ASI-BG.COM • Виж темата - Академия за dizi изкуство и литература "ХУЛИГАН 2"

Академия за dizi изкуство и литература "ХУЛИГАН 2"

С участието на: Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Мелике Ипек Ялова, Ръза Коджаолу и Явуз Бингьол
karadayi__

Академия за dizi изкуство и литература "ХУЛИГАН 2"

Мнениеот petan » Нед Авг 24, 2014 12:19 pm

Изображение

Изображение

Академия за dizi изкуство и литература

Темата е за снимки, колажи, клипове, новини и клюки от пресата и социалните мрежи, както и коментарите към тях за всички актьори от Karadayi - минали и настоящи в сериала.
Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Re: Академия за dizi изкуство и литература "ХУЛИГАН 2"

Мнениеот petan » Нед Авг 24, 2014 12:41 pm

ИзображениеИзображение Ръза: Лятната ваканция свърши! Утре ми е първият работен ден и съм ентусиазиран ... плезене 2:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот vichom » Нед Авг 24, 2014 1:08 pm

Изображение
От мен за новата темичка няколко Кен-чета...Не е за пиене,но може ...да се схруска лиги: намигане:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот vichom » Нед Авг 24, 2014 1:20 pm

Това толкова ми хареса,че не се сдържах и го поствам да се посмеете и вие
Изображение
Новите министри бяха обявени! [smile3532.gif] [smile3532.gif] [smile3532.gif]
И у нас след малко ще е ббббаш така! [smile3532.gif] [28303_666.GIF]
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Нед Авг 24, 2014 1:25 pm

Петанче, обичам те: за старанието и хубавата тема Изображение

сетих се:

varna_2 написа:

И Оя Доган се е произнесла

После да не кажете "не ни каза". Този сезон КД ще отвее всички в рейтинг състезанието. И без друго сериалът си има много сериозна фенска маса. Освен това срещу него няма да го има Survivor  по Стар ТВ. Зрителите харесват изключително много Кенан И. и Бергюзар К. като двойка. Сега сюжетът ще стане още по-силен. Рекламите привличат много интереса на аудиторията. Заради всичко това сякаш изглежда ясно кой ще е шампион в понеделник. 
...

Изображение
[difus_20.gif] влюбена: [difus_20.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот petan » Нед Авг 24, 2014 2:50 pm

g_georgieva08 написа:И Оя Доган се е произнесла ...

На приказките на тази вече много не хващам декиш намигане: , нищо че се слави като дизигУрОто плезене1: Беше писала на 21.08. тук http://www.gazetevatan.com/oya-dogan-67 ... cu-oluyor/
че "Белият карамфил" щял да бъде адаптация на американския "В обувките на дявола" [icon_korku1.gif] Или не е гледала и чела за американския сериал, който особено нашумя в Щатите, или й е грешно инфото за турското дизи мисля: , защото излезе информация за сюжета на турското дизи и се оказва, че си е направо полицейска история - борба срещу производството и разпространението на наркотици напушване: Досещате се кои да вземат за консултанти от реала зъбчо:

В понеделник вечер май тези ще се състезават за зрители и рейтинг шок2:
Карадайь_ 3 сезон (…, atv)
Булки бегълки (Star TV)
Хей, Истанбул! (Kanal D)- ще има промяна на деня или часа мисля:
Обичай ме такава _3 (08.09., TRT 1)

нови:
Наричай ме Хиджран
(Kanal D)
Старият ми приятел (01.09., FOX)
От любовта не можеш да избягаш (Star TV)(тука има прокурорка намигане: )

сигурно ще има още промени мисля:

Изображение Lila Gurmen in Austria
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Re: Karadayi / Хулиганът 3 сезон - 11 тема

Мнениеот g_georgieva08 » Пон Авг 25, 2014 12:04 pm

здрасти: обичам те:

vichom написа:MH хай:
Пазартеси е...Карадайъ денят...дали не е вече време за фрагман???Ако започнат излъчването на 1 ейлюл май му е време,хади дееееее [smile3511.gif]

Vichomи, [236.gif] чакаме, сестро, още чакаме [kz2vx9.gif]

Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот косе-босе » Пон Авг 25, 2014 5:28 pm

Благодаря на petan за новите теми Изображение
За новата АКАДЕМИЯ да сложа Кенан и Берг от сета с едно усмихнато бебче за късмет и много усмивки в темата! [107.gif]
Изображение

И една песен-тематична намигане: в предвид бурята, която двете Изображение казаха, че ни очаква в karadayi__
Ние сме готовиИзображение ...дано те да се справят с писането [emo-5ange.gif]( и преписването на поезия хи хи:)
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот косе-босе » Вто Авг 26, 2014 10:19 am

Изображение Берг със "султанските синове" на рождения ден на единия от тях-Арас Булут [41.gif]

Семейство Ергенч на разходка в търговски център Kanyon Изображение...срещнали са и актрисата Нургюл Йешилчай Изображение
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Вто Авг 26, 2014 1:11 pm

косе-босе написа:...срещнали са и актрисата Нургюл Йешилчай ...

Ама Нурга що така се е наляла :) не знам Еркан Петеккая да има касапски вкус мисля: ....като гледам жена му и бившите му партньорки намигане:
Добре, че е на разстояние от Бергюзар зъбчо: а и Халит се чуди като я оглежда очички:
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Вто Авг 26, 2014 1:18 pm

petan написа:
косе-босе написа:...срещнали са и актрисата Нургюл Йешилчай ...

Ама Нурга що така се е наляла :) не знам Еркан Петеккая да има касапски вкус мисля: ....като гледам жена му и бившите му партньорки намигане:
Добре, че е на разстояние от Бергюзар зъбчо: а и Халит се чуди като я оглежда очички:

Изображение [newsm09.gif]
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот petan » Вто Авг 26, 2014 5:14 pm

Изображение
Процесът срещу употребата на наркотици се е превърнал в комедия!

Сред 53-мата обвинени за употреба и трафик на наркотици са актьори - звезди като Kenana Imirzalioglu, Murata Yildirm, Sarp Apak, Engin Gunadin, Hakan Yilmaz, Eray Ozbal, Ersin Korkut, Gokce Ozyol, Sahin Irmak, Duygu Yetiš, Mehmet Erdem и Koray Candemir, a диалозите между тях и "представителите на правосъдието", които медиите отразяват, звучат като сцени от комедия.
Въпреки че това е един процес срещу употребата на наркотици, той се превръща в абсурдна комедия, на която се смеят всички в съдебната зала.
Това са само два диалога от изслушването на някои от подсъдимите юли-август ...
Съдия: Терасата на вашия апартамент сте превърнали в конопена градина (с марихуана).
Eray Ozbal: В сакциите за цветя засадих от любопитство конопени семена, без да знам, че по този начин ще се развият и израстнат.
Съдия: В разговор с Кена И. ти си му казал да дойде за „papatya sütu" (буквално камилско мляко).
Eray Ozbal: Купувам си за в къщи по 5-6 литра мляко, а след това малко по малко го разделям между приятели. Маргаритите, за които споменахте, са малки маргаритки, които съм засадил за Кенан И. шок1: Това няма нищо общо с наркотиците.
Съдия: Да не си станал млекар та да им купуваш мляко? Защо не си купуват сами?

Съдия: В един от телефонните разговори споменавате думата "aragis " или нещо подобно. Какво е значението на тази дума?
Сарп Апак: Тъй като ние сме доста стари познати, говорим си в обратен ред. (пример: аragis - sigara = цигара) ".

Съдия: Какво означава думата" kilaragis "?
Ерсин Korkut: Тъй като научих турски по-късно (актьорът е кюрд), понякога не мога да се изразявам точно и някои думи използвам погрешно. Така че думата цигара я казвам в обратен ред (пример: кilargis - sigarlik = цигара, т.е. казано обратно)

Kenan Imirzalioglu: Eray Ozbal ми донася от неговия край (Газиантеп/Антеп/, град в Анадола) естествени продукти, като например орехи (ядки). Аз му ги плащам.
Съдия: Нима Eray е търговец? Още с колко хора прави бизнес?
Kenan Imirzalioglu: Жените, които са в родния край на Eray, редовно му предоставят такива продукти и той ни ги продава.
Съдия: Казвате, че много добре се познавате с Eray, но той казва, че нищо не е знаел за марихуаната /конопа/, която расте на неговата тераса. Добре, а какъв е „сладоледът”, за който сте говорили по телефона?
Kenan Imirzalioglu : Eray е купил от Yeşilköy (Сан Стефано) 5-6 килограма сладолед и го е занесал у тях. Той ми се обади и каза: "Ела да си го вземеш”. Ето, това е „този сладолед от снимката.”

Следва продължение в следващо заседание на 01 октомври 2014. Въпреки че към момента на някои им е забавно и смешно, всички ги интересува: кой ще се смее последен. мисля:

преса: http://www.milliyet.com.tr/uyusturucu-d ... efault.htm
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот косе-босе » Вто Авг 26, 2014 7:48 pm

petan написа:Маргаритите, за които споменахте, са малки маргаритки, които съм засадил за Кенан И.

напушване: Малей, petan...ако това е истина, тя работата е сериозна! Отначало беше само кайсии и ядки, сега се стигна до сладолед и маргаритки [yahoo_10.gif] ...и този съдия, няма да е като нашто хакиме да си го върти на пръста зъбчо:

Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот косе-босе » Вто Авг 26, 2014 8:01 pm

g_georgieva08 написа:Значи, не е ясно-ясно ли е, ама има шанс едновременно да се открие сезона, у назе, и у турско. [newsm08.gif]

Значи georgievacim, започваме преговора и новият мат'риал едновременно ...И насън да ни вдигнат ще рецитираме турски поети [smile3532.gif] луда: луда: луда:

от сета днес -Махир пред съда
Изображение Изображение
petan написа: Грузинките пишат, че това било пред джамията Селимие ...
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот vichom » Вто Авг 26, 2014 9:37 pm

Значи и тогава във времето на Карадайъ и сега в реала,диалозите между съдиите и обвиняемите са едни и същи и направо можеш да се скъсаш от смях.Какви са тия въпроси:какво е това мляко,защо купуваш ти на Кен мляко,ами не скокне той до магазина,какви са тия маргаритки,що ти му садиш маргаритки,ами не вземе той мотиката???Отговорите не ги коментирам,щото на такива тъпи въпроси няма как да отговориш умно и сериозно!Чок им куца на комшитУ съдебната система и сега,значи няма за какво да се сърдим на двете кукувици,те т'ва е мат'риалЪТ!Сетих се за петното от кафе на ризата на Сю и как Махо не отговори точно и Фера гордо му натри носа и преобърна делото!Там няма доказателства,експертизи,документи..Той съда им е като една седенкЯ,кажат си нЕкоя лакърдия...и съдът реши 471.gif
Аватар
vichom
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот petan » Сря Авг 27, 2014 7:55 am

ИзображениеИзображение
Днес Бергюзар Корел (Фериде) има РД [difus_victory.gif]
Мойте най- искрени пожелалния за успехи в актьорското й поприще и най-вече

здраве и семейно щастие!

Изображение

Mutluluklar diletrim !

Изображение
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот g_georgieva08 » Сря Авг 27, 2014 12:40 pm

здрасти: обичам те:

На Бергита, обичам те: обичам те: обичам те: аз желая мнооооого здраве, щастие и любов в личен план и още много успехи в професионален. [difus_victory.gif]

Изображение

vichom написа:Той съда им е като една седенкЯ,кажат си нЕкоя лакърдия...и съдът реши

[smile3532.gif] [smile3532.gif] [smile3532.gif] Вишоми, равна нямаш джанъм обичам те: така хубаво си ги наредила очилатко:

косе-босе написа:
g_georgieva08 написа:Значи, не е ясно-ясно ли е, ама има шанс едновременно да се открие сезона, у назе, и у турско. [newsm08.gif]

Значи georgievacim, започваме преговора и новият мат'риал едновременно ...И насън да ни вдигнат ще рецитираме турски поети [smile3532.gif] луда: луда: луда:

Ауууу, да не дава Господ да се случи!Изображение Ей, туй нещо, ако го направя ще се наложи на квартира или у вас да живея. :) плезене1:
Аватар
g_georgieva08
Пилеене на пари
Пилеене на пари

Статус:

Мнениеот petan » Сря Авг 27, 2014 3:48 pm

[87.gif]
Това ми хареса зъбчо:
В отговор на Танер Олмез и Баръш Калъч за поливачката с ледена вода актьорът Еркан Авджъ е публикувал чек и послание:
Предавам щафетата на Александър Пушкин и Министерството на здравеопазването
Изображение
намигане: умното си е умно [difus_19.gif]
vichom написа:... какви са тия маргаритки,що ти му садиш маргаритки,ами не вземе той мотиката??? ...

От показаното миналата година в конопената плантация на онзи идиот открих
само 1 маргаритка за Кенан шок1: :) Изображение и розички ...
Те или наистина се правят на луди, или адвокатите им са тотални загубеняци мисля: Интересно как ще докара свидетели от гръцкия остров плезене 2: дето са му пробутали цигара с хашиш шок1: шок1: и баш на гърци как ще повярва турски съдия зъбчо:
видео от 2013 Да му имам любопитството [107.gif]
Аватар
petan
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Статус:

Мнениеот косе-босе » Сря Авг 27, 2014 4:44 pm

хай: Привет Хулигани! обичам те:

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БЕРГЮЗАР! С НАЙ-ДОБРИ ПОЖЕЛАНИЯ !!! [141.gif]
Изображение Изображение

Днес ни напусна поета Валери Петров...Светла му памет! Изображение
[11371_022.GIF]
ПРОСТИТЕ НЕЩА

Колко глупав съм бил, че съм писал
само умна щом имал съм мисъл ,
а щом нямал съм, само когато
поне чувство съм имал богато.
А вас – мислите, чувствата прости,
вас – неидващи само на гости,
а извиращи в мен постоянно,
и умиращи в мен непрестанно-
като „храня се“, „дишам“, „пия“,
вас – съставящи мене самия,
вас съм смятал за дребни и скромни,
недостойни човек да ви помни.

Сега тача блестенето скрито,
сега виждам как вие, които
безрасъдно във времето прежно
настрани съм отхвърля небрежно
сте се бутали тайно със лакът-
„Как се прави на умен глупакът…“

И така е – човек да подбира
сред това дето в него извира,
туй което би умно звучало -
та това е лъжа поначало.
И простете ми старите грешки,
мисли прости и чувства човешки -

лъх на спирт от полирана маса,
дълъг път във вагон втора класа,
нежна радост от туй, че сме двама
несъзнавана обич към мама,
вкус на ябълка, слънце във двора,
мисли, чувства на всичките хора.

В тези дни ново чувство ме сгрява,
нова мисъл ми идва такава. -
Да! Добре е, щом хрумне идея,
но не е ли по-умно без нея
и не е ли по-просто и честно
с мисъл стара и чувство известно
да си казваш ей тъй, непредвзето,
туй което ти казва сърцето…
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Мнениеот косе-босе » Сря Авг 27, 2014 4:57 pm

petan написа:[87.gif]
Интересно как ще докара свидетели от гръцкия остров плезене 2: дето са му пробутали цигара с хашиш шок1: шок1: и баш на гърци как ще повярва турски съдия зъбчо:

Пиша в друг пост, но горе не е подходящо зъбчо:
Нали обичам да чета коментари...и видях, че имаше недоволни гъркини защото Кенан правил лоша реклама на Гърция като казал, че е пушил марихуана там...Искам да му кажа, че спокойно може да каже, че е минал Кап. Андреево ...пушнал си е една цигарка и пак се е прибрал [smile3533.gif] ...ние с колежката Георгиева ще му станем свидетели луда: луда: луда: ...." Дърпахме тримата от една цигара..." напушване:
С нищо няма да навредим на имиджа на страната ни...и без това англичани и руснаци идват тук само заради евтината пиячка и балконинга [difus_ubriachi.gif] ...Чудо голямо ще стане ако някой е пушил малко хашиш плезене 2: плезене 2: плезене 2:
Аватар
косе-босе
V.I.P.
V.I.P.

Статус:

Следваща

• Advertisement

Назад към Karadayı / Хулиганът