ASI-BG.COM • Виж темата - Академия за dizi изкуство и литература "ХУЛИГАН"

Академия за dizi изкуство и литература "ХУЛИГАН"

С участието на: Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Мелике Ипек Ялова, Ръза Коджаолу и Явуз Бингьол
karadayi__

Re: Академия за dizi изкуство и литература "ХУЛИГАН"

Мнениеот косе-босе » Сря Авг 20, 2014 7:00 pm

хай:

Изображение Красива Бергюзар обичам те:

g_georgieva08 написа:Ей, го на - режисьорчето Изображение явно за него почивката още не е свършила. [newsm08.gif]

Боже-е-е! И ний ще ги чакаме работа да вършат! [smile3532.gif] Дано поне Байрактаров да си е отпочинал от Мачу Пикчу напушване: луда: луда: луда: луда:

http://vbox7.com/play:a2d59d0b8e
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот Delyna » Сря Авг 20, 2014 8:23 pm

petan написа: [difus_blush2.gif] внесох пак корекция и ще им го пратя на турчалята намигане:
Заповядайте в "Долината на розите" плезене 2:
Изображение
програма: Махир и Фериде пеят и танцуват

[ Изображение ]

JC_goody.gif СЮпер!!! сделка: Направо ставаме Guns N`Roses. рок:
Видео от : youtube.com
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот gamebgtv » Сря Авг 20, 2014 8:36 pm

Изображение

Еххх, как засуква мустака [smile3532.gif] [smile3532.gif] [smile3532.gif]
Господ е на небето, а Опел-а е на шосето!
Аватар
gamebgtv
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот косе-босе » Сря Авг 20, 2014 9:18 pm

Delyna написа:Направо ставаме Guns N`Roses.

Delyni [236.gif] ...Суперррр! [difus_band.gif] ....но във връзка с настъпилите трагични събития, ще бъде изпълнена и песента " Дончу край тунайт" на Гънс.... :Д луда: луда: луда:
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Сря Авг 20, 2014 9:27 pm

косе-босе написа:....но във връзка с настъпилите трагични събития, ще бъде изпълнена и песента " Дончу край тунайт" на Гънс.... :Д луда: луда: луда:

:Д :Д :Д :Д :Д :Д [28326_842.GIF] [28326_842.GIF]

[difus_20.gif] влюбена: [difus_20.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот косе-босе » Чет Авг 21, 2014 8:48 pm

хай: Привет Хулигани! обичам те:
Изображение
Идвам с клюки [hoernichtzu_snoozer.gif] ...сега прочетох на страницата на Karadayi,че днес e било възобновено изслушването относно аферата с наркотиците и знаменитостите. Кенан Им. и Мурат Йълдъръм отново не се явили на съдебното заседание като представили медицински доказателства.Кенан имал прищипан нерв на гърба и болка и не може да присъства на заседанието. Изображение
Днес в пресата е разпространил съобщение от председателя на Зеленият Полумесец д-р Ихсан Караман(много симпатичен човечец)Изображение [277.gif] който настоява, че всички известни личности, които нарушават приетите морални норми трябва да бъдат "изтеглени от пазара."( например всички дискове и албуми на Deniz Seki - след 5 години дела тя най-накрая има съдебно решение)Изображение.... а вместо това ние се радваме и прославяме хаоса на злото дявол: в очите на младите хора. Той споменава и Таркан, въпреки присъдата срещу него не е окончателна и вината му не е доказана ... Поиска да се сложи в рамка портрет на пияният Кенан Имирзалъолу Изображение за назидание на младите хора зад врата: Техните имена трябва да бъдат заменени с тези на достойни творческите интелектуалци като Cagla Kubat Изображение и Kenan SofuoğлиИзображение
Той също така разкритикува серия Karadayi и Behzat.C - за насърчаване на тютюнопушенето и алкохола.Изображение [yahoo_10.gif]
p.s. мисля: ...Пуши ли някой от героите в КД?!...аз не се сещам напушване: ....но трябва да спрат с пиенето и пеенето домати: домати: домати:
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Чет Авг 21, 2014 8:59 pm

напушване:
Today resumed hearings on drugs and celebrity. Kenan Imirzalioglu and Murat Yildirim again provided medical evidence that can not attend the hearing. Kenan have pinched nerve in the back and out of the pain may not be present at the meeting.
Today in the press has spread Message from the Chairman of the Green Crescent Prof. Dr. İhsan Karaman, who demanded that all the famous people who violate the accepted moral norms should be "withdrawn from the market." He demanded a flaw with the "market" all discs and albums of Deniz Seki (in her relation after 5 years the court finally to decided), and instead we celebrate them and that we glorify the chaos of evil in the eyes of young people. He called the name Tarkan, although the judgment against him is not finally and his guilt is not proven ... but demanded to put in the window of a portrait of drunk Imirzalioglu the edification of young people. Their names should be replaced with the names of such worthy representatives of the creative intellectuals as Çağla Kubat and Kenan Sofuoğли. He also criticized the series Karadayi and Behzat.C - for the promotion of tobacco and alcohol.

Пак ги емнаха, ама този път и дизитата плезене 2: и защо е забелязал само, че пият и пушат мисля: тоя е такъв ердоганов лисунгер [277.gif] как му е убегнало мляскането и натискането деца:

Значи Чепик Бей е с прищипан нерв в кръста (Кюбра го е сецнала) иииии... да не чакаме на горещи сцени с който и да е зъбчо: А Мурад Йълдъръм мацките в гръцко са го разпарчельосали и е в болнични :)

Ето къде снимат: ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Чет Авг 21, 2014 9:31 pm

petan написа:тоя е такъв ердоганов лисунгер
Чичко просто си обича стопанина, точно като онова дългото кученце от горния пост [277.gif].

косе-босе написа:p.s. ...Пуши ли някой от героите в КД?!...аз не се сещам ...

Еле женския отбор Изображение
Фериде, Суна, Сонгюл, мисля, че и Кериме съм виждала по снимки мисля:
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот gamebgtv » Чет Авг 21, 2014 9:33 pm

g_georgieva08 написа:
petan написа:тоя е такъв ердоганов лисунгер
Чичко просто си обича стопанина, точно като онова дългото кученце от горния пост [277.gif].Фериде, Суна, Сонгюл, мисля, че и Кериме съм виждала по снимки мисля:

Мисля, че искаше да каже по време на снимането на дизито дали някой от героите пуши, не извън него. сетих се:
Аватар
gamebgtv
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот gamebgtv » Чет Авг 21, 2014 9:37 pm

А това е един от филмите на Кенан, който искам да гледам, но за съжаление няма бг субтитри стена: Но нищо, със времето може да се намери някой да го преведе! 103:

Аватар
gamebgtv
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Чет Авг 21, 2014 9:51 pm

gamebgtv написа:Мисля, че искаше да каже по време на снимането на дизито дали някой от героите пуши, не извън него. сетих се:

Верно !!! [doh.gif] [doh.gif] [doh.gif] Там само пият и по-мъже и жени ходят. луда:
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот косе-босе » Чет Авг 21, 2014 10:00 pm

petan написа: (Кюбра го е сецнала)

не не: Не е виновна Кюбра...а Берги! [smile3532.gif] ...Раздвижи го да танцуват оня ден в чай бахчето Изображение и този гигантски вентилатор като са го включили да духа Изображение...и ето резултата - момчето се е сецнало и не може да стане от леглото :) луда: луда: луда:

g_georgieva08 написа:Еле женския отбор

А, gigi [236.gif] женско, мъжко... напушване: ...всичко живо павка зад кадър , с малки изключения хи хи: аз не се сещам някой да е пушил в сцените... мисля: освен някой от мафиотите!

Изображение
http://www.ucankus.com/detay/124593/uca ... ma-geldi-m
petanче обичам те: имаме снаха... [newsm44.gif] ....поне така си го преведох...Ръза си е признал "Всичко е наред, аз съм щастлив"
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот Delyna » Чет Авг 21, 2014 10:50 pm

Малеееееееей! [yahoo_10.gif] Супербат сецнат?! [257.gif] Освен любовните отпадат и бойните сцени. Пак опираме до Назъм Хехмет. сафие: Махир със стихосбирката като един млад Кибар Назиф. напушване:
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот petan » Пет Авг 22, 2014 11:40 am

Геимър, обичам те: изтрих те, защото поста ти изцяло беше грешен, а точно теб няма да поправям зъбчо: та ти знаеш вече повече от мен [difus_19.gif]
В ознзи форум има много, много най-различни теми за едно и също и се поства всякакво инфо, без да се посочва източника [difus_17.gif]
И ето какво са принудени да пуснат Ay Yapim/21 август 2014 , по повод сериала им "Курт Сеит и Шура" (още 11 епизода):
http://izleyiciplatformu.com/haber/3673 ... lama-.html
Отричат всички писания в социалните мрежи и електронни медии. Те искат да се въздържат от пускане на непроверена информация.
Та си мисля, че трябва все пак да има нещо официално за 4-мата мъже и жената в 3-тия сезон на Чепик Бей мисля:
Доколкото си спомням, въртяха се за влизане някакви две актриси, пък те взеха и участват в други дизита.

Нищо лично [difus_19.gif]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот vichom » Пет Авг 22, 2014 2:29 pm

косе-босе написа: Изображение

[28326_842.GIF] [28326_842.GIF] [28326_842.GIF] Мммммм лиги: той Батю сявгъш е 'убавец- и сецнат и сархош и при кайсиите и при мацките....пък тия дето го дъвчат са пълни смотаняци [smile3533.gif]
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Пет Авг 22, 2014 4:31 pm

[newsm08.gif]
Не знам кой му е правил масаж на кръста, но според тази публикация от днес, 22 август в Hurriyet , Кенан е бил на съдебното заседанив в качеството си на обвиняем плезене 2: (19 наказателен съд за тежки престъпления) мисля:
http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/papa ... 053572.asp
С GT подразбрах, че Енгин Алтан и Нехир Ердоган са били в качеството на свидетели . Споменяват, че не са виждали обвиняемите да да употребяват и разпространяват канабис ...
А Кенан е бил 2-3 пъти на терасата на оня пуяк с конопа, но там е видял само маргаритки и цветенца зъбчо: поръчвал си е натурални плодове от село, защото поради напрегнатата работа трябвало да се храни със здравословна храна ... има някакъв смях в залата, когато се налага да се намеси и адвоката му в отговор на въпрос от съдията мисля: също обяснява защо кръвната му проба е положителна - от една цигара, която е опитвал на гръцки остров ...
Заседанието е отложено за 01 октомври 2014...
Ръза е следващият плезене 2: да видим и неговата маргаритка зъбчо: Изображение
Не разбрах гаранцията от 50 хил. TL дали са му я върнали (старата), та има нова мисля: този воаяж в Америка направо ги доведе до просешка тояга :)
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот vichom » Пет Авг 22, 2014 6:30 pm

Изображение
Я го Бат'Кен... Колко ли здравословни плодчета е 'апнал та да изглежда толкУз напет!!!! лиги:
Последна промяна vichom на Пет Авг 22, 2014 6:32 pm, променена общо 1 път
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот косе-босе » Пет Авг 22, 2014 6:30 pm

хай:

Изображение
http://www.televizyondizisi.com/index.p ... 212900/53/
Участието на Реха Йозджан като едно от новите мъжки попълнения в трети сезон май е потвърдено...Театрален актьор и режисьор , играл е в сериалите „ Долината на вълците” и „ Великолепният век” , " Безмълвните" . Героят му сега ще се казва Вехби

Изображение Новото дизи на Шебнем Дилиги ( Сафие Кара) стартира на 27 август по ShowTV... [yahoo_10.gif]

Изображение Bakan beyimizin selfisi... [41.gif]

vichom написа:пък тия дето го дъвчат са пълни смотаняци

geçmiş olsun на всички пропаднали турски знаменитости! обичам те: [difus_victory.gif]
Изображение шок1:
Нали е Супер Мен ...ще се измъкне все някак! намигане: [smile3533.gif]
https://www.youtube.com/watch?v=7YBQ6YuBB4w

vichomi [236.gif] Вай бе! Много са хубави гълъбетата... разтопяване: ...Тази вечер да очакваме фрагман! [smile3508.gif]
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот vichom » Пет Авг 22, 2014 6:44 pm

Kenan İmirzalıoğlu Fans
#Karadayı 3rd Season trailer,TONIGHT...

Bergüzar Korel & Halit Ergenç Fan
преди 2 минути
Karadayı 3. Sezon Tanıtım Fragmanından, bomba tanıtım bu akşam geliyor... #feride #mahir

Изображение
Още една фотка...С трейлъра за трети сезон щяла бомба да пада...тази вечер...хммммм чудене:

Ay Yapım
преди около час
Bu akşamın ikinci sürprizi Karadayı'dan gelecek........
Последна промяна vichom на Пет Авг 22, 2014 7:35 pm, променена общо 1 път
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Пет Авг 22, 2014 7:19 pm

мисля:
Това е от гръцка фейс страница (Ι'm melting with our bonboncito), явно запис от tv, пуснато преди час мисля:
aTV Series ~ September 2014 (Promo #2)Изображение
но са само 4 стари дизита мисля:
atv се излага плезене 2: http://goo.gl/9PLcrg

Погледнах и при грузинските фенове на Кенан : Изображение това е някакъв, който е присъствал на съдебното заседание за конопената сага ...
 : Kenan İmirzalıoğlu: Използвал съм наркотици няколко дни преди операцията на полицията на остров Сими. В кръвния тест е показано ... аз не съм пристрастен към наркотиците, но съм опитвал веднъж.

каква е тази снимачна площадка мисля: Изображение много постна зъбчо:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Karadayı / Хулиганът