ASI-BG.COM • Виж темата - Karadayi / Хулиганът - 6 тема

Karadayi / Хулиганът - 6 тема

С участието на: Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Мелике Ипек Ялова, Ръза Коджаолу и Явуз Бингьол
karadayi__

Re: Karadayi / Хулиганът - 6 тема

Мнениеот g_georgieva08 » Сря Сеп 11, 2013 3:16 pm

DOROTEIA написа:ШОК отговор на анкетата от гръцката преса ФЕРИДЕ Е МЪРТВА

Изображение надписа отдолу гласи -край който ще разтърси публиката.
http://tv-24.gr/ ето и линка.
Моя отговор не съвпада.Помислих и за този вариант ,но не мислех че е възможно да я занулят.Много жестоко ми се стори .Тогава ще има много шамари,сълзи и сополи.
Но това е отговора на подсказката от фрагмана- "Ще умре някой когото много обичаш"

[257.gif] [257.gif] [257.gif] [257.gif] [257.gif] [257.gif] [257.gif] [257.gif] [257.gif] [257.gif]

обърнах си кафето [smile3511.gif] ...абе тез нормални ли са...да ги на вея и насея аз тях сега [28301_654.GIF]
Дори обичам те: обичам те: обичам те: направо се шашнах, можем да кажем че това се фенски мераци НАЛИ?
[difus_20.gif] влюбена: [difus_20.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот gamebgtv » Сря Сеп 11, 2013 3:26 pm

Може и Фериде да умре, я си спомнете на Кенан някога вървяло ли му е във филм с жена да живеят весело и щастливо? мисля: стена: шок1: Ако го направят ще им ***** [angry22.gif]
Господ е на небето, а Опел-а е на шосето!
Аватар
gamebgtv
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Сеп 11, 2013 3:27 pm

Спокойно, хулигани! Както знаем от първи сезон, турските сценаристки четат нас за справка, а в нашата анкета никой не е избрал Фериде за жертва, така че гъркините да ходят да пасат! женски бой:
Сценаристките да не са толкова тъпи, че да си изгубят зрителската аудитория, дето чака сълзите и сополите когато Фери разбере тати и Тургут какви са ги забърквали! [smile3508.gif]
Изображение
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот DOROTEIA » Сря Сеп 11, 2013 3:34 pm

g_georgieva08 написа:
DOROTEIA написа:ШОК отговор на анкетата от гръцката преса ФЕРИДЕ Е МЪРТВА

Дори обичам те: обичам те: обичам те: направо се шашнах, можем да кажем че това се фенски мераци НАЛИ?

Сестро това е сериозно списание с инфо за тв програма и филми.Едва ли са фенски мераци.
В многото изписани изказвания-пише ,че 2 сезон ще бъде пълен с изненади.

Сори за обърнатото кафе ,като се завърна във Варна,ще ти се реванширам
Изображение
Изображение
Аватар
DOROTEIA
новак
новак

Статус:

Мнениеот gamebgtv » Сря Сеп 11, 2013 3:38 pm

Вие представяте ли си, ако Фериде умре Махир какво ще направи? мисля: Защо им е на гърците да пишат новина в сайтовете, като така разкриват финала и от сега ще се откажат хора да гледат? мисля: Тука има нещо. срам:
Аватар
gamebgtv
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот Delyna » Сря Сеп 11, 2013 3:41 pm

Айде сега още едно обърнато кафе. [de-87.gif] Шок и ужасТ! [257.gif] Как така ще ни умре главната героиня? ОЛМАЗ! [angry22.gif] Ако ни извъртят такъв номер им зарязвам дизито! [smile3516.gif]
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот bgfan » Сря Сеп 11, 2013 3:46 pm

Изобщо не го вярвам това. Те пък сценаристките точно на гъркините ще им разкрият сценария. А и първия сезон пишеха едва две-три серии напред. Сценаристките са много наясно с настроенията на хората, всеки ден им пишат в туитър, така че абсолютно изключвам да им се върти подобно нещо в главата. И краят според мен ще е щастлив. Има достатъчно персонажи, които заслужават възмездие и тежък край, та сценариските да опират до Фериде. Може нещо да я отвлекат или друго та Махир да я спасява, но да я убият- не.
bgfan
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот косе-босе » Сря Сеп 11, 2013 3:47 pm

[6311_467.GIF] Привет Хулигани! Не съм си разляла кафето, нямам толкова опит ,но според мен главните герои ако мрат не го ли правят в последния или най-много в предпоследният епизод! Иначе ще е жестоко и почти никой няма да продължи гледането... мисля:
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот gamebgtv » Сря Сеп 11, 2013 3:49 pm

Я, чакайте малко... Тази снимка горе дето Доротея я сподели на Фериде не беше ли от болницата (забравих в кой епизод беше) ? мисля:
Аватар
gamebgtv
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот косе-босе » Сря Сеп 11, 2013 3:53 pm

kukuryak написа:
petan написа:Махир ще циркулира между затвора - за баня :) (той май за първи път се изкъпа след 36 серии ...)

[smile3532.gif] [smile3532.gif] [smile3532.gif] [smile3532.gif] [smile3532.gif] [smile3532.gif]
Вярно! Добре, че влезе в затвора, че да се изкъпе горкият! [smile3532.gif] [smile3532.gif] [smile3532.gif]

Значи виждам , че пак ви е вълнувала личната хигиена на героите [smile3532.gif]
Вие, истанбулският дъжд за нищо ли го нямате?!Изображение плезене 2:
Тоест аз нямам нищо напротив пак да се къпят, като няма деца: ще компенсираме с баня :)
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот gamebgtv » Сря Сеп 11, 2013 4:01 pm

A бе я гледайте как гълъбетата се обичат, стига с тази тъпа смърт [smile3511.gif]
Аватар
gamebgtv
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот vichom » Сря Сеп 11, 2013 4:02 pm

косе-босе написа:Тоест аз нямам нищо напротив пак да се къпят, като няма деца: ще компенсираме с баня :)

То това баня ли беше???Един път на година и....едва ли не костюмиран....Те комшиите облечени ли се къпят???? [question.gif]

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Сря Сеп 11, 2013 4:42 pm

vichom написа:

vichom [236.gif]
Страхотна песен, благодарско обичам те:

Те тва е текста Изображение

Когато денят е толкова дълъг,
а нощта толковаа самотна.
Когато виждаш, че си взел всичко
от живота, тогава слушай:
"Не падай духом, защото всеки плаче,
и всеки го боли понякога..."
Понякога всичко е толкова несправедлив.
Сега е време да продължиш напред.
Когато денят ти се струва като самотна нощ,
продължи напред.
Ако чувстваш, че трябва да продължиш напред.
Когато чувстваш, че няма какво повече да ти даде
живота, слушай:
"Всеки може да бъде наранен.
Намери утеха в своите приятели.
Всеки го боли.
Не се отказвай от борбата.
Не. Не се отказвай.
Дори да се чувстваш самотен,
Не. Не. Знай, че ти не си сам.
Когато преживяваш сам, в този живот
дните и нощите са дълги,
тогава си мислиш, че вече няма какво да ти даде
живота, но слушай:
"Да всеки го боли, понякога...
Всеки плаче.
И всеки наранява, понякога...
И всеки се чувства наранен...понякога
Продължи напред.
[difus_20.gif] влюбена: [difus_20.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот petan » Сря Сеп 11, 2013 5:02 pm

косе-босе написа:[6311_467.GIF] ... но според мен главните герои ако мрат не го ли правят в последния или най-много в предпоследният епизод! Иначе ще е жестоко и почти никой няма да продължи гледането... мисля:

Ха така [difus_ok.gif] Да налея и аз масло в огъня на романтичките Изображение

Нали не забравяте, че сериала е адаптация на филм от преди много години ... а за сюжет на филма е взета историята на първата жена съдия в Бодрум , която е оставила траен спомен в историята на града със своята принципност ... и след един концерт си е наденала въжето стена: , но защо и заради какво или заради кой - загадка и до днес мисля:
Такааааа... нека изчакаме последния епизод на сезона, а до тогава да тържествува лИбоФта деца:
А иначе, всички актьори знаят сценария на ролите си в съкратен вариант - начало и край! Тия лафове, че и те като зрителите не знаят какво ще стане - не на нас зъбчо: Те затова подписват договори за брой епизоди, а не за сериал!!!!!!!!
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот vichom » Сря Сеп 11, 2013 5:14 pm

Мислих си за т.н. гръцка новина за Фери мисля: Махир се готви да стигне до край,но да открие защо му се случва всичко това.Значи ако това стане, той ще стигне до Мехмет Сайм.И се питам как се преживява истината,че баща ти,който си боготворил, е мафиот????И друго,как ще стигне Махир до престъпниците,ако използват любовта му към Фер и го шантажират???И на първия и на втория въпрос отговорът е:Няма как,ако е жива! мисля:
Обаче ако стане такова нещо с Фери, не ми се мисли какво ще се случва с Тургути,Мехмети,Четини,Неждети... и други подобни твари картечница:
Последна промяна vichom на Сря Сеп 11, 2013 5:26 pm, променена общо 2 пъти
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот Delyna » Сря Сеп 11, 2013 5:23 pm

Като сме се размислили от сега за финала да питам някой срещал ли е инфо кога ще е? чудене: Тази година почнаха един месец по-рано. мисля:
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот petan » Сря Сеп 11, 2013 5:33 pm

За финала - не знам мисля: но загледах началото на еп.37.
Delyna, играта на твоя аватар ме изпълва с възхищение! Страхотен актьор, а и ролята му се е залепнала като плюнка плезене 2:
Изображение Изображение Изображение как бързо се съвзе и размаха пръст! (разбрах, че заплаши Сехра с детенцето й ) [277.gif] А тя наистина си е патка Изображение не можа да вземе копчето (ама и то за какво ли е!) и май прокурора го глътна зъбчо:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот косе-босе » Сря Сеп 11, 2013 5:45 pm

petan написа: нека изчакаме последния епизод на сезона

мисля: Мисля си, че сериала е като шахматна дъска... Първо в играта се жертват пешките. Досега доста си заминаха. Не съм им водила сметка , но Джанджазъма и Неждет очистиха доста пешаци [321.gif] Към средата вече може да се разделим с някой кон или офицер 103: като Ясин например( дано да остане [emo-5ange.gif] ) и чак към края на играта идва ред на царските фигури... Сега е твърде рано, черните да вземат царицата...
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот juja83 » Сря Сеп 11, 2013 5:54 pm

bgfan написа:Сцените в съда се снимат в мъжката гимназия, затова обикновено там екипът работи през уикенда, но сега май занятията още не са започнали.

хай: Привет на всички,гимназията не е ли същата където се снимаше и Огненото сърце?
juja83
новак
новак

Статус:

Мнениеот vichom » Сря Сеп 11, 2013 6:28 pm

Изображение
Махирчето малко е качило галиба,я как е опънал елека,май доста кайсии е хапвал по ваканционно време шок1:
А Неждет е като заклещена кокарджа на тая фотка [smile3532.gif]
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Karadayı / Хулиганът