ASI-BG.COM • Виж темата - Karadayı / Хулиганът - 3 тема

Karadayı / Хулиганът - 3 тема

С участието на: Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Мелике Ипек Ялова, Ръза Коджаолу и Явуз Бингьол
karadayi__

Къде са писмата от майката на Махир?

Анкетата свършва на Пон Апр 15, 2013 9:03 pm

1. В корема на жабите в кладенеца.
4
19%
2. Назифчо джуниър ги е скрил при играчките си.
1
5%
3. В затвора под възглавницата на Назиф.
1
5%
4. В лапите на Душко.
1
5%
5. В джоба на престилката на Сафие..
9
43%
6. В пощата/обратно при Нихан.
2
10%
7. В сандъка с чеиза на Айтен.
2
10%
8. В сутрешния брой язъйор на вестникарчето.
1
5%

Общо гласове : 21

Karadayı / Хулиганът - 3 тема

Мнениеот Моргана » Сря Мар 06, 2013 8:44 am

Karadayı / Хулиганът

Изображение

ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение

Сериалът ще разкаже историята на баща и син обущари.
В ролята на бащата ще видим Четин Текиндор, а в ролята на сина Кенан Имирзалъолу.
В главните роли ще видим още: Бергюзар Корел, Мелике Ипек Ялова, Ръза Коджаолу и Явуз Бингьол.

Музика: Тойгар Яшаклъ
Сценаристи: Сема Ергенекон и Ейлем Джанполат
Режисьори: Улуч Байрактар и Джем Караджъ
Продуцент: Ay Yapım

Трейлър:

Сериалът се излъчва по Image всеки понеделник от 20:00 часа.

ATV на живо
ATV на живо
ATV на живо
ATV на живо

Сериите с БГ превод
Превод в ефир за по-нетърпеливите
Vanity is definitely my favorite sin...

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Re: Karadayı / Хулиганът - 3 тема

Мнениеот szsi » Сря Мар 06, 2013 9:48 am

Хайде...първа китка на манежа!Изображение JC_goody.gif
Ха...дубру тру... здрасти: обичам те:
Сега да видим как да гласуваме.. мисля:
Мерсаж за темичката и каавето...Изображение
Аватар
szsi
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот vichom » Сря Мар 06, 2013 10:02 am

Гюнайдън весела дружина! обичам те:
Нова темичка,саол! [11363_980.GIF]
Чета т'ва Кара родословие и ставам съвсем шашардъм! [smile3511.gif]
Нищо не е така,както изглежда мисля: Ама мисля да не задълбочавам,щото не ми е чак толкова важно кой на кого и от кога е брат,сват,сестра,баджанак или бабА!Важното е младите да се обичат,пък те го правят и то добре!Е,винаги може и повече,дет' се вика ламперия бол и все здрава,ама нейсе,ще чакаме! [smile3533.gif] Обаче да си призная,след превода роних сълзи [28303_666.GIF] .не в очакваното количество,но все пак!Даже подозирам,че след любимия окончателен превод,ще наваксам!Наистина беше много трогателна срещата на семейството с Назиф баба!Дори двамата гюзел кардешими се посбаращисаха галиба! [newsm44.gif]
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Мар 06, 2013 10:07 am

здрасти: добро утро: [puter_9.gif]
Днес само кафе няма да ни оправи - ето ви нещо по-сериозно, че трябва да разплетем туй семейно дърво най-сетне!
[6295_357.GIF] [9860_357.GIF] [3128_140.GIF]
Такаааа, какво се оказа значи - Махир е едничко дете. Отгледали са го Назиф баба и Сафие анне. Но дали те са истинските му родители? Сафие не е. Назиф е под въпрос до намиране на неопровержими доказателства.
Сонгюл и хайванина Орхан са деца на Назиф и Сафие (за това май до сега няма спор?)
Илкнур не е дъщеря на Назиф баба или сестра на другите деца. Отгледала я е Сафие, но не се знае дали й е дъщеря - може да е била сираче, осиновена от Сафие, или да й е племенница, която тя отглежда... или да й е била истинска дъщеря от първи брак... (но тогава ще дойде полусестра на Сонгюл и Орхан)
Назиф е бил женен преди Сафие.
Сафие не се знае дали е имала първи мъж.
Коя е първата жена на Назиф и къде е? Ако Сафие е била женена, кой е първият й мъж и къде е?

Назиф е убил брата на жена си (така ли беше, или беше мъжа на сестра си?) Какво става с вдовицата? Тя има дете - момиче, което трябва да е на възрастта на Махир сигурно. Къде са тези двете?
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот vichom » Сря Мар 06, 2013 10:12 am

[28326_842.GIF] [28326_842.GIF] [28326_842.GIF] Най-верният отговор на въпроса от анкетата е последния,само дето не знам какво архивира Зиги,иначе след смирените признания на Душко и Сехра,вече знам какво се прави в архива!Човек се учи докЪт е жив! [newsm68.gif] [newsm68.gif] [newsm68.gif]
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот szsi » Сря Мар 06, 2013 10:48 am

Ех,тоя архив [257.gif] ..все ни е в акъла... хи хи:
Сега за моите предположения...те малко се покриват,едно с друго... мисля:
Както видяхме от трея...най вероятно ще отвлекат малкия Назиф...Тургут или Неждет...хм...ами те действат заедно...НО...дали под давление на Неждет ,защото оня дебил Бюлент му дължи пари или по заповед на Тургут,за да постави капан на Назиф старши...но тук идва въпросът, защо... мисля: на какво действие от страна на Назиф се надява Тургут... мисля:
За Сехра...според мен е още рано мисля: ...но знае ли ,човек шок1: ...Тургут все едни ги сътворява [difus_23.gif] ...тъй ,че да очакваме неочакването...
АААА...пропуснах свидетеляя...така и не разбрах Тургут защо се отказа от любовницата на Сюлейман...може би някакъв тактически ход от него...да спечели време...но защо мисля: ...сигурна съм обаче ,че рано или късно тя ще се появи...но дали доведена от Тургут или от Махир,или по собственно желание ,това не знам... [kz2vx9.gif]
Последна промяна szsi на Сря Мар 06, 2013 10:55 am, променена общо 2 пъти
Аватар
szsi
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот косе-босе » Сря Мар 06, 2013 10:50 am

ЗДРАВЕЙТЕ! хай: Посещавам ви от няколко месеца. Но досега не бях се регистрирала. Филма е страхотен ,но и вас си ви бива! Много се забавлявам с коментарите ви и често се смея с глас и будя подозрение в околните!Не бях почитателка на турските сериали, но миналата годинаколежките ми откриха ЕЗЕЛ и ме запалиха. Изгледах го ударно, по цели нощи след като домочадието заспи, едвам изкарвах на работа! но разбрах ,че комшиите не са слаба ракия! Относно днешния дебат-Илкнур е дошла със Сафие при Назиф и Махир (може да не е нейна дъщеря, а тя да я е прибрала ,да се грижи за нея)преди 25 години. Тогава махир е бил на 13 години. 13+25 =38, на толкова явно е Махир(толкова е и действителната възраст на Кенан)А как се подрежда затвора на Назиф в тези години не сум смятала!
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот Delyna » Сря Мар 06, 2013 10:55 am

И на мен едната опция ми е архива на Зиги. С надеждата, че той не е като този на Истанбулския съд. Нещо ми се дава [232.gif] че само името му е "архив". Иначе е балдахини, сатени и други такива салтанати предразполагащи към дъъъъъъъъълги забежки. [Mad_love.gif] Не ония 10 ню-ню минути, дето са срам за майстора. срамежливко:
луда: луда: луда:

Тук май хвалят нещо нашия савджъ бей. мисля: А сериозно Юрдаер Окур според мен се справя блестящо. Харесва ми! [28300_634.GIF]

И един въпрос към petan - тази седмица май не видях седмичния рейтинг? Бих погледнала и сама, но не знам откъде го вадиш. чудене:
Последна промяна Delyna на Сря Мар 06, 2013 11:08 am, променена общо 2 пъти
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот szsi » Сря Мар 06, 2013 11:08 am

Delyna написа:И на мен едната опция ми е архива на Зиги. С надеждата, че той не е като този на Истанбулския съд. Нещо ми се дава [232.gif] че само името му е "архив". Иначе е балдахини, сатени и други такива салтанати предразполагащи към дъъъъъъъъълги забежки. [Mad_love.gif] Не ония 10 ню-ню минути, дето са срам за майстора. срамежливко:

ЕЕЕЕ, Делянче,взе ми думите от устата...за такова "архиФче" и аз се нареждам на опашката... срамежливо:...ама с друг архивар... [34.gif] [34.gif] [34.gif]
Аватар
szsi
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот vichom » Сря Мар 06, 2013 11:08 am

Delyna написа:И на мен едната опция ми е архива на Зиги. С надеждата, че той не е като този на Истанбулския съд. Нещо ми се дава [232.gif] че само името му е "архив". Иначе е балдахини, сатени и други такива салтанати предразполагащи към дъъъъъъъъълги забежки. [Mad_love.gif] Не ония 10 ню-ню минути, дето са срам за майстора. срамежливко:

Каквото и да правиш,с майстор да го правиш,пък ако ще и в архива да е! [smile3533.gif]
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот Delyna » Сря Мар 06, 2013 11:11 am

vichom написа:Каквото и да правиш,с майстор да го правиш,пък ако ще и в архива да е!

Е, аз съм лигла! лиги: Искам си и майстор и обстановка! плезене 2:
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот szsi » Сря Мар 06, 2013 11:11 am

Изображение
Аватар
szsi
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот vichom » Сря Мар 06, 2013 11:19 am

Delyna написа:
vichom написа:Каквото и да правиш,с майстор да го правиш,пък ако ще и в архива да е!

Е, аз съм лигла! лиги: Искам си и майстор и обстановка! плезене 2:

Обичам лиглите,щото и аз съм,но пО-ми е важен майстора.Пък като гледам тоя гюзел чепик лиги: ,иииич не е за изпускане-ни прах,ни паяжини,ни папки шЪ гледам! [smile3532.gif] [smile3532.gif]
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот szsi » Сря Мар 06, 2013 11:22 am

Delyna написа:
И един въпрос към petan - тази седмица май не видях седмичния рейтинг? Бих погледнала и сама, но не знам откъде го вадиш. чудене:

Има го ...в предната темичка...Първи сме ...около 28%... мисля:
Аватар
szsi
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот Delyna » Сря Мар 06, 2013 11:27 am

szsi написа:
Delyna написа:

Има го ...в предната темичка...Първи сме ...около 28%... мисля:

Тцъ! Този е за понеделник вечер и го знам. Седмичния е общ за всички дизита. Там не можем събори Вълците и Века. не не:
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот ilian67 » Сря Мар 06, 2013 11:31 am

хай: Гюнайдън,прегледах серията и нищо особено ако не слагаме освобождаването на Назиф баба,може би след като се преведе ще стане по трогателна и може да има насълзени очи [newsm08.gif] .Моята ученичка Фериде в тази серия доказа,че е голяма аджамия,всички я лъжат и тя им вярва ,но нали е добродушна момата какво да прави,трябва да взема мерки и да променя малко уроците [smile3508.gif] [smile3511.gif]
Възможно е Тургут да поръча отвличането на малкия Назиф ,дядо му да го търси,да му направят постановка и да попадне на любовницата на Сюлейман,която преди това е убита от Тургут и компания и да го обвинят,че той е убиеца и пак в затвора.... 471.gif 471.gif 471.gif 471.gif малко ми е развинтена фантазията [smile3511.gif] [smile3511.gif]
Човек е толкова велик,колкото велики са мечтите му !
ilian67
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот Delyna » Сря Мар 06, 2013 11:43 am

Те само да отвлекат Назиф Джуниър и после ще искат да го върнат доброволно и с извинения. От сега си представям Махир с големите шамари. [smile3508.gif] Мен ако пита да ги почва както казва един герой от наш сериал: "Няма да ги биеш Росене, ще ги стреляш!" (Иво Андонов от "Под прикритие")Но ще си загуби чара. зъбчо: Само с голи ръце се оправя с петима наведнъж. 471.gif
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот super_katia » Сря Мар 06, 2013 12:20 pm

Хайде и аз да се намърдам в новата ни темичка [newsm08.gif]

Този момент с отвличането на Назиф младши със сигурност ще засили драмата и ще изкара Тургут истинско чудовище,
но ми се струва, че малкият може да чуе някакъв важен разговор между похитителите и така после да помогне с информация на вуйчо си,
който непременно ще го спаси [a110.gif]
До тук видяхме, че дребосъкът е най-оправен от всички във филма и акълът му сече като бръснач.
Не случайно си е партийка и с Яската, и с Карадайъто си. Ще помага и на двамата, особено за севгилитата им [difus_grin.gif]
За рейтинга няма смисъл да казвам, че от подобна сцена ще се вдигне до небесата, защото всички симпатизираме на Назифито.
Само не е много ясно времево кое кога се случва, защото от снимките видяхме, че двамата Назифовци отиват на гробищата сетих се:
Вероятно отвличането ще стане по-късно, ако изобщо се случи, защото може пак да са ни преметнали с трея... стена:
И накрая още нещо ми се върти в главата - случайно ли е, че Тургут ще посегне на малкия, когато Фериде вече изрази симпатиите си към него?
Аватар
super_katia
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот Моргана » Сря Мар 06, 2013 12:54 pm

Добре дошла на косе - босе хай:

Поемата, която се чува докато Махирим бърборене:

Нямам претенции за превод, знаете си...

Съвет към всички затворници

Вместо да бъдеш обесен
те те хвърлят вътре без никаква надежда.
Светът, страната ти, близките ти...
Ако се разделиш с тях за 10 или 15 години,
с изключение на оставащото ти време,
не би казал: "Да бях увиснал на въжето като знаме."

Ще стъпиш на земята и ще живееш,
не бих казал, че ще е приятно,
но е твое задължение,
да живееш още ден напук на врага.

Част от вас може да са самотни вътре,
като камък на дъното на кладенец.
Но от друга страна трябва да се навакса,
вълненията на света,
които трептят вътре в теб.
Навън листата окапват само за 40 дни.

Да чакаш вътре писмо,
да пееш тъжна песен,
или да лежиш буден цяла нощ, взирайки се в тавана
е сладко, но и опасно.

Виждаш лицето си от бръснене на бръснене,
забравяш възрастта си,
защитаваш се от хапещи животинки
през пролетните нощи...
И не забравяйте да изяждате и последното парче хляб.
Също така не забравяйте да се смеете от сърце.

Кой знае,
може жената, която обичаш, да спре да те обича.
Не казвайте, че това не е важно,
това за душата е като удар с жилава клонка.

Да мислиш вътре за рози и градини не е добре,
но е добре да мислиш за морета и планини.
Четете и пишете без почивка,
бих ви препоръчал тъкането
и да си поставите едно огледало.

Искам да кажа, че 10, 15 години вътре, че и повече дори,
не минават просто така,
и все пак минават, ако това, което се намира вляво под гърдите ви
не загуби добротата си.

Vanity is definitely my favorite sin...

Изображение Изображение
Аватар
Моргана
Администратор
Администратор

Статус:

Мнениеот vichom » Сря Мар 06, 2013 1:11 pm

Една вметка за допълнителен карашъклък на родословните връзки в семейство Кара:Когато това топ чудовище Тургут разпитваше Сафието ,тя каза,че е с Назиф от 20 години и тогава Махир е бил на 13. Затова за мен Махирик си е на 33 и не приемам корекции,к'вото и да показва математиката!Хубава възраст! лиги: [newsm68.gif] [newsm68.gif]
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Следваща

• Advertisement

Назад към Karadayı / Хулиганът