ASI-BG.COM • Виж темата - Karadayi / Хулиганът - 5 тема

Karadayi / Хулиганът - 5 тема

С участието на: Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Мелике Ипек Ялова, Ръза Коджаолу и Явуз Бингьол
karadayi__

Karadayi / Хулиганът - 5 тема

Мнениеот petan » Пет Май 17, 2013 10:21 pm

Karadayı / Хулиганът

Изображение

Изображение ИзображениеИзображение
Изображение

Сериалът разказва историята на баща и син, oбущари. Назиф Кара има щастлив живот и семейство, но всичко се променя, когато е обвинен в убийството на Главния прокурор. Грози го смъртна присъда. Синът му се опитва да намери истинския убиец и да спаси баща си от бесилката.
В търсене на истинско правосъдие, на пътя му се появява и една нeвъзможна любов. За да докаже невинността на баща си, за Махир Кара има само една възможност - да убеди съдията по делото Фериде Шадоулу в това. Ще успее ли Махир Кара и на каква цена ?

"Закъснялото правосъдие, не е правосъдие !"
Изображение

В ролята на бащата Назиф Кара ще видим Четин Текиндор, в ролята на сина му Махир Кара - Кенан Имирзалъолу, в ролята на съдия Фериде Шадоулу - Бергюзар Корел.
В другите роли ще видим още: Юрдаер Окур (Тургут Акин, прокур), Мелике Ипек Ялова (Айтен Алев) , Ръза Коджаолу (Комисар Ясин), Еркан Авджъ (Неждет Гюней), Ата Берк Мутлу (малкият Назиф) и др.

Сценаристи: Сема Ергенекон и Ейлем Джанполат
Режисьори: Улуч Байрактар и Джем Караджъ
Музика: Тойгар Яшаклъ
Продуцент: Ay Yapım

Видео от : youtube.com

Сериалът се излъчва по Image всеки понеделник от 20:00 часа.

ATV на живо
ATV на живо
ATV на живо
ATV на живо

Сериите с БГ превод
Превод в/след ефир за по-нетърпеливите
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Re: Karadayi / Хулиганът - 5 тема

Мнениеот g_georgieva08 » Пет Май 17, 2013 11:11 pm

[newsm44.gif] [newsm44.gif] [newsm44.gif] [newsm44.gif] [newsm44.gif]

Както каза Petanчето

обичам те: ВРЕМЕ Е ЗА ЛЮБОВ обичам те:

Пожелавам си в тази тема да я има в изобилие.
[c12.gif]
Последна промяна g_georgieva08 на Пет Май 17, 2013 11:18 pm, променена общо 1 път
[difus_20.gif] влюбена: [difus_20.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот petan » Пет Май 17, 2013 11:16 pm

Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот szsi » Съб Май 18, 2013 12:21 am

g_georgieva08 написа:
[newsm44.gif] [newsm44.gif] [newsm44.gif] [newsm44.gif] [newsm44.gif]

Както каза Petanчето

обичам те: ВРЕМЕ Е ЗА ЛЮБОВ обичам те:

Пожелавам си в тази тема да я има в изобилие.
[c12.gif]

здрасти: обичам те: [41.gif]

Изображение
Аватар
szsi
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот kinder4e » Съб Май 18, 2013 2:07 am

super_katia написа:За Kinder4e-то специално [welcome.gif] и от мен.

И въз основа на това интервю и видяното до момента мисля, че Тургут е останал сирак като много малък. Някъде се споменаваше, че баща му е бил войник, т.е.
твърде е вероятно да са го убили по време на служба, а майка му предполагам, че може и да е жива и той да ходи на свиждания при нея в онази болница, но да я мрази защото го е дала в сиропиталище. Тук естествено не мога да не направя паралел с Махир и Нихан/ Кадер плезене1: няма да съм аз просто [107.gif],
но да се върна на мисълта си. Та, в сиропиталището на Тургут са били още Неждет и компания, само че на някакъв етап Тургут са го осиновили,
попаднал е в семейство, което му е дало добро образование, станал е прокурор, обаче раната си е останала у него завинаги.
Вероятно заради произхода си е имал трудности в по-нататъшното израстване в професионалната кариера мисля: Не знам дали може да има такова ограничение,
но например заради това, че е сирак да не е могъл да стане съдия... малко като враговете на народа по времето на социализЪма в България, знам ли 471.gif
И именно затова Тургут да е обсебен от Фериде, защото тя е имала всичко, което той - не.
Родена е със златна лъжица в устата. Баща й я обожава. Всички врати са били отворени за нея. Супер млада става съдия -
въобще идеалната партия да му стане жена и да осигури на децата му социалния статус, който той никога не може да има.
Много фантазия вкарах в последните разсъждение, ама вече си ме знаете мене [277.gif]

Сърдечно ти благодаря, Кате [11363_980.GIF]

Хмммм, това интервю още повече възбуди любопитството ми спрямо Тургут. Не знам защо точно с него съм се захванала, но Махир някак си ни го обожествяват и не се замислям толкова над неговия образ. За него всичко ми е ясно...каквото и да излезе пред него минава и заминава, само дето още не е литнал плезене1: Но Тургут в него има нещо странно. Мисля си, че е много по-сложно от изоставяне и осиновяване. Той е увреден психически и искам да видя какво го е довело до тук.
Колкото до Фериде не мисля, че иска семейството й и завижда, по-скоро му е болна амбиция.
Изображение
Аватар
kinder4e
новак
новак

Статус:

Мнениеот szsi » Съб Май 18, 2013 5:58 am

Изображение [236.gif]
[6311_467.GIF] [6311_467.GIF] [6311_467.GIF] [6311_467.GIF] [6311_467.GIF]
Благодарско за трейовете,преводите ,коментариите ви ,хулиганки ...Изображение
Киндерче...Добре дошла... [236.gif]

Но Тургут в него има нещо странно. Мисля си, че е много по-сложно от изоставяне и осиновяване. Той е увреден психически и искам да видя какво го е довело до тук.

Може би мисля: ...насилие нее: ...физическо и психическо...Не може един човек ,извършил нещо толкова долно и перверзно/визирам изнасилването/да се надигне и оближе самодоволно ,все едно ,че нищо не се е случило...Може би болката от насилието ,извършено спрямо него,преди години, се превръща в отмъщение и самодоказване ,че вече е силен и недосегаем мисля: ...че видите ли ,и аз мога да постъпвам така ,както постъпиха с мен...не знам...
А що се отнася до Фери мисля: ...аз мисля ,че някъде дълбоко в сърцето си Тургут обича Фери...но като каква...като майка ...дали помни своята,като сестра,дали е имал такава ,и най накрая като жена...хм...напълно възможно,защото спомнете си ,когато отиде до Балу с пръстен в ръка...как плака като малко дете...Не може един човек ,дори и да е психясал да рони сълзи от мъка и пренебрежение... [difus_nea.gif]
Аватар
szsi
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот косе-босе » Съб Май 18, 2013 6:45 am

добро утро: Бързам рано, рано да се запиша темата на Любовта!
szsi, много хубаво лирично начало си поставила, дано ни върви на любов! обичам те:

kinder4e написа:
super_katia написа:За Kinder4e-то специално [welcome.gif] и от мен.

И въз основа на това интервю и видяното до момента мисля, че Тургут е останал сирак като много малък. Някъде се споменаваше, че баща му е бил войник, т.е.
твърде е вероятно да са го убили по време на служба, а майка му предполагам, че може и да е жива и той да ходи на свиждания при нея в онази болница, но да я мрази защото го е дала в сиропиталище. Тук естествено не мога да не направя паралел с Махир и Нихан/ Кадер плезене1: няма да съм аз просто [107.gif],
но да се върна на мисълта си. Та, в сиропиталището на Тургут са били още Неждет и компания, само че на някакъв етап Тургут са го осиновили,
попаднал е в семейство, което му е дало добро образование, станал е прокурор, обаче раната си е останала у него завинаги.
Вероятно заради произхода си е имал трудности в по-нататъшното израстване в професионалната кариера мисля: Не знам дали може да има такова ограничение,
но например заради това, че е сирак да не е могъл да стане съдия... малко като враговете на народа по времето на социализЪма в България, знам ли 471.gif
И именно затова Тургут да е обсебен от Фериде, защото тя е имала всичко, което той - не.
Родена е със златна лъжица в устата. Баща й я обожава. Всички врати са били отворени за нея. Супер млада става съдия -
въобще идеалната партия да му стане жена и да осигури на децата му социалния статус, който той никога не може да има.
Много фантазия вкарах в последните разсъждение, ама вече си ме знаете мене [277.gif]

Сърдечно ти благодаря, Кате [11363_980.GIF]

Хмммм, това интервю още повече възбуди любопитството ми спрямо Тургут. Не знам защо точно с него съм се захванала, но Махир някак си ни го обожествяват и не се замислям толкова над неговия образ. За него всичко ми е ясно...каквото и да излезе пред него минава и заминава, само дето още не е литнал плезене1: Но Тургут в него има нещо странно. Мисля си, че е много по-сложно от изоставяне и осиновяване. Той е увреден психически и искам да видя какво го е довело до тук.
Колкото до Фериде не мисля, че иска семейството й и завижда, по-скоро му е болна амбиция.

Kinderче, привет и от мен!
Както ми харесва да гледам любовта на двете гълъбчета срам2: , така и се наслаждавам на злият гений-Тургут дявол:
Сценаристките, са му изградили интересен образ, но според мен целият му колорит идва от актьора-голям шемет е този Юрдаер( не му запомних фамилията!)
super_katia [28300_634.GIF] за анализа ти!
Ако досега не си пробвала в белетристиката, трябва да опиташ!
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот babet » Съб Май 18, 2013 7:17 am

Добро утро, в този прекрасен ден! Нека да е спорен денят Ви! Да пийнем по кафе.

Изображение

На мен ми е интересно как ще се развият от тук нататък и образите на Осман и Орхан. Единия израснал с брат си в сиропиталището, избягал от осиновителите си, за да бъдат заедно, и другият - израснал в любящо семейство, но в съревнование за вниманието на всички около него. [newsm12.gif] шок2:
babet
новак
новак

Статус:

Мнениеот Delyna » Съб Май 18, 2013 7:59 am

добро утро:
Здрасти, хулигани!
Какви неща предстоят?! [smile3508.gif] Махир ще "отвлича" Фериде?! Представям си как подтичва след нея и вика "По-бавно, Фериде! Все пак съм опериран скоро." зъбчо:

косе-босе написа:Както ми харесва да гледам любовта на двете гълъбчета срам2: , така и се наслаждавам на злият гений-Тургут дявол:
Сценаристките, са му изградили интересен образ, но според мен целият му колорит идва от актьора-голям шемет е този Юрдаер( не му запомних фамилията!)

Чок аип! срам: Тя фамилията му е баш колоритна - Окур. плезене:

ilian67 написа: Сцената в къщата ми е в главата,още малко да я избистря и ще споделя луда:

Чакам с нетърпение, джанджаазъм! здрасти:
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Съб Май 18, 2013 8:12 am

babet написа:Добро утро, в този прекрасен ден! Нека да е спорен денят Ви! Да пийнем по кафе.
[ Изображение ]

На мен ми е интересно как ще се развият от тук нататък и образите на Осман и Орхан. Единия израснал с брат си в сиропиталището, избягал от осиновителите си, за да бъдат заедно, и другият - израснал в любящо семейство, но в съревнование за вниманието на всички около него. [newsm12.gif] шок2:

[28307_696.GIF] Тук съм щом има [6306_429.GIF] хи хи:

Delyna написа:добро утро:
Здрасти, хулигани!
Какви неща предстоят?! [smile3508.gif] Махир ще "отвлича" Фериде?! Представям си как подтичва след нея и вика "По-бавно, Фериде! Все пак съм опериран скоро." зъбчо:

:Д :Д :Д
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот Delyna » Съб Май 18, 2013 9:50 am

ТУК има нещо за комисар Ясин-Кибрита (Ръза Коджаолу), но не разбрах какво точно. Гледах само снимките. Голем образ е тоя. [difus_19.gif]
А тук

Изображение

като е полугол и подстриган е направо Уау! плезене:
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот косе-босе » Съб Май 18, 2013 11:48 am

Delyna написа:Здрасти, хулигани!
Какви неща предстоят?! Махир ще "отвлича" Фериде?! Представям си как подтичва след нея и вика "По-бавно, Фериде! Все пак съм опериран скоро."

ненормални сте: :Д :Д :Д
Вече ще му помня фамилията на Юрдаер( от Вл. Путин :Д )
Wow! за Яската! плезене:
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Съб Май 18, 2013 1:14 pm

здрасти:
Мама като е видяла момчето голо и набързо е Изображение жилетчицата намигане:
Изображение Всяка нощ с различни зъбчо: Браво! Обичат го девойките и му се лепят влюбена: Искам да го видя така и Сарп Акая [difus_ok.gif] И Байрактаров все с тях, близки приятели са явно [difus_19.gif] Липсва Кенан - до/S/пива си намигане:
Rıza Kocaoğlu: Kızların RIZA'sı var!
Can Bonomo'nun önceki gecce düzenlediği doğum günü partisinden yanında bir kızla çıkan Kocaoğlu, gazetecilerin "Her gece başka bir kadınla birlikte eğleniyorsunuz, aşk hayatınız nasıl?" sorusuna, "Kızlar böyle seviyor, ben ne yapayım?" diye cevap verdi.
Rıza Kocaoğlu çapkınlıkta Milli Çapkın Süha Özgermi'yi geride bırakmak üzere! Son günlerde neredeyse her gece bir başka kadınla görüntülenen Kocaoğlu,önceki gecce popçu Can Bonomo'nun Garajİstanbul'da düzenlenen doğum günü partisine katıldı.
İstiklal Caddesi'nde yürürken ikiye ayrılan grubun keyfi gazetecileri görünce kaçtı.
Yanındaki kız arkadaşıyla sarmaş dolaş yürüyen Rıza Kocaoğlu önce huzursuz olduysa da daha sonra neşeli tavırlar sergiledi.
Kocaoğlu, gazetecilerin "Her gecce başka bir kadınla birlikte eğleniyorsunuz, aşk hayatınız nasıl?" sorusuna ilginç bir cevap verdi:
"Kızlar böyle seviyor, ben ne yapayım?" HT MAGAZİN / Nuri ALTUNTAŞ
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот kinder4e » Съб Май 18, 2013 1:22 pm

szsi написа:Може би мисля: ...насилие нее: ...физическо и психическо...Не може един човек ,извършил нещо толкова долно и перверзно/визирам изнасилването/да се надигне и оближе самодоволно ,все едно ,че нищо не се е случило...Може би болката от насилието ,извършено спрямо него,преди години, се превръща в отмъщение и самодоказване ,че вече е силен и недосегаем мисля: ...че видите ли ,и аз мога да постъпвам така ,както постъпиха с мен...не знам...
А що се отнася до Фери мисля: ...аз мисля ,че някъде дълбоко в сърцето си Тургут обича Фери...но като каква...като майка ...дали помни своята,като сестра,дали е имал такава ,и най накрая като жена...хм...напълно възможно,защото спомнете си ,когато отиде до Балу с пръстен в ръка...как плака като малко дете...Не може един човек ,дори и да е психясал да рони сълзи от мъка и пренебрежение... [difus_nea.gif]

Мисля си, че не напразно се е насочил към прокурорската професия. Драпал е със зъби и нокти докато се изучи и то как. Не веднъж ни напомниха, че е бил страхотен ученик с безброй отличия. Каквото и да е преживял в детството си е било ужасно. Може би тази беззащитност е отключила в него точно тази хитрост, с която си борави сега. И точно заради това си мисля, че посещението му в онази болница или старчески дом са много ключов момент от образа на Тургут.
Искал е да вкарва лошите в затвора, за да плащат за грешките си, а в същото време става чудовище. Бащата на Фериде едва ли ще се хвърли да плете конци с някой случаен или с някой, който не държи здраво в ръцете си. Хванали са го с нещо за врата за да тръгне по кривите пътеки и да му имат доверие. След това е било въпрос на време в него да се отключи черната страна и да се превърне в това, което всъщност е искал да накаже.
Изображение
Аватар
kinder4e
новак
новак

Статус:

Мнениеот ilian67 » Съб Май 18, 2013 1:47 pm

хай: Здравейте и от мен в новата тема,дано има само любов и малко война [smile3508.gif]
Относно отвличането...Махир е подбрал подходящата кола спортна за времето си,бърза с две врати да не може Ферито да бяга от нея/не че тя си го мисли/,в началото се дърпа леко ,но когато разбира,че е отвлечена и ще я води в гората в отдалечена вила започва да си мисли на ум дано кара по бързо,че времето е скъпо.Пристигат пред вилата първоначално не иска да слиза,защото така съм я възпитал,да не изглежда лесна жена,дава го леко сърдита обидена,но....накрая кандисва и влиза в къщата като Махир леко я загражда отзад.Влизат вътре,тя го дава леко обидена,сърдита,излъгана,нооооо когато Махир я поглежда с онзи поглед при който луната слиза на земята [smile3511.gif] ,Ферито не може да му устои и с големите си очи направо го разсъблича с поглед [smile3508.gif] ,нашия човек започва да и казва колко много я обича,не може без нея да живее,може и някой стих да вкара нали е поет иииииии Фериде направо е нокаутирана [newsm44.gif] [newsm68.gif] ,защото тя е очаквала да я упреква а той и говори само за лИбов.Нежно я прегръща ,целува и започва едно бурно събличане,но когато стига Ферито до елека се чува Олмаз [smile3511.gif] [smile3532.gif] [smile3533.gif] и в крайна сметка той наистина остава САМО по елек [newsm08.gif] .Фериде остава само по сандалетки защото пода е каменен и да не изстине [smile3532.gif] .Някой беше попитал как ще я задържи да не избяга.....първо тя не е мислила да бяга и второ САМО по сандалетки няма да е прилично 471.gif 471.gif ....мисля да спра до тук,защото виждам ,че в аудиторията имаме непълнолетни участници [smile3533.gif] [smile3533.gif] [smile3508.gif] [smile3508.gif] [newsm44.gif] [newsm68.gif] луда: луда: луда:
Човек е толкова велик,колкото велики са мечтите му !
ilian67
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот косе-босе » Съб Май 18, 2013 2:14 pm

ilian67 написа:хай: Здравейте и от мен в новата тема,дано има само любов и малко война [smile3508.gif]
Относно отвличането...Махир е подбрал подходящата кола спортна за времето си,бърза с две врати да не може Ферито да бяга от нея/не че тя си го мисли/,в началото се дърпа леко ,но когато разбира,че е отвлечена и ще я води в гората в отдалечена вила започва да си мисли на ум дано кара по бързо,че времето е скъпо.Пристигат пред вилата първоначално не иска да слиза,защото така съм я възпитал,да не изглежда лесна жена,дава го леко сърдита обидена,но....накрая кандисва и влиза в къщата като Махир леко я загражда отзад.Влизат вътре,тя го дава леко обидена,сърдита,излъгана,нооооо когато Махир я поглежда с онзи поглед при който луната слиза на земята [smile3511.gif] ,Ферито не може да му устои и с големите си очи направо го разсъблича с поглед [smile3508.gif] ,нашия човек започва да и казва колко много я обича,не може без нея да живее,може и някой стих да вкара нали е поет иииииии Фериде направо е нокаутирана [newsm44.gif] [newsm68.gif] ,защото тя е очаквала да я упреква а той и говори само за лИбов.Нежно я прегръща ,целува и започва едно бурно събличане,но когато стига Ферито до елека се чува Олмаз [smile3511.gif] [smile3532.gif] [smile3533.gif] и в крайна сметка той наистина остава САМО по елек [newsm08.gif] .Фериде остава само по сандалетки защото пода е каменен и да не изстине [smile3532.gif] .Някой беше попитал как ще я задържи да не избяга.....първо тя не е мислила да бяга и второ САМО по сандалетки няма да е прилично 471.gif 471.gif ....мисля да спра до тук,защото виждам ,че в аудиторията имаме непълнолетни участници [smile3533.gif] [smile3533.gif] [smile3508.gif] [smile3508.gif] [newsm44.gif] [newsm68.gif] луда: луда: луда:

[28300_634.GIF]
И аз така ги виждам нещата, но ако продължим- филма, трябва да мине в категорията на "Дневниците на червените сандалки"
Затова нека другото си остане на въображението ни [41.gif]
Махир няма да и е обиден и не би я нагрубил затова, че го е предала! Той много добре я познава и си знаеше за " присъдата" на сърцето и! Мисля си, че ще я обезоръжи с нежни думи и влюбен поглед разтопяване:
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот super_katia » Съб Май 18, 2013 2:46 pm

хай:

Не знам дали е от нова тема, или от какво, но всичките ви коментари са ужасно добри и на 99,9 % съм съгласна с тях обичам те:
Тургут наистина е доста сложен и интересен образ. Юрдаер бей го играе превъзходно - само поздравления може да получи от моя страна!
Със сигурност в следващите епизоди героят му ще претърпи развитие. Вече трябва да започнат да вдигат завесата около болезненото му минало.
Предлагам в крачка да нагаждаме предположенията си за него и за другите герои [uc.gif]

За сценария на Илиян [28300_634.GIF] Давай последни напътствия на ученичката ти, че в понеделник вече я пускаме на вълка
и този път дори и баба й няма да може да я спаси [Mad_love.gif]
Аватар
super_katia
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Съб Май 18, 2013 3:10 pm

здрасти:

ilian67 написа:хай: Здравейте и от мен в новата тема,дано има само любов и малко война [smile3508.gif]
Относно отвличането...Махир е подбрал подходящата кола спортна за времето си,бърза с две врати да не може Ферито да бяга от нея/не че тя си го мисли/,в началото се дърпа леко ,но когато разбира,че е отвлечена и ще я води в гората в отдалечена вила започва да си мисли на ум дано кара по бързо,че времето е скъпо.... луда: луда: луда:

[28326_842.GIF] [you are crazy.gif] [28326_842.GIF] [you are crazy.gif] [28326_842.GIF] [you are crazy.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот Delyna » Съб Май 18, 2013 3:12 pm

И от мен [28300_634.GIF] за ilian67 и неговият сценарий! [difus_19.gif] И никакви олмази! не не: От страна на Фериде още от самото начало си няма. Сега най-много от кумова срама да направи два, три фасона. срам: Махир се сдържаше само поради скритата самоличност. Е, вече си е Махир и да си действа като такъв. деца: Таби ки по елек! [smile3533.gif]

Нещо ми липсва в новата тема и чак сега се светнах, сетих се: че няма анкета. Защо? чудене:
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот kinder4e » Съб Май 18, 2013 3:39 pm

Не съм гледала още отвличането, но да не разцъфне Фериде след него [smile3532.gif]

Изображение
Изображение
Аватар
kinder4e
новак
новак

Статус:

Следваща

• Advertisement

Назад към Karadayı / Хулиганът