ASI-BG.COM • Виж темата - Karadayi / Хулиганът 2 сезон - 9 тема

Karadayi / Хулиганът 2 сезон - 9 тема

С участието на: Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Мелике Ипек Ялова, Ръза Коджаолу и Явуз Бингьол
karadayi__

Re: Karadayi / Хулиганът 2 сезон - 9 тема

Мнениеот Planet » Пет Яну 03, 2014 9:20 pm

vichom написа:
bgfan написа:
Planet написа: Сега остана да отгатна и продължението - Махирим ще си я открадне! заканване:

Махир нищо не може да направи, защото са вече на сватбената маса. Всичко е в ръцете на Фериде. Или да припада, заради Денизчето, или да казва "не". Друг вариант не признавам.

Ко???? Не!!!Хакиманата не лъже,не може,тя е честна...Ако пък каже не,татю ще даде фира...Тузакът е вълчи,от него само Махирчето може да я извади.Този път Яската няма да го спре! очички:

Хакиманата въобще не трябва да лъже! Аз като гледам нее: тя без друго си е пред припадък! Аз мисля мисля: , че тя в никакъв случай не може да каже "Да"! не не: За това така безпомощно гледа ту Коча, ту татю си шок1: и накрая милата ще припадне! А останалото съм го писала преди мнооого, мнооого епизоди - В болницата ще установят : - Хамиле! И тогава татю й ще припадне! шок1: [smile3533.gif] Като ще си правим изненади ! зъбчо: Да видим кой ще бъде по-изненадан! [smile3533.gif]
Последна промяна Planet на Пет Яну 03, 2014 9:32 pm, променена общо 1 път
Изображение
Аватар
Planet
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот vichom » Пет Яну 03, 2014 9:32 pm

Planet написа:
vichom написа:
bgfan написа:
Planet написа: Сега остана да отгатна и продължението - Махирим ще си я открадне! заканване:

Махир нищо не може да направи, защото са вече на сватбената маса. Всичко е в ръцете на Фериде. Или да припада, заради Денизчето, или да казва "не". Друг вариант не признавам.

Ко???? Не!!!Хакиманата не лъже,не може,тя е честна...Ако пък каже не,татю ще даде фира...Тузакът е вълчи,от него само Махирчето може да я извади.Този път Яската няма да го спре! очички:

Хакиманата въобще не трябва да лъже! Аз като гледам нее: тя без друго си е пред припадък! Аз мисля мисля: , че тя в никакъв случай не може да каже "Да"! не не: За това така безпомощно гледа ту Коча, ту татю си шок1: и накрая милата ще припадне! А останалото съм го писала преди мнооого, мнооого епизоди - В болницата ще установят : - Хамиле! И тогава татю й ще припадне! шок1: [smile3533.gif]

...и после..Създателя е на ход...да си го прибере вече... бързам: това изчадие 108:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот bgfan » Пет Яну 03, 2014 9:38 pm

Едната сценаристка писала: "Божеее, каква сила имат проклятията ви, почитатели на КД. Останах заключена в стаята с дъщеря ми. Най-накрая успях да отворя вратата." [smile3532.gif]
bgfan
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот Planet » Пет Яну 03, 2014 9:43 pm

bgfan написа:Едната сценаристка писала: "Божеее, каква сила имат проклятията ви, почитатели на КД. Останах заключена в стаята с дъщеря ми. Най-накрая успях да отворя вратата." [smile3532.gif]

Хак й е! заканване: А тя знае ли какво ни причинява? [smile3511.gif] Ако не оправи веднага нещата, бедна й е фантазията какво ще я настигне! [smile3533.gif] Значи, да се разберем: - Аз вече съм написала каквото трябва! очилатко: Тя веднага да дава да го снимат, че няма време! намигане: Понеделник вече тропа на вратата! бързам: Да си нямаме разправии! дявол:
Изображение
Аватар
Planet
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот Delyna » Съб Яну 04, 2014 10:00 am

хай:

За много години, хулиганииииииииииииии! [236.gif]

Какъв трей какво чудо?! очички: Предполагам, че ще е сона на епизода и ще ни държат още една седмица на тръни. [icon_korku1.gif] луда:

пп - Сега видЕх подписа на vichom-и джим. плезене: Джанджаазъм, дори да няма какво да пишеш само се появявай на всяка страница! [Mad_love.gif] зъбчо:
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот косе-босе » Съб Яну 04, 2014 10:06 am

bgfan написа:Едната сценаристка писала: "Божеее, каква сила имат проклятията ви, почитатели на КД. Останах заключена в стаята с дъщеря ми. Най-накрая успях да отворя вратата." [smile3532.gif]

здрасти: Няма страшно Хулигани, сега като го прочетох това вече знам , че сериалът ще има хепи енд [girlpinkglassesfn.gif] ! И да е имало замисъл за трагичен финал, тази страница от сценария е вече изтрита...Тези двечките [uc.gif] [uc.gif] знаят, че живота им и този на семействата им е в опасност!!! луда: луда: луда:

Изображение
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот vichom » Съб Яну 04, 2014 11:38 am

Delyna написа:хай:

пп - Сега видЕх подписа на vichom-и джим. плезене: Джанджаазъм, дори да няма какво да пишеш само се появявай на всяка страница! [Mad_love.gif] зъбчо:

Делини,ЧНГ обичам те: ,дефилирам за теб! зъбчо:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот szsi » Съб Яну 04, 2014 12:14 pm

хай: обичам те:

Малиииии [257.gif] ...ужастъъъъъ очички: ...квой тва чудо шок1: ...ега си трея [smile3511.gif] ...Тия двете абли [uc.gif] [uc.gif] имат ли мозък у главите си мисля: ...май са по изперкали от героинята си шок1: ...Заточение [difus_ok.gif] ...заточение Изображение ...и дорде не сколасат нещо смислено ,никаква пощада... не не:
Благодарско за резюмето и "хубавия" трей шок1: [34.gif] [480.gif] [236.gif]
Не ми се вярва Феридетка да каже не не не: ...или ще припадне или Махирката ще влезе с гръм и трясък [301.gif] ...и тогава...малииии нее: ...не ми се мисли...
Отдавна си мечтая да ошамари най напред татенцето Ферино ,а после и Синанчо тариката... [smile3508.gif]
Аватар
szsi
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот косе-босе » Съб Яну 04, 2014 1:05 pm

[6311_467.GIF]
Благодаря на petan [difus_18.gif] за англ резюме на 51-ти епизод! Много се забавлявам с него като го чета ...псуват на място и правят много смешни определения за някой герои, също както нас...Например сега наричат Синан-Павиан... Изображение
Има нещо , което съм пропуснала и сега го прочетох, този прокурор ( бозавия) в участъка, отначало следял делото на Назиф Кара и симпатизира на Фериде за решението и смелоста и! Което си е добра новина, защото го видях да разпитва Тургут във фотките от новия епизод...все пак е някаква надежда, че не са сами от „ тандем Надежда”

Изображение сета днес
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Съб Яну 04, 2014 3:02 pm

косе-босе написа:...този прокурор ( бозавия) в участъка, отначало следял делото на Назиф Кара и симпатизира на Фериде за решението и смелоста и! Което си е добра новина, защото го видях да разпитва Тургут във фотките от новия епизод...все пак е някаква надежда, че не са сами от „ тандем Надежда”

Той нищо не може да направи при положение, че пистолета в крайна сметка е на Махир . Даже се разбира после, че се издърпва съдебното заседание с един ден напред и така тандема нищо не може да направи за един ден!!!
Но аз прочетох нещо друго много важно [difus_ok.gif] , което Фериде обяснява на Махир в колата: Обвинението в лицето на прокурорът Хюсеин е обжалвал съдебното решение пред Апелативния съд, като даже бил изпратил молбата си преди много време (това обжалване без произнесено съдебно решение не знам как става мисля: ). Дори и ако Апелативният съд отмени решението, делото ще се върне отново при Фериде и процесът ще продължи. Единственото нещо, за което трябва да внимават двамата, е да не ги видят заедно. Ако връзката им стане достояние на Апелативния съд, решението ще бъде отрицателно – ще върнат делото, друг ще го поема, Назиф баба ще се върне в затвора, а тя ще загуби професията си. Това е положението, те ще дадат решението си съобразявайки с нейното поведение.

И не знам кога ще ни покажат, че Синан документира всяка тяхна стъпка заедно. Нали целта му е да я унижи- без професия...без семейство ...и чрез нея МС. Само да не ни пробутат латино сапун, че Бокаса се е влюбил в нея не не: Дали пък той няма да каже НЕ на сватбата мисля: време е да разберем и неговия план намигане: аман от плановете на Душко 471.gif и този в затвора явно е по план плезене 2: Доколкото си спомням вече, преди 10-20 серии той имаше план и за Сонгюл :) ама двете абли сигурно са забравили зъбчо:

И си спомням, че Назиф излиза от затвора, после влезе, сега излезе и дали пак няма да влезе ... това е основното място в този сериал зъбчо: Така, че нека Махир влезе по време на сватбата намигане: И какво толкова страшно плезене 2: нали има и разводи :)
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот косе-босе » Съб Яну 04, 2014 3:47 pm

petan написа: Само да не ни пробутат латино сапун, че Бокаса се е влюбил в нея

Като нищо... [smile3516.gif] ...вече няколко пъти дават лицето му в близък план, когато гълъбетата са заедно и акцентират върху ревноста, която изпитва...Изображение :Д ( съжалявам...симпатичен актьор, но ролята му е виновна!)
Разкритията къкъв всъщност е бащата на Фериде, би трябвало да ги направи самия Тургут, когато усети, че затъва...А на Синан намеренията наистина са само публичното унижение на съдийката и на МС... мисля: поне засега!
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот bgfan » Съб Яну 04, 2014 5:10 pm

Едната сценаристка: Във всяка сватба има по едно чудо.

Другата: Ами помислете пък и от гледната точка на Фериде? Вие, ако бяхте на нейно място, как бихте постъпили?

Тия двете са ненормални. Видяха колко са ядосани хората и започнаха да ги дразнят.
bgfan
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Съб Яну 04, 2014 5:38 pm

хай:
bgfan написа:Тия двете са ненормални. Видяха колко са ядосани хората и започнаха да ги дразнят.

[difus_ok.gif] Те пресолиха манджата, сега другите им виновни. [newsm08.gif]
szsi написа:...заточение [ Изображение ] ...и дорде не сколасат нещо смислено ,никаква пощада... не не:

сделка: Изображение зъбчо:
[difus_20.gif] влюбена: [difus_20.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот Planet » Съб Яну 04, 2014 6:28 pm

здрасти: Добра вечер, прекрасни! обичам те:

bgfan написа:Едната сценаристка: Във всяка сватба има по едно чудо.

Другата: Ами помислете пък и от гледната точка на Фериде? Вие, ако бяхте на нейно място, как бихте постъпили?

Тия двете са ненормални. Видяха колко са ядосани хората и започнаха да ги дразнят.

Ауууууу, шок1: колко са нахални тия двете [uc.gif] [uc.gif] ?! нерви: Направо са нагли! [kz2vx9.gif] Аз ли я поставих Феридетка на туй място?! зад врата: Мястото й е до Махирчето! зъбчо: Не стига, че я туриха на сватбената маса до Коча, зад врата: ами и ще ни дразнят [angry22.gif] - "Ако сме били на нейно място?!" женски бой: Бързо да оправят кашите си, че хората ще ги линчуват! 106:
Изображение
Аватар
Planet
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот gamebgtv » Съб Яну 04, 2014 7:00 pm

Както бгфен каза, или ще приеме предложението за брак или ще припадне. Махир сигурно няма да влезе, ако влезе пише се зло за баща му, защото пак ще разберат, че е с Фериде и Назиф отново в затвора.
Господ е на небето, а Опел-а е на шосето!
Аватар
gamebgtv
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот vichom » Съб Яну 04, 2014 9:40 pm

От вчера се чудя-как така датата на сватбата е определена,без присъствието на Фери???Тя нали е юрист и знае законите,т.е. добре знае,че без неин личен документ дата за брак не може да се определи...Значи някой от семейството я е предал и Коча,разбира се...Защо Фери е такава патка и нищо не подозира??? чудене: Дали ще се състои този брак???Ако да,не ми се гледа повече...Такава смешка в живия живот не може да се случи...Да обичаш някого толкова много и да не се противопоставиш на родители,на общество...е,те такова животно нЕма!Или го обичаш и си слагаш главата у торбата и вървиш с него или не го обичаш чак толкова и си намираш някакви обяснения и оправдания да не си с него...трети вариант нЕма! стена:
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Съб Яну 04, 2014 10:19 pm

vichom написа:От вчера се чудя-как така датата на сватбата е определена,без присъствието на Фери???

Така е! Не е необходимо присъствието на двамата, че даже и на нито един намигане: Необходими са паспортите (ЛК сега), както и медицински свидетелства (а те също могат да се набавят ...)
Нали МС е влезнал през нощта, докато тя е спяла, и е взел от чантата й паспорта, който даде на Бокса. За мед. свидетелства може и да не са искали при тях, не знам мисля:
Има обаче един формуляр, на който е достатъчен подписа на единия (в сл. явно на Синан). Да не говорим, че някой друг може да се подпише като един от двамата, зависи от служителката пари1:
Така беше при нас, а как е при тях - същото намигане: После лепваха един печат на паспорта на една от страниците - невалиден, защото се пишеше женен/омъжена и при промяна на фамилията. Имаше някакъв срок да го замениш, ама не се спазваше ...
Важни са подписите в брачния регистър - едни големи дебели подвързани класьори, а там се вписват имената преди да влезнеш в залата за гражданския брак и се взимат паспортите ...
Сетих се, че преди не ходеха по къщите и ресторантите както сега, а в отредени за целта ритуални зали или кметствата (Народен Съвет)! Ама МС нали е Министър, та може и Валията на Истанбул да привика у дома си за целта зъбчо: с всите граждански регистри ...
И когато родителите не одобряват любовта на живота ти, а ти умираш от лИбоФ (често пъти сляпа) - жениш се тайно, без тяхната благословия, намигане: после им сервираш и си понасяш геройски последствията зъбчо: Това е тя лИбоФта - понякога голяма болка :(
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот mishel_d » Нед Яну 05, 2014 12:43 am

Извинявам се много, но на този последния фрагмат дето са го пуснали му липсва последния кадър: Синан се събужда и какво да види - краката му отвити... стена: стена:
Аватар
mishel_d
пристрастен
пристрастен

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Нед Яну 05, 2014 12:47 am

mishel_d написа:Извинявам се много, но на този последния фрагмат дето са го пуснали му липсва последния кадър: Синан се събужда и какво да види - краката му отвити... стена: стена:

:Д :Д :Д :Д :Д :Д :Д mishel_d обичам те: той незнам дали се е събудил ама аз няма да мога да заспя [28326_842.GIF] [28326_842.GIF] [28326_842.GIF] [you are crazy.gif]
[difus_20.gif] влюбена: [difus_20.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот косе-босе » Нед Яну 05, 2014 9:48 am

g_georgieva08 написа:
mishel_d написа:Извинявам се много, но на този последния фрагмат дето са го пуснали му липсва последния кадър: Синан се събужда и какво да види - краката му отвити... стена: стена:

:Д :Д :Д :Д :Д :Д :Д mishel_d обичам те: той незнам дали се е събудил ама аз няма да мога да заспя [28326_842.GIF] [28326_842.GIF] [28326_842.GIF] [you are crazy.gif]

ненормални сте: :Д :Д :Д луда: :Д луда: :Д луда: луда:

gigi, видях отатъче, че не виждаш подсказка каква ще е реакцията на Фери?! Пропуснала си я.... [cuki_girl.gif] ...Изображение ...Ето я...като не я дава татю, ще му пристане.... зъбчо:
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Karadayı / Хулиганът