ASI-BG.COM • Виж темата - Karadayi / Хулиганът 3 сезон - 11 тема

Karadayi / Хулиганът 3 сезон - 11 тема

С участието на: Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Мелике Ипек Ялова, Ръза Коджаолу и Явуз Бингьол
karadayi__

Re: Karadayi / Хулиганът 3 сезон - 11 тема

Мнениеот petan » Пон Мар 02, 2015 7:35 pm

Хубаво си мислиш намигане: , ама двете корморани едва ли мислят като теб [kz2vx9.gif] Едно дете ще я направи върло уязвима към враговете й, които са всички, вкл. турското общество. Тя връзва ръцете на Махир за ефективно действие, доколкото може да се каже за кабадайските му подвизи.
Така си мисля аз...но, ще видим ... наближава края на сагата [41.gif]
Защо Махир да не може да убива? Той да не е опериран от това мисля: Та той е сред мафиоти, а там това е нещо нормално [newsm08.gif] То затова и образът му на бандит е нереален плезене 2: ни риба, ни рак - нищо!
Любовта им трябваше да бъде тайна, ама ... не се получи така по сценарий ... хем вълка сит, хем агнето цяло - нещо такова се опитват да изкарат 471.gif
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот vichom » Пон Мар 02, 2015 7:44 pm

petan написа:Хубаво си мислиш намигане: , ама двете корморани едва ли мислят като теб [kz2vx9.gif] Едно дете ще я направи върло уязвима към враговете й, които са всички, вкл. турското общество. Тя връзва ръцете на Махир за ефективно действие, доколкото може да се каже за кабадайските му подвизи.
Така си мисля аз...но, ще видим ... наближава края на сагата [41.gif]

Разкриването на бебека ще стане по-късно.. зъбчо: Както се видя дори оная патка Кера не можа да се досети защо дъщеря й има променен вкус и мирис,ама че майка!А представяш ли си Фера да се сети?Нивгаш.Тя едва ли предполага,че като спи със севгилито ,може да се случи нещо толкова прозаично [smile3532.gif] Говориха си за деца,ама като за нещо далечно и не в обозримо бъдеще...Така че още поне няколко епизода Фера няма да научи за бебека,а после още няколко, докато научи Махир и току виж юни дошъл... [smile3533.gif]
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Пон Мар 02, 2015 7:47 pm

Ако Хакимето се не усети, секретаршата за какво е зъбчо: тя е толкова веща по делата с мъжете [difus_ok.gif] нея я докараха като най-точна! От нея само умни реплики чета [difus_victory.gif]
И съм сигурна, че Фериде като разбере няма да се зарадва, а ще се гътне Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Мар 04, 2015 11:03 pm

Момичета, вдъхновихте ме за анкетка с вашите коментари. Ако вече не се е разбрало, Петанче, дали ще можеш да я сложиш? Пък ти Вишомче кажи на джанките да наминат да гласуват поне :)
Кой ще разбере пръв за бебето?
1. Махир
2. Мехмед Саим
3. Фериде, като тръгне да ражда
4. Тургут
5. Секретарката
6. Маман
7. Цял Истанбул без Фериде и Махир
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот petan » Чет Мар 05, 2015 9:39 am

Съжалявам , но вече 15 минути се опитвам да намеря опцията за анкетите, която не знам как е зачезнала мисля: След хакерските атаки и намесата на Моргана ... нещо са ме повредили зъбчо:
Все пак виждам, че атаките продължават, но ... има изградена стена [difus_19.gif] Чакам Админа да са върне и да направи нов визаж на форума намигане: Ще минеме и без анкета [lbyegirlwr8.gif]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Мар 05, 2015 11:28 am

Петанче хай: ти като модератор не успя, ама аз като обикновен потребител се справих - просто направих нова тема с анкетката.
Надявам се, че ще има кой да гласува, да не ми отиде труда напразно :)
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот petan » Чет Мар 05, 2015 3:44 pm

[you are crazy.gif] хи,хи,хи..... намерих скритото бутонче намигане: , ама чак сега, след като не бързам и няма навлеци около мен да се споглеждат какво пиша на личния лаптоп :)
Сложих я тук, за да не търсят друга тема ... даже и гласувах ... ама гласувах и на другото място [smile3533.gif]

Ти реши [difus_ok.gif] ако трябва ще я изтрия тук [cuki_girl.gif] или там ... мисля: както кажеш [difus_19.gif]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Мар 05, 2015 4:11 pm

Тук да остане, а там я изтрий.
Знаех си аз, че си спец! [newsm44.gif]
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот vichom » Чет Мар 05, 2015 4:57 pm

Я гласувах за цял Станбул,без Фера и Батю! [smile3532.gif] [smile3533.gif]
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Чет Мар 05, 2015 5:02 pm

Ade, има 2 фрагмана ... сега ги слагам ... там може да има нещо за бебето мисля:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот Delyna » Чет Мар 05, 2015 5:07 pm

здрасти:
Чок мерси на Кukuryak за анкетата! [236.gif] Гласувах за Тулрги. домати: Това е малко в стил фантастика, но то и дизито натам тръгнА. зъбчо:
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Чет Мар 05, 2015 8:43 pm

Твърдо заставам зад мойто окатото [291.gif] на когото съм голям фен този сезон. Даже сега ще я глася за комисариото. зъбчо:

Шефе, обичам те: мерсаж за анкетата!
[difus_20.gif] влюбена: [difus_20.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот kukuryak » Чет Мар 05, 2015 9:58 pm

[newsm08.gif] Моля, моля! Пак заповядайте! Драго ми е да ви видя тук! обичам те: Благодаря, че пуснахте своя глас и без да ви подкупвам с кебапчета :)
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот косе-босе » Чет Мар 05, 2015 10:40 pm

Кукуряче много ти обичам анкетите! обичам те:
Другаде гласувах, че Фериде ще отиде на доктор бързам: Но тук ще заложа на секретарката, въпреки, че напоследък има очи само за Кибрита хи хи: ... пак не би ѝ убягнала такава малка подробност като бременната хакимана
Изображение
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Пет Мар 06, 2015 10:30 am

g_georgieva08 написа:...Даже сега ще я глася за комисариото. зъбчо:

нее: ИзображениеИзображение

:) Щях да напиша - който не е гласувал още, да заложи на Белгин намигане: , ама видях, че я няма като опция :Д Куки нали не следи сериала и е пропуснала баш кадъната, дето е като CNN зъбчо:
Излезе резюмето на еп.101 и се подразбира "Фериде разбира, че е бременна. Тя има намерение да съобщи тази новина на Махир. Междувременно Белгин е освободена от затвора и тя също е научила, че Фериде е бременна."
хи хи:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот petan » Пон Мар 09, 2015 6:15 pm

Тази вечер 20:00 по atv
Изображение

#‎ hayatımınbilmecesi /загатката на живота ми/

Ще успее ли Махир да научи нещо от Бледоликия Сеис?
Ще разбере ли Махир, че патката Илкнур е пристанала на Бледоликия?
Кой ще излезе победител от двубоя МС-Юсуф?
Ще успее ли планът на Тургут с двете срещи?
Ще разбере ли Махир кой е БейЕфенди?
Ще има ли сватба /ненужна/ между Патка и Петел -глупак?
Изображение
Юсуф ще чуе ли „Лъжата” в изпълнение на ALEV ? Изображение

Най-хубавата вест преди епизода дойде от МС [28300_634.GIF] Изображение
Може би след 2 часа епизод ще се рабере и как Белгин е научила, че Фериде е малко бременна, което означава, че МС ще научи мисля: ... но, дали ще разтръби, след като се готви пак да става Министър мисля: ще видим какъв гювеч ще изкарат от фурната двете корморани - дано не им се препече [uc.gif] [uc.gif]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот Delyna » Пон Мар 09, 2015 9:40 pm

Язък! 471.gif Няма Миндилета в анкетата. Веднага се светна за положението на Ферита. луда:
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Delyna
Харем
Харем

Статус:

Мнениеот petan » Вто Мар 10, 2015 10:43 am

Изображение
Да, няма я в анкетата нито Миндила, нито Белгин. Но ако Айтен се досети, все пак е била бременна, та така хакимето отиде все пак на доФтор, то Белгин разбра 1:1 за бременността!
Минах на верев из fb и горе-долу подразбрах отговоритр на въпросите. Не разбрах само каква е „загатката на живота мимисля: и на кой по-точно мисля: може би при превода ... [kz2vx9.gif]
И така:
Махир нищо не научава от Сеис, защото последният изпада в кома и се разбира от доктора, че положението му е лошо, което той казва на Илкнур, а Махир чува за новата съпруга на Бледоликия. После на семейна спявка в къщата разбира, че всички са знаели за женитбата на Илкнур, освен него ... Сонгюл гледа тъпо и примигва, а тя има най-много има вина, че насъска със съвет сестра си ...
Точно тогава пристига и Ясин с предложение да отложат сватбата, той е без работа, без пари ... , но отново се намесва бабата Назиф и повелява, че ще има подписване, а сватба след време (тия се женат с години !!!! плезене1: ). Е, все пак няма сватба! Цялата тъпня е в това, което разбира Ясин от патката Сонгюл и което той знае много преди това ...но само за пълнене на епизоди в сериала и за плакненен на очите на кадъните, са решили да правят отново булка и за цирк !!!! отидоха и до съвета ...
Миндила не се изоква с „Лъжата”, покровителя й Юсуф се крие след опита за убийството му, но затова Алевка без да иска бута Нежния по стръмна вита стълба, та последният е ни в клин, ни в ръкав в болница, нещо няма да го бъде като нормален ... Бременната му жена припада до леглото му в болницата и ще ражда преждевременно, което е с доста неясен изход за нея и бебето ...но това в следващия епизод, все пак раждането е няколко часа, не става отраз!
Оказва се, че двубоят между Юсуф и МС е в два рунда. В първия МС губи, защото Тургут успява да осуети убийството на Франсето, а резултатът от втория рунд – в следващия епизод. Тургут събира на едно място МС и Юсуф, но се чака Махир. Ще се разбере дали ще проработи гениалният план на Тургут и дали Махир ще се досети кой е БейЕфенди ... ще има труп /ове/ ...
Това приятелство между певачката и съдийката вече идва прекалено, та Миндила ходи когато си поиска при съдийката в съда , а тя все пак е метреса на бандит! А как се влиза и излиза в турски Съд по всяко време – като в турски затвор :) Как се оставят документи в кабинет на Съдия или Прокурор плезене 2: ей така – на бюрото, без надзор ... доста нелогично и нагласено като за филм!
Фериде остави изследването и хукна да се хвали на секретаршата при цялото положение, което има и което я очаква ... поне така изисква логиката за жена в нейното положение предвид времето и нравите ...
На финала - на ход са Белгин и Махир [newsm08.gif]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот kukuryak » Сря Мар 11, 2015 11:55 am

Delyna написа:Язък! 471.gif Няма Миндилета в анкетата. Веднага се светна за положението на Ферита. луда:

Да ви кажа, аз смятах да я пиша, ама си викам че чак толкова ще. съвсем невероятно! А то какво излезе?! Миндилката е черната станция, така ли?
Тая Белгин вярно, че не я зная, ама тя пък как е разбрала и то от затвора?

Какви са чуденките за следващия епизод?
Аватар
kukuryak
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот petan » Сря Мар 11, 2015 12:29 pm

kukuryak написа:Тая Белгин вярно, че не я зная, ама тя пък как е разбрала и то от затвора?
Какви са чуденките за следващия епизод?

Тази Белгин влезе през Трети сезон. Добре се справя, тя е шаврантия , но ... влюбена в МахирЧО зъбчо:
Белгин първо от затвора прати Махир за зелен хайвер, да търчи след Юсуф като евентуалния поръчител на бомбата ... После, като излезе от затвора, където Фериде я вкара за една седмица, заради непристойно поведение към Съда, понеже знае, че съдийката е "бивше" гадже на Махир (те ужким пазят в тайна връзката), отиде направо в съда, за да се разправя с Фериде. Там влезе в кабинета й, не я завари Фериде, но прочете изследването за бременност, което Патката остави на бюрото си и се затича при секретаршата да се похвали с положителния резултат намигане:
В края на епизода дават как Белгин в колата си преследва Фериде (с колата й), както и Махир, който е тръгнал на среща с МС и Юсуф. Три коли се движат ... двама мафиоти (МС и Юсуф) ще се трепат ... чака се Махир ...
Дано съм успяла накратко да предам епизода :)
Чуденките за следващ епизод поствам, след като излезнат фрагманите и резюмето [difus_19.gif]
Ето и една подсказка за кадъната на Неждет (той е изпотрошен в болница, след като Миндила, без да иска, го бутна по стълбите):
Изображение Сема Йозтюрк, която играе Сюеда в Карадайъ, на 6 март в търговския център Акмекез е споделила пред журналисти, че героинята й в следващия епизод ще напусне сериала
Остава да се разбере как Миндила ще се сдобие с бебето й, което се надявам да оставят живо мисля:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

ПредишнаСледваща

• Advertisement

Назад към Karadayı / Хулиганът