ASI-BG.COM • Виж темата - Karadayi / Хулиганът - 4 тема

Karadayi / Хулиганът - 4 тема

С участието на: Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Мелике Ипек Ялова, Ръза Коджаолу и Явуз Бингьол
karadayi__

Re: Karadayi / Хулиганът - 4 тема

Мнениеот bgfan » Пет Май 17, 2013 2:32 pm

Как се тълкува резюмето в дизито. Махир отива на първата среща с Фериде. Първоначално смятаха, че няма да отиде, защото знаейки, че тя държи да се придържа към закона, ще предположи, че тя ще съобщи на полицията. Сега обаче смятат, че ще отиде и ще бъде изненадан от намиращите се там полицаи. По някакъв начин пак ще успее да избяга. Думите, които ще "ударят" сърцето на Фериде вероятно ще носят разочарованието на Махир от това, че го е предала. Затова според хората от дизито Ферито така плачела. Втората им среща вече ще бъде, когато той я отвлича.
bgfan
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот косе-босе » Пет Май 17, 2013 2:34 pm

хай: Сутрешното кафе на georgievaджим го пия за следобедно! Благодаря на bgfan и super_katia за резюмето и снимките!
Мислите ни обаче, не са в 32, а в следващият епизод срам2: Браво на форумските сценаристки- стигнали сте до борба в храстите! Супер! [Mad_love.gif]
Да не стане като кокошката и петела:Фериде да си мисли "не бягам ли прекалено бързо!", а Махир-"И да не я стигна, поне ще се разтъпча!" :)
Petanче, поздравления за колажа [difus_19.gif]
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот super_katia » Пет Май 17, 2013 2:47 pm

Сестро, аз явно като неромантичка имам съвсем друга терория за това какво ще се случи...

Фериде се среща с Махир в Бейкоз и преди да е дошла полицията, която тя повика, двамата успяват да поговорят малко.
Тя му казва, че е взела решение, естествено той се досеща какво е то и й казва, че ако обеси баща му, ще го убие и него самия.
После Махир успява да избяга на косъм. Фериде е сломена (сцените с плача са тук) и е притисната между чувствата си към него и убеждението й,
че баща му е убил Сюлейман. Сяда да си излее душата в дневника и пише, че химикалката, която изразява чувствата й днес, утре ще убие любовта й. На Махир не му остава нищо друго, освен да я отвлече ...

Апропо, тук има още снимки от епизода и някой са по-различни от тези в АТВ-то
http://fotogaleri.dizifilm.com/haber/3630/1/Magazin

П.П. С дизитата май мислим в една посока, bgfan, благодаря ти за всичко обичам те:
Аватар
super_katia
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Пет Май 17, 2013 3:00 pm

super_katia написа: С дизитата май мислим в една посока, bgfan, благодаря ти за всичко обичам те:

Офф стена: стена: стена: , явно само аз неразбирам от военна музика [smile3511.gif]
[difus_20.gif] влюбена: [difus_20.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот super_katia » Пет Май 17, 2013 3:08 pm

Ама недей така, джанъм Георгиева, нали знаеш, че ако всички мислят еднакво, значи никой не мисли достатъчно [difus_victory.gif]
Хубвао е че има различни версии за събитията, така и шансът някой от нас да уцели е по-голям.
Романтика категорично трябва да има [iconmelek.gif] Само че на мен винаги ми идват на ум едни такива по-прагматични идеи...
какво да правя, професионален дефект ли е пари1: характер ли е 471.gif не знам!
Аватар
super_katia
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот vichom » Пет Май 17, 2013 3:26 pm

То аз съм разочарована от Фериде,камо ли Махир [smile3511.gif] ,само дето той я обича и няма кой знае какво значение,че е разочарован,той просто я обича!Когато сърцето говори,разумът мълчи!Изключително непоследосвателна,Фериде първо казваше,че го обича и името му няма значение,после му написа писмо,че се борят сърцето й,което трябва да изживее тази любов и разумът й,пред който има много въпроси без отговор и накрая го подведе под съдебна отговорност за всички възможни крими деяния на света и се отрече от любовта си!Същата непоследователност Фери проявява и като съдия-отначало беше убедена,че Назиф е убиец,защото Сехра го е видяла с нож в ръка над трупа на Сю и закрещяла,после трябваше да дойде Махир,да намери отпечатъци,да намери разнобойните показания на Сехра и тя да се разколебае,че Назиф Кара е убиец и накрая, след като разбра,че Махир е Махир,емоционално отново твърдо да реши,че Назиф е убиеца,вместо да си даде самоотвод по делото,защото отношенията й с Махир,на любов или омраза,на чувства въобще, пречат на обективността й при взимане на решение.Ако си спомняте тя каза това като посети сем. Кара и Салих я посрещна на вратата.Ето затова съм разочарована от нея.Аршините са й различни при еднакви ситуации,това не приляга на принципен съдия.И съм много доволна,че Махир я отвлича.Това вироглаво същество,трябва да бъде заставено да го изслуша,друг начин няма! мисля:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Пет Май 17, 2013 3:27 pm

bgfan написа:Сега в дизито основна тема на коментари е как Фериде ще оправдае това, че не е отишла на работа в деня на делото. ...

Ами мойто предложение е такова : на път за съда Хакимето я среща Кумчо Вълчо (в съвременен вариант - с кола марка 1974 г.) и я води в къщурката при бабка й [newsm68.gif] , после госпоицата се връща и казва на тате, че "баба й" (или нея мисля: ) я е ръфнал лошия вълк от Долината на вълците плезене 2:
Изображение
за резюметата и фотките, и за всичко останало - за всичките Хулиганиииии обичам те: [11363_980.GIF]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот vichom » Пет Май 17, 2013 3:35 pm

petan написа:
bgfan написа:Сега в дизито основна тема на коментари е как Фериде ще оправдае това, че не е отишла на работа в деня на делото. ...

Ами мойто предложение е такова : на път за съда Хакимето я среща Кумчо Вълчо (в съвременен вариант - с кола марка 1974 г.) и я води в къщурката при бабка й [newsm68.gif] , после госпоицата се връща и казва на тате, че "баба й" (или нея мисля: ) я е ръфнал лошия вълк от Долината на вълците плезене 2:
[ Изображение ]
за резюметата и фотките, и за всичко останало - за всичките Хулиганиииии обичам те: [11363_980.GIF]

Ама Темида е ловеца ли????Лошооооооооо...Ще затрие хубавия вълкккк... кх,кх,кх...Без вълка няма приказка [smile3511.gif]
Последна промяна vichom на Пет Май 17, 2013 3:37 pm, променена общо 1 път
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот gamebgtv » Пет Май 17, 2013 3:37 pm

Мерси за подсказките и за фотките. обичам те:
Господ е на небето, а Опел-а е на шосето!
Аватар
gamebgtv
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот super_katia » Пет Май 17, 2013 3:48 pm

petan написа: Ами мойто предложение е такова : на път за съда Хакимето я среща Кумчо Вълчо (в съвременен вариант - с кола марка 1974 г.) и я води в къщурката при бабка й [newsm68.gif] , после госпоицата се връща и казва на тате, че "баба й" (или нея мисля: ) я е ръфнал лошия вълк от Долината на вълците плезене 2:
[ Изображение ]

Само да направя една вметка - и през целия път Червената рокличка/ палтенце/ нощничка викала "Ела, Вълчо, изяж ме!" луда:
Аватар
super_katia
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот kinder4e » Пет Май 17, 2013 4:20 pm

хай: хай: хай:

Здравейте, хулиганчета!
Надявам се, че приемате неканени гости срам:
Скоро започнах да гледам сериалът, но преведените серии ги минах на един дъх. Паралелно с това не спирам да ви чета, защото с турския съм скарана и докато чакам превод на поредния епизод от тук си набавям инфо. Задоволявам си огромното любопитство. обичам те:
Обаче нещо ме мъчи.... мисля: [difus_10.gif] [difus_23.gif] В първи епизод /ако не се лъжа/ Тургут носеше подарък и се беше запътил на някъде. Фериде го срещна и в разговора му изказа възхищение за това, че всеки четвъртък посещавал и помагал на стари хора мисля: От тогава не спирам да си бия главата с това стена: За Неджо и компания е ясно, че са били в дом. Дали и Тургут не е бил там, и от тогава да е приятелството им? Дали цялата лошотия и агресия на този човек не идва от там? Дали точно човекът на, който носеше подаръка не е в основата на целия му образ? Дали и той няма слабо място? Дали от отличник и сочен за пример не е минал в другия отбор за да защити някого? Доста акцентираха в началото точно на това му посещение и после ..... нищо стена: Някакви предположения? Или съм изпуснала нещо съществено? напушване:
Благодарности за фрагментите и преводите. Прекрасни сте! [girlpinkglassesfn.gif]
Изображение
Аватар
kinder4e
новак
новак

Статус:

Мнениеот vichom » Пет Май 17, 2013 4:50 pm

kinder4e написа:хай: хай: хай:

Здравейте, хулиганчета!
Скоро започнах да гледам сериалът, но преведените серии ги минах на един дъх. Паралелно с това не спирам да ви чета, защото с турския съм скарана и докато чакам превод на поредния епизод от тук си набавям инфо. Задоволявам си огромното любопитство. обичам те:
Обаче нещо ме мъчи.... мисля: [difus_10.gif] [difus_23.gif] В първи епизод /ако не се лъжа/ Тургут носеше подарък и се беше запътил на някъде. Фериде го срещна и в разговора му изказа възхищение за това, че всеки четвъртък посещавал и помагал на стари хора мисля: От тогава не спирам да си бия главата с това стена: За Неджо и компания е ясно, че са били в дом. Дали и Тургут не е бил там, и от тогава да е приятелството им? Дали цялата лошотия и агресия на този човек не идва от там? Дали точно човекът на, който носеше подаръка не е в основата на целия му образ? Дали и той няма слабо място? Дали от отличник и сочен за пример не е минал в другия отбор за да защити някого? Доста акцентираха в началото точно на това му посещение и после ..... нищо стена: Някакви предположения? Или съм изпуснала нещо съществено? напушване:
Благодарности за фрагментите и преводите. Прекрасни сте! [girlpinkglassesfn.gif]

[043.gif]Мисля,че този изрОд има близък роднина в психото,май до такъв извод стигнахме,а пък Неждет в началните епизоди се обърна към него или той самия си каза,не помня,Карслъ или нещо подобно...,така че ние също сме шашардисани,ама сценаристките ще ни кажат,като му дойде времето [smile3532.gif] [236.gif] [236.gif] [236.gif]
Последна промяна vichom на Пет Май 17, 2013 7:36 pm, променена общо 1 път
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот gamebgtv » Пет Май 17, 2013 4:58 pm

Не е ли време за лок на темата? мисля:
Господ е на небето, а Опел-а е на шосето!
Аватар
gamebgtv
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kinder4e » Пет Май 17, 2013 5:01 pm

vichom написа: [043.gif]Мисля,че този изрОд има близък роднина в психото,май до такъв извод стигнахме,а пък Неждет в началните епизоди един се обърна към него или той самия си каза,не помня,Карслъ или нещо подобно...,така че ние също сме шашардисани,ама сценаристките ще ни кажат,като му дойде времето [smile3532.gif] [236.gif] [236.gif] [236.gif]

Ехххх, тези сценаристи, 30 епизода малко ли им бяха та грам не повдигнаха завесата. Много ме тормози това :(( :(( :(( Не искам да го оправдавам по никакъв начин Тургут, искам да си получи заслуженото в двойна доза, но все си мисля, че не може човек с такова блестящо бъдеще пред себе си /поне так го описват във филма/ да падне толкова ниско. Тази агресия си има първоизточник.
Изображение
Аватар
kinder4e
новак
новак

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Пет Май 17, 2013 5:31 pm

kinder4e написа:хай: хай: хай:

Здравейте, хулиганчета!

Кой каза неканен? - [ekran.gif] Добре дошла сделка:

Преди време Petanчето беше ни открила някакво интервю с Юрдаер Окур, където той обясняваше за героя си Тургут, има го качено някъде в темата виж го [newsm08.gif]
[difus_20.gif] влюбена: [difus_20.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kinder4e » Пет Май 17, 2013 5:44 pm

Благодаря ви за топлото посрещане, хулиганчета! влюбена: [236.gif]
Аз дочитам последните ви странички, защото имам да догонвам. За мен филма е все още на признанието на Махир. [icon_korku1.gif] Чакам с нетърпение превода на следващият епизод. пиле:
Изображение
Аватар
kinder4e
новак
новак

Статус:

Мнениеот petan » Пет Май 17, 2013 5:59 pm

kinder4e написа:Скоро започнах да гледам сериалът, но преведените серии ги минах на един дъх. Паралелно с това не спирам да ви чета, защото с турския съм скарана и докато чакам превод на поредния

[welcome.gif] Разполагай се, пиши каквото искаш и както искаш, не обръщай внимание на порциите ни от изблици зъбчо: . Този сериал с абсУрТен сюжет понякога ни кара такива да ги пишем, че после като се чета, чудя се дали аз съм го мислила и писала хи хи: Може би и затова го гледаме мисля: щото романтиката и житейските въпроси са маскирани в откачена фабула намигане: и облечени с великолепното изпълнение на всички артисти [difus_victory.gif]
Изображение [difus_19.gif]
Ето например, вместо спомените на Хакимето за баба й и дядо й хи хи: в най-сублимните моменти, очаквам:Изображение заметнах я с кърпа в тон с минало и настояще намигане:
За Тургут: В интервю на Юрдаер Окур (има го някъде напред в темата) той казва, че героя му не е бил такъв, има някакво събитие в миналото му, в семейството му, и ще ни го покажат, но сигурно през 2-рия сезон. Амбициозен, умен, но и сексуалния маниак, жесток и перверзен. Ще видим мисля:
PS: Лятото, ако не ме домързи, ще събера и сложа интервютата в другата тема "Подсказки, резюмета, трейлъри и други"
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот bgfan » Пет Май 17, 2013 7:07 pm

Все пак в дизито има и предположения, че нищо лошо няма да каже Махир на Фериде. Напротив- пак ще я засипе с любовни думи / то има такива и в подсказките на Бисена/ и точно това ще я накара да се чувства толкова зле. Тя го предава на полицията, на път е да осъди на смърт баща му, а той я обича. Аз съм по-склонна да приема тази версия, отколкото това, че Махир ще отправя някакви упреци към Фериде.
bgfan
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот vichom » Пет Май 17, 2013 7:50 pm

bgfan написа:Все пак в дизито има и предположения, че нищо лошо няма да каже Махир на Фериде. Напротив- пак ще я засипе с любовни думи / то има такива и в подсказките на Бисена/ и точно това ще я накара да се чувства толкова зле. Тя го предава на полицията, на път е да осъди на смърт баща му, а той я обича. Аз съм по-склонна да приема тази версия, отколкото това, че Махир ще отправя някакви упреци към Фериде.

И аз така мисля,Бегефенче! сделка: Може да се сърдиш,да се дърлиш,да се заяждаш,да му/й/ кажеш,че не искаш да го/я/виждаш.но обичаш ли,тия думи много лесно се забравят,щото не са истински [smile3532.gif] Явно сценаристките знаят това! [smile3532.gif] Ууууф яяяя пак оправдах Фери [smile3511.gif] нещо съвсем съм шашкън.Не я харесвам,не я харесвам,хоооп харесам я!Ама че филм....
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот kinder4e » Пет Май 17, 2013 8:02 pm

petan написа: [welcome.gif] Разполагай се, пиши каквото искаш и както искаш, не обръщай внимание на порциите ни от изблици зъбчо: ....

Благодаря! игра: Имам една молба хи хи: Търсих сложено от теб интервю за образа на Тургут, но не можах да го открия. Не видях търсачка във форумът, опитах да търся между постовете ти, но пак не го намерих. Можеш ли да помогнеш? мисля: Не знам защо, но наистина образът на Тургут ми е много интересен. Човек не се превръща в чудовище туко така. не не:
Изображение
Аватар
kinder4e
новак
новак

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Karadayı / Хулиганът