ASI-BG.COM • Виж темата - Karadayi / Хулиганът - 6 тема

Karadayi / Хулиганът - 6 тема

С участието на: Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Мелике Ипек Ялова, Ръза Коджаолу и Явуз Бингьол
karadayi__

Re: Karadayi / Хулиганът - 6 тема

Мнениеот Delyna » Сря Сеп 11, 2013 8:37 am

добро утро:
vichom написа:Този е по-отвратителен дори от Косматия,че той поне няма деца,да ги унищожава!

Кой е Косматия? чудене: Моя човек ли? зъбчо:
Аз си мисля, че може да стане подмладяване на мафията и старите кучета да отстъпят. Първо отпадна Четин. Може и министъра да излезе в дълъг болничен. Назиф и Далян са вече в пенсия. На ход са Тургут, Неждет, Бердан Змията - тези от познатите ни. Може и онова недоразумение Орхан да се включи. Нали имаше слухове? Синан Четинов тепърва ще видим от коя страна ще застане. Но сякаш не го виждам при Махир, Ясин, Кемал и другите джедаи. [kz2vx9.gif]
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Сря Сеп 11, 2013 9:42 am

Delyna написа:...Aз си мисля, че може да стане подмладяване на мафията и старите кучета да отстъпят. Първо отпадна Четин. Може и министъра да излезе в дълъг болничен. Назиф и Далян са вече в пенсия. На ход са Тургут, Неждет, Бердан Змията - тези от познатите ни. Може и онова недоразумение Орхан да се включи. Нали имаше слухове? Синан Четинов тепърва ще видим от коя страна ще застане. Но сякаш не го виждам при Махир, Ясин, Кемал и другите джедаи. [kz2vx9.gif]

Сакън! Такива работи да не се пишат [smile3511.gif] ! Че то туй нова тема за размисъл , нова посока за развитие на филма . Като се има предвид с какви темпове тече времето във сериала мисля:
... тя изкара цял сезон и почна втори без да и проличи. Някаква латентна бременност кара. нее: Изобретение на турското дизи. луда:

айдеееее отиди 3...5 сезон плезене 2: .
[difus_20.gif] влюбена: [difus_20.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Сеп 11, 2013 10:19 am

Какво? мисля: Илкнур щяла да се развежда с Бидоня ли? шок1: Е сега вече ще видим гащи ли са потник ли е или жартиери, като го размахат като веществено доказателство в съда! Абе вместо да харчат пари за адвокати, таман Махирчо ще ги представлява в съда [smile3532.gif]
Ама аз все си мисля, че Назиф баба няма да позволи тоз резил и ще си го приберат обратно Бидоня!
За новото мафиотско поколение не знам мисля: те старите ги забиват в земята! А и Тургут си беше от старите, къде го слагате с младите сега [smile3532.gif]
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот gamebgtv » Сря Сеп 11, 2013 10:25 am

Не мислите ли, че по нататък в епизоди, ако Махир и Фериде се съберат и останат в къщата на Назиф баба, Айтен нали ми е комшу, как ще се почувства ? мисля: Нещо ще се развалят нещата според мен.
Назиф Баба няма да позволи на Илкнур да се отърве от Бидоня, споко. зъбчо:
Господ е на небето, а Опел-а е на шосето!
Аватар
gamebgtv
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот vichom » Сря Сеп 11, 2013 10:40 am

Delyna написа:добро утро:
vichom написа:Този е по-отвратителен дори от Косматия,че той поне няма деца,да ги унищожава!

Кой е Косматия? чудене: Моя човек ли? зъбчо:

Е,ти пък,как кой,твоето савджъ домати: Я му виж тлъстия мустак,сякаш терена е обработван с обгоряла оборска тор шок1:Представям си какво има под костУмчето шок1: Брррррр шок1:
Последна промяна vichom на Сря Сеп 11, 2013 10:43 am, променена общо 1 път
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот Delyna » Сря Сеп 11, 2013 10:43 am

vichom написа:Я му виж тлъстия мустак,сякаш терена е торен с обгоряла оборска тор шок1:

Верно бе! А каква прическа има като е без гел?! луда:

Изображение

Сладур! [newsm08.gif]
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот vichom » Сря Сеп 11, 2013 10:47 am

Delyna написа:
vichom написа:Я му виж тлъстия мустак,сякаш терена е торен с обгоряла оборска тор шок1:

Верно бе! А каква прическа има като е без гел?! луда:

Я виж на гълъбето мустака к'ъв е ефирен и закачлив! луда:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Сря Сеп 11, 2013 11:01 am

gamebgtv написа:...
Назиф Баба няма да позволи на Илкнур да се отърве от Бидоня, споко. зъбчо:

И кво да обещае пред всички, "че повече няма да прави така ли ?!" - Не съм съгласна не не: ! - Ако ще се дават жертви във филма - да направи едно добро дело тогава . намигане:, "майка" Кадер, как я онивиниха - като умря. Ще му простим и на Бюлент тогава [277.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот bgfan » Сря Сеп 11, 2013 11:54 am

В туитър някой е написал "Голям кеф е като отида на училище да гледам Беркюзар К. и Кенан И. как снимат. КД се снима в моето училище."

Значи е имало днес снимки в съда. Махир май излиза от затвора, ама как, не знам. Май и във фрагмана се разхождаше по улицата или грешно си спомням.
bgfan
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот gamebgtv » Сря Сеп 11, 2013 11:57 am

bgfan написа:В туитър някой е написал "Голям кеф е като отида на училище да гледам Беркюзар К. и Кенан И. как снимат. КД се снима в моето училище."

Значи е имало днес снимки в съда. Махир май излиза от затвора, ама как, не знам. Май и във фрагмана се разхождаше по улицата или грешно си спомням.

Съда да не е училище? мисля: Интересно ми е как все като снимат няма хора, само нашите герои [smile3532.gif]
Господ е на небето, а Опел-а е на шосето!
Аватар
gamebgtv
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот bgfan » Сря Сеп 11, 2013 12:06 pm

Сцените в съда се снимат в мъжката гимназия, затова обикновено там екипът работи през уикенда, но сега май занятията още не са започнали.
bgfan
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот petan » Сря Сеп 11, 2013 12:29 pm

здрасти:
bgfan написа:... Махир май излиза от затвора, ама как, не знам. Май и във фрагмана се разхождаше по улицата или грешно си спомням.

Ама те си влизат(Неждет) и излизат (Назиф) кой как пари1: с пазачите зъбчо: така че и Махир ще циркулира между затвора - за баня :) (той май за първи път се изкъпа след 36 серии ...), и "приятелите" от подземния свят. От време на време ще иде и в съда та да покаже стойка намигане: и да обърка още повече Феридетка плезене 2:
Като ранят и Тургут, делото ще се гледа в коридора на болницата !!!! там и Министър, и прокурор, и Ясин ... малко на Централна гара са я обърнали тази болница (явно само тя е била в онези години ) зъбчо:

Като изпишете страниците в темата, ще ви преместя в новата [difus_19.gif] Спокойно пишете [kangura_crazy.gif]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Сря Сеп 11, 2013 12:38 pm

bgfan написа:В туитър някой е написал "Голям кеф е като отида на училище да гледам Беркюзар К. и Кенан И. как снимат. КД се снима в моето училище."

Верно голям ще да е КЕФА - завиждам [newsm08.gif]

Май и във фрагмана се разхождаше по улицата или грешно си спомням
- Не си в грешка - така е [difus_19.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот bgfan » Сря Сеп 11, 2013 1:21 pm

Аз пък си мисля, че сценаристките ще го извъртят някак си и Махир ще излезе легално от затвора. И то скоро. Какво да прави там, какви сцени да снимат там. Понаби Неждет в предната серия, както се вижда от това нищо няма да излезе, оня ще мълчи. Така че, за да се добере до някаква информация трябва да е навън.
bgfan
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот bgfan » Сря Сеп 11, 2013 1:28 pm

ТУИТЪР

От екипа на КД половин час търсели сестра ми, колата й била на място, където трябвало да снимат. Бергюзар била със зелен костюм и плачела. Оффффф яяяяя [smile3511.gif]
bgfan
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Сеп 11, 2013 1:58 pm

petan написа:Махир ще циркулира между затвора - за баня :) (той май за първи път се изкъпа след 36 серии ...)

[smile3532.gif] [smile3532.gif] [smile3532.gif] [smile3532.gif] [smile3532.gif] [smile3532.gif]
Вярно! Добре, че влезе в затвора, че да се изкъпе горкият! [smile3532.gif] [smile3532.gif] [smile3532.gif]
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот Delyna » Сря Сеп 11, 2013 2:31 pm

kukuryak написа:
petan написа:Махир ще циркулира между затвора - за баня :) (той май за първи път се изкъпа след 36 серии ...)

Вярно! Добре, че влезе в затвора, че да се изкъпе горкият!

Гмуркането в езерото не се ли брои? чудене:
зъбчо:

bgfan написа:ТУИТЪР

От екипа на КД половин час търсели сестра ми, колата й била на място, където трябвало да снимат. Бергюзар била със зелен костюм и плачела.

На разбрах. Чия сестра? мисля:
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот bgfan » Сря Сеп 11, 2013 2:36 pm

Delyna написа:

bgfan написа:ТУИТЪР

От екипа на КД половин час търсели сестра ми, колата й била на място, където трябвало да снимат. Бергюзар била със зелен костюм и плачела.

На разбрах. Чия сестра? мисля:

На момичето, което е пуснало туитър съобщението.
bgfan
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Сря Сеп 11, 2013 3:09 pm

Хулиганиии намерих още един човече готово за баня лиги: Изображение
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот DOROTEIA » Сря Сеп 11, 2013 3:10 pm

ШОК отговор на анкетата от гръцката преса ФЕРИДЕ Е МЪРТВА

Изображение

надписа отдолу гласи -край който ще разтърси публиката.
http://tv-24.gr/ ето и линка.
Моя отговор не съвпада.Помислих и за този вариант ,но не мислех че е възможно да я занулят.Много жестоко ми се стори .Тогава ще има много шамари,сълзи и сополи.
Но това е отговора на подсказката от фрагмана- "Ще умре някой когото много обичаш"
Изображение
Изображение
Аватар
DOROTEIA
новак
новак

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Karadayı / Хулиганът