ASI-BG.COM • Виж темата - Академия за dizi изкуство и литература "ХУЛИГАН"

Академия за dizi изкуство и литература "ХУЛИГАН"

С участието на: Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Мелике Ипек Ялова, Ръза Коджаолу и Явуз Бингьол
karadayi__

Re: Академия за dizi изкуство и литература "ХУЛИГАН"

Мнениеот vichom » Пет Авг 22, 2014 7:40 pm

Това не е ли Чам вадъсъ,Гюл вадъсъ или нам си каква вадъсъ,абе с една дума не е ли нашето място??? стена:
Последна промяна vichom на Пет Авг 22, 2014 7:52 pm, променена общо 2 пъти
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Пет Авг 22, 2014 7:45 pm

Би трябвало да е то, ама нещо много прибрано ... пише, че е от днес намигане:
Одеве като търсех фотки за новичкия герой на Реха, попаднах на това:Изображение собственика на заведението, където се снимаше, си направи яка реклама в интернет с дизито и актьорите намигане:
...Още една фотка...С трейлъра за трети сезон щяла бомба да пада...тази вечер...хммммм чудене:

шок1: стена: нее: хи хи: :) :Д :(
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот vichom » Пет Авг 22, 2014 7:59 pm

Това сън ли е или ще го има???Махо е бая подстриган и поуморен,Фера е на 6,аферин! [smile3533.gif]
Тия млади мацорани през лятото са му взели силата на Батю,галиба! [smile3532.gif]
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Пет Авг 22, 2014 8:03 pm

Чакам превод ... но говорят 3-ма: Назиф баба, Сафие и малкият Назифчо ... мисля: дали не е от отвъдното :(
може и да греша [kz2vx9.gif] Лаура писа, че ще пусне превод скоро [difus_19.gif]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Пет Авг 22, 2014 8:16 pm

petan написа:Чакам превод ...

На bgfan - че е обичам те: обичам те: обичам те:

Сафие: Ах, Назиф, много си подхождат двамата. Моето момиче Фериде прилича на ангел. Прекрасна булка е.

Назиф: И ти беше такава на нашата сватба, скъпа. Страните ти бяха поруменели като макове. Беше фина и нежна.

Малкият Назиф: Дядо, може ли да кажеш на вуйчо Кара и аз да потанцувам малко с булката.
[difus_20.gif] влюбена: [difus_20.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот vichom » Пет Авг 22, 2014 8:37 pm

Ако това е фрагман,а не закачка,ми звучи така:Любовта я има,те си се обичат толкова много,но светът,лошият свят на Тургутовци и Мехмет саимовци, не е мястото за тази голяма любов! [smile3511.gif]
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Пет Авг 22, 2014 8:39 pm

vichom написа:Ако това е фрагман,а не закачка,ми звучи така:Любовта я има,те си се обичат толкова много,но светът,лошият свят на Тургутовци и Мехмет саимовци, не е мястото за тази голяма любов! [smile3511.gif]

Сън, Вишомче обичам те: , това било сън на Махир.
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот косе-босе » Пет Авг 22, 2014 8:41 pm

Седенката се премести в "мамата" чудене: ....но няма проблеми,ще пишем и на двете места луда: луда: луда:
Промото ми хареса-тъжно и призрачно зъбчо: ако не бяха ги разкрили с онези снимки щеше да бъде още по-хубаво...Сега се надявам да ни изненадат със фрагмана( това било само промо!)...Изображение

Кенан наистина е остарял, дори вече му се виждат белите косъмчета в косата...но това му е нужно за ролята...тепърва има да се леят сълзи :( ...Берги и тя е с двата крака скочила в ролята... [Mad_love.gif] Изображение

gigi [c06.gif] [difus_18.gif]
petan обичам те: отворила си нова тема...май трябва да се прехвърлим там!? [kz10qd4 (1).gif]
Последна промяна косе-босе на Пет Авг 22, 2014 8:47 pm, променена общо 1 път
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Пет Авг 22, 2014 8:47 pm

Ай, ся пък ти косе обичам те: остарял, ние няма да го ядем, нали сЪ разбрахме
[kangura_crazy.gif] Mahir_icons.png [kangura_crazy.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот Delyna » Пет Авг 22, 2014 8:50 pm

косе-босе написа:Седенката се премести в "мамата" чудене: ....но няма проблеми,ще пишем и на двете места луда: луда: луда:

Аз бях се почти отказала от тук в един период, в който да се влезе беше абсолютен кошмар. напушване: Ма няма лошо и за двете места, макар че тук го чувствам повече като моето място. [236.gif]
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот косе-босе » Пет Авг 22, 2014 8:50 pm

g_georgieva08 написа:Ай, ся пък ти косе обичам те: остарял, ние няма да го ядем, нали сЪ разбрахме
[kangura_crazy.gif] Mahir_icons.png [kangura_crazy.gif]

[smile3532.gif] Не може да го ядем, не може да го миришем... [smile3511.gif] ...само ще зяпаме плезене: луда: луда: луда:
Изображение обичам те:
Последна промяна косе-босе на Пет Авг 22, 2014 8:53 pm, променена общо 1 път
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот Delyna » Пет Авг 22, 2014 8:53 pm

косе-босе написа:petan обичам те: отворила си нова тема...май трябва да се прехвърлим там!? [kz10qd4 (1).gif]

Пробвах да вляза, но е заключена. стена:

косе-босе написа:Сега се надявам да ни изненадат със фрагмана( това било само промо!)...

И аз мисля, че това е промо за сезона. За еп. 76 ще пуснат отделни фрагмани.Не случайно ползвам мн.ч. срамежливко: Чакам два! зъбчо:
Последна промяна Delyna на Пет Авг 22, 2014 8:57 pm, променена общо 1 път
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Пет Авг 22, 2014 8:57 pm

Delyna написа:
косе-босе написа:Седенката се премести в "мамата" чудене: ....но няма проблеми,ще пишем и на двете места луда: луда: луда:

Аз бях се почти отказала от тук в един период, в който да се влезе беше абсолютен кошмар. напушване: Ма няма лошо и за двете места, макар че тук го чувствам повече като моето място. [236.gif]

Как бе, темата тук е богата като Националната библиотека влюбена: Липсват bgfan, обичам те: Mydream обичам те: и всички онези верни хулигани обичам те: да се съберат накуп пък после елете ни вижте... луди: бла бла: луди: обичам те:
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот Delyna » Пет Авг 22, 2014 8:59 pm

Да де, ама сървърът не пускаше да се влиза в Националната библиотека мръсникът! [angry22.gif]
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот косе-босе » Пет Авг 22, 2014 9:04 pm

g_georgieva08 написа:Как бе, темата тук е богата като Националната библиотека влюбена: Липсват bgfan, обичам те: Mydream обичам те: и всички онези верни хулигани обичам те: да се съберат накуп пък после елете ни вижте... луди: бла бла: луди: обичам те:

Да и аз това си мисля...тук има толкова много история, че даже срам ме хваща срамежливо: луда: луда: луда:
petan обичам те: както негодува понякога срещу някой актьори и герои намигане: ...така с много любов събира и систематизира всичко [newsm20.gif]
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот Delyna » Пет Авг 22, 2014 9:19 pm

косе-босе написа:Кенан наистина е остарял, дори вече му се виждат белите косъмчета в косата...

Днес си на 20, утре на 40, в други ден – бял косъм.Животът е радост и тъга. луда: луда: луда:

И още един култов лаф от Шишо Бакшишо - В живота е така – ожениш се, направиш детенце, то порастне, удари го пубертета и стане идиот. домати:
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот petan » Пет Авг 22, 2014 9:21 pm

Аttention [difus_clapping.gif]
petan написа:Ще пусна новите две теми - еп.11 и дизи академия 2, утре или в неделя (най-късно) [difus_ok.gif] имам още работа, а трябва да прекъсна за тази вечер срам:

Сега нямам време да ви чета, но на верев: ходете където искате и душата ви иска [difus_19.gif] ... но тук винаги вратите са отворени за всички - романтици, сухари (като мен), поети, литератори, млади и стари , тинейджъри и в третата възраст зъбчо: , имате пълна свобода да пишете, да плачете и да се смеете пиле:

Ако има забележки и предложения по новите теми - пишете и приемам [difus_19.gif]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот bgfan » Пет Авг 22, 2014 9:48 pm

Момичета и момчета, обичам те:

По-лесно ми е да пиша в бгмамата, просто това е единственият бг форум, за който се старая да намеря време да хвърлям по едно очо през деня.

Но може да използвате без проблем всички преводи, които правя.

А за онлайн гледането в понеделник, ще се разберем.

Благодаря на Петан обичам те: , че поддържа толкова старателно темата два сезона и на вас за забавните коментари.
bgfan
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот косе-босе » Пет Авг 22, 2014 9:57 pm

bgfanче, чакай и тука да ти кажа, че те обичам те: ...Важното е темата на КД в бгмама да върви [difus_19.gif] , че ме беше яд да я гледам най- отзад [smile3511.gif]

Delyna написа:Днес си на 20, утре на 40, в други ден – бял косъм.Животът е радост и тъга.

Delini, cancazim [236.gif]
Изображение
"Днес ти се иска, утре никой не те иска." [smile3532.gif] луда: луда: луда:
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Съб Авг 23, 2014 11:07 am

Изображение
Според публикация във вестник GÜNEŞ, предварителният замисъл на сериала е бил с финал на 2-ри сезон. Но поради силното желание на телезрителите мисля: , сериалът е продължен с 3-ти сезон.
Ay Yapım продължава с каста за актьори в новите роли. Имало е предложение до Hatice Şendil, Şükran Ovalı и Sinem Öztürk, но не се е стигнало до договор.
Изображение ало, ало ...http://televizyongazetesi.com/karadayi- ... _hYFaNkny8
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Karadayı / Хулиганът