ASI-BG.COM • Виж темата - Karadayi / Хулиганът 2 сезон - 10 тема

Karadayi / Хулиганът 2 сезон - 10 тема

С участието на: Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Мелике Ипек Ялова, Ръза Коджаолу и Явуз Бингьол
karadayi__

Re: Karadayi / Хулиганът 2 сезон - 10 тема

Мнениеот petan » Вто Юли 08, 2014 12:08 pm

Delyna написа:g_georgieva08, това горното се е получило мухтешем, джанджаазъм! [Bravo.png] Байрактар само губи дето не те познава. [difus_19.gif] Иначе направо те взима за асистентка. обичам те:

БайрактарОВ отдавна е загубил, че не ни познава, а най-вече двете корморани намигане:
Но ако вземе и сътвори едно таковабижу и за сезон 1 обичам те: , ще ги използвам за следващата тема 11 мисля: , та да се подсещаме в сезон 3 за какво идеше реч в предишните 75 епизода по 2 часа 471.gif
Дано поне аз се уредя с асистент-редактор Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот joro69 » Вто Юли 15, 2014 6:19 pm

Здравейте,
отдавна не съм влизал, но сега искам да споделя, че съдийката е единствената турска героиня, която не успа да захване от няколко кекса. Това просто не е истина, как може така, че и двамата са на възраст, но не са чак толкова стари............... [newsm08.gif]
Иначе, според мен тя е родила, Той се е разплатил с лошите и сега ще го оневинят, няма да се счупи химикалката. Според мен ще са умряли баща му и Илкнур.
Ще чакаме новини.
joro69
новак
новак

Статус:

Мнениеот Delyna » Вто Юли 15, 2014 7:47 pm

Изображение

Хулигани сега четох в руски форум, че кямран нямало да го бъде в Карадаито. не не: Щял да бъде лице на някакво друго тв и поради тази причина не можел да участва в дизи на atv. чудене: Това не знам колко може да е вярно? мисля: По съм склонна на варианта, че човекът си е бир парче звездЪ и да поддържа друга звездЪ /според мен по-голяма [newsm08.gif] / е под нивото му. намигане:
joro69, Изображение! Обаче как го изпраска това, че Фер е родила?! очички: Значи на финала на на втори сезон трябва да е била поне в трети месец. Изображение зъбчо:
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот petan » Сря Авг 13, 2014 6:58 pm

хи хи:
Започнаха догадките бла бла: Преди малко чета във фейса, че Турги имал брат, който щял да влезне в дизито през новия сезон :Д Ако все пак клюката се окаже вярна, това ще бъде еманация на творческия гений на двете [uc.gif] [uc.gif]
И защо брат мисля: , а не сестричка намигане: , която да се хвърли на вратлето на Чепик Бей в амплоато му на кабадаЙъ игра:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот bgfan » Чет Авг 14, 2014 10:19 am

Ейлем е писала на Сема

Колежке, чух че в КД ще влязат нови герои. Вярно ли е?

------------

Тоест новите звезди не ни мърдат.

Хич не съжалявам за Бурак. Не го харесвам. Не ми харесва и Хатидже Шендил, ама тя ме съмнява, защото вчера са я питали дали ще играе през новия сезон и е отговорила положително, но докато продуцентите не обявят това, не било редно да съобщава името на сериала. Тъй като вече е ясно горе-долу кой ще участва в новите сериали, а нейното име липсва там, си мисля, че може и на нас да ни я натресат.
bgfan
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот Delyna » Чет Авг 14, 2014 11:56 am

petan написа: Преди малко чета във фейса, че Турги имал брат, който щял да влезне в дизито през новия сезон :Д

Аз съм "ЗА". [newsm10.gif] При условие, че са еднояйчни близнаци и ролята се изпълнява от Окур бей. домати: плезене 2: луда:
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот petan » Чет Авг 14, 2014 3:36 pm

bgfan написа:Не ми харесва и Хатидже Шендил, ама тя ме съмнява, защото вчера са я питали дали ще играе през новия сезон и е отговорила положително, но докато продуцентите не обявят това, не било редно да съобщава името на сериала.

То и аз нещо не я фиксирах още в началото на Дила Ханъм, еле пък в комбинация с Еркан П. (затова и не проследих) ... но нея не я ли спрягат за дизито "KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN " (последният ден на моята съдба) с Йозджан Дениз ... Сейда Дювенджи мисля: (Hatice Şendil ve Özcan Deniz, Ceyda Düvenci), но не си спомням къде го мернах [yahoo_10.gif] те ги вадят дизитата всеки ден като топъл хляб с едни и същи главни актьори - около 20-25 бр. плезене 2:
ДА, ама НЕ! Преди малко прочетох, че този сериал щял да излезе януари-февруари 2015, защото Йозджан Дениз бил зает със снимане на филм плезене 2: даже и дизито с "розата" затова отлагали за 20 септември мисля: излиза, че около неговите ангажименти се върти цялата дизи гилдия :)
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Re: Академия за dizi изкуство и литература "ХУЛИГАН"

Мнениеот bgfan » Пет Авг 15, 2014 5:27 pm

"Сонгюл" е започнала снимки в игрален филм. Не знам дали по това можем да съдим дали ще участва в трети сезон или не.
bgfan
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот petan » Пет Авг 15, 2014 6:43 pm

"Илкнур" не са ли я поканили в друго дизи, дето няма да е сестра намигане: Аде, един след друг да разкарат Кара фемили зъбчо:

Пишете и тук [kz2vx9.gif] има място. Ще пусна новата тема, ама все се надявам на някакъв промо фрагман за сезон 3 мисля: или ще остане този от края на сезон 2 [cuki_girl.gif] Изображение мисля:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот bgfan » Пет Авг 15, 2014 6:57 pm

Видях във фрагмана на едно от новите дизита сградата на съда и кабинета на Ферито. Пак се ползваше от прокурор или съдия. Нашите може би ще снимат на друго място. Нали в последната сцена сградата беше друга.
bgfan
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот gamebgtv » Пет Авг 15, 2014 10:17 pm

Не искам да се повтарям, но миналата година са качили фрагман за 2 сезон на дата 28.08 плезене 2: Да се надяваме и този път да ни покажат някакъв фрагман за 3-ти сезон. лиги:

Мисля, че ако Сонгюл не играе във сериала ще е по-добре. Не виждам никакъв образ в нейната роля. Пък и ако тя е мъртва, Яската и той ще премине от отбора на разгневения кабадъй Махир! женски бой:
Ердал аби и той също не прави. луда:
Господ е на небето, а Опел-а е на шосето!
Аватар
gamebgtv
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот bgfan » Съб Авг 16, 2014 8:50 am

В новия сезон на КД ще има много силни образи. Гответе се за буря.

Изображение
bgfan
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот косе-босе » Съб Авг 16, 2014 12:58 pm

хай: Привет Хулигани! обичам те:

bgfan написа:В новия сезон на КД ще има много силни образи. Гответе се за буря.

А-уу! Изображение.... намигане: ...ако не сме им яли тюрлю гювеча, можехме да им се вържем....Хади бакалъм! [smile3532.gif]

bgfan написа:"Сонгюл" е започнала снимки в игрален филм. Не знам дали по това можем да съдим дали ще участва в трети сезон или не.

Изображение
http://televizyongazetesi.com/engin-gun ... -84HvmSx6s
мисля: Щом като сега са започнали снимките на филма...най-вероятно ще е една от жертвите...Като знам колко им е натоварен графика ми се струва невъзможно да се работи и в дизи и във филм...Но не се знае...ролята ѝ в КД не е толкова важна и изискваща постоянно присъствие
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Съб Авг 16, 2014 8:49 pm

хай:
косе-босе написа:Като знам колко им е натоварен графика ми се струва невъзможно да се работи и в дизи и във филм...

Може, може, нищо не й пречи да играе в два филма. В единия (демек нашия зъбчо: ) ще лежи у болницата, в другия ще е по дейна. [smile3533.gif] Те така, ще има повече за какво да се реве. [lbyegirlwr8.gif] При тая голям напаст от филми дето се задава на есен, тия двете наште [uc.gif] [uc.gif] сигурно само мислят, как могат да ни "удавят" [28303_666.GIF] с пресдтоящата си "буря".
[difus_20.gif] влюбена: [difus_20.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Пон Авг 18, 2014 8:20 am

хай:
Привет хулигани!!!

Снимките за новия сезон вече започнаха и същевременно и информация започна да излиза от тук от там [newsm08.gif]

Тази я гепих от КД групата - била работна от сета нее:

Изображение
[difus_20.gif] влюбена: [difus_20.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот bgfan » Пон Авг 18, 2014 1:50 pm

Кенан и Берг снимат днес в Бейкьоз.

В туитър пише за фотосесия. Може да са снимки, които да пуснат по вестниците като реклама.
bgfan
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот petan » Пон Авг 18, 2014 2:19 pm

Да не става въпрос за промо клип за сезон 3 мисля:
@dedikoducucocuk · 14h написа:Yarından itibaren tam 3 gün Karadayı 3.sezon teaser çekimleri olacak. Bu hafta sonu izleyebileceksiniz... Kadro şekil...
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот bgfan » Пон Авг 18, 2014 2:35 pm

petan написа:Да не става въпрос за промо клип за сезон 3 мисля:
@dedikoducucocuk · 14h написа:Yarından itibaren tam 3 gün Karadayı 3.sezon teaser çekimleri olacak. Bu hafta sonu izleyebileceksiniz... Kadro şekil...

Това е друго. Пише, че три дни ще се снима промото. Ще го пуснат в края на семицата.

А това, което цитирах аз е от профила на един фотограф. Той и вчера писа, че бил в Бейкьоз и снимали Берг и Четин. Днес писа за Берг и Кенан. Но говори за фотосесия. Може би правят и двете неща. Снимат промото, а междувременно и снимки, които да пуснат по медиите.

Днес са пуснали такива на" Прилив-отлив", който също е продукция на АУ.
bgfan
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот косе-босе » Пон Авг 18, 2014 7:25 pm

Инфо от Karadayi for English Speakers [difus_18.gif] ...твърдят, че е много надежно...До началото на сезона ще ни сюрпризират с три различни трейлъри! Ще се влючат и 5 нови персонажа-4 мъжки и 1 женски!
Update:
@dedikoducucocuk (DC) said that they started the shootings about 3 hours ago.
DC was right, his tweet was backed up by @RaniniTV who is a very reliable source for information on TV shows including american shows... She visits sets and meet with writers and a few actors, she even met with our writers...
@RaniniTV tweeted that "yes, like DedikoducuCocuk said, Karadayı is shooting for the season trailer today, and until the season premieres, they will release 3 different trailers."
Another tweet from @DedikoducuCocuk (his twitter name translates to Gossip Kid) says that 4 male characters and one female character are to join the show as well.
So 5 new characters in total.
Cheers.

Наздраве! Изображение
Изображение

Изображение@DedikoducuCocuk https://twitter.com/dedikoducucocuk
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Вто Авг 19, 2014 2:17 pm