ASI-BG.COM • Виж темата - Karadayi / Хулиганът 3 сезон - 11 тема

Karadayi / Хулиганът 3 сезон - 11 тема

С участието на: Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Мелике Ипек Ялова, Ръза Коджаолу и Явуз Бингьол
karadayi__

Karadayi / Хулиганът 3 сезон - 11 тема

Мнениеот petan » Нед Авг 24, 2014 11:51 am

Karadayı / Хулиганът
Трети сезон

Изображение

Изображение Изображение

Какво се случи в 1-ви сезон:
Видео от : youtu.be
 : Резюме:
Сериалът разказва историята на баща и син, oбущари. Назиф Кара има щастлив живот и семейство, но всичко се променя, когато е обвинен в убийството на Главния прокурор. Грози го смъртна присъда. Синът му се опитва да намери истинския убиец и да спаси баща си от бесилката.
В търсене на истинско правосъдие, на пътя му се появява и една нeвъзможна любов. За да докаже невинността на баща си, за Махир Кара има само една възможност - да убеди съдията по делото Фериде Шадоулу в това.
Махир загубва в пожар своята истинска майка, която не е виждал от 30 години. Арестуват го на нейното погребение.
Тургут признава на Фериде любовта си към нея и това признание чува Сехра. Тя решава да му отмъсти и да каже истината.
Айтен посещава Неждет в затвора и му признава, че прокурорът Тургут я е изнасилил. Неждет решава да проговори и иска среща с Фериде.
Орхан, приемайки се за глава на семейството в отсъствие на баща му и Махир, решава да отмъсти на Ясин, като го смята за виновен в раняването на Махир и във всички беди, сполетяли семейството.
Фериде не може да отлага повече произнасянето на присъдата по делото на Назиф Кара, но Махир Кара обърква всичко като признава, че той е убил Главния прокурор, а баща му го прикрива. С това шокиращо признание завършва и първия сезон.
Какво се случи във 2-ри сезон:
Видео от : youtu.be
 : Резюме:
Делото на Назиф Кара е прекратено и той е освободен.
Махир Кара води истинска битка за справедливост. Той се среща лице в лице със своите врагове. Разкъсва се между любовта, семейството на Фериде и опасните тъмни дела, действайки по ръба на закона.
Съдия Фериде е в центъра на противостоянието между нейното семейство и човека, когото обича. Но Мехмед Сеим твърдо е решен да попречи на нейното обвързване с Махир Кара. След провала на опита за въвличането на Махир Кара в убийството на Синан, Бей Ефенди предприема последния си ход за раздяла на дъщеря му Фериде с Махир Кара: взривяне на колата за булката пред дома на семейство Кара в деня на сватбата.
Ясин оживява след простелването от Орхан. Той е единственият приятел на Махир Кара и Фериде, опитвайки се да им помогне в намирането на изход от забъркани ситуации. Сгодява се за Сонгюл, но чувствата на любимата му охладняват към него за сметка на приятеля й Осман, брат на Неждет.
Прокурор Тургут е притиснат в ъгъла. Той успява да шантажира Сехра да не го издава, но после я убива, инсценирайки автомобилна катастрофа. Благодарение на Махир Кара и Фериде, той е арестуван и осъден за смъртта на Сехра. Готов е на предложена сделка от Махир Кара, за да отърве смъртната присъда, но намира смъртта си в затвора от ръцете на Неждет, по поръчка на Мехмед Бей. На негово място е назначен нов прокурор Аднан, но и той действа срещу правосъдието, което е призван да защитава.
Орхан Кара, който се чувства лишен в детството си от любовта на семейството и винаги е бил на втори план зад брат си Махир, признава грешката си с прострелването на Ясин и попада в затвора. Осъден е и се обрича на тъмната страна в живота, откъдето връщане няма.
Айтен, макар и изгубила любовта на Махир, продължава да го обича и да мечтае за него. Омъжва се за Неждет с условието, той да отмъсти на Тургут, който я изнасили. Неждет се обзавежда с втора жена, но Айтен не може да приеме, че не е единствената султанка в сърцето на съпруга си, загубва нероденото си дете от него и това я тласка по пътя на отмъщението, независимо от цената ...
Какво да очакваме в 3-ти сезон:
Кои са загиналите при взрива в деня на сватбата?
Ще стане ли Махир Кара кабадайъ?
Ще бъдат ли разкрити тайните планове на Мехмед Саим и ще се разбере ли кой е „Бей Ефенди” ...

Изображение
Махир Кара написа: Нека вече не печелят силните, а тези, на чиято страна е справедливостта.

"Ако ти не изгориш, ако аз не изгоря, ако ние не изгорим,
как светлината ще надвие мрака?"

В ролята на бащата - Четин Текиндор, в ролята на сина му -Кенан Имирзалъолу, в ролята на съдия Фериде Шадоулу - Бергюзар Корел
В другите роли: Юрдаер Окур, Мелике Ипек Ялова, Ръза Коджаолу, Еркан Авджъ ...
Сценаристи: Сема Ергенекон и Ейлем Джанполат
Режисьори: Улуч Байрактар и Джем Караджъ
Музика: Тойгар Яшаклъ
Продуцент: Ay Yapım

Сериалът се излъчва по Image всеки понеделник от 20:00 часа.
ATV на живо
ATV на живо
ATV на живо
ATV на живо
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Re: Karadayi / Хулиганът 3 сезон - 11 тема

Мнениеот petan » Нед Авг 24, 2014 12:50 pm

Изображение
Според Изображение /24.08.2014 http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/2014/0 ... -estirecek
Публиката ще се срещне с героите в сериала през първата седмица на септември ...

което означава - 01.09. или 08.09., понеделник вечер мисля:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот vichom » Пон Авг 25, 2014 11:56 am

MH хай:
Пазартеси е...Карадайъ денят...дали не е вече време за фрагман???Ако започнат излъчването на 1 ейлюл май му е време,хади дееееее [smile3511.gif]
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот косе-босе » Пон Авг 25, 2014 5:07 pm

[464.gif] Хулигани! обичам те: ...Зарязваме Н.Хикмет и минаваме на Йълмаз Гюней намигане:
Изображение
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Пон Авг 25, 2014 5:12 pm

стена:
Пак затвор Изображение...този пръстен как не го загубиха 75 епизода - само го подмятат зъбчо:
А сега кой е пък тоз поет шок1: ние ще завършим турска литература зъбчо: Но явно Кенан се готви за театралната сцена сетих се: само да не е затворническата :)
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот Delyna » Пон Авг 25, 2014 5:28 pm

хай:

petan написа: ние ще завършим турска литература зъбчо:

луда: луда: луда: Тъкмо ще си сложа втора диплома в подписа. намигане: Какви хулигани? Направо ставаме академици! Изображение луда:

Въй! Защо не си виждам аватарЯ? чудене:
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот косе-босе » Пон Авг 25, 2014 5:39 pm

Delyni [236.gif] аз ти го виждам аватаря...иначе щях да алармирам незабавно шок1: :)

petan сделка: ...Изображение това са венчалните им халки, предният пръстен беше годежен! В трети сезон ще размятат тези [smile3532.gif] Изображение
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Пон Авг 25, 2014 5:51 pm

Йълмаз Гюней (1937-1984) Изображение
"Yilmaz Güney ако има в джоба си само 20 лири, ще ги извади и ще даде на всеки, който му поиска. "
Яааааа ... турски кинорежисьор, сценарист, актьор и писател, престоял в затвора през военния режим в Турция. умрял в изгнание в Париж... очички:
На предишният гроба му е в Москва, а на този - в Париж ... явно са били забранени и сега двете абли [uc.gif] им възкръсват творчеството между капките ...
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот Delyna » Пон Авг 25, 2014 5:57 pm

Интересно как им върви дизито на нашите хулгани? мисля: Те значи се явяват нещо като десиденти? напушване:
А този Йълмаз Гюней досущ като Кибрита. С пищов и маргаритка. :)

косе-босе написа:Delyni [236.gif] аз ти го виждам аватаря...

Мерси, джанджаазъм! [236.gif] Че знаш ли колко си играх да го режа и кроя. зъбчо:
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот petan » Пон Авг 25, 2014 6:09 pm

сетих се: Сетих се, че някъде го четох и даже поствах тук във форума и ето viewtopic.php?f=151&t=907
ИзображениеНебахат Чехре [difus_blush2.gif]
Най-ярките мигове в живота й са именно с първия й съпруг - режисьора с кюрдски произход Йълмаз Гюней, който през 1982 г. печели „Златна палма" в Кан с филма си „Път". С него тя преживява четири години и половина бурна, но фатална любов. Двамата се запознали на снимачната площадка, когато Небахат била едва на 19 години. След кратък флирт се разделели за една година, през която тя била в САЩ. Предложението за брак красавицата получила отново на снимачната площадка, но по-късно.
И днес Небахат си спомня как седмица преди сватбата двамата се скарват ужасно. Със сълзи на очи Небахат бяга и се качва на влака за Ескишехир, решена да се раздели завинаги с фаталния Гюней. Той обаче преследва влака с колата си, а после пресича и релсите пред него. Машинистът успява да набие спирачки сантиметри преди да го смаже. Когато слиза да накаже нахалника, вижда, че срещу него стои самият Йълмаз Гюней и се спира.„Дойдох да си прибера жената", отсича режисьорът. Свидетели на бурните им отношения разказват как съпругът ексцентрик се забавлявал, като по време на снимки от 25 метра стрелял по чаша върху главата на любимата си
Драматичната им връзка издържа 450 дни, последвани от бурен развод. След него киноиндустрията хлопва вратата пред носа на талантливата актриса. Нито един режисьор не поема риска да работи с бившата жена на Гюней. През 70-те Небахат е самотна и бедна. Тя е принудена да пее по казината, дори да се снима в еротичен филм.
Бившият й съпруг умира през 1984 година, покосен от рак. За него Небахат казва, че той е нейният учител и на него дължи това, което е.
„Разделихме се, но никога не спряхме да се обичаме. Година след развода ми прати писмо - обяснение в любов. Ще го пазя до края на дните си", споделя Чехре в документален филм. Думите й дори предизвикват гнева на втората съпруга на режисьора -15 години по-младата от него Фатош Гюней, която предупреждава Чехре „да спре да говори, за да не петни светлата памет на съпруга й". Небахат обаче отвръща, че тя все пак е първата съпруга на Гюней намигане: и нищо не може да промени това, дори смъртта и браковете.

[difus_clapping.gif] Кан 1982 - ЗЛАТНА ПАЛМА [41.gif]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот косе-босе » Пон Авг 25, 2014 6:20 pm

petan написа:-15 години по-младата от него Фатош Гюней,

сетих се: И аз си спомних, къде съм го чувала...Тази същата Фатош, запитана в интервю кой иска да изиграе съпруга ѝ във филм за живота му- беше отговорила Кенан Имирзалъолу ...а нея- Мерием Узерли
http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/25604343.asp Изображение
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Пон Авг 25, 2014 7:12 pm

Сега чета във фейса, че влиза нов герой в дизито - Сермет Йешил /Sermet Yeşil/ мисля: и ролята се изпълнява от
актьора Саръ Джемал /Sarı Cemal/Изображение(Muhteşem Yüzyıl, Şubat ve behzat Ç )
 : # Karadayi: Another new actor in this series - Sermet Yeşil. He will play Sarı Cemal. Born on January 1, 1977

http://www.medyahabercisi.com/2014/08/k ... um=twitter

Остават още 2-ма и мацка мисля:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот vichom » Пон Авг 25, 2014 7:24 pm

А така,имаме си нов фрагман! [newsm08.gif]
Фера пак му неще пръстена на Махирката, това сме го гледали вече.Обаче шЪ клекне,знам аз,даже сама ще рови да си го търси и да го сложи на пръста си,ама нейсе! 471.gif
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Пон Авг 25, 2014 7:36 pm

И аз да се добавя, [kangura_crazy.gif] Петански ще ни вземе за хахо двамата с младока, обичам те: на всеки фрагман два клипа шок1: :)

Да уточня! [difus_ok.gif] Бгфенче допълни превода във фрагмана, а Геймърчето вече беше зарязало всички лелки и каки зъбчо: и пропусна да отбележи допълнението й. И азе, хи хи: като една добра и прилежна ученичка, викам си да не изостават и моите любими хулигани обичам те: от новото за сезона "Йълмаз Гюней", [smile3533.gif] та така ...иде 15.09 класната обичам те: ще пита
http://www.youtube.com/watch?v=4-l-BIHPOmA

Да се знае!!! [take_example.gif]

що се мъчите с таз поезия 471.gif
[difus_20.gif] влюбена: [difus_20.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот Delyna » Пон Авг 25, 2014 8:19 pm

Хулигани, надникнах в някои нови дизита и ми се струва, че Белия карамфил ще си съперничи с Качака по хубавини. 109: Гледайки нашите нови и като сложим Църния мъж на жена си и ние ще влезем у класацията галиба?! домати:
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот petan » Пон Авг 25, 2014 8:46 pm

Изображение Аааааа... не си надникнала достатъчно намигане: я глей нее: Изображение [difus_ok.gif]
и не ми закачай лудата Убавиня, щото щЪ тЪ Изображение той е лицето на Качака [you are crazy.gif]

И сега си припомних разговора между Еднан и Селим в колата Изображение
 : ...Искам да намериш хулиган (побойник). Да е много безмилостен и да може да пази тайна. Трябва да си върши работата без никакви проблеми. Най-жестокият и най –безмилостният!
- ... има например бащата на Наил – Наил Резача (Гатера). Той е безмилостен. Посича хората като да са от хартия. Има още Кемал Синият... Апо Жестокият, и той е кретен - обича да е жесток. Също и Сеис. Лесно се обижда и е много умен. Също Бердан Змията. Той е като прякора си – хапе като змия. Адил Gakkot, Неджат Вагабонтина, който е племенник на Ахмед ... Всичките те са добри, жестоки са и са надеждни. ...

Ами явно тия всички ще напълнят дизито - отбор идиоти рецидивисти [277.gif]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот косе-босе » Пон Авг 25, 2014 8:51 pm

Delyna написа:Гледайки нашите нови и като сложим Църния мъж на жена си и ние ще влезем у класацията галиба?!

[you are crazy.gif] [you are crazy.gif] [you are crazy.gif] [you are crazy.gif] Имаме шанс...очакваме още двама [smile3508.gif]
Изображение Сермет Йешил като Шах Тахмасп "Великолепният век"
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Пон Авг 25, 2014 9:23 pm

Ауууу, нее: ей тия всичките, дето ни ги припомни Петан, ако им додът на акъла на ония двете да ги вкарат, ще минем всите класации, не галиба ами сигура. зъбчо:

косе-босе написа:Сермет Йешил като Шах Тахмасп "Великолепният век"

Kато шах не съм го гледала, но сега си спомням, че преди време игра като малка пешка в Gonulcelen с Туба Б., Онур С. и Джансел Е.

от 10:30...
[difus_20.gif] влюбена: [difus_20.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Re: Академия за dizi изкуство и литература "ХУЛИГАН 2"

Мнениеот petan » Пон Авг 25, 2014 9:24 pm

Изображение Амиии... аз няколко пъти прочетох частта от стихотворението по новия конспект за "Karadayi" и ... срам: много не разбрах какво искат да ни кажат двете корморани в промото за сезон 3 плезене 2: явно ми е бедна фантазията [277.gif]
или пък нещо такова : ... Фериде, сега съм зает, отивам да отмъщавам и ще извърша много лоши неща, ще срутвам стени и разбивам глави както аз си знам ...ще ме осъдят и ме заплашва въже ... ти недей да рИвЕш, а си иди и ако искаш ме чакай , аз ще те нося в сърцето си ..., а един ден (в края на сезон 3) ще отворя вратата ти и ...

Та се питам: какво ще намери зад вратата мисля:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот Delyna » Пон Авг 25, 2014 9:26 pm

Ама тя лудата убавиня от Качака е чичек. [canim.gif] Там главният (забравих му името) и другите мафиоти къртят миФки. [277.gif] Последно оня, който го откриха в подземието космясъл ми се видя като реплика на Шон Конъри от "Скалата". [difus_3.gif] За наш Хулиган няма страшно да мине напред в класацията. Все пак тук имаме маниКен! [Mad_love.gif]
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Следваща

• Advertisement

Назад към Karadayı / Хулиганът