ASI-BG.COM • Виж темата - Karadayi / Хулиганът - 4 тема

Karadayi / Хулиганът - 4 тема

С участието на: Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Мелике Ипек Ялова, Ръза Коджаолу и Явуз Бингьол
karadayi__

Re: Karadayi / Хулиганът - 4 тема

Мнениеот ilian67 » Пет Май 17, 2013 8:43 pm

хай: Якшамлар и от мен,човек да не отиде на почивка няколко дни и вие сте писали,писали. [smile3511.gif] ..чета, още не съм прочел всичко ама ще ви настигна [smile3508.gif] .Гледам къща в гората,нови коли,отвличания...да ви изчета и ще се изкажа [newsm44.gif] [newsm68.gif] ,но отсега знам,че Фериде няма да се дърпа на отвличането,нищо чудно да стане като в един друг филм " Под липите" и да каже,че е била на почивка [smile3533.gif] .Гледам къщата не е много голяма , няма да се гонят дълго и както някой беше писал за кокошката и петела [smile3532.gif] го подкрепям напълно луда: луда: Сцената в къщата ми е в главата,още малко да я избистря и ще споделя луда: луда: луда: луда: луда: луда: луда: луда: луда:
Човек е толкова велик,колкото велики са мечтите му !
ilian67
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот petan » Пет Май 17, 2013 9:16 pm

ilian67 написа:Сцената в къщата ми е в главата,още малко да я избистря и ще споделя
Малко помощ от приятел бърборене: Изображение Време е ...Изображение за романтичките [difus_18.gif] докато чакат хи хи:
kinder4e написа:Имам една молба ...

Ще го открия бързам: но малко търпение сделка:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот ilian67 » Пет Май 17, 2013 9:28 pm

Приемам всякакъв вид и по всяко време помощ [newsm08.gif]
Човек е толкова велик,колкото велики са мечтите му !
ilian67
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот petan » Пет Май 17, 2013 10:44 pm

Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот super_katia » Пет Май 17, 2013 10:48 pm

За Kinder4e-то специално [welcome.gif] и от мен.

super_katia написа:Във фейса качиха интервю на Юрдаер Окур (Тургут), в което казва някои интересни неща, преведох го от английски:

Прокурор Тургут е психопатичен герой и се превърна в явление. Как го пресъздавате толкова реалистично?
- Когато прочетох сценария за първи път, ме обзе странен ентусиазъм. Прокурор Тургут е ангел денем и дявол нощем. Не се случва често да играеш подобен образ, толкова дълбок. След първото прочитане започнах да мисля как трябва да говори той, каква походка да има, за външния му вид се замислих... Започнах да наблюдавам чиновниците в истинския живот. Това ми помогна. От нещата, които забелязах, изградих Тургут.

Какво Ви е мнението за него?
- Веднъж той е бил много наранен. Има своя собствена история, която ще разберем в следващите епизоди. Още нищо не сме видели. Но той има много проблеми. Не е станал лош от самосебе си (от нищото). Много рано е получил травма, след това се е сблъскал с трудности при постигането на професионалните си успехи и всичко това е променило мирогледа му. Станал е привърженик на фразата „целта оправдава средствата” и е започнал да се бори срещу злото със зло.

Защо има почитатели? Разбира се, лошите момчета винаги са привлекателни...
- Можеби се възхищават на ума му. Това е причината да го избера. Той изготвя стратегиите си много хитро. Вероятно е прекалено умен за чиновник.

Ако Вие пишехте финала на сериала, какво бихте искали да се случи?
- Аз бих го накарал да се разкае за стореното от него и бих го пъхнал в затвора. Толкова е просто ... (смях)

В сериала уаства г-н Четин Текиндор. Толкова ли е велик, колкото изглежда за нас зрителите?
- Най-голямото нещастие е, че всичките ми лоши черти (пороци) и машинации са насочени срещу един толкова честен и справедлив човек. Именно, защото той е толкова добър, аз изглеждам толкова лош. Той ми преподаваше в училище (университета). Спомням си, че между нас студентите си казвахме: „Този човек се е родил в грешната страна. Ако беше роден в Америка, щеше да е от ранга на Робърт де Ниро и Ал Пачино, и да е световно известен”. Горедея се, че играя в един сериал с него и имаме общи сцени.

[28300_634.GIF]

И въз основа на това интервю и видяното до момента мисля, че Тургут е останал сирак като много малък. Някъде се споменаваше, че баща му е бил войник, т.е.
твърде е вероятно да са го убили по време на служба, а майка му предполагам, че може и да е жива и той да ходи на свиждания при нея в онази болница, но да я мрази защото го е дала в сиропиталище. Тук естествено не мога да не направя паралел с Махир и Нихан/ Кадер плезене1: няма да съм аз просто [107.gif],
но да се върна на мисълта си. Та, в сиропиталището на Тургут са били още Неждет и компания, само че на някакъв етап Тургут са го осиновили,
попаднал е в семейство, което му е дало добро образование, станал е прокурор, обаче раната си е останала у него завинаги.
Вероятно заради произхода си е имал трудности в по-нататъшното израстване в професионалната кариера мисля: Не знам дали може да има такова ограничение,
но например заради това, че е сирак да не е могъл да стане съдия... малко като враговете на народа по времето на социализЪма в България, знам ли 471.gif
И именно затова Тургут да е обсебен от Фериде, защото тя е имала всичко, което той - не.
Родена е със златна лъжица в устата. Баща й я обожава. Всички врати са били отворени за нея. Супер млада става съдия -
въобще идеалната партия да му стане жена и да осигури на децата му социалния статус, който той никога не може да има.
Много фантазия вкарах в последните разсъждение, ама вече си ме знаете мене [277.gif]
Аватар
super_katia
обсебен
обсебен

Статус:

Предишна

• Advertisement

Назад към Karadayı / Хулиганът