ASI-BG.COM • Виж темата - Karadayi / Хулиганът 2 сезон - 9 тема

Karadayi / Хулиганът 2 сезон - 9 тема

С участието на: Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Мелике Ипек Ялова, Ръза Коджаолу и Явуз Бингьол
karadayi__

Re: Karadayi / Хулиганът 2 сезон - 9 тема

Мнениеот гвв » Пет Яну 03, 2014 1:18 pm

Честита Нова Година!
Нека да е здрава и пълна със сбъднати мечти!
Искате ли такъв финал?
Изображение
гвв
новак
новак

Статус:

Мнениеот gamebgtv » Пет Яну 03, 2014 1:28 pm

гвв написа:Честита Нова Година!
Нека да е здрава и пълна със сбъднати мечти!
Искате ли такъв финал?
[ Изображение ]

Искаме, но и Фериде да бъде до него. намигане:
Господ е на небето, а Опел-а е на шосето!
Аватар
gamebgtv
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Пет Яну 03, 2014 1:39 pm

здрасти: Гледам на долния ред появили се хулигани обичам те:
Хади дружина ...да пощиме плезене 2:
GT
KARADAYI 53 Глава Обобщение ...

Фарида и въпреки всички усилия на Ясин , се взе решение Maher на задържане. Земя за Mahir след Nazif невинен не е начина, по който в затвора. Фарида , за да се гарантира , че правосъдието е възпрепятстван от бягство , че Maher ще съжалявате за първи път . Поради това, че кръгът около Mahir е заострена .

Всеки, който търгува с стечение да спаси Mahir , Орхан брат ще свидетелства в полза на никога не призная . Фарида и Назиф Maher е наясно, че има и друг изход.

Тургут да подвежда бащата на Александър декларира, че под прикритие . "D Вярвайте, че преди Александър лежеше Тургут късно , ръководител на Maher разбира дърва за огрев. Тургут ще кажа на всички, те знаят, казаха се отрече от него . Въпреки това, този изход би било опасно за Александър . Защото Суат Тургут отново призовава за задача. Освен това , този път жертват , който е баща им .
...

На тоя, ако се вярва, трябва да си задам въпроса "Кой е филма ?" зъбчо:
Последна промяна g_georgieva08 на Пет Яну 03, 2014 1:45 pm, променена общо 1 път
[difus_20.gif] влюбена: [difus_20.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот косе-босе » Пет Яну 03, 2014 1:42 pm

Да така е...Би трябвало финала да е замислен още отначало...Така или иначе е рано да го мислим, никой от лошите не е получил наказанието си, а някой още не са разкрити! Ако епизодите са 72 остават още цели 20 –около 5 месеца! Знам, че „ Перла”е по сценарий на двете абли, а той доколкото си спомням май свърши със сватба! Турските сериали, които съм гледала са били оттук-оттам , без да имам цялостна визия за сюжета им, но знам как свършиха „ Забранения плод” и „ Менекше и Халил”!
За „Езел” там вече е по друго, не само съм го гледала...той направо ме беше погълнал [difus_what.gif] ! Неминуемо правя съпоставка, мога да го гледам пак и пак! Обичам ги всички-Вуйчото, Али, Дженгиз, Тефо, Шебнем..Да не говорим за маняшката роля на Ръза, неузнаваем, как си кривеше кецовете....Лошите бяха страхотни и магнетични!Но и там като разтегнаха локумите за втори сезон се губи нишката на сюжета и става тегаво.Както и тук... ако сега трябва да гледам наново КД не бих изтърпяла сцените в затвора( дори и поемите на Назиф баба не могат да компенсират досадата!) или диалозите на Илкнур, Сафие, Бюлент , дори сладкия кючюк Назиф! Тук от лошите на макс е само Джанджазъма, Неждетко играе, но се иска още за да ме спечели!
Но пък Кенан и Бергюзар стигат за всички, сцените между тях и с тях са невероятни ... разтопяване: Берги не съм я гледала в друг филм, но щом като нейните почитателки казвате, че е най-добра аз също мисля така...с всеки епизод става все по-добра! А за Кенан –каквото и да кажа ще бъде малко...освен , че като Махир Кара надмина себе си!!!
Та така, да продължя да спамя с Езел и за финала му-тоест за двата му финала-в предпоследния епизод ни показаха колко щастливи могат и ще бъдат Омер и Ейшан заедно с Джан като едно семейство и сонра с гласа на Вуйчо ни казаха, че щастливата развръзка е присъща само за приказките, а ние тук не сме седнали да гледаме приказни истории и забиха бучака...не само го забиха, но и го завъртяха да боли повече и да плачем...Но пък стана исторически и незабравим финал! Добър филм и добър тласък за израстването като актьори на всички които участваха, както казва petan сделка:
И сега вече като го написах да си кажем честно какво искаме...Особено феновете на Бергюзар Корел...няма ли да бъде по-голямо предизвикателство за нея като актриса, да изиграе смърта на героинята си и тази тяхната голяма любов да остане безсмъртна и вечна..също като в романите от световната класика...или да се ожени за Махир Кара и да му готви и да пере пелените на бебетата му в казана на двора! Така или иначе вие вече сте я гледали в приказката "1001 нощ" , а тя дори е продължила и в реалния живот.
А за Кенан си мисля, че героят му този път няма да умре...той не може да си позволи да остави цялата фамилия и махала...Пък и вече си изигра чудесно лебедовата песен като го простреляха в 29 –ти епизиод!
Много дълго стана...простете ми, това са размисли и страсти на една КД почитателка!
Поживьом увидим! Не му е дошло времето...
Поздрав с " Моето безсмъртие"
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот gamebgtv » Пет Яну 03, 2014 2:28 pm

Косе-Босе, доста си изписала, и има доста неща верни в писаното. Както казваш ти, Фериде да умре, а Махир не - Според теб няма ли да ни е тъжно на всички Махир да остане без своята любов, тя да е в земята, а той жив? Финала според мен ще е щастлив. Фериде и Махир няма да умрат. На Фериде ще й бъде много трудно като разбере за подлите игри на баща си, гадориите, които прави, но с времето всичко ще мине, особено Махир като е до нея. Тургут със сигурност ще го обесят. За МС може би затвор, не знам. Неждет вероятно ще умре. Всички бандити ще си получат заслуженото. И аз съм гледал Езел - Много добър филм, много ме кефеше Вуйчо, оттам започнах да гледам Кенан Имирзалъолу. Оттам много ми хареса по външен вид, когато се бие и всичко общо взето. Със Бергито се запознах в 1001 нощ, добре, че бях на 10г., щото сега не бих гледал филма, защото не е мой стил. Но иначе филма си заслужава доста. След Езел почнах да гледам acu hayat, след това пък Карадъй, и от всичките сериали на Кенан, най-много до момента ми харесва Карадъй. Има много екшън сцени, много добре играе Кенан като Махир, вече е по-възрастен, по-яростен, по яка структура. Малко се отклоних, но какво да се прави. 471.gif
Аватар
gamebgtv
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Пет Яну 03, 2014 3:13 pm

Косенце обичам те:
...простете ми, това са размисли и страсти на една КД почитателка!

Ненужно [236.gif] , препрочитах ти поста с удоволствие. И съм съгласна [107.gif]

... Обичам ги всички-Вуйчото, Али, Дженгиз, Тефо, Шебнем...Лошите бяха страхотни и магнетични!...
... ако сега трябва да гледам наново КД не бих изтърпяла...
... Но пък Кенан и Бергюзар стигат за всички, сцените между тях и с тях са невероятни ... разтопяване:...

[difus_victory.gif] [difus_victory.gif] [difus_victory.gif] [difus_victory.gif] [difus_victory.gif]

и Не съм съгласна
...ние тук не сме седнали да гледаме приказни истории...

Приказката е разказ, в който има смесица между реално и възможно, от една страна, и нереално и фантастично, от друга, като има и поучителен характер. Тоест с всичките гледанки досега, разбирам че ние точно това правим.

Какъв ще е тук финала мисля:
...Така или иначе е рано да го мислим, никой от лошите не е получил наказанието си, а някой още не са разкрити!
сделка:

...или да се ожени за Махир Кара и да му готви и да пере пелените на бебетата му в казана на двора! ...
е тука напрао ме разби :Д :Д :Д :Д :Д [28326_842.GIF] [28326_842.GIF] [28326_842.GIF] [you are crazy.gif] със сълзи се смях Косе, дано от горе не те прочетат, че току взел някой и запарил вода в казана луда:
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот косе-босе » Пет Яну 03, 2014 4:53 pm

g_georgieva08 написа: дано от горе не те прочетат, че току взел някой и запарил вода в казана

:Д :Д :Д луда: луда: :Д :Д
Афедарсиниз чок! Увлякох се! [smile3532.gif] Не ме целете! домати:
Естествено, че няма да я оставят сама...на Кериме анъм не може да се разчита...но Сафието ще пере, Илкнур ще глади, Сонгюл е там...пък и Миндилета е наблизо, винаги може да свие едни сърми за Махирим , ако Фериде има заседание.... луда: луда:
Изображение [otkachalki.png]
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот bgfan » Пет Яну 03, 2014 5:04 pm

Косенце, изобщо не искам да остава безсмъртна и вечна тази любов. Пък и Ромео и Жулиета вече са измислени. [smile3532.gif] Искам Ферито и Махир да си я изживеят живи и здрави. Нали и Махир каза, че имат да вземат много неща от живота и всичките ще си ги вземат. Смятам, че една драматична смърт няма да е кой знае какво предизвикателство за Берг. Мисля, че ще има много по-голямо поле за изява, когато се сблъска с истинските лица на хората от нейното семейство. И това скоро ще започне да става, първо като разбере какви са ги вършили зад гърба й във връзка със сватбата. Пък после още по-големите им поразии.
bgfan
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот Planet » Пет Яну 03, 2014 6:10 pm

bgfan Благодаря ти за резюмето! [11363_980.GIF] Че като използваме чичко Гугъл става много смешно! срам:

Ади да нищим! обичам те:

косе-босе написа:Да така е...Би трябвало финала да е замислен още отначало...

Да! И според мен - сюжета, като обща схема и финал, би трябвало да е замислен още от началото. Но, като детайли (по отношение развитието на всеки отделен образ) може да претърпи промяна. мисля:

косе-босе написа:И сега вече като го написах да си кажем честно какво искаме...Особено феновете на Бергюзар Корел...няма ли да бъде по-голямо предизвикателство за нея като актриса, да изиграе смърта на героинята си и тази тяхната голяма любов да остане безсмъртна и вечна..също като в романите от световната класика...

Ааааа, немой така с лошото! женски бой: Как така ще ми убиваш момичето???!!! [yahoo_56.gif] намигане:
Аз не разглеждам финала по този начин - като възможност за актьора! не не: А едва ли и двете [uc.gif] [uc.gif] ще мислят за това! не не: Аз разсъждавам от гледна точка на посланието ?! [kz2vx9.gif] Какъв е смисълът от смъртта на хакиманата? [question.gif]
А за мен лош финал е всеки вариант, в който Фериде и Махир не са заедно! Защото много искам да си мечтая за всепобеждаващата любов! влюбена:

А виж това е много готино! намигане:
косе-босе написа: или да се ожени за Махир Кара и да му готви и да пере пелените на бебетата му в казана на двора!

луда: луда: луда: :Д :Д :Д

Ама Махирим няма цял живот да се грижи за всички! Ние вече разпределихме къз-кардешите - имат си мъже, да се грижат за тях! А ето и възможност за Орхан да се почувства значим! Той ще живее с родителите си и пипирудата и ще се грижи за тях ! А щастливото семейство ще си има собствен дом! зъбчо: Че те иначе не могат да останат насаме! [c08.gif] От къде Денизчета??? [question.gif]

За "Езел" съм съгласна с всичко, което си споделила! сделка: За мене и сега е удоволстивие да гледам този сериал! Много ми е интересен и Кенан в този образ! Изглежда най-добре, като външност! [Mad_love.gif] Но и много добре показва тази вътрешна борба, това раздвоение на личността на героя си! Отива му този образ! плезене: Там си го харесах за партньор на Бергитка! И наистина са прекрасни двамата! И много си отиват и чудесно играят заедно! [Mad_love.gif] А за Берги е съвсем нормално да е най-добрата роля досега! Шехерезада беше първата й главна роля, тогава беше на 24, след завършването на института. А преди това има едно участие във филм на баща й. Тя вече понатрупа и житейски и актьорски опит, а и наистина много се старае (освен че си го има и като ген)! За мене е удоволствие да ги гледам, като екранна двойка! [Mad_love.gif] Мога да пропусна без проблем доста от сюжетните линии. Гледам дизито най-вече заради Фериде и Махир, и заради любовната история! срам:
Изображение
Аватар
Planet
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот petan » Пет Яну 03, 2014 7:41 pm

Това Изображение...Изображение не го ли гледахме вече 471.gif
YT написа:MS: Ladies and gentlemen, I am honoured to present you Miss Bride.
Indeed, you were informed, I have mentioned to you that the solemnization of your marriage was going to be held together with our wedding anniversary.
It has been little prepared and little surprize for you.

в еп.41 плезене 2: Изображение... Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот Planet » Пет Яну 03, 2014 7:52 pm

нее: Въх мър майкоооууууу! нее: "Ела се вие превива ......" шок1:

Босо Косе ти днес ме мразиш! очички: Как можа да донесеш такъв фрагман???!!! [smile3511.gif] Е това е начина да усмъртиш Фериде далече преди края на дизито!

Джиджи - джанъм, не съм аз виновна! срам: Пепел ми на клавиатурата, ама без да искам отгатнах перверзното мислене на двете [uc.gif] [uc.gif]. Сега остана да отгатна и продължението - Махирим ще си я открадне! заканване:
Изображение
Аватар
Planet
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот danieliq » Пет Яну 03, 2014 8:10 pm

[new_shocked.gif] очички: [smile3511.gif] ееееее какъв е тоя фрагман!!!! Ужас!!! Тия са.......... лелеееее ся булката ще бяга ли,ще я крадът лиии???? [Olemale.png]
Аватар
danieliq
новак
новак

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Пет Яну 03, 2014 8:15 pm

Егати фрагмана [difus_what.gif] [difus_what.gif] [difus_what.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот vichom » Пет Яну 03, 2014 8:19 pm

Този фрагман гУ НИЩЪ,този Коч също,а татю най-вече!Все бива,бива,ама бивол за курбан не бива!Разбирам Турция 70-те...патриархат-диктат,но по щях да разбера,ако МС беше казал-ще се омъжиш за Коча и точка,а не така долно и гнусно да измами собствената си дъщеря!пфуууууу гадост стена:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот bgfan » Пет Яну 03, 2014 8:31 pm

Planet написа: Сега остана да отгатна и продължението - Махирим ще си я открадне! заканване:

Махир нищо не може да направи, защото са вече на сватбената маса. Всичко е в ръцете на Фериде. Или да припада, заради Денизчето, или да казва "не". Друг вариант не признавам.
bgfan
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот gamebgtv » Пет Яну 03, 2014 8:33 pm

Махир нищо не може да направи, защото са вече на сватбената маса. Всичко е в ръцете на Фериде. Или да припада, заради Денизчето, или да казва "не". Друг вариант не признавам.

Махир минава през всичко. намигане: Яската за 2-ри път го спира шок1:
Аватар
gamebgtv
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот косе-босе » Пет Яну 03, 2014 8:42 pm

Planet написа:Босо Косе ти днес ме мразиш!

не не: Planet , обичам те:
Ние откога го чакаме този номер, много гаден сюрприз шок1: Пък и ти в понеделник сама си го написа фрагмана...МС и Коча само ти го изиграха... [smile3533.gif]
bgfan, [236.gif] и аз мисля, че сега е на ход Дениз...ако ще съобщава за своето появяване и Фериде да припадне, сега е моментът... [smile3508.gif]
Последна промяна косе-босе на Пет Яну 03, 2014 8:46 pm, променена общо 1 път
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Пет Яну 03, 2014 8:42 pm

bgfan написа: ...Всичко е в ръцете на Фериде. ...

Даааа... на ход е Хакимето намигане: Ясин дано го спре Махир (не знам как, защото веднъж щеше да се самоубива плезене 2: ) ако влезе и вдигне скандал, там са поканени съдиите от Комисията на правосъдното министерство ииии... ще й отиде на Феридето професията , а не я виждам да набива налчета в кондурджийницата зъбчо:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот vichom » Пет Яну 03, 2014 8:53 pm

bgfan написа:
Planet написа: Сега остана да отгатна и продължението - Махирим ще си я открадне! заканване:

Ко???? Не!!!Хакиманата не лъже,не може,тя е честна...Ако пък каже не,татю ще даде фира...Тузакът е вълчи,от него само Махирчето може да я извади.Този път Яската няма да го спре! очички:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот bgfan » Пет Яну 03, 2014 9:12 pm

ФРАГМАНА

Мехмед Саим: Дами и господа, имам честта да ви представя булката!

Мехмед Саим към Фериде: Всъщност ти знаеше за това. Казах ти, че вашата сватба ще съвпадне с годишнината от нашето сватбено тържество. Донякъде беше подготвено, донякъде идва като изненада.

Егати нищожеството. Фериде знаела. Казал й бил. И ако сега Фериде продължи да се съобразява с репутацията на татенцето си и приеме да се омъжи, а не му се опълчи, вече ще бъде повече от прекалено.
bgfan
обсебен
обсебен

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Karadayı / Хулиганът