ASI-BG.COM • Виж темата - Karadayi / Хулиганът 3 сезон - 11 тема

Karadayi / Хулиганът 3 сезон - 11 тема

С участието на: Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Мелике Ипек Ялова, Ръза Коджаолу и Явуз Бингьол
karadayi__

Re: Karadayi / Хулиганът 3 сезон - 11 тема

Мнениеот kukuryak » Сря Мар 11, 2015 6:35 pm

"Цялата тъпня е в това, което разбира Ясин от патката Сонгюл и което той знае много преди това"
А какво разбира точно?
petan написа:Ето и една подсказка за кадъната на Неждет (той е изпотрошен в болница, след като Миндила, без да иска, го бутна по стълбите)

[28326_842.GIF] :Д [you are crazy.gif] "Случайно" го бутнала значи? зъбчо: Почти ме нави да го гледам - голям купон е било май луда:
А Миндилка в кого е влюбена сега? В Неждет, в Махир или в някой друг?
А Белгин за какво преследва Фериде?
Аз питах за чуденките, за да видя какъв въпрос може да има за анкета, но като не коментират тук епизода на мен ми е трудно да измислям нещо без коментари за вдъхновение.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот petan » Чет Мар 12, 2015 12:05 am

kukuryak написа: А Миндилка в кого е влюбена сега? В Неждет, в Махир или в някой друг?

Тя е влюбена и обича най-много себе си, а след това Махир Кара. Това с Неждет беше заради обещаниeто да накаже Турги за изнасилването й. После направи спонтанен аборт заради Неждет ... опита се да се откачи от Неждет, защото не й позволи да пее в бардака му, а това е единствената й мечта - да бъде певачка песен: Така попадна от трън та на глог – при Юсуф. Той с възможностите, които има, както и коцкарското око, прибра я, поошлайфа я ... тя пък взе, че се взе насериозно и записа „Лъжата” на плоча . На всичкото отгоре разбра, че Турги е жив (е, малко понакуцва), отиде да го стреля, ама Юсуф и даде пистолет без патрони ... после й обеща, че ще го накаже за това, което й е причинил!
Миндила трябваше да си плати и какво измислиха: сипа му в питието приспивателно, той се излегна на спалнята и докато я чака да се приготви в банята, заспа. Дадоха ги на сутринта как спят заедно на леглото, тя го събуди много доволна, а той не помни вечерта, но си мисли, че я е прекарал ...
Неждет я преследва, каза й, че Юсуф не е стока, ама тя – не, та не.
Неждет отиде да я извлече от хотела, но както се караха на стълбите, той взе че се търколи ... та чак до долния етаж!!!! Ще излезе превод и там ще се разбере за какво се дърляха ... Неждет не й даваше развод, ама беше притиснат от Юсуф, а и кадъната по Аллах му изигра к*** номер, за да остане само за нея ...турска работа!
Мингила стана първа приятелка на Феридето и като отиде да й даде един диск с песента, на Фериде й прилоша , а Алев я попита да не е бременна ... та така.
Та, това е историята с Миндила ...
kukuryak написа:А Белгин за какво преследва Фериде?

Как за какво? Тя, като жена с опит по мъжката част, чувства, че Махир си тъжи по Фериде, а и хакимето им се пречка на хоризонта. Тя не знае, че те са заедно - нали е тайна връзка, нищо, че почти цял Истанбул знае (без сценаристките), защото те си се разхождат и на яве, и на сън хи хи: Фериде на всички познати каза, че са се събрали пак, след като кацна от въздуха на гаровия перон плезене 2: плезене 2: плезене 2:

За Ясин и патката Сонгюл:
Понеже Ясин търчи като шофьор на Махир, или е в ролята на изповедалник на Фериде и не обръща достатъчно внимание на госпоицата – не я води на кино, на разходки, на сладкарница, Сонгюл се лепна за Осман, нали са състуденти, а преди това – съученици. Момчето си я харесва и обича още от училищната скамейка. Да, ама Назиф баба я хвана в крачка и ги проследи, но като видя щерката как изневерява на годеника си, взе че получи малък удар на улицата. В болницата всички се струпаха и единствен Ясин разбра (преди това ги излови в университета) защо Назиф баба се е гътнал. Набързо нашамари Осман и му каза да стои далеч от годеницата му. Като се оправи, бабата Назиф отиде при Осман и му каза да си гледа работата, после отиде при Ясин и го натисна да направят сватбата час по-скоро и да я води и взима от университета. Преди това, пита и двамата за сватбата, госпоицата мълчи и от страх за здравето на бабата се съгласява. Ясин също е навит, защото не иде турски мъж да остане с празни ръце, без годеница, за която всички знаят. Осман се оттегли като мъж, ама девойката не го оставя на мира и му налита, та чак ще го изнасили – предложи му да я отвлече, ама той –не. Между другото, Осман го изключиха от университета заради бой, брат му уреди чрез МС да го върнат, ама той –не и работи за бандата на Махир. Сонгюл отиде да пазарува за сватбата с баща си, защото Ясин пак беше зает с делата на абито й и аблата му, а в същото време Илкнур се омайваше по коняра Сеис и му отиде на гости при кончетата. В последната серия, когато наближи датата за сватбата и предвид на това, че Ясин остана без работа заради помощта си за Махир, той искаше да отложат сватбата, ама Назиф баба рече не – утре ще подпишат, а след година ще има тъпан, флейта и дзурли... Стигнаха до гражданското, нещо се забави (от превода ще се разбере) и госпоицата ревна, а Ясин я попита защо, заради Осман ли ... тя кимна и той отиде и рече на бабата, в присъствие на Махир и Фериде като свидетели, че няма да се женят, защото Сонгюл обичала друг ...
Това е историята на Ясин. Той знаеше за чувствата на Осман, както и на годеницата си за него. Назиф баба си замълча и даже с щерка си не отвори дума по тази тема, а тя нали е възпитана в прословутите им семейни ценности, не посмя да обели нито дума за намек, както на баща си, така и на Ясин ... сподели само с Илкнур, ама тази е още по-голяма патка и от нея ... Илкнур пък рече на баща си, когато той отиде да я прибира, че не й е истински баща и не може да й казва дали да се жени или не, веднъж я оженил за Бидоня и тя нищо не казала, но не е била щастлива и никога не не го е обичала. Бледоликият Сеис, който е истински бандит и убиец, и който от много време се точи за смъртта на Махир, бил с добро сърце, така рече Илкнур на Назиф баба и на братята си – Орхан и Махир, въпреки че и двамата й казаха за вината му.

Аде, стига зъбчо: почти ти разказах глупостите от третия сезон :)
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Чет Мар 12, 2015 8:14 am

хай:

Шефе, обичам те: питай, питай, не спирай, мода обичам те: така цветущо обяснява падам си от смях. :Д :Д :Д
Ей, на... пак бърша клавиатурата от разлялото се кафе. луда:

ПС. Пуснах първа част. [480.gif]
[difus_20.gif] влюбена: [difus_20.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Мар 12, 2015 10:56 am

[smile3532.gif] И аз така, Георгиева ханъм! луда: Петанчето много вдъхновяващо разказва, чак ми се прииска да го гледам заради Миндиля! Ми тя била най-интересната героиня в тая сага луда:
Петанче, аз за Белгин питах що преследвала Фериденсия накрая с колата? Нещо иска да й каже ли или да я трепе, или да я пита кой е бащата на бебето?
За Ясин и Сонгюл, жалко, много жалко! Каква любов бяха в началото, какви трепети стена:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Чет Мар 12, 2015 1:11 pm

kukuryak написа:Петанче, аз за Белгин питах що преследвала Фериденсия накрая с колата? Нещо иска да й каже ли или да я трепе, или да я пита кой е бащата на бебето?

Чеки сега аз ще ти кажа зъбчо: Не стана ясно, галиба кви ги е замислило оново дребно човече, като запали моторетката и се втурна подир Фериде. По принцип от създалият й злобен образ всичко може да се очаква. И като се има предвид и кръвожадността на двете СЦ за убиване на всичко детско в сериала пък било то и неродено, не ми се мисли какво може да се случи. [smile3511.gif]

Каква любов бяха в началото, какви трепети

Пълнеж, пълнеж [smile3533.gif] Язък за Яската. [newsm08.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот petan » Чет Мар 12, 2015 11:08 pm

Изображение
Аде, Вие се гъбаркате с мен срамежливо:
Аз се чудя как най-ясно да разчета замисъла на двете корморани [uc.gif] :) Даже Сема е приплакала в туитър с молба феновете да не бъдат толкова претенциозни към работата им [newsm08.gif] Ами права е [difus_19.gif] Те двечките толкоз знаят и толкоз могат [kz2vx9.gif] Който иска гледа, който не му харесва - ей им корейско, индийско, латино ...сапундже ...
Ето излезе трей ... за Юсуф трябва халва да се раздава в понеделник намигане: За Душко не се безпокоя, той е безсмъртен зъбчо: Май стрелна Франсето, та да остави МС за Махир, ама навън само Белгинчето му е видяла сметката на Турги мисля: да не й каже, че хакимето й е отмъкнало Махирчо , та чак и семката му е заченала плезене1:
А Феридето сигурно се е проявила като Ники Лауда зад волана, при преследването от Белгин хи хи: ще се разбере ...
Сигурно Махир е закарал Турги в болницата, щото той напоследък играе ролята на метач , намира и разчиства труповете, ако не му попречи полицията намигане:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот kukuryak » Пет Мар 13, 2015 1:15 am

Не бе, Петанче, не сегъбаркаме, а те хвалим колко цветисто разказвш, чак става по интересно от оригинала обичам те:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот petan » Пет Мар 13, 2015 2:36 pm

kukuryak написа:... колко цветисто разказвш, чак става по интересно от оригинала ...

Ама те отдавна му смениха жанра на сериала намигане: драматична комедия & фентъзи зъбчо: Само на отявлени романтички им се привижда хи хи:
Изображение сигурно се моли в болницата за Душко [you are crazy.gif], а на ЯсинЧО му е весело, че повечето време играеше Глупаков [41.gif]

Изображение Ясин маправо ме срази с доводите си за отказа, както и с тирадата пред Сонгюл и после пред Осман, гарнирана с шамари ! Защо отиде да бие Осман и да го праща при девойката мисля: Не се разбра много дали госпоицата толкоз обича Осман, колкото той нея. Сонгюлка повече я сърби, отколкото ще я боли ... Обаче хубавото е, че двете корморани все пак отърваха Ясин от бремето Сонгюл и сие Кара , макар че пак го виждам до Махир и в следващия епизод.
И се сещам за репликата на Махир, когато увещава Фериде в гражданското докато чакат, че малко останало още да стигне до края на делото си на живота ... и тогава ще се махне от кабадаиъте и ще се върне към обичайния си живот – обущар Изображение и ще се оженят.
Хакиме Ханъм и Чепик Бей ! и SON ! танц3:
Миндила направо си го бутна [277.gif] ИзображениеИзображение
Бидона преследва Илкнур..., а Нежния е захапал Миндила и не дава никой да я гледа ... То да бяха двете поне нещо! Със смъртта на Юсуф свършва и незапочнатата кариера на певачката намигане: но ... докато се грижи за Нежния, ще управлява бара му и пак на сцената песен: Тази ще се окаже най-хитрата [difus_19.gif] Само не мога да разбера как така Сюеда ще се откаже от бебето си нее: това ще е голям тъпизъм плезене 2: става, ама ако умре при раждането ...
Това, което ми прави впечатление е, че Тургут и Белгин са като дупе и гащи
ИзображениеИзображение двамата правят страхотна игра, театрална класа [difus_ok.gif] хи хи:
Същото се получава и при сцените с МС и Кериме - винаги са интересни. Какво нещо е да имаш срещу себе си добър партньор намигане:
Изображение Неждет също прави добра игра и особено когато е в монолог [difus_19.gif] Юсуф , и той направи добра роля, колкото и да е епизодична [difus_ok.gif]
Колко страстна била любовта на Комисарчето и ГоспоИцата в началото !!! Да, бе ! Те на това му викат страст: архивите са живи! [difus_blush2.gif]
обича ме, не ме обича .../еп.12 Изображение
Срамежливката ми .../Еп.11Изображение
Еп.38 ИзображениеИзображение
под прикритие /еп.41 ИзображениеИзображение
еп.58 Изображениестрастна е само прическата му шок1:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Съб Мар 14, 2015 7:51 pm

kukuryak написа:... за Белгин питах що преследвала Фериденсия накрая с колата? Нещо иска да й каже ли или да я трепе, или да я пита кой е бащата на бебето?
g_georgieva08 написа:... И като се има предвид и кръвожадността на двете СЦ за убиване на всичко детско в сериала пък било то и неродено, не ми се мисли какво може да се случи.
Eeee... точно това ще се случи [yahoo_10.gif] Изображение при такоава катастрофа с преобръщане по таван ... не е имало колани в колите по онова време ... вратите не са били със централно заключване ... все пак може да се спаси бебе, но за уДжас и да е максимална трагедията, да плачат всички кадъни - ще чуем доФторите в болницата ... и [doh.gif]
Познах, че от двубоя МС-Юсуф, победител ще е МС (гръмна го Юсуф, докато го омайваше с гатанките си) зъбчо: Махир пак не разбра от Юсуф кой е БейЕфенди плезене 2: и му подхвърлиха момченцето шок1: Защо използват деца за такива идиотщини стена: заведе го чак до болницата, за да го види и МС [difus_what.gif]
Остава да се разбере кой простреля Душичката мисля: залагам на Белгин, ама ... знае ли се ...
И дано не ги съберат в една болница, че ще е голям сеир плезене 2:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот kukuryak » Съб Мар 14, 2015 10:39 pm

Бас държа, че ще бъдат в същата болница!
Ами пусни тогава анкета сега.
Кой застреля Душко?
1. Махир
2. Белгин
3. МС
4. Миндиля
5. Някой мафиот
6. Ясин
7. Възкръсналата сестра-близначка на Сехра
Ако искаш поправяй и добавяй.
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Съб Мар 14, 2015 11:17 pm

здрасти: обичам те:

Гласувах! [difus_19.gif] Поръчителя е МС-гадЪ, ниеден, долЕн, гнусен... [28287_522.GIF]

Кукуряче, [236.gif] мерси за анкетата.
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Нед Мар 15, 2015 10:42 am

Аз пък гласувам за Миндиля. Мож и тази седмица тя да спечели...
Георгиева, строй твойта агитка да гласува. луди:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Нед Мар 15, 2015 11:36 am

Ха-ха-ха, този път Шефа, обичам те: ще загуби. зъбчо:
kukuryak написа:Аз пък гласувам за Миндиля. Мож и тази седмица тя да спечели...

Миндиля я гласят за болногледачка, немой да се занимава с душинката сега. намигане: Моли се на Петанчето да пусне опция поправка в анкетата иначе си изгорела с една купчина. пари:
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот косе-босе » Нед Мар 15, 2015 11:53 am

Много обичам анкетите обичам те: обичам те: обичам те: и Душко Изображение [newsm08.gif]
Близначка на Сехра луда: Кукуряче страшна си сделка:
...След първият фрагман си мислех, че Белгото стреля , но сега ще заложа на МС сетих се:
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Нед Мар 15, 2015 12:05 pm

kukuryak написа:Бас държа, че ще бъдат в същата болница!
Eeeee..., ще видим дали си познала [newsm08.gif] Изображение :)
Аде, пуснах и поправка за тези с дръпнатите очички [107.gif]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот vichom » Нед Мар 15, 2015 12:57 pm

ДУХ обичам те:
Гласувах за Орхан.И той е дели като цялото Кара айле и понеже знае,че Батю му отива на тая среща,защо ли пък да не го проследи и виждайки Щурака,да го стрелне???А другите един по един логично [smile3532.gif] отхвърлих! зъбчо:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот gamebgtv » Нед Мар 15, 2015 2:19 pm

Аз гласувах за Белгината, ама.... намигане: Като видях, че се занимава с Фериде, няма как да е тя. мисля: Или Орхан, или... ( ще видим в понеделник) зъбчо:
Господ е на небето, а Опел-а е на шосето!
Аватар
gamebgtv
Любовни афери ООД
Любовни афери ООД

Статус:

Мнениеот petan » Пон Мар 16, 2015 4:40 pm

Тази вечер 20:00 по atv
Изображение
Бърза помощ "Пирогов" на "обмяна опит" в Истанбул през 70-те години
Изображение
[difus_17.gif]

# БейЕфенди
Ще научат ли Махир и МС, че Фериде е бременна?
Ще приеме ли Айтен /Алев/ да се грижи за Неждет и бебето на Сюеда?
Кой ще простреля Тургут ?
Орхан ще занули ли Сеис?

Сега си мисля, че Турги ще го прострелят по-късно намигане: , не същата вечер ...
ИзображениеИзображение Предполагам, че Ясин е разбрал в полицията за катастрофата и е казал на Махир мисля: ,
Изображение а там вече е МС плезене 2:
Така или иначе, в този епизод ще се клечи в болницата ...
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот Delyna » Вто Мар 17, 2015 1:57 am

Кукуряк, много трудна работа това с анкетите. [yahoo_10.gif] Много герой много нещо! 471.gif Кой да предвиди тая леля Сюлейманица, че ще гръмне Душко?! стена: луда:
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот kukuryak » Вто Мар 17, 2015 10:48 am

Коя пък е тая леля и що го гръмна? мисля: стена:
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари