глас и със сополи. [28303_666.GIF]
За освобождаването на Назиф излиза, че нямат много заслуга Фериде и Махир, а просто заверата на Ефенди, Главния и Адютанта така решиха. Не разбрах много, но май и тетрадката с посетителите Тургут вече е обработил. Стори ми се, че не беше много разтревожен, когато Сехра му каза. Душко е страшен! Винаги е с една крачка напред. За разлика от г-жа съдийката. Възможно ли е да е такава голяма бяла птица? И съвсем нямам предвид лебед. Как е възможно въобще да не се учуди защо например човек от вътрешния отдел толкова ще се интересува от някой си Назиф Кара, че и ще се радва толкова неприкрито от освобождаването му?! И като толкова иска да се срещне с Махир Кара какво ходи по къщята да го среща ами не издаде заповед като истински съдия и да и го доведат с полиция?! Нейсе! Много сладка беше сцената в колата когато тя все повтаряше Махир, Махир и Салих нещо се противи, та тя му каза ти какво да не ревнуваш от Махир Кара? На Махир/Салих чак му стана смешно. С цялата си наивност и идеализъм като и се стовари истината на главата не знам как ще се оправи. стена: стена: стена:
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот Delyna » Вто Мар 05, 2013 3:51 pm

Въпрос към Администраторите - видях тема "Благодаря", там ли ще се отправят благодарностите и поднасят цветята? мисля:
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Karadayı / Хулиганът