ASI-BG.COM • Виж темата - Karadayi / Хулиганът 2 сезон - 9 тема

Karadayi / Хулиганът 2 сезон - 9 тема

С участието на: Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Мелике Ипек Ялова, Ръза Коджаолу и Явуз Бингьол
karadayi__

Re: Karadayi / Хулиганът 2 сезон - 9 тема

Мнениеот g_georgieva08 » Нед Яну 05, 2014 10:01 pm

И който го знай, човекО беше с издадена присъда за арест...издирваха го...гониха го ...пък той като че ли на Хотел [difus_23.gif]...даже и музичка си слушаше зъбчо:
[difus_20.gif] влюбена: [difus_20.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот petan » Нед Яну 05, 2014 10:05 pm

g_georgieva08 написа:И който го знай, човекО беше с издадена присъда за арест...издирваха го...гониха го ...пък той като че ли на Хотел [difus_23.gif]

Ееееее... нали го хванаха шофьора с неговия фалшив паспорт [difus_nea.gif] как ще докажат, че е бил той на границата мисля: прав е МС - на Фериде измишльотините хи хи: :Д
Това, че търсиха КОПЧЕТО по гробищата през нощта - никой не знае намигане: Всъщност има още живи свидетели - майката на Сехра, ама някъде я пратиха (за зелен хайвер) зъбчо: може и да се сетят за нея след 8-9 епизода плезене 2:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот Planet » Нед Яну 05, 2014 10:09 pm

g_georgieva08 написа:И който го знай, човекО беше с издадена присъда за арест...издирваха го...гониха го ...пък той като че ли на Хотел [difus_23.gif]...даже и музичка си слушаше зъбчо:

Чок акласън, Георгиева джим! сделка: И аз това се чудя?! чудене: Разбиранията на двете [uc.gif]
[uc.gif] за арест и кауш са ми много странни! [kz2vx9.gif]

Добре де, може да не са го хванали с фалшив паспорт на границата, ама причините, поради които го издирваха? [kz2vx9.gif] Това, че симулира смъртта си? [kz2vx9.gif] Трупът в колата му? [kz2vx9.gif] Смъртта на жена му? [kz2vx9.gif] Значи Махир в затвора, а гениалния на санаториум, а? чудене:
Изображение
Аватар
Planet
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот petan » Нед Яну 05, 2014 10:16 pm

Чакайте [difus_17.gif] да не се връщам да търся точното... но Фериде не представи никакви доказателства пред другите двама съдии, че Душо го занули Сюлейман. Даже ги излъга, че Сехра преди да умре й казала, че стояла пред вратата, докато савджъто действал намигане: Не си спомням да й е казвала това, освен че са били с Душко в архива на съда за 10 минути зъбчо: Поправете ме ако греша!
Нейното решение за липсата на доказателства, разб. липсата на Душко, издиша отвсякъде плезене 2: плезене 2: плезене 2:
А пък това, че не я отстраниха още преди щото щяла да се сгодява - направо си е фантазия та да става сериал плезене 2: плезене 2: плезене 2:
Това, че в колата е друг труп, а не на Турги - какво от това !?! Те така и не дадоха как се отзова този труп от моргата в колата мисля: А бе прокурорчето е печено и нема да се даде така лесно, ако изобщо се даде! Той по-скоро ще умре, отколкото да се предаде!!!!!!!
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Нед Яну 05, 2014 10:22 pm

Сещам се дето Душо съблече единия полицай докато бягаше, ама то не се брой на онзи просто му бе топло и той за това нали е добра душа плезене 2: зъбчо:
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот косе-босе » Нед Яну 05, 2014 10:24 pm

хай:
За него ли говорихте?! Това му отива повече от сатена! [34.gif] Изображение
Оф-ф-ф,Хулигани! Имаме си един кумец Йордан да ни е жив и здрав...Мислех да се размина с едно телефонно обаждане, нали съм по друг маниашки календар...за мен утре е преди всичко pazartezi луда: ...да, ама не ! Обадиха се и казаха изрично че ни очакват, няма как да се измъкна! .. зъбчо: После ще ви чета...и ще гледам! Ще стискам палци на гълъбетата!
Последна промяна косе-босе на Нед Яну 05, 2014 10:30 pm, променена общо 1 път
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Нед Яну 05, 2014 10:26 pm

g_georgieva08 написа:Сещам се дето Душо съблече единия полицай докато бягаше, ама то не се брой но онзи просто му бе то пло и той за това нали е добра душа плезене 2: зъбчо:

Че някой друг, освен полицая, който ще го хване веднагически амнезиа, видя ли го Душо ?!? Някой ги прати в къщата по снимката от вестника. Еееее... сгрешил е, за да вземе наградата пари1: (от сметката на Фериде, сетих се: което тя предложи на Синан ) зъбчо: Ааааа..да сетих се: Махир и Фериде намериха шнолата й в къщата. Смеят ли да кажат, че двамата са били там игра:

Оооооо.... много сте лоши към мен Изображение а аз съм такава душичка :)
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Нед Яну 05, 2014 10:33 pm

косе-босе написа:хай:
За него ли говорихте?! Това му отива повече от сатена! [34.gif] Изображение

Ооо боске обичам те: , ама верно на него сигурно главата му изгоря не само ушите от приказки...
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот косе-босе » Нед Яну 05, 2014 10:39 pm

gigiджим, [236.gif] Не мога да не те поздравя с нещо за лека нощ! луда: луда: Изображение
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот szsi » Пон Яну 06, 2014 9:17 am

Дубру тру ! хай: обичам те:

Абе момичета...що не мога да пратя едно съобщение на лични [smile3511.gif] ...аз ли съм тъпа...ама ми излизат някакви добави потребител и заглавия...нали избирам получателя от Лични съобщения и той автоматично излиза...я ме светнете ,моляяяя [emo-5ange.gif]
Пише ...намери потребител...пиша го...после ми излиза потребители не съществуват...после заглавие...пробвах с Карадайъ...ама йокккккккккк...направо съм шаш....много сложно ,бре...да напишеш едно съобщение [257.gif] [2tooth.gif]
Аватар
szsi
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот petan » Пон Яну 06, 2014 11:04 am

szsi написа:... нали избирам получателя от Лични съобщения и той автоматично излиза...я ме светнете ,моляяяя [emo-5ange.gif]

Изображение ИзображениеИзображение
"...после ми излиза потребители не съществуват.." това се появява при празно поле за писане, трябва преди да натиснеш "Добави" там да има никнейм, който си избрала от "Намери потребител" и по-добре е, ако направо си го напишеш намигане:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот bgfan » Пон Яну 06, 2014 11:45 am

petan написа:Чакайте [difus_17.gif] да не се връщам да търся точното... но Фериде не представи никакви доказателства пред другите двама съдии, че Душо го занули Сюлейман. Даже ги излъга, че Сехра преди да умре й казала, че стояла пред вратата, докато савджъто действал намигане: Не си спомням да й е казвала това, освен че са били с Душко в архива на съда за 10 минути зъбчо: Поправете ме ако греша!

Сехра разказа цялата история около убийството, когато бяха тръгнали с майка й и детето на почивка и Фериде и Махир ги пресрещнаха на входа на кооперацията.
bgfan
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот szsi » Пон Яну 06, 2014 1:09 pm

Петанскиии...мерсаж [480.gif] ...ама бърборене: ми свърши по добра работа.... [newsm08.gif]
Аватар
szsi
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот petan » Пон Яну 06, 2014 1:21 pm

bgfan написа:Сехра разказа цялата история около убийството, когато бяха тръгнали с майка й и детето на почивка и Фериде и Махир ги пресрещнаха на входа на кооперацията.

Да, права си [difus_19.gif]
Върнах се да прочета резюмето за еп.45 и погледнах края [newsm08.gif] Това не ми е станало ясно, защото Сехра им казва, че му е изпяла на Турги за копчето и той знае всичко, че Фериде също го търси. Явно им казва още нещо в присъствие на майка си, но двете абли не дават тези реплики, за да ни пълнят с излишни и ненужни реплики на другите персонажи [277.gif]
Сега си мисля, че това копче, дето се появяваше през 20 епизода и поне в 3-4 ни го набиваха, единствената им цел е да се покаже, че Сехра е съучастник в убийството на Сюлейман и намереното копче в трахеята на трупа го потвърждава (не и разни отпечатъци по него плезене 2: ), въпреки зануляването й.

Ееее..., все пак думите на хакимето пред съдиите за участието на Тургут като убиец трябва да се потвърдят от някой, в чието присъствие Сехра е направила признанието - майка й, а защо не и Махир намигане: ...а беееее, след двучасови пресечки и засечки, основната нишка на сериала(тя пък коя ли е мисля: ) като че ли се губи ...накрая май ще се питаме какво гледахме и какво искаха да ни покажат зъбчо:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот косе-босе » Пон Яну 06, 2014 1:56 pm

хай: Привет гюзел Хулигани! Честит празник на всички които празнуват днешното Богоявление! обичам те:

Фериде от тазвечершния епизод, която започва да се съмнява... сетих се: ...но твърде късно!
мисля: Feride 53 ep. 2 https://www.facebook.com/photo.php?v=724161670934856

Изображение
Последна промяна косе-босе на Вто Яну 07, 2014 12:52 am, променена общо 1 път
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот vichom » Пон Яну 06, 2014 5:16 pm

МХ хай:
Ако тага за тазвечершния епизод е beklenmedikbiranda(неочаквано)значи може да има поврати в сюжета и да няма сватба! не не: Иншаллах!Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот gamebgtv » Пон Яну 06, 2014 6:25 pm

Малеее, хакиманата колко е хубава с тази булчинска рокля лиги: Според мен в днешния епизод Фериде в последния момент ще каже - Да, и Махир ще влезе. [smile3532.gif] Не ми вярвайте! шок1:
Господ е на небето, а Опел-а е на шосето!
Аватар
gamebgtv
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот vichom » Пон Яну 06, 2014 6:44 pm

Изображение
Махирчето седи в затвора,обаче излиза,личи от фрагмана,но кой ли му казва ,че женят Фери???Фери не знае,изненадана е,знаят само МС и Коча,е,и Кериманата и Мелих сигурно!Кериманата я отписвам,тя е винаги свита пред МС като сварен макарон,тя няма да издаде кондиката...Дали пък Мелих няма да се извърти и да му домилее Фери и да обади на Махир какво готвят МС и Коча???На такова ми прилича!Само след 2 часа ще видим зъбчо:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот Planet » Пон Яну 06, 2014 7:47 pm

здрасти: Добра да ни е вечерта, прекрасни! обичам те:

Ади бакалъм, да видим какъв шалгам ще ни сервират днес двете [uc.gif] [uc.gif] ???!!! мисля: И дали няма да се събудим с компреси на челата, намигане: ако изобщо заспим???!!! [kz2vx9.gif]
Изображение
Аватар
Planet
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Пон Яну 06, 2014 8:29 pm

[ekran.gif] g_georgieva08 и 4 госта
мисля: мисля: мисля: мисля: Брей няма ли едно Данче да излезе да почерпи днеска. нее: Само на боза лоша работа зъбчо:
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Karadayı / Хулиганът