ASI-BG.COM • Виж темата - Karadayi / Хулиганът 2 сезон - 10 тема

Karadayi / Хулиганът 2 сезон - 10 тема

С участието на: Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Мелике Ипек Ялова, Ръза Коджаолу и Явуз Бингьол
karadayi__

Re: Karadayi / Хулиганът 2 сезон - 10 тема

Мнениеот косе-босе » Сря Юни 18, 2014 5:15 pm

Delyna написа: преди малко получих инфо придобито чрес СРС относно 3-ти сезон. Слагам го и тук.

ненормални сте: [28326_842.GIF] [28326_842.GIF] [28326_842.GIF] [28326_842.GIF] [28326_842.GIF]
Ох, Delyni обичам те: ще ме умориш сестро от смях [you are crazy.gif] [you are crazy.gif] [you are crazy.gif] И тъй като информатора ти не е предоставил снимков материал на срещата пускам една фотка на тримата Изображение пък ние ще си ги представим на маса [6305_419.GIF]...

Изображение http://www.televizyondizisi.com/index.p ... 204272/26/
Рейтинга на Сървайвър е непоклатим, но в нета КД е водил...Тук пише, че вълнуващият финал , за кратко време е успял да възбуди силен интерес в Туитър ...тага #karadayımahir стана първи в понеделник вечерта в края на епизода и дълго време поддържа водеща позиция [difus_19.gif]

petan написа:Г-жа Шебнем се е сбогувала с феновете в туитър

Значи бутиклерите останаха само за Кериме'анъм [lbyegirlwr8.gif]
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот gamebgtv » Сря Юни 18, 2014 9:52 pm

Чепиците на батю са made in costas, ама така като гледам и сакото май е от годежа му с Айтен [smile3532.gif] Или се бъркам? срамежливко:
Господ е на небето, а Опел-а е на шосето!
Аватар
gamebgtv
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот vichom » Чет Юни 19, 2014 9:22 am

ДУХ хай:
Хеле сколасах и мога спокойно да почета из темата очилатко: Много сте изписали бре! 106: Не съм изгледала още целия финален епизод,но важните сцени да,видях ги и особено последната и то с бгсубове,Бгфенче,Джиджи обичам те: ....Много гюзел Батю брях,чак да провисиш лиги: Тая Фера де й са гьозлерите???Да си сложи гьозлуци ако трябва... зъбчо: Шегата настрана,но Батю пак владее положението.Фера може да е на високото,но не на неговата висота и както винаги досега е раздвоена и разтроена,свежда поглед,не може да издържа на неговия.А Батю е студен,спокоен и бездушен.Той признава всичко и знае,че тя ,махкимерейсе-то,както й казва, няма да го разбере,никога!Защото тя е другаде,в своя свят на точки и запетайки,на алинеи и членове и защото той знае,че всичките му усилия да я свали на земята,за да усети истинскив пулс на живота, са били напразни.Видях един Махир,на когото му е все едно дали ще го осъдят на смърт или не,той така или иначе вече е мъртъв.Видях един Махир,който вече не иска нищо от живота,който е изгорял,за да може светлината да пробие мрака...и си е свършил работата на този свят.А само преди осем месеца той мечтаеше за семейство,за дом,за Дениз и Бахар,беше изпълнен с любов и мечти...Какво нещо са превратностите на живота,особено ако не Господ,а някой МС дърпа конците и ти го ръководи!Жал ми е за Махир... мисля:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот szsi » Чет Юни 19, 2014 11:18 am

Приветтттт...и от мен ! хай: обичам те:

Вичомче... [difus_19.gif] [difus_18.gif] напълно споделям твоето виждане...
Ровейки се из руския форум, вижте на какво попаднах... шок1: мисля:

СГОРИТ ЛИ КАРАДАЙ В ОГНЕ ЛЮБВИ?

Продолжается обсуждение финала 2 сезона Карадай. Махир Кара вспоминал Назыма Хикмета, стих "Как Керем" - "Пусть, как Керем, сгорю, сгорю..."... Кто же этот Керем? Это - герой легенд, популярных с 12 века в странах Азии. Керем - сын шаха, полюбивший дочь православного священника Аслы. И если шах не возражал на счёт любви детей, отец Аслы был категорически против. После долгих испытаний влюблённые встретились, чтобы воссоединиться, но Керем, прикоснувшись к любимой, сгорел в огне любви, после чего Аслы сразу же покончила с собой... С отцами влюблённых история очень напоминает легенду, что же будет с детьми?

Не ми се мисли, ако краят е такъвввввв нее: ...ония две кляфки хубаво да си помислят... напушване: Това естественно в кръга на шегата...
Прочетох за здравословният проблем на едната от тях...Дай боже да се справи и победи болестта... [emo-5ange.gif]
Аватар
szsi
маниак
маниак

Статус:

Мнениеот vichom » Чет Юни 19, 2014 1:17 pm

И защо ли действието се развива отново след 8 месеца,защо точно 8 месеца???Дали пък това няма да има връзка с Дениз или Бахар???Последно те бяха у Костасови малко повече от месец преди сватбата... мисля:
Ако Бгфенче има време и преведе малко от сцените преди експлозията,може пък да прозрем кой точно си е отишъл при самата експлозия.Продължавам да мисля,че единия загинал е малкия Назиф,а вторият загинал е Илкнур.Още повече,че Махир пред махкимерейсе-то каза:направих това?,за да няма повече разплакани майки...
А последните думи на Карадайъ-нека вече да не печелят силните,а тези,на чиято страна е справедливостта ,ме карат да мисля,че Махир е отмъстил на МС,а може би и на Нежо.Ако е така шанс за любовта няма!
Все пак в последната сцена на епизода ,последният поглед на Махир към Махкимерейсе-то беше ясен,жив и мек и като че това ме кара да имам някаква надежда-кючюк-кючук,но все пак надежда...за любовта! [232.gif]
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Чет Юни 19, 2014 1:48 pm

здрасти: обичам те:

Vichomи [236.gif] хванах ти тънката мисъл,Изображение сестро, ама не ми се вярва не не: дават Фериде израстнала в йерархията, от съдия да стане председател на съда, това няма как да се случи докато си бременее у дома.
[difus_20.gif] влюбена: [difus_20.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот vichom » Чет Юни 19, 2014 1:50 pm

g_georgieva08 написа:здрасти: обичам те:

Vichomи [236.gif] хванах ти тънката мисъл,[ Изображение ] сестро, ама не ми се вярва не не: дават Фериде израстнала в йерархията, от съдия да стане председател на съда, това няма как да се случи докато си бременее у дома.

Тогава какъв е подтекста на 8-те месеца???Защо точно 8 месеца,а не седем или девет или най-логично година даже????И защо ли трябваше да показват кексовата вечер???Значи те просто си се кексуваха,нито се сбаръщисваха,нито нищо...просто Фера,на пияно,почти го изнасили Махирката,ама в един филм нищо не се показва самоцелно...
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Чет Юни 19, 2014 2:08 pm

В този филм моооооже всичко, еле пък с такава фантазия у двете ни сценаристки. зъбчо:

От фрагмана, аз пък се замислих над думите мисля: цитирам по памет " Нека никой повече не бъде изпитван с цената на човешкия живот".

Имаше взрив. Предполагам всички от махлето са изтрепани, включително семейство Кара ( без Орхан). Махир е съкрушен. Отнето му е цялото минало, спомените със семейството, детството, приятелите ...Остава му Фериде - бъдещето. Като жена, която го обича тя ще бъде в началото до него. Казвам началото, защото смятам, че точно тук отново ще се намеси МС с думите ИЛИ/или, но този път няма да бъде разговора проведен с нея, а с Махир. В предвид, че вече познал болката от загубата на близките, предполагам, че той ще отхвърли (обиди, унижи...или нарани) Фериде за да може да я спаси. Както сам казва "Ще изгоря аз, ще изгориш ти, ще изгорим двамата" ииииии следва свирепия и безмилостен Махир Кабадайъ очички1: да се развихри и да раздава правосъдие както той си знае. Фериде - самотна и нещастна ще продължава да следи всички членове и алей на НК плезене1: и дотам. Надеждата за някакви си там ключове от първи сезон и писма от втори с цел разобличаване на МС ги забравяме зъбчо:
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот bgfan » Чет Юни 19, 2014 3:16 pm

Сафието със сигурност също е дала фира. Прочетох днес, че актрисата ще участва в нов сериал.

Ами то не се разбира кой е умрял от това, което си говореха преди взрива. При всички имаше нещо като прощална сцена. Сафието говореше сутринта за смърт, ей така просто. Смъмриха я какви били тия черни мисли, днес щели да правят сватба. Когато се връщаха от затвора с Назиф, Сафие му каза: "Ако някой ме умори, това ще е Орхан" /в това някои виждат намек, че той е сложил бомбата/. Имаше нещо като прощална сцена и между Илкнур и Бюлент. Тя отказа да му даде втори шанс. Сонгюл и Осман, всички видяхме. Целувката им беше в стил "животът е кратък, утре може да е късно". От разговора между Орхан и Саис става ясно, че му възлага мисия, но не намекнаха за какво сатва дума. Орхан пак се кълнеше, че каквато й задача да му възложат не би се спрял. Така че е трудно да се предположи кой е умрял и кой оцелял. При този взрив всички би трябвало да са умрели. Даже има предположения, че Фериде ще си мисли, че и Махир е загинал, а той междувременно ще се намърда при бандитите.

Последната сцена я приемам, само ако е трябвало да се напише нещо набързо, на коляно, което да ни подскаже пътя, по който тръгва Махир. Иначе не мога да я асимилирам по никакъв начин.

Първо, Фериде да съди Махир, знаейки всичко, което му се е случило. Може и да не го оправдава, ако е тръгнал да си отмъщава на принципа "око за око", но не би седнала точно тя да му чупи калема и да го праща на бесилката. Второ, Махир във всички предишни пъти пледираше невинен. Опитваше се да докаже, че Назиф е невинен. Същото беше и когато той беше натопеният. С всички сили се бореше да докаже невинността си. Тук няма такова нещо. Напротив. "Да, направих го", каквото й да е то. Така че развръзката може да е само една- Фериде да го осъди на смърт. Не виждам какво друго може да се случи след тази сцена. Няма какво да се надяваме като в предишните случаи нещо или някой да се появи в последния момент, та везните да се наклонят в полза на Махир. Но това би било възможно най-глупавият финал на сериала.

За мен единственият възможен вариант е тази сцена изобщо да я няма в трети сезон или просто да е лош сън на Махир. Иначе е нелогична и абсурдна отвсякъде.
bgfan
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот petan » Чет Юни 19, 2014 5:38 pm

g_georgieva08 написа: ...Предвид, че вече познал болката от загубата на близките, предполагам, че той ще отхвърли (обиди, унижи...или нарани) Фериде за да може да я спаси. ...

[difus_ok.gif] Той не знае това, което знаем ние намигане: че в дъното е МС, а и не би предположил всеки нормален човек нее: Единственият му правилен ход, щом ще ще търси виновниците и ще отмъщава, това е да отдалечи от себе си Фериде и семейството й. Ама без да й обяснява, твърдо и жестоко! А тя, каквато ни я показаха - несигурна и наивна, само това й стига, за да го намрази мисля: "Да можеш силно да любиш и мразиш!" (не е моя мисъл [difus_17.gif] - Хр.Ботев!).

Фериде ставала шеф на Съда (не знам във фейса как са узнали мисля: ). Ами нормално е ... това пак е дело на баща й, както и самото и назначаване като съдия и то - по наказателни дела, на нейните години, само с гола диплома, без юридическа практика като прокурор, или адвокат, или каквото и да е ... Ама в Турция явно всичко е възможно, защото те нямат и сега нормална съдебна система, да не говорим за независим Съд и Прокуратура плезене 2: а за двете корморани видях, че темата за съдебната практика е тема табу и никой не смее да вземе отношение по юридическите им фантазии, които заблуждават няколко милиона турци (тези, които следят сериала) ... останалите и така са си заблудени ... плезене 2:

Такива безмислени сцени и диалози има в дизито ... толкова силно е афиширането на бащите като Султани и страхопочитанието ( не уважението) на жените и децата им към тях ... имам чувството, че за тях Османската империя още не е свършила домати: домати: домати:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот vasilev » Чет Юни 19, 2014 9:12 pm

Страхопочитанието към бащите,както казва Petan,e следствие на тяхната мюсюлманска реигия и няма нищо общо с османската империя.А тя/религията/ все още вербува нови душички и продължава да се развива и да приема все по уродливи форми. А за 3-ти сзон според мен така ще завъртят нещата "любимите ни сценаристки,че да започнат отново с невъзможната любов.Те мн.добре знаят,че това се харесва,там е интригата,това възбужда сетивата,това се харчи! Със този страшен атентатза сем.Кара двете правят завоѝ, за да почнат отначало и да отклонят в друго русло любовта м/у "гълъбетата". Отмъщението на Махир и недовършената им любовна история ще доминират,смятам,в следващият 3-ти сезон. А дали справедливоста ще възтържествува ? Ще трябва да питаме каките.Ако не ,то тогава сериала губи своето положително въздеѝствие.
vasilev
новак
новак

Статус:

Мнениеот косе-босе » Чет Юни 19, 2014 10:04 pm

хай:Привет Хулигани!
Дано всички съфорумци от Варна са добре след днешния потоп [emo-5ange.gif]

g_georgieva08 написа:предполагам, че той ще отхвърли (обиди, унижи...или нарани) Фериде за да може да я спаси.

petan написа:това е да отдалечи от себе си Фериде и семейството й. Ама без да й обяснява, твърдо и жестоко!

Радвам се, че тези, които следим това дизи [236.gif] ( май ставаме все по-малко) стигаме до това заключение ...и според мен, това е най-логичното...А оттук нататък-ключета, писма и контрабанда с оръжия и не на последно невъзможната любов ги оставяме на сценаристките... [emo-5ange.gif] моля се сега като трябва да завършат сериала да са по експедитивни и да не бавят топката [difus_banned.gif]
мисля: ...Мисля, си ако това с двата балона е вярно предположение и жертвите са само две- те ще бъдат Сафие( тя вече е сигурна ) и малкия Назиф...Назиф баба остава...Не си спомням къде, но бях чела, че за турските зрители било истинско удоволствие да гледат Четин Текиндор и Кенан И. в един филм , та може и да не им го отнемат до края ( щастливия сон-за да сложи пак пръстените на М§Ф [difus_victory.gif] )
petan , хиляди благодарности за труда ти за превода обичам те:
petan написа:Такива безмислени сцени и диалози има в дизито ... толкова силно е афиширането на бащите като Султани

Понякога съм благодарна, че гледаме без целия превод ,защото може и да не мога да ги изтърпя тия любовни обяснения към бащите! Бабам, та бабам шок1: ...И при Езел това ме дразнеше, а тук е още по засилено -Махир поспря, сега Фериде почна [yahoo_10.gif]
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот Planet » Чет Юни 19, 2014 10:09 pm

хай: Добра вечер на всички! обичам те:

Off Topic
Ще ме извините, че не съм по темата, но във Варна днес беше страшно - гръмотевична буря и порой, който предизвика много проблеми! [yahoo_10.gif] И в момента един от кварталите в града е в бедствено положение! [yahoo_10.gif]
Пиша това, защото съм разтревожена! Добре ли сте, хулигани от Варна? Надявам се да няма никой пострадал? [yahoo_10.gif]
Изображение
Аватар
Planet
обсебен
обсебен

Статус:

Мнениеот gamebgtv » Пет Юни 20, 2014 4:50 pm

косе-босе написа:хай:Привет Хулигани!Мисля, си ако това с двата балона е вярно предположение и жертвите са само две- те ще бъдат Сафие( тя вече е сигурна ) и малкия Назиф..

Може тези два балона да символизират Махир и Фериде... Че любовта им "излита". бърборене: По вероятно ще е, всички да са умрели край колата. сетих се:
Аватар
gamebgtv
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот косе-босе » Пет Юни 20, 2014 6:42 pm

gamebgtv написа:Може тези два балона да символизират Махир и Фериде... Че любовта им "излита"

Вай бе, Геймър обичам те: ....сигурно имаш отличен по литература [difus_ok.gif] ...
Като става дума за поезия , да споделя, че бях вдъхновена от финалните думи на Карадайъ и реших да си поръчам стиховете на Н. Хикмет ...(ей, така да си ги наредя на холната секция луда: ) срещу името му излязоха толкова много преведени произведения нее: –стихосбирки , поеми, приказки, белетристика в 4 тома...не можах да избера, кое от всички мисля: ... но ако решат аблите да му обхванат цялото творчество - шест сезона не ни мърдат [smile3533.gif]

ИзображениеMahir and Feridе the most beautiful moments
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Re: Академия за dizi изкуство и литература "ХУЛИГАН"

Мнениеот gamebgtv » Пон Юни 30, 2014 9:14 pm

косе-босе написа:Две години не стигат [smile3532.gif] ....АТВ започва повторение на КД в четири дни от седмицата от 00.00 ч.
Изображение

По телевизията ще го повтарят, в официалния им канал в Youtube прекачват епизодите, само че в HD ( High Definition ) сафие: качество.......... [41.gif]
Аватар
gamebgtv
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот vasilev » Пон Юли 07, 2014 7:49 am

Какво става с този саѝт? Няколко пъти се опитвам да влезна и всеки път ми дава грешка!И това не се случва за първи път!
vasilev
новак
новак

Статус:

Мнениеот petan » Пон Юли 07, 2014 9:20 am

шок2:
Има доста голям проблем със сървъра на сайта [smile3511.gif] и защитата му ... не е от скоро 471.gif
Може би ни дават принудителна почивка от Чепиците, знам ли зъбчо:
преди сезон 3 - рекламаааааа... на кондурите намигане: Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Пон Юли 07, 2014 9:31 am

хай:

Верно, че е лято и всеки има нужда от почивка, ама и хазяйката много взе да я прави напоследък 106: .

Влизам да й се похваля какви ги свърших [newsm08.gif] , пък дано й хареса и я умилостивя намигане:

Видео от : youtube.com
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот Delyna » Вто Юли 08, 2014 10:03 am

g_georgieva08, това горното се е получило мухтешем, джанджаазъм! [Bravo.png] Байрактар само губи дето не те познава. [difus_19.gif] Иначе направо те взима за асистентка. обичам те:
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Karadayı / Хулиганът