ASI-BG.COM • Виж темата - Karadayi / Хулиганът 2 сезон - 7 тема

Karadayi / Хулиганът 2 сезон - 7 тема

С участието на: Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Мелике Ипек Ялова, Ръза Коджаолу и Явуз Бингьол
karadayi__

Re: Karadayi / Хулиганът 2 сезон - 7 тема

Мнениеот petan » Нед Окт 27, 2013 12:00 pm

gphilipova написа:Не знам какво става нататък, очевидно годеж ще има и очевидно Синан желае този годеж да е истински, а не фиктивен. Греша ли? мисля:

за преводите [c06.gif] [236.gif] [11363_980.GIF]
Delyna ти е отговорила вече! Само ще добавя (понеже не гледаш напред), че годеж ще има Изображение, а дали ще се стигне до сватба - не се знае зъбчо:
А Боксьорчето яко се готви за война с Махир Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот mishel_d » Нед Окт 27, 2013 12:19 pm

Е друго си е като има буквички... Съвсем се изяснява картинката. [11363_980.GIF]
Ето не бяхме разбрали че делото на Махир за контрабандата на оръжия не е приключило /поне аз не съм разбрала/ и може амнистията да не го хване. Обаче как Янис успа да оправи това след като шефа му отказа да му помогне. Сега да не се окаже че Ясин е по-голяма работа отколкото си мислим или има и друг висшестоящ помагач.
Аватар
mishel_d
пристрастен
пристрастен

Статус:

Мнениеот gphilipova » Нед Окт 27, 2013 12:24 pm

Благодаря ви за отговорите обичам те:

Аз пък наивно реших, че все пак поне мъничко Синан харесва Фериде и Махир ще се сдобие с конкуренция срамежливо:
gphilipova
новак
новак

Статус:

Мнениеот косе-босе » Нед Окт 27, 2013 12:37 pm

gphilipova, да използвам възможността лично да ти благодаря за превода обичам те:
Вече са ти отговорили...Още в утрешния епизод очаквам Коча да си покаже рогата дявол: Нашата хубава съдийка освен слабоста си- Махир Кара , ше има и един голям проблем - годеника си Синан Коча шок1:

g_georgieva08 написа:Намерих нещо за разсъмване...Изображение зъбчо:

gigi, :Д Откъде го намери тоя Франкенщайн-Махиротургут! луда: луда: :Д

bgfanче [difus_18.gif] Много хубави стихове!
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Нед Окт 27, 2013 12:40 pm

косе-босе написа:gigi, :Д Откъде го намери тоя Франкенщайн-Махиротургут! луда: луда: :Д

Косе здрасти: обичам те:
Снимката беше кръстена Тургут Кара! [smile3532.gif] [smile3532.gif]

gphilipova Изображение
Последна промяна g_georgieva08 на Нед Окт 27, 2013 12:56 pm, променена общо 1 път
[difus_20.gif] влюбена: [difus_20.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот bgfan » Нед Окт 27, 2013 12:44 pm

На мен пък ми направиха впечатление думите на Синан, че министърът няма да може да го бутне от семейството си. Значи обича, не обича Фериде, твърдо е решил да става министерски зет. В следващите серии очаквам да се развихри. Все си мисля, че Махир ще разбере по някакъв начин за истинската причина Фериде да приеме годежа и така ще почнат да се топят ледовете. Другата версия, която обсъждахме- да й се стовари някоя беда по поръчка на Тургут и той да я спаси също е възможна, но при този случай всички ще разберат, че нещата между тях не са приключили. А не му е времето да разбират сега. Така че май по- вероятно е да я спасява от Синан, той така или иначе си знае, че те все още си се обичат.
bgfan
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот косе-босе » Нед Окт 27, 2013 12:55 pm

["bgfan"] те все още си се обичат.[/quote]

Изображение Милата...как търсеше погледа му и одобрението му... зъбчо: Изображение той я гледа с обожание, но в гръб [Mad_love.gif]
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот vichom » Нед Окт 27, 2013 1:11 pm

gphilipova написа:добро утро:

Здравейте и от мен

Имам един въпрос, момичета, тъй като вие сте много напред с материала. Сигурно сте го коментирали вече, но все пак......Говоря само до 40-ти епизод, защото аз не гледам напред. Та защо ми се стори, че намеренията на Синан не са чак толкова искрени? Той знаеше, че гостите на годежа ще бъдат над 500, нали майка му му каза, но вместо това се направи на неприятно изненадан като Фериде, че няма да могат да го развалят, преди да се е състоял. Не знам какво става нататък, очевидно годеж ще има и очевидно Синан желае този годеж да е истински, а не фиктивен. Греша ли? мисля:

Gphilipova,аз не мисля,че у Синан има и йота искреност към Фери.Той е син на баща си ,запознат е с делата му и го подкрепя,т.е. и той е мафиот!Него не го интересува Фери като човек,като жена,а само като възможен начин да отмъсти на МС.Затова не мисля,че той иска истински годеж с Фери.Поне на мен за сега така ми изглеждат нещата,джанъм! обичам те:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот toni » Нед Окт 27, 2013 1:22 pm

косе-босе написа:
Изображение Милата...как търсеше погледа му и одобрението му... зъбчо: Изображение той я гледа с обожание, но в гръб [Mad_love.gif]

Дааааааааа. Бергюзар много добре го изигра. Все едно казваше, всичко съм ти простила, не разбираш ли, че в сърцето ми си ти и никой друг. Знам, че и ти ме обичаш. Направих го заради теб и в името на справедливостта.

А Синан тепърва ще се изявява. Не мога да забравя жестокостта от онази сцена, както и удоволствието, което изпита от насилието. А когато фикс идеята е отмъщение, нещата стават още по-сериозни.
toni
фен
фен

Статус:

Мнениеот косе-босе » Нед Окт 27, 2013 2:01 pm

Изображение Ако с колежката georgieva пуснем Кеньо, облечен така във Варненската махала " Максуда" , после дали ще можем да си го намерим плезене1: луда: луда: луда:
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот vichom » Нед Окт 27, 2013 2:40 pm

косе-босе написа:Изображение Ако с колежката georgieva пуснем Кеньо, облечен така във Варненската махала " Максуда" , после дали ще можем да си го намерим плезене1: луда: луда: луда:

По-тежко ще е ,ако го изтървем в Столипиново...и както КенЮ стрикто е спазил дрескода на махалЕто,шанс няма...но не за нас...ние и под пепит елек ще надушим Махирчетоооо... [newsm68.gif]
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот косе-босе » Нед Окт 27, 2013 3:00 pm

vichom написа:...и както КенЮ стрикто е спазил дрескода на махалЕто

[2tooth.gif] Наконтил се е като на сгоден ц..... брат му! Но в този случай той беше годеникът! Сега като се сетих [newsm12.gif] толкова ли беше наложителен този годеж на Махир и Айтен, та не можа да изчака Орхан да се уволни от казармата! Май наистина цялото семейство,( може и неволно) е пренебрегвало този буен младеж!

Изображение да възстановя баланса с един академичен изглед на Кенан... намигане:
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот morski_briz » Нед Окт 27, 2013 3:43 pm

[464.gif]
косе-босе написа:Изображение Ако с колежката georgieva пуснем Кеньо, облечен така във Варненската махала " Максуда" , после дали ще можем да си го намерим плезене1: луда: луда: луда:

Пуснете го, пуснете! здрасти: Аз съм през ден из Максуда. [28328_857.GIF] Мургавите ми комшии ще ми издадат местонахождението на мига- от притеснение да не Утърва сеирЯ ! [difus_rocker.gif]
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
morski_briz
пристрастен
пристрастен

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Нед Окт 27, 2013 3:55 pm

vichom написа:

По-тежко ще е ,ако го изтървем в Столипиново...и както КенЮ стрикто е спазил дрескода на махалЕто,шанс няма...но не за нас...ние и под пепит елек ще надушим Махирчетоооо... [newsm68.gif]

Хулиганки такива, мира няма те обичам те: обичам те:
АКО го изтървем...ама НЯМА зъбчо: зъбчо: , ще си го стискаме!!! зъбчо:
Щом е за сеира и на Бризка ще се обадя бърборене: обичам те:
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот косе-босе » Нед Окт 27, 2013 4:09 pm

А, така, Хулиганки! Никакво изпускане! До края на сезона е зачислен при нас...или ние при него [smile3532.gif] Поздравче!
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот mishel_d » Нед Окт 27, 2013 7:40 pm

Ама моля ви, къде го пратихте в Максуда и Столипиново... [smile3511.gif]
Как така ще го оставяме на сиганките!!! Какво както е с бяло котумче и засукан мустак?

МаниКеньо си е само за нас!
Аватар
mishel_d
пристрастен
пристрастен

Статус:

Мнениеот vichom » Пон Окт 28, 2013 6:56 am

Добрютро ! добро утро:
Пазартеси е! [newsm68.gif]
Гифчета за настроение,поне мойто се подобри сабах сабах,надявам се и вашето зъбчо:
ИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Пон Окт 28, 2013 8:06 am

Добро утро добро утро:
Vichomи сделка: велика сцена [28300_634.GIF]!
Ами... мисля: понеделник е ден Хулигански обичам те: пожелавам си да видим в новия епизод поне ЕДНА сцена, наподобяваща някои от гифчетата в поста ти намигане: ( ако пък ли няма в краен случай поне една достойна за подписа ти срамежливко: )
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот косе-босе » Пон Окт 28, 2013 8:42 am

хай: Добро утро, отбор Хулигани!
ИзображениеЩе го търсим ли довечера!?
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот vichom » Пон Окт 28, 2013 8:47 am

g_georgieva08 написа:Добро утро добро утро:
Vichomи сделка: велика сцена [28300_634.GIF]!
Ами... мисля: понеделник е ден Хулигански обичам те: пожелавам си да видим в новия епизод поне ЕДНА сцена, наподобяваща някои от гифчетата в поста ти намигане: ( ако пък ли няма в краен случай поне една достойна за подписа ти срамежливко: )

И двете как'Сийке,дето се казва [smile3532.gif]
Рано сутринта съм се замислила защо Фери е толкова затворен,интровертен ,недоверчив човек?Защо тя наистина няма приятели,както по-рано й каза Махир.Появата на Бахар като приятел,беше свързана с проблемите във връзката й с Махир.Отношенията с Бахар й бяха за отдушник,душеприказчик,а не чисто, дългогодишно, с взаимна обич и уважение приятелство!Но макър и такова,двете абли я лишиха от него...На нея й остана само Махир,а тя го натири...дали е имала друг ход,не ми се коментира,важното е,че тя пак остана без човек,на когото да се доверява!Остана без близки,като изключим семейството й,което й е само биологично близко,остана сама,остана самотна,само с дневника си!Жал ми е за Фери!Махир трябва да знае това,той я обича такава каквато е,трябва да направи първата стъпка...мисля,че ще я направи...до 44 епизод! намигане:
Последна промяна vichom на Пон Окт 28, 2013 9:19 am, променена общо 1 път
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Karadayı / Хулиганът