ASI-BG.COM • Виж темата - Karadayi / Хулиганът - 5 тема

Karadayi / Хулиганът - 5 тема

С участието на: Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Мелике Ипек Ялова, Ръза Коджаолу и Явуз Бингьол
karadayi__

Re: Karadayi / Хулиганът - 5 тема

Мнениеот gamebgtv » Нед Юни 16, 2013 4:06 pm

Хора, от няколко дни си мисля една работа и ако е така ще му скъсам ушите на Душко. [smile3511.gif]

Мисля си, че най-накрая може би в 2 епизод или не знам къде този идиот ще изнасили Фериде. [smile3511.gif] [smile3511.gif] 106:
Вече има опит с оная риба.
Фериде много я обича, но накрая тя като не го иска той няма да я остави да бъде с Махир. не не:
Или ще я убие или ще я изнасили и тогава м***а *у ще *****. дявол: нерви: [28287_522.GIF]
Господ е на небето, а Опел-а е на шосето!
Аватар
gamebgtv
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот szsi » Нед Юни 16, 2013 5:03 pm

Delyna написа:здрасти:
Здрастиииииии, хулигани!
Вземам повод от пръстените от "нашия" филм и "Езел" да си кажа, че аз пък видях жълтите праисторически телефонни будки от които звъни Махир в Замана. [smile3533.gif] И не само. Цял сокак беше използван и в двата филма. Мисълта ми е, че това са просто реквизит и снимачни площадки. И като споменавам Замана не се сещам кой от тук пишещите го гледа. мисля: Моля, да си признае! Защото ме подведе, че предстоял хепи енд и аз пляс - във вторник да се минавам. 471.gif Първо излезе, че финала е другия вторник и второ предфинала си продължи да е все така тежка драма. Аз поне чак светлина в тунела не видях. домати: Малко извън темата се получи, но ще извинявате! срам:

Делянчееее обичам те: ...по спокойно ,мила...не се ядосвай.....Последната серийка на Ойлето е на 18 юни...сега във вторник...и наистина ще има чудесен край...писах преди ,защото пуснаха едновременно трейове за предпоследния и последен епизод...тъй ,че във вторник да си на линия...ясно... [difus_19.gif] мажоретки:
Като гледам Джошко /сценариста/как до последно ни държи на тръни...губя надежда за Ферито и Махирим...поне до догодина, по ей това време шок1: стена: ,ако естественно филма е два сезона...ако пък е три...малииииии... [smile3516.gif] не не:

Аватар
szsi
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот gamebgtv » Нед Юни 16, 2013 5:33 pm

Спомняте ли си от Езел Дженгиз какво направи от обич с Ейшан? Изнасили я след това искаше да я убие... Ако Душо направи така с Ферито ще му изкарам майчиното мляко през носа...!!! женски бой: зад врата: [28301_654.GIF]
Аватар
gamebgtv
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот косе-босе » Нед Юни 16, 2013 6:35 pm

здрасти: Къде сте хулигани? На нашите бг протести или сте отпрашили за Таксим! Гледах Елена Йончева по тв7 на живо от Истамбул-удари я граната сълзотворен газ шок1: Истинска гражданска война!!!Противогазите сигурно са най-търсената стока в града на Босфора! А сега дават "истинското лице"-милион забрадки боготворящи Таийп стена: Преди това гледах и Марияна Векилска, която направи паралел-протестиращите и в България и в Турция са еднакво разочаровани от управляващи и опозиция! Какви времена-размирни Балкани! В английският език не напразно има глагол-"балканизирам"
Открих Петан и Гиги при лошите момчета на бг мама! Дано се върнат и да разкажат нещо ново сделка:
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Нед Юни 16, 2013 7:49 pm

косе-босе написа:здрасти: Къде сте хулигани? На нашите бг протести или сте отпрашили за Таксим! Гледах Елена Йончева по тв7 на живо от Истамбул-удари я граната сълзотворен газ шок1: Истинска гражданска война!!!Противогазите сигурно са най-търсената стока в града на Босфора! А сега дават "истинското лице"-милион забрадки боготворящи Таийп стена: Преди това гледах и Марияна Векилска, която направи паралел-протестиращите и в България и в Турция са еднакво разочаровани от управляващи и опозиция! Какви времена-размирни Балкани! В английският език не напразно има глагол-"балканизирам"
Открих Петан и Гиги при лошите момчета на бг мама! Дано се върнат и да разкажат нещо ново сделка:

Сори Косенце обичам те: пропуснала съм те, отворила съм си 10 прозореца едновременно и вече съм малко шашардъ 471.gif .
С две думи - Блокиран град от полиция, жандармерия и военни. Водят се боеве в малките сокаци. Всички се опитват да стигнат до Таксим. Бащицата си проведе митинга два часа дрънканици ( от който аз нищо не разбрах -но съвестно го изгледах в картинки) разказва за великите си дела и постежения, всите там стояха мълчаха и гледаха, току от време на време мятаха ръце като мажоретки със знаменцата си и подскачаха в някакви безумни ритми. Арестуват се лекари и се изкореняват дървета от парка. Очаква се поредна безсънна и газова нощ
[difus_20.gif] влюбена: [difus_20.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот gamebgtv » Нед Юни 16, 2013 7:52 pm

Ще се женим. [newsm44.gif]
Аватар
gamebgtv
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот косе-босе » Нед Юни 16, 2013 8:02 pm

gigi [236.gif]
Геймъра сме го оставили тази вечер дежурен романтик [Mad_love.gif] , но много взе да налита да бие Душко [28301_654.GIF] ,няма удържане [smile3532.gif]
Аз се двоумя между Дж. Деп по нова и Дж. Клуни по бтв, но ви следя в бг мама! Има ли новини от някой хулиган? Имаше много хубава снимка на деца-"терористи от Измир" Ако имаш възможност може ли да я качиш и тук обичам те:
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот gamebgtv » Нед Юни 16, 2013 8:06 pm

Изображение
Аватар
gamebgtv
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Нед Юни 16, 2013 8:33 pm

косе-босе написа:gigi [236.gif]
Геймъра сме го оставили тази вечер дежурен романтик [Mad_love.gif] , но много взе да налита да бие Душко [28301_654.GIF] ,няма удържане [smile3532.gif]
Аз се двоумя между Дж. Деп по нова и Дж. Клуни по бтв, но ви следя в бг мама! Има ли новини от някой хулиган? Имаше много хубава снимка на деца-"терористи от Измир" Ако имаш възможност може ли да я качиш и тук обичам те:

gamebgtv написа:[ Изображение ]

Ах че сте ми хубави [Mad_love.gif] , Геймърче приемаш ли да ти стана КУМА хи хи: , ще се държа подобаващо обещавам пари: пари: пари:
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот beth » Нед Юни 16, 2013 9:20 pm

Здравейте, не съм влизала от месеци защото нямах много свободно време, но сега реших да започна да гледам "Хулигана". Може ли да ми кажете от къде да го тегля и дали ще има втори сезон. обичам те:
Аватар
beth
фен
фен

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Нед Юни 16, 2013 9:40 pm

beth написа:Здравейте, не съм влизала от месеци защото нямах много свободно време, но сега реших да започна да гледам "Хулигана". Може ли да ми кажете от къде да го тегля и дали ще има втори сезон. обичам те:

здрасти:

Ето тук се качва филмчето http://asi-bg.net/browse.php?search=%F5 ... ad=0&cat=0

Утре е финала на първи сезон епизод 36, ще има и втори (ако отцелеят всички след настъпилото военно положение в Турция [helpsmilie.gif] )
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот gamebgtv » Нед Юни 16, 2013 9:55 pm

g_georgieva08 написа:
косе-босе написа:gigi [236.gif]
Ах че сте ми хубави [Mad_love.gif] , Геймърче приемаш ли да ти стана КУМА хи хи: , ще се държа подобаващо обещавам пари: пари: пари:

Приемам. Имаме ли си песен:
Аватар
gamebgtv
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот beth » Нед Юни 16, 2013 9:59 pm

g_georgieva08 написа:
beth написа:Здравейте, не съм влизала от месеци защото нямах много свободно време, но сега реших да започна да гледам "Хулигана". Може ли да ми кажете от къде да го тегля и дали ще има втори сезон. обичам те:

здрасти:

Ето тук се качва филмчето http://asi-bg.net/browse.php?search=%F5 ... ad=0&cat=0

Утре е финала на първи сезон епизод 36, ще има и втори (ако отцелеят всички след настъпилото военно положение в Турция [helpsmilie.gif] )

Благодаря, много. Започвам го и ще ви чета. обичам те:
Аватар
beth
фен
фен

Статус:

Мнениеот vichom » Нед Юни 16, 2013 10:36 pm

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот vichom » Нед Юни 16, 2013 10:39 pm

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот vichom » Пон Юни 17, 2013 5:16 am

Добрютрооооо гюзелимки! добро утро: здрасти: Понеделник еееее! [newsm44.gif] [newsm44.gif] [newsm44.gif]
За начало едно ново клипче с наш'те хора! песен:
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Пон Юни 17, 2013 6:58 am

Добро утро Хулигани добро утро: ,
Първо [6292_339.GIF], после [6292_339.GIF] зъбчо: и надежди за свежа глава намигане:

Vichomче обичам те: благодаря за хубавото начало.

Пожелавам на всички Хулигани и преминаващи такива в темата

ЛЕКА и Приятна Седмица [11363_980.GIF]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот Delyna » Пон Юни 17, 2013 7:55 am

добро утро:

От много хулигански събития по света и у нас ще ни остане ли време за филм? мисля:

szsi написа:...тъй ,че във вторник да си на линия...ясно...

[smile3508.gif] Призна си! О.К. на твоя отговорност ще гледам, но ако пак не ми се получи ще се наложи да се разбираме по хулигански. женски бой: обичам те:
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Пон Юни 17, 2013 8:08 am

Delyna написа:добро утро:

От много хулигански събития по света и у нас ще ни остане ли време за филм? мисля:

szsi написа:...тъй ,че във вторник да си на линия...ясно...

[smile3508.gif] Призна си! О.К. на твоя отговорност ще гледам, но ако пак не ми се получи ще се наложи да се разбираме по хулигански. женски бой: обичам те:

Ако ще има хепиенд искам и аз да гледам, то и без това те са рядкост [ekran.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот Delyna » Пон Юни 17, 2013 9:03 am

G_georgieva08 , като финализираме тази вечер Хулигана, утре вечер може да отразим и Замана! сделка: Дори се получи рима. плезене 2:
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Karadayı / Хулиганът