ASI-BG.COM • Виж темата - Karadayi / Хулиганът 2 сезон - 7 тема

Karadayi / Хулиганът 2 сезон - 7 тема

С участието на: Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Мелике Ипек Ялова, Ръза Коджаолу и Явуз Бингьол
karadayi__

Karadayi / Хулиганът 2 сезон - 7 тема

Мнениеот petan » Сря Сеп 11, 2013 11:00 am

Karadayı / Хулиганът
Хулиганът продължава във втори сезон !

Изображение

Изображение Изображение Изображение Изображение
Първият сезон остави много въпроси и на всички тях предстои да получим отговорите.
Махир загубва в пожар своята истинска майка, която не е виждал от 30 години. Арестуват го на нейното погребение.
Тургут признава на Фериде любовта си към нея и това признание чува Сехра. Тя решава да му отмъсти и да каже истината.
От друга страна Айтен посещава Неждет в затвора и му казва, че Тургут я е изнасилил. Неждет решава да проговори и иска среща с Фериде.
Орхан, приемайки се за глава на семейството в отсъствие на баща му и Махир, решава да отмъсти на Ясин, като го счита за виновен в раняването на Махир и във всички беди, сполетяли семейството.
Фериде не може да отлага повече произнасянето на присъдата по делото на Назиф Кара, но Махир Кара обърква всичко като признава, че той е убил Главния прокурор и баща му го прикрива. С това шокиращо признание завършва и първия сезон.
След тези събития ще може ли най-накрая Фериде да скъса с Махир? Ще освободи ли Назиф Кара след признанието на сина му? Ще се срещне ли Неждет с Фериде ? Тургут ще успее ли да накара Сехра да промени намерението си? Жив ли е Ясин? И какво ще стане с любовта между Махир и Фериде?
Изображение
На Махир Кара му предстои да води истинска битка за справедливост. Той ще се срещне лице в лице със своите врагове. Ще се разкъсва между любовта, семейството си и опасните тъмни дела, действайки по ръба на бръснача.
Съдия Фериде ще се окаже в центъра на противостоянието между нейното семейство и човека, когото обича ...основно ще я движи дълга й към професията на съдия.
Прокурор Тургут ще бъде притиснат в ъгъла. Всичкото зло, което е причинявал по-рано, ще остави дълбоки следи в него. Колко още ще може да продължава , колко още ще може да понесе...
Орхан Кара, лишен в детството си от любовта на семейството и винаги на втори план зад брат си, прострелвайки Ясин, за да отмъсти за Махир, разбирайки грешката си се обрича на тъмната страна в живота, откъдето връщане няма.
Айтен, изгубила любовта на човека, когото обича, преживяла най-лошото за една жена - изнасилване, ще я движи вярата и силата на волята й. Тя разбирa, че трябва да се довери на някой, защото да се справи сама с всичко това ще й бъде много трудно. За нея ще бъде важно не се предава.
В сърцето на Неждет има голяма рана – брат му Осман и сега - Айтен. Той може да избухне като барут всеки момент, но кой първи ще го възпламени – Фериде, Махир или ...Тургут.
Делото на Назиф Кара ще получи решението си.

"Закъснялото правосъдие, не е правосъдие !"
Изображение

В ролята на бащата Назиф Кара ще видим Четин Текиндор, в ролята на сина му Махир Кара - Кенан Имирзалъолу, в ролята на съдия Фериде Шадоулу - Бергюзар Корел.
В другите роли ще видим още: Юрдаер Окур (Тургут Акин, прокур), Мелике Ипек Ялова (Айтен Алев) , Ръза Коджаолу (Комисар Ясин), Еркан Авджъ (Неждет Гюней) и др.

Сценаристи: Сема Ергенекон и Ейлем Джанполат
Режисьори: Улуч Байрактар и Джем Караджъ
Музика: Тойгар Яшаклъ
Продуцент: Ay Yapım

Сериалът се излъчва по Image всеки понеделник от 20:00 часа.
ATV на живо
ATV на живо
ATV на живо
ATV на живо

Сериите с БГ превод
Превод в/след ефир за по-нетърпеливите
Академия "ХУЛИГАН"
Подсказки, резюмета, трейлъри ...
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Re: Karadayi / Хулиганът 2 сезон - 7 тема

Мнениеот mishel_d » Сря Сеп 11, 2013 7:49 pm

Опаааааааааа първа в новата тема

Пропуснала съм да се включа в коментара да първата баня: И такава нямаше - само си намокри чехличките и толкова, но до края на втори сезон има предполагам около 30 епизода, та може и да видим къпане.

А за гръцката новина - само да са посмяли гадовете 106:
Аватар
mishel_d
пристрастен
пристрастен

Статус:

Мнениеот gamebgtv » Сря Сеп 11, 2013 7:55 pm

Скъпа, Petan, благодаря за новата тема, скъпа! [newsm44.gif] Подписвам се и аз в новата темичка. [smile3508.gif]
Фериде ще живее, как Тургут или ония мръсни гадове от вестника как те няма да умрат, а Феридето ще убиват. не не: Ако направят така, ще помагам на Махир аби с [question.gif] с шамарите много ясно зъбчо: А за Фериде тройка:
Господ е на небето, а Опел-а е на шосето!
Аватар
gamebgtv
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот косе-босе » Сря Сеп 11, 2013 8:26 pm

Изображение

petan [11363_980.GIF] Благодаря за новата тема!
Записвам се с една фотка на "смазания" Махир 108: и "настръхналата"хакимана" [emo-naked.gif] ( за справка вижте костюмчето отпред) намигане:
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Сря Сеп 11, 2013 9:27 pm

косе-босе написа:...( за справка вижте костюмчето отпред) намигане:

:Д май не са догодили кУстУмчето по хакимето! а и деколтенцето по-прибрано намигане: Изображение
Аз изгледах първата част от епизода с помощта на "хулиганското резюме" и ... с това копче тръгнаха в първа серия, сега пак го разнасят в началото на втория сезон ... не разбирам защо прокурора искаше да го глътне мисля: и дали Сехра не се яви като "дентал - кадъна" и не му го извади от устата :) ... остава сега да търсиме копчето плезене 2: (при евентуална аутопсия то би трябвало да се е появило в някой протокол мисля: ) И какво ще помогне това копче за разследването, та ни го показват мисля:
Изображение но Душко е супер идиот [yahoo_06.gif] Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот mishel_d » Сря Сеп 11, 2013 10:33 pm

Копчето е от ръкава на Тургут
Сюлейман каза на Сехра "Тургут го направи" и искаше да го глътне, щото Сехра му века "Дай го, дай го"

Но тя със сигурност го е извадила и ще се появи след някой и друг епизод да изнудва Души [smile3508.gif] [smile3508.gif]
Аватар
mishel_d
пристрастен
пристрастен

Статус:

Мнениеот vichom » Чет Сеп 12, 2013 1:45 am

petan написа: Ноооо... защо и какво намеси и Ердо*ан и благоверната му забрадка Емине мисля: - не разбрах!...

Това,което разбрах е,че има прилика в изказване на Ердоан и репликата на Махир от филма "Отказвам се от теб,заради самата теб",т.е голямата любов тогава е голяма,когато можеш да се откажеш от нея!Ердоан е казал нещо такова мисля:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Чет Сеп 12, 2013 7:14 am

Изображение Добро утро хулигани

Благодарско от мен на нашия super mod petan обичам те: обичам те: за новата тема

мисля: aми нека има матРял ние и нея ще изпишем хи хи:
[difus_20.gif] влюбена: [difus_20.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот petan » Чет Сеп 12, 2013 7:29 am

vichom написа:Това,което разбрах е,че има прилика в изказване на Ердоан и репликата на Махир от филма "Отказвам се от теб,заради самата теб",т.е голямата любов тогава е голяма,когато можеш да се откажеш от нея!Ердоан е казал нещо такова

Така де, явно Еминето гледа сериала с прислугата и му разказва на Ердо под чаршафа зъбчо: Ненапразно и МаниКеньо се яви във филма за султанското му житие-битие!
А бе май са си го нарочили за зет мисля: таман архитектката със забрадката ще му движи предприемачеството - току виж му дали атомната централа, или новия канал "а ла Суец" плезене 2:
Изображение
Episode 37 Summary

ИзображениеИзображение
#Karadayi for English Speakers
[important.gif]
petan написа: Не забравяйте да гласувате в анкетата на тема 6 - до понеделник!
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Чет Сеп 12, 2013 8:28 am

*helen* написа:Здравейте :) здрасти:

нова съм за форума тук, но от няколко дни ви чета и искрено се забавлявам [laughing5.gif] ...

Здравей helen и добре дошла сделка: , тук всите сме големи хулигани и наистина е много весело мажоретки: .
Разполагай се удобно и дерзай на воля [de-87.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот petan » Чет Сеп 12, 2013 8:36 am

*helen* написа:... нова съм за форума тук, но от няколко дни ви чета и искрено се забавлявам [laughing5.gif]

здрасти: Добре дошла! Всичко, което ти хареса и смяташ за уместно, можеш да вземеш и носиш където пожелаеш [41.gif]

Относно статията преди началото и репликите на актьорите - в тема "Подсказки, резюмета, трейлъри и други" я сложих преди време цялата на турски с източника ! и ще добавя после и eng. ... от там с GT скълъпих и резюметата в главата на тема 7 мисля: дано е истина всичко, което гуглето ми преведе през eng. ...а интервюто с Айтен на bg. го постнах от други 2 езика плезене 2: но е кратко и интересно (нали си обичаме Миндила [277.gif] )
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот *helen* » Чет Сеп 12, 2013 8:45 am

Petan, благодаря за посрещането ;)

Не знаех, че подсказките ги има вече преведени срамежливко: , съжалявам, още се ориентирам във форума...

Ако имате нужда нещо да се преведе от английски, насреща съм [newsm10.gif] С удоволствие ще помогна. Само споделете ;)
*helen*
новак
новак

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Чет Сеп 12, 2013 8:56 am

Не ми върви на кафета тия дни [smile3511.gif] , като се залепих да чета резюмето на филма, изстина зъбчо:

Feride: ...И двамата живеем през очите на бащите ни .. и всичко, което искаме, е това, което искат ... сега се чувствам разкъсан на кръстопът ... ти от едната страна и баща ми от другата страна .. Чувствам се толкова безпомощен ...
- спомням си , след тези думи произнесени обаче от Махир в къщичката край гората, други сцени следваха мисля: от заначение е явно кой ще ги каже [newsm08.gif]

Смятам, че вестникарчето не се влюбва от раз в хакимето, а по скоро е провокиран да започне собствено разследване, в следствие на нейните думи при тяхната среща. А пък какво ще се случи ще видим...
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот szsi » Чет Сеп 12, 2013 9:02 am

Изображение [236.gif]

Петан...мерсаж за новата темичка...Изображение

Хелън...добре дошла...Изображение

Хм мисля: ...това за умирането на Фери...уауууууу Изображение...как грозно звучи...според мен е поредната фантасмагория на някой ненормален фен... [difus_10.gif]
Аватар
szsi
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот szsi » Чет Сеп 12, 2013 10:04 am

Пак с м аз...незная дали по рано не сме го коментирали но разглеждайки фантазетата на гърците вижте на какво попаднах...и интересно...направо не е за вярване Гуглчо колко хубаво го превежда...като знам друг пт какви ги реди сега направо см шаш... [difus_23.gif]

http://www.tv-24.gr/component/content/a ... TV24/5059-Αποκλειστικό-ρεπορτάζ-του-TiViΣίριαλ-που-κυκλοφορεί-αύριο-12-9-Το-εργοστάσιο-που-έγινε-το-πλατό-του-«Karadayi».html

Изображение
Сори за пропуснатите знаци и букви, но лаптопа ми нещо не е у ред... стена:
Изображение :Д

И...превода...

BY GIANNA Папаниколау
Малцина знаят , че в Гърция сетовете на « Karadayi » , действително принадлежат към една стара изоставена фабрика, която сега се използва като платформа за редове или фотография, списания , дори и като концертна зала .
Сградата е ... собствената си история!
The обувна фабрика в Beikoz ( квартал на Истанбул ) решава от производителите на поредицата « Karadayi » да се използва за целите на снимките на поредицата. Това е Beykoz Kudruna Fabrikasi , който е построен през 1810 г. и се смята за един от най-старите фабрики в Истанбул. Той е на разположение на пълнене на чашите с кожи и обувки османски и турската армия . Фабриката " живял " много исторически промени от Османската империя (от султан Селим трето ) До създаването на Турската република е в експлоатация до 1933 г. е преведена по банковата Soumermpank основана от Кемал Ататюрк . През 1999 г. фабриката спря производството през 2004 г. е прехвърлена на фирма « Yildirim Холдинг » за $ 29.7 милиона . През 1934 г. фабриката е вписана 400 служители, които в хода нарастват до 12 000 , което е един от най-големите индустриални групи . Когато затвориха завода , на 873 работници , напуснали реагираха на решението , което означаваше уволнение. Въпреки това, 708 се пенсионират , или абсорбират от други компании . The Beykoz Kudruna Fabrikasi намира на брега на Босфора , обхващащи почти 180 дка. Разстоянието до летище " Ататюрк ", на около 35 км от Фатих Султан Мехмет Bridge 7 km
Аватар
szsi
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот косе-босе » Чет Сеп 12, 2013 10:19 am

[6311_467.GIF] Добро утро! Благодарско на petan за английското резюме!
Колежке georgieva и аз си разплисках кафето , но от смях
"…(and he tries to smell her hair again, that Pantene is doing its magic "
Тези, които го пишат това резюме имат страхотно чувство за хумор луда:
Долу-горе всичко сме хванали( благодарение и на bgfan)...Имах известни питанки какво каза Сафие анне на съдийката ( дали пък не я уверяваше, че след сватбата с Махир ще купят пералня, защото костУмчетата на хакимето ще се скапят в този казан хи хи: )но тя само я благославяла...
Другото, което ми направи впечатление е, че делото се отложи за 15 май в 9.30ч., а на вестника със скандалната снимка имаше дата 18 април 1974 г. Значи има цял месец до следващото дело на Назиф Кара и двете абли все пак се мъчат да вкарат сценария в някаква времева рамка въпреки " латентната" бременост на Илкнур луда:

szsi много интерсно инфо за сета! [480.gif]
"helen'' ,добре дошла [236.gif] И аз прескчам до вашата тема и чета преводите ти!
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот *helen* » Чет Сеп 12, 2013 12:00 pm

косе-босе написа:[6311_467.GIF] Добро утро! Благодарско на petan за английското резюме!

"helen'' ,добре дошла [236.gif] И аз прескчам до вашата тема и чета преводите ти!

Аз се опитвам по време на лайфа с по едно изречение да преведа какво се случва, за хората в темата [difus_victory.gif] Да не гледат само картинки.
Сега тук ми е ново и интересно, обаче със сълзи се смях на определението за Бюлент смях: , не помня кой го беше написал...
*helen*
новак
новак

Статус:

Мнениеот gamebgtv » Чет Сеп 12, 2013 12:04 pm

Хелън, добре дошла, джанджазъм [smile3533.gif] Надяваме се като хора да ти се харесаме и ние теб. бързам: намигане:
Аватар
gamebgtv
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот gamebgtv » Чет Сеп 12, 2013 12:04 pm

Хелън, добре дошла, джанджазъм [smile3533.gif] Надяваме се като хора да ти се харесаме и ние теб. бързам: намигане:
Аватар
gamebgtv
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот ilian67 » Чет Сеп 12, 2013 1:25 pm

Да се запиша и аз в новата тема ,Петан благодарско за което [difus_clapping.gif]
Хелън, добре дошла в отбора [koshnitsa.gif]
Човек е толкова велик,колкото велики са мечтите му !
ilian67
маниак
маниак

Статус:

Следваща

• Advertisement

Назад към Karadayı / Хулиганът