ASI-BG.COM • Виж темата - Тема за съобщения и статийки от тр. преса!!!

Тема за съобщения и статийки от тр. преса!!!

С участието на: Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Мелике Ипек Ялова, Ръза Коджаолу и Явуз Бингьол
karadayi__

Re: Тема за съобщения и статийки от тр. преса!!!

Мнениеот petan » Чет Дек 18, 2014 4:10 pm

Изображение
След "Парчетата ..." по Star TV, Endemol излиза на турския дизи пазар с второто си дизи-драма Sevdam Alabora (Преобърната обич мисля: ) по atv
Изображение
Sevdam Alabora Dizisi Fragmanı

petan преведе от сърбо-хърватски написа:Това, което ни събра и раздели ... то е като един пожар. Безкрайна тъга, непростим грях и голяма тайна. Нашата съдба ще заплати цената на миналото ми.
petan преведе от руски написа:Тя се върна обратно. Гласът й –дихание, косите й –бошуващо море. Един и същи огън ни събра и раздели. Безкрайна страст, грях, за който няма прошка и голяма тайна. Разплата за моето минало ще стане нашата съдба.

В главните роли: Кадир Догулу и Элчин Сангу
Режисьор: Айдън Булут
Сценарий: Алиджан Йараш
По идея на : Ейлем Джанполат и Сема Ергенекон
Музика: Алп Йенер
Начало: февруари 2015 по atv
Тя е дъщеря на богато и уважавано семейство от един Анадолски град. Когато се влюбва в човек, срещу който е семейството й, единственият изход за нея е да избяга ...Тази история потъва в годините ... покрива се с тайни, с големи грехове, с непоносима болка и семейни драми, една история, преврърнала се в драма, която ще засегне няколко поколения ...

Sevdam Alabora Şubat’ta atv’de! - февруари 2015 !
[difus_blush2.gif]
Тема: "Любовта ми Алабора /Sevdam Alabora/ по atv, драма"
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Съб Дек 20, 2014 10:32 am

Изображение
ИзображениеD Productions Kapanıyor mu?
http://www.televizyondizisi.com/d-produ ... 229849/45/
Продуцентската компания на Doğan Medya Grubu, Doğan Holding ще бъде продадена намигане: Какво ще се случи, ще се разбере до месец фефруари 2015 ...
Трите дизита, които им вървят в момента по Kanal D без особен интерес от турската публика - "Хей, Истанбул", "По пътя на живота" и "Въпрос на чест", са обявени за сваляне от екран. Не им се котират дизитата през изминалата година и явно трупат загуби ...
2014: Şeref Meselesi
2014: Hayat Yolunda
2014: Benim Adım Gültepe
2014: Ulan İstanbul
2014: Paşa Gönlüm
2013: Kayıp
2013: Güneşi Beklerken, май само това се котира сред младежите ...
2012: Kayıp Şehir
2012: Yalan Dünya

Изображение"Езра" ще се срещне за първи път със зрителите на 23 декември, вторник 20:00 по Show TV

След змии, гущери, кончета ... на хоризонта се задава нова звезда - камила Изображение [newsm08.gif] [difus_blush2.gif]
Накратко: Езра издирва сестра си от години, когато са били разделени в дом за деца. Съвсем случайно разбира, че тя е в Италия. На борда на бежански кораб, подложен на атака от либийски бунтовници, в последната минута тя се спасява с едно момченце Ибо от Газа . Те са открити от бойци на ливанската съпротива . Животът им се променя драстично, защото попадат в ръцете на Джахандир Хюсеинов, който е родом от Азербайджан, контрабандист на оръжие за либийската съпротива. С доста дебело досие в Турция, където отвежда Езра и Ибо.
В Турция младият полицейски комисар Мустафасъвмваено а екипа си, започва веднага операция по залавянето на Джахангир. ... и така Езра се отзовава между двамата юнаци ...
Вълнение, приключения и любов в едно!

Изображение...Изображение

Изображение Filinta, вторник 20:00 по TRT1 https://www.youtube.com/watch?v=5sZDyHq ... e=youtu.be

[321.gif] Ама каква атака от дизита се очаква във вторник зъбчо: пратиха в 22:00 повехналия ми Качак хи хи:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Нед Дек 21, 2014 1:21 pm

Изображение
'Oyuncular kazancından feragat etmek istemiyor'
/Актьорите не искат да се откажат от доходите си!/

Интервю, дадено на Айше Брав за "Pazar Vatan" от Мурат Йълдъръм
Изображение
http://pazarvatan.gazetevatan.com/haber ... &hid=23963

Murat Yıldırım speaks wıth Ayşe Brav of Vatan Englısh Translatıon
http://izleyiciplatformu.com/haber/5141 ... -engl.html

Накратко:
Говори за филма си "Киримли" ... всички са дали положителни отзиви ...
За сериалите в момента и това, че ако се намали времетраенето на епизодите, трябва да падне и заплащането на актьорите, а те не са съгласни [277.gif] (май гледат в паницата на продуцентите - къде, колко и как продават сериалите извън Турция мисля: )
Дизито, в което ще участва с Джансуто , се очаква в края на сезона плезене 2:
В момента снима втори филм - романтична комедия с Езги Мола.
Загубил е доста от теглото си, защото не се храни здравословно ... Сега следва препоръките на проф. д-р Джанан Каратай мисля:

Още едно интервю за в-к "Milliyet" от 20.12.2014 година Изображение в превод от # MegiTeo/ fb @ Murat Yildirim Bulgarian fans club (official)
За този филм отстлабнах 12 кг за един месец
Мурат Йълдъръм говори за "Садък Туран", чийто характер той изобразява в "Kırımlı":
"Смених начина си на хранене, заради ролята, повиших качеството на живота си" "Kırımlı" е на екран, по пътя на нов сериал...
Мурат каза, че сега новия сериал ще е приоритет в работата.
Мурат Йълдъръм отслабна с 12 кг за месец, заради ролята на Садък Туран говори за личния живот на проекта. [difus_blush2.gif]
Сенем Айдън: Отслабнал сте... С колко кг отслабнахте?
Мурат Йълдъръм: До филма бях отслабнал с 12 кг за месец. Всъщност, аз казвам "възстановен". Тази диета те кара да се чувстваш по-здрав.

Сенем Айдън: Каква е тази диета? Какво се яде, какво се пие?
Мурат Йълдъръм: Отидох при специалист, мой приятел, с него подготвихме програма. Храня се два пъти на ден, сутрин и вечер. През живота си съм се наслаждавал на въглехидрати и захар, сега ям повече протеини. Ям булгур пилаф, но не и оризен пилаф. Пия много вода. С тази диета се чувствам добре и психически и физически. Чувствам се по-лек, по-енергичен. Преди винаги съм търсил, къде да си положа главата за сън, сега нямам нужда да лягам (смее се). Качеството на живота ми се подобри. Живея с тази диета в продължение на година. В съответствие с тези хранителни навици и хората около мен, отслабнах за месец с 12 кг. Трябва да знаете какво да ядете и какво да не ядете.

Сенем Айдън: Спортувате ли?
Мурат Йълдъръм: Да спортувам, но доктора каза хранене 80%, спорт 20%.

Сенем Айдън: Как се чувствахте, след като отслабнахте?
Мурат Йълдъръм: Подмладен/Обновен/ както се казва.

Сенем Айдън: Споделихте главните роли в "Kırımlı" със Селма Ергеч. След като го изгледахте, как намирате филма?
Мурат Йълдъръм: Хареса ми, изображения, костюми... Много, много ми харесаха дубльорите, хубава игра. Филмът има много добри бойни сцени, повярвай ми, такива няма да видите и в някои от холивудските филми... направени с компютърни ефекти... експлозиите наистина бяха там. Представянето на Baki Davrak, Selma Ergeç, Ali Barkın, Burç Kümbetlioğlu, Bülent Alkış дадоха най-доброто от себе си. Аз също, постарах се! Играх в много добри сцени, има и нормални такива, които можеха да са по-добре... но ефективността е, когато се вгледаме във цялостния филм, началото, развитието и резултата. Надявам се да достигне до публиката сега, а не да се знае на по-късен етап, като стойностен филм.

Сенем Айдън: Казахте - "Играх в много добри сцени, но има и нормални такива" Приемате ли критики?
Мурат Йълдъръм: Не е важно, когато някой е критикуван и е искрен. Човешката душа не обича да бъде критикувана, но критиката усъвършенства човека.

ЗАСЕГА РАБОТАТА МИ Е ПРИОРИТЕТ

Сенем Айдън: Настървен кариерист ли сте?
Мурат Йълдъръм: Аз съм инат, опитвам се да насоча нравствения си инат към добри неща. Нещо, което не искате да направите, не може да го направите. Някои се заблуждават, предполагат, че имат нещо, което искат да имат. Имайки предвид, че може и да е бездействие...

Сенем Айдън: Как бихте описали новия период в живота си?
Мурат Йълдъръм: Опитвам се, интересувам се от себе си и съм в добро настроение. Всички хора трябва да намерят с нещо да се занимават, не е добре, когато се бездейства. Ако не се използва, желязото наистина ще ръждяса.

Сенем Айдън: Има ли някой, с когото да свържете новия си живот?
Мурат Йълдъръм: Няма любов в живота ми. Имаше известен период, когато не припознавах себе си. Щастлив съм с работата си. Ако се концентрирате над това, което правите, то се случва. Ти каза - "Във всеки случай да влезе някой в живота ми" - за да правя напук на този, който си заминава. За този момент, моята работа е приоритет.

Сенем Айдън: Искаш ли да станеш баща?
Мурат Йълдъръм: Както вече казах, на този етап моят приоритет... е работата, някой ден ще се случи! Но аз много обичам децата.

40 ПЪТИ НА ДЕН СИ КАЗВАМ "ДНЕС ЩЕ Е ПРЕКРАСЕН ДЕН"

Сенем Айдън: Как минава един обикновен твой ден?
Мурат Йълдъръм: Ставам рано сутрин, моля се и след това излизам. Посрещам изгрева от към Азия, разбира се, ако нямам снимки през този ден. Гледам морето, вглеждам се в живота. Казвам 40 пъти "днес ще бъде много хубав ден". Опитайте... ако вярвате, ще го постигнете, не трябва да пропускате и един ден. Трябва да се движите с времето. След това около 7 пия кафе, чета това, което трябва да прочета и след това закусвам. В 10:00 отивам на фитнес, а след обедните часове са за срещи, преговори... Прибирам се в къщи към 21:00 - 21:30, може да гледам филм или да чета книга. Лягам си към 23:30.

Сенем Айдън: Освен Азия, имате ли друго място за бягство?
Мурат Йълдъръм: Ходя до Адана. Майка ми и баща ми живеят там. Там съм далеч от всичко, звучи прекрасно.

Сенем Айдън: За теб се говори, че си "принца на Близкия Изток", как се чувстваш от такова внимание?
Мурат Йълдъръм: За теб непознати, неизвестни и не говорят твоят език, различни култури, хората знаят всичко за теб... нещо невероятно. Понякога чета коментарите в социалните мрежи, приятно чувство, хубава енергия. Ако похвалите изкуството на артиста, играта му ще е още по-добра.

ИМАШЕ ХИМИЯ МЕЖДУ НАС СЪС СЕЛМА

Сенем Айдън: Как беше Селма Ергенч, като партньор?
Мурат Йълдъръм: 15 дни работихме заедно, в близост. Позитивно мнение имам, тя е човек, който гледа позитивно на живота. Със Селма се получи хубава химия между нас. Имаме хубави изяви и мисля, че бяхме в хармония.

Сенем Айдън: Заради "Kocan Kadar Konuş" работиш денонощно. Как върви филма?
Мурат Йълдъръм: Да, тази седмица беше малко по-интензивна, но всъщност действителната интензивност се пада на Езги Мола. Смятам, че ще се получи един добър филм.

Благодарим на Murat Yıldırım Greek Friends Club за английския превод!
Източник: http://cadde.milliyet.com.tr/2014/12/20 ... yda-tam-12
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Пон Дек 22, 2014 10:01 am

YAKINADA!
ИзображениеИзображение
"Racon" по atv, продуцент TMC Film - Erol Avci, сценаристи са известното семейство Керем Дерен и Пънар Булут. Barış Arduç („Днешните царедворци ... свалиха го” щял да играе обекта на любовта на главната героиня Hande Doğandemir . Обявен е и друг нов член на екипа – Сарп Акая, но за ролята му още няма инфо..
Доколкото си спомням дизито щяло да бъде на мафиотска вълна, баща и дъщеря Mehmet Aslantuğ и Hande Doğandemir. С актьорския състав и семейството сценаристи се очкава дизито да бъде хит! мисля:
http://izleyiciplatformu.com/haber/5146 ... ether.html
ето актьорите, които се спрягат досега: Изображение Ханде Догандемир, Баръш Ардунч, Мехмет Аслантуг, Томрис Инджер [difus_ok.gif] и Сарп Акая [difus_19.gif] .

Изображение Urfalıyam Ezelden финал с еп.11 на 27 декември 2014 !

Още един нов сериал "Кара Ekmek"/Черен хляб/ се задав в канал ATV от продуцента Limon Film - Хайри Аслан.
Историята е за младо момиче с големи мечти, с решимост да ги осъществи, но в един момент животът ще й се промени по един неочакван начин.
Изображение Актьорският състав включва Engin Hepileri (Intikam), Алтан Erkekli (Yalan Dünya), Özlem Yılmaz (Emanet) и Ushan Чакър (Kurt Seyit ve Şura).
http://izleyiciplatformu.com/haber/5168 ... o-atv.html

Kara Ekmek 3 Teaser. Русские субтитры
Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Чет Яну 01, 2015 9:50 am

песен:
Гласът на Турция в Новогодишната нощ Изображение [41.gif]
O Ses Türkiye Murat Yildirim YılbaşıÖzel

Изображение
Murat Yildirim -O ses Turkiye - 31.12.2014 bg sub
Изображение

Какво става с дизито „Еманет” ( с работно заглавие „отмъщението”) по сценарий на Керем Дерен и заявено участие на Джансу Дере и Мурат Йълдъръм?
Засега – нищо. Работата е спряна. Инфо за това е пуснал в туитър Керем Дерен. Дизито се отлага за неопределено време по съвместно решение с Ендемол (продуцентите) и не е ясна съдбата му. Ендемол пуснаха вече едно дизи - „Parmparca” по StarTV, скоро пускат друго – „Sevdam Alabora” по atv ...
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Чет Яну 01, 2015 6:18 pm

2015 НОВИ турски сериали

Bedel Dizisi 1.Bölüm Fragmanı/Цената/Изображение
В главните роли: Седев Авджи Касабалъ, Неджип Мелели и Берк Ерчер
Продукция на: NTC
Сценарий : Озгюр Еврен Хептюрк, Лейла Каралоглу и Севал Бозкурт
Снима се в Ченгелкьой.
Сюжет: двама братя и една жена и отмъщение ...

Beş Kardeş Fragman 2/5 братя/Изображение
Мелиса Сьозен и Ай Япъм. Премиерата се планира за края на януари ...

Maral 1. Bölüm Fragmanı Изображение
Хазал Кая и Арас Булут
Изображение Екин Тюркмен и Сечкин Йоздемир са се присъединили към "Racon"
Изображение
Той щял да играе брат на главната героиня на Ханде Догандемир

Изображение RTUK е наказал KanalD с глоба от 408 хил. TL затова, че е показвал анонси повече от 5 пъти на час на сериалите "Хей, Истанбил" и "Въпрос на чест" намигане: , a на "Между нас да си остане" друга глоба от 508 хил. TL (не разбрах за какво мисля: ) На този телеканал хич не му върви зъбчо:

А това вече си е истинска гавра със снимачния екип на "Езра"Изображение Почти на Нова Година продуцентите от Лео Медия съобщават за свалянето на сериала от екрана (само 2 епизода!) с пожеланието за Щастлива Нова Година [277.gif]

Анонс на новите дизита по atv Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Вто Яну 06, 2015 9:16 am

Изображение
Проучване на общественото мнение, проведено от Ipsos KMG Research and Consultancy Company
Изображение/ преведено и препечатано от в. "Заман"/
http://www.vesti.bg/sviat/balkani/60-ot ... te-6029738
Изображение
60% от турците са съгласни с цензурата върху медиите;
68% от турците въобще не използват интернет;
61% от турците не биха се противопоставили на забрана върху интернет;
96% от участниците никога не са ходили на опера или балет, 73% никога не са били на концерт, 80% не са гледали театрална постановка, а 56% не са ходили на кино. 56% споделят, че не слушат музика, а 29% не слушат радио;
60% от жените се забулват, когато излизат от дома си;
Един на всеки 5 мъже смята за приемливо да удари шамар на жена, 18% от жените са на същото мнение. 61% от мъжете подкрепят правилото, че жената трябва да има разрешението на мъжа си, за да работи. 57% от жените споделят това мнение....
........

Архивите гооворят ...
Списание *Жената днес * 1967 г.:
Сношавайте се 2 пъти в седмицата, преди сън!

Доста странни неща могат да се видят из страниците на "Жената днес", което в средата на миналия век е списание-институция в България, вижда се от новосъздадена страница във Фейсбук. Някои от тях дори изглеждат сякаш са написани от създателите на "Ислямска държава":
/Източник: blitz.bg/

1. Хигиена на брака
Като норма за здрави съпружески двойки се считат 1-2 полови сношения в седмицата. Най-подходящото време е преди сън. Когато единият от съпрузите или и двамата са уморени, допустимо е полово сношение сутрин. Дневното полово общуване не е препоръчително. Физиологическа потребност у повечето хора е да се удовлетворяват напълно с един полов акт. Прекаляването в това отношение изтощава нервната система и в крайна сметка става причина за полово безсилие.
Проф. А. Б. Прайсман, "Жената днес", брой 6/1967 г.

2. Ревността и изневярата
А какво поведение трябва да имаме, когато сме установили, че другарят или другарката ни са си позволили извънбрачна връзка? Ако нашият другар в брака просто се е увлякъл и ако това не е смутило искреността и дълбочината на неговите чувства към нас, ние би трябвало може би с разбиране да му подадем ръка. Защото да се греши е човешко. Истинската любов е несъвместима с надутата поза на накърнено честолюбие. Ревността е анахронизъм и несъмнено ще дойде времето, когато хората няма да могат да разбират нито мъките, нито поведението на Шекспировия мавър.
Д-р Тодор Бостанджиев, "Жената днес", брой 7/1967 г.

3. Въпроси, по които малко се говори:
Особени усилия трябва да се вложат в борбата за изкореняването на онанизма, или т. нар. "самотен порок" – полово задоволяване по неестествен начин, разпространено повече сред момчетата и по-малко сред момичетата. С необходимата деликатност и сериозност, а не със заплахи и бруталности трябва да се обясни, че половото самозадоволяване не е неизлечима болест, а вредна, но преодолима привичка, която изтощава организма и уврежда здравето и може да доведе до самовнушена полова импотентност.
Затова се препоръчва в случаите на умерен онанизъм привидно да не го забелязваме, но да променим дневния режим на детето, като включим в него някои противодействуващи мерки. Децата и подрастващите трябва да се приучат да спят на полутвърдо легло (дъски под дюшека), при умерена температура и леки завивки, като ръцете бъдат над тях. Да не се допуска излежаване след събуждане от сън. Да се носят удобни дрехи, които не пристягат тялото, да се избягват подправките, преяждането, безделието, еротичните възбуди – танци, филми и пр. Много полезно действа физическият труд и физкултурата на свеж въздух. Да се избягват колоезденето и ездата.
Д-р Петър Милев, научен сътрудник в Педагогическия институт при БАН, "Жената днес", брой 8/1963 г./БЛИЦ
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Нед Яну 11, 2015 12:39 pm

Изображение
KARA EKMEK 1. BÖLÜM 1. TANITIM
Yakında Atv' de!

Черен хляб /KARA EKMEK/ започва петък, 23.01.2015 по ATV !

Изображение Сериалът "Възраждането на Ертугрюл" е наказан от RTUK заради сцени с "резане на глави" и др.п. джихадиски прийоми . Доколкото разбрах, глобата е % от приходите от реклами мисля:

Изображение
SERÇE SARAYI Tanıtım - Yakında Star'da
"Това е сараят на Серче и тук аз съм Султанката"

Изображение
Героинята на сериала Серче е на 30 г. След смъртта на съпруга си Рамазан, тя живее в тих Истанбулски квартал с двете си деца и сестра си. Не приема никакви предложения за нова женитба.
Но в един прекрасен ден разбира, че съпругът й в продължение на много години й е изменял и има син от друга жена. За нея е трудно да приеме, че е била лъгана толкова години.
В това неспокойно за нея време на пътя й се появява Кадир, с който са били приятели още в училище. Но той не е единственият претендент за ръката и сърцето й. Али Ръза, който е учител на сина й, също е влюбен в нея.
Продукция на: Ендемол и Фунда Алп
Режисьор: Месуде Ерарслан /Листопад/
Сценарий: Фунда Алп
В ролите: Сонгюл Оден, Мерт Фърат и Алиджан Юджесой
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Пет Яну 16, 2015 5:04 pm

Изображение
Изображение KanalD да не остане по-назад от atv с черните сериали щв изкара скоро "Черната кутия" /"Kara Kutu"/
Продуция на: Pana Film А.S./Долината на вълците/
Режисьор: Сердар Акар
Сценарий: Ерджан Мехмед Ердем
В ролите: Orhan Kılıç, Sümeyra Koç, Deniz Uğur, Kerem Alışık, Hazım Körmükçü, Hakan Eratik, Barış Bağcı, M. Ali Kaptanlar, Caner Çandarlı, Sadi Ali Cengiz
Изображение 1. Bölüm Fragmanı
http://www.kanald.com.tr/kara-kutu/frag ... m-fragmani
Изображение Това бил Мехмед Думан, който е загубил паметта си след завръщането си от Ирак през 2013 г. Работи в бар, пее и свири на китара ... след един побой и удар по главата, нещо му се прояснява от миналото ...някакви тайни организациии ... конспирация ... ще разбере и истинската си самоличност- женен с осемгодишна дъщеря ...
Има резюме на турски в сайта на канала намигане:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Сря Яну 21, 2015 5:12 pm

Изображение
Това, което е потвърдено официално до този момент от канал atv : Изображение Изображение
Спрягат и Racon на "лудото семейство сценаристи", но няма никакво инфо за канала на излъчване намигане: Ерол Авджи е продуцент и на "GONUL ISLERI" по StarTV в неделя вечер, който тръгна добре, но сега крета с рейтинг 5 % в АВ групата.
Изображение Закон: Заради семеството * Racon Ailem Icin 2015 трейлър1 бг.субтитри
http://vbox7.com/play:e6be1fb7ec
Изображение
След смъртта на баща си, който е бил съдия, Кенан влиза в мафията. Дъщеря му Ямур се опитва по всякакъв начин да се противопостави на това, но съдбата сама решава как да постъпи. В най-неочакван момент се получава така, че трябва да избере труден път и да приеме решение за един „тъмен живот”.

Изображение "Asla Vazgeçmem" /"Никога няма да се откажа" с (GT)/
Премиера: 5 февруари 2015, четвъртък 20:00 по ShowTV.
Продукция на: Gold Film, Faruk Turgut
Режисьор: Nihat Durak
Участват: Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe, Şafak Pekdemir, Tugay Mercan, Yonca Cevher и Ayşegül Günay
Изображение Asla Vazgeçmem 1 Bölüm Fragmanı
Резюме:
Той се издига до върха от нулата. Мъж с боен дух (Ийит Козан). Той дълго време не вярва в любовта. Изпитва чувства само към две жени- майката на неговия син, която след кома се събужда, и другата- Нур, която го е очаровала със своята невинност и чистота, станала обект на мълниеносната му любов. В клетката са заключени три ранени души. Или тази клетка ще стане за тях вечно мъчение, или ще се спасят от плен със светли чувства ...

Изображение ULAN İSTANBUL ше каже сбогом с еп.33 по KanalD
http://televizyongazetesi.com/ulan-ista ... di_6_98015

Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Сря Яну 28, 2015 10:37 pm

Излезе инфо за повечето нови дизита, които започват февруари и март ... някои нямат дати, но се знае телевизионния канал намигане: [difus_blush2.gif]
petan написа:atvИзображение
Racon се очаква да излезе през март, а дотогава не се знае дали няма да има разместване ... Досега само Karadayi удържа фронта на канала и то с 3-ти сезон, но докога - не се знае мисля:
FOX Изображение
Дизитата им са заели плътно място в седмичната десетка!
StarTV Изображение
Няма още дата дата за "Сараят на Серче" мисля: Дизитата им в първите три дни на седмицата са плътно в седмичната им класация !
Show TV Изображение
Тук досега е имало само "Отмъщението на змиите", пускат "Спешна помощ" плезене 2: , което е адаптация на "Спешно отделение" зъбчо: Още едно дизи обявиха с начало 5 февруари , но май го отлагат ... Този канал какво излъчва ?!? Само шоу програми ли ?! мисля:
KanalD Изображение
Ще има отсвирване на някое дизи ... Не вярвам Ай Япъм да си сложи "Петимата братя" в понеделник ("Ей, Истанбул" приключва след 1-2 епизода), защото по atv се върти Karadayi 3-ти сезон. А тази "Черна кутия" е на продуцентите на "Долината на вълците".

Изображение Керем Дерен e написал в туитър акаунта си:Поради независещи от нас обстоятелства, ние предадохме сценария. Пожелавам успех на всички актьори и снимачния екип. Сигурен съм, че това (дизи) ще е експлозивно."
Kerem Deren wrote on his twitter account "Due to circumstances beyond our control we have turned over the screenplay. Wishing the entire cast and crew success, I am certain it will be explosive".

yakinda ... Нов сериал по ShowTV: Изображение"Бяла лъжа"
Продукция на: NTC Medya, Mehmet Yiğit Alp
Режисьор: Filiz Gülmez Pakman
В главните роли: Kutsi, Deniz Baysal, Ebru Baykaç, Çağlar Sayın и Ege Aydan
за две сестри близначки - Алара и Мелек мисля:
ИзображениеИзображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Нед Фев 01, 2015 4:01 pm

"Отново любов" по канал FOX. Ше се видим!"
ИзображениеИзображение
Изображение "Любов отначало" ("Отново любов") мисля:
Продукция на: Süreç Film
Режисьор: Ali Gundoglu
С участието на: Özge Özpirinçci и Buğra Gülsoy, Tamer Levent, Tülin Oral, Lale Başar, Didem Soydan
Романтична комедия
Оставяйки зад себе си досегашния живот, близки и семейство, Зейнеп бяга в Америка след любимия си, но се завръща в Турция разочарована и с бебе на ръце.
От друга страна Фатих, завършвайки образованието си в Америка, също е разочарован от любовта и се завръща у дома при родителите си.
За живота на тези двама млади хора с различни житейски истории , свързвайки ги пътя към дома, ще разкаже историята в сериала "Отново любов" през февруари по FOX tv.
Изображение Aşk Yeniden 1. Bölüm Fragmanı
Изображение
Отново любов /Aşk Yeniden/ по FOX, романтична комедия
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Пон Фев 02, 2015 2:59 pm

Изображение
Обявяват дати за начало на излъчване, а още избират сценаристи за писане мисля:
Първоначално обявените сценаристи на „Sevdam Alabora”- Алиджан Яраш и Йозге Ефендиолу (Alican Yaraş и Özge Efendioğlu) ще пишат сценария на „Racon”, вместо Керем Дерен и Пънар Болут.
Сценарият на „Sevdam Alabora” ще се пище от Рюя Ишчилери /Rüya İşçileri – “Gunesi Beklerken”/

ИзображениеStarTV е обявил заглавието на нов сериал "Düş Bahçesi"/Градина на мечтите/ по сценарий на Özlem Yılmaz , с участието на Бурак Özçivit и Неслихан Atagül, производство на Ay Yapım. Датата на премиерата предстои да бъде обявена ...
http://izleyiciplatformu.com/haber/5740 ... es-is.html

нова дата на старта на Изображение

Изображение Serçe Sarayı Dizisi 3. Fragmanı | Yakında Star'da
 : - Всичко свърши. Моят празен живот свърши.
- Мамо...
- Заклевам се в живота си, без да искам даже стотинка, без да падам в краката на който и да е, ще оцелея. Ако някой посегне на гърлото на децата ми, кълна се, че ще го издера със собствените си нокти. Клеветниците, които имат сърце на червеи, да имат предвид – тук е сараят на Врабчетата и аз съм Султанката. Ще видят те кое е Врабчето, ще видят!

Изображение Serçe Sarayı Dizisi 4. Fragmanı | Yakında Star'da

И така, вече официално е потвърдено с фрагман 3Изображение Sevdam Alabora Fragman 3
"Sevdam Alabora" 10 февруари, вторник 20:00 по atv

[difus_blush2.gif]
Тема: "Любовта ми Алабора /Sevdam Alabora/ по atv, драма"
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Нед Фев 08, 2015 5:53 pm

Изображение
Halit Ergenç Pavarotti oldu
http://m.aksam.com.tr/Home/newsdetail?6 ... ber-380093

Един хубав запис от концерта на Халит Бей Великолепний [28300_634.GIF] , който той е изнесъл на 6 февруари вечерта на сцената на İş Sanat с акомпанимент на Държавния симфоничен оркестър на радиото и телевизията с диригент Сердар Ялчин. [difus_ok.gif]

Страхотен е Изображение Това е първата му любов и не се е качвал на сцена от 15 години. Няма да издава албум намигане: , така е отговорил на зададен му въпрос.
Концертът е бил предаван на живо по интернет от аржентинския канал El Trece [difus_ok.gif]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Вто Фев 10, 2015 6:11 pm

Изображение
Beş Kardeş 16 февруари, понеделник 20:00 по KanalD
Beş Kardeş 1. Bölüm Fragmanı-2
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот bogi77 » Нед Фев 15, 2015 7:29 pm

bogi77
новак
новак

Статус:

Мнениеот petan » Пон Фев 16, 2015 2:25 pm

bogi77, не вярвам на нито една дума в тази публикация [newsm08.gif]
Няма потвърждение нито от MY, нито от Кенан. Още повече, че след 3 години люшкане по 2 часа всяка седмица в Karadayi, съмнявам се, че ще се хване веднага през есента с дизи. Той няколко пъти каза и потвърди (писна му вече да отговаря на този въпрос !), че се отдава на киното. Ето, прави вече и реклама за големи корпорации ... има и собствен бизнес ...беше споменал в интервю, че може да опита и като продуцент на някой проект ...
Оставям настрана въпроса, че на тази полутуркиня, полугерманка кой ли вече не й спретнаха като партньор мисля: - всичките ги изредиха. Тя няма добра репутация сред актьорската им гилдия, така че да си вземат някой джагатаец от Близкия Изток хи хи: Това, че Халит Великолепний я издигна от третокласна актриса до по-горно стъпало, не означава, че всички ще го последват зъбчо: Тя май се взема доста насериозно след ВВ, но една роля не прави артиста кумир за другите не не:

Изображение

ИзображениеВ "Спешното отделение" вече в неделя, 22:00 от 1 март по TRT1
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Пон Фев 16, 2015 4:36 pm

Изображение
Изчаках ... за да постна инфо за отвратителното убийство в Турция, в Мерсин (Анадола), на 20 годишната студентка Йозгеджан Аслан (лека й пръст и душичката й да намери покой !) , което разтърсва последните дни цялата им страна. Това се случва и другаде по света, но ... в Турция е особено чувствителна тази тема. Защо ли?! Защото семейните им ценности и цялата държавна политика проповядват върховенството на мъжа във всичките му измерения и безправието на жената, тя е стока и крава за разплод... Има хора, които знаят и не вярват, че извергите ще бъдат наказани подобаващо, защото обществото им е закърмено с безнаказаност на насилието над жената във всичките му измерения!!!
Исках да чуя не жените им, както Берен Саат е споделила чрез Twitter за собствените си преживявания и колко трудно е да си жена в Турция, ЧАКАХ да чуя какво ще кажат турските мъже, възпитани в прословутите им турски семейни ценности, с които заливат дизитата им, без да показват колко са остарели, пагубни и изостанали от времето и епохата ...а някои и тук, между нас, се прехласват по тях !!!!
Ето:
Явуз Бингьол:
В тези дни чувствам една безгранична ненавист към моята сексуалност. Тя можеше да бъде моята, вашата дъщеря, сестра ми, съпругата ми, наша приятелка ...Но когато съществува една необразована държава, такова поведение ще продължи безкрайно. И когато казвам образование, имам предвид повече като култура, започвайки от уважение към жената като човек.За съжаление, страната ни още веднъж показа, че не знае още какво означава това.
Халук Билгинер:
Позор и отвращение за едно общество, което се опитва да играе на съвремени европеизирани Г-н и Г-жа.
Игит Йозшенер:
Когато едно общество е „ фалосизирано” (фалосът е издигнат в култ!), такова му е и поведението. След това следва агресията. Все пак какво ги провокира? Просто някой прилага това, което го е научило обществото. Научило го е, че само защото е мъж, той е в изгодна позиция срещу жена, която не може да има, а жената съществува само, за да задоволява страстите му ( апетита му). Тогава кой се нуждае от нея, кой може да я оцени ? И докато има насилие над жени в семействата, нелепо сводничество, защото законите ни са такива, че не наказват тези, които го практикуват, какво да очакваме занапред? Защо плачат лицемерите сега? Мисля, че няколко крокодила са достатъчни, за да могат да заспят спокойно тази вечер.
ИзображениеИзображение
И ... разбира се султан Таип : докато е из Латинска Америка, двете му щерки (няма лошо!) отиват в Мерсин, за да изкажат съболезнованията си ... http://www.hurriyetdailynews.com/turkis ... sCatID=338
Тате се връща и се изоква, като първо критикува жените, които са изразили протеста си чрез танци http://www.hurriyetdailynews.com/Defaul ... 446&gpid=2 („Какво е това?... Какво място има в нашата култура? Това е като да се наслаждаващ на смъртта!” (визира някакви жени-политици, които на 14 са пяли и танцували, но не се разбира какво са пяли и какъв танц са танцували) и Бащицата обещава да се включи активно в разследването и да следи лично случая (разбирай, да каже каква ще е присъдата на съдиите!) ...няма що ... колко още подобни случаи стоят с години в стадий разследване, а изнасилвачи и убийци си живеят на свобода ...
очички1:
В спойлера е единият изверг- шофьорът на автобуса, който се оправдава с това, че тя го била гледала „предизвикателно” оххххххххххх.... [yahoo_10.gif] беееееееееееееееееее... шок1: и след като се опитал да я изнасили, а тя горката се борила, той я наръгва и удря с тежка метална тръба по главата ... и бащата и приятеля, на които се обадил за поискал помощ след убийството, дали съвет да я изгорят ...и хвърлят на бреха на река ... е, явно са разчитали да не я открият и да им се размине до следващия път !!!!!!!!!!Бащи, които отглеждат психопати! Майки, които нямат право на глас във възпитанието на децата си! Девойки, които не се страхуват да учат и търсят място в обществото... но това общество не е за такива като тях, а за забрадкииииииииииии..., за които ми е ЖАЛ и които не виждам толкоз да са по митингите и да се борят за правата си от страх стена:
Именно това показват в Kargul, точно там, в този регион, но в смекчена доза, под наркоза ... Това показват и в Karadayi ... Възпитанието преди и сега – все едно и също, сякаш не са минали години и векове!
Изображение охранен, отгледан ИЗВЕРГ [28301_654.GIF]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Вто Фев 17, 2015 11:49 pm

Видео от : vbox7.com
не е елен, а газела намигане:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Пон Фев 23, 2015 8:33 am

Носителите на "Оскар" за 2015 г.
Изображение

- Най-добър филм - "Бърдмен" [difus_blush2.gif]
- Най-добър режисьор - Алехандро Гонсалес Иняриту за "Бърдмен"
- Най-добър актьор - Еди Редмейн за "Теорията на всичко"
- Най-добра актриса - Джулиан Мур за "Все още Алис"
- Най-добър актьор в поддържаща роля - Джей Кей Симънс за "Камшинеч удар"
- Най-добра актриса в поддържаща роля - Патриша Аркет за "Юношество"
- Най-добър чуждоезичен филм - "Ида" на Павел Павликовски
- Анимация - "Гериочната шесторка"
- Сценография - "Гранд хотел Будапеща"
- Монтаж - Том Крос за "Камшичен удар"
- Операторско майсторство - Еманюел Любецки за "Бърдмен"
- Oригинален сценарий - "Бърдмен"
- Адаптиран сценарий - Греъм Мур за "Игра на кодове".
- Костюми - Милена Канонеро за "Гранд хотел Будапеща"
- Грим и прически - Марк Кулиър и Франсис Ханън за "Гранд хотел Будапеща"
- Пълнометражен документален филм - "Гражданин 4"
- Късометражен документален филм - "Кризисна телефонна линия"
- Късометражен игрален филм - "Обаждането"
- Късометражен анимационен филм - "Празник"
- Визуални ефекти - "Интерстелар"
- Звуков мишунг - "Камшичен удар"
- Монтаж на звукови ефекти - "Американски снайперист"
- Песен от филм - Джон Леджънд и Комън за "Glory" ("Селма")
- Оригинална музика - удостоен Александър Депла за "Гранд хотел Будапеща"
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Karadayı / Хулиганът